LAWETA MRĄGOWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MRĄGOWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Posiadamy pewną licencję na pomoc drogową


Najwyraźniej poszukujesz pomocy w strefie Mrągowa. Trafiłeś idealnie. w sytuacjach awaryjnych, w przypadkach wszelkich wydarzeń losowych na trasie, a w szczególności w usługach holowania wszystkich pojazdów poczynając od TIR-a przez różne pojazdy ciężarowe lub dostawcze, należymy do awangardy w tej branży. 24h na dobę, niepodważalną rękojmię kondycji oraz zaufania umożliwia autolawety zamówiona w MegaHol.


W zasadzie już w tym momencie wybierz nasz firmowy kontakt, gdyż w momencie zdarzenia na drodze nie wolno marnotrawić czasu na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Co innego jeżeli twoja gościna jest podyktowana szukaniem bezpieczeństwa. Spodziewasz się w dalszym horyzoncie stu procentowej gwarancji wysokiej próby usługi. w takim razie my namawiamy do rozmowy. Byś mógł zaznajomić się z naszą bogatą paletą usług, która absolutnie nie dotyczy wyłącznie holowania. Bowiem MegaHol – ogólnopolska platforma warsztatów powiązanych z ciężarową pomocą drogową to wyjątkowo uniwersalny usługodawca. Tymczasowo do rozmowy wirtualnej, w której odpowiemy na kilka najczęściej kierowanych do nas pytań.


Rozpocznijmy od pytania:Teraz parę zdań mówiących o MegaHol.


MegaHol specjalizuje się w dziedzinie ciężarowej pomocy drogowej tak jak wiele warsztatów, które zdecydowały się pod naszym logo związać swoje oferty w ogólnopolskiej platformie ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji nie dostarczamy usług tylko flotom TIR-ów. Absolutnie nie obsługujemy wyłącznie samochodów ciężarowychdostawczych, ale wyraźnie uzupełniamy swoją paletę usług. Od mniejszych pojazdów, przypuśćmy kładów lub popularnych skuterów po fracht lawetą czy autolawetą aut osobowych ewentualnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Samorzutną prawidłowością specjalizowania się w TIR-ach będzie oferowanie usług w kierunku frachtu kłopotliwych maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych, bowiem w naszej dyspozycji są niezbędne lawety oraz naczepy niskopodwoziowe. Rozszerzamy się w myśl dobra kontrahenta od niewielkiej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po znaczącą sieć pracującą na całym Górnym Śląsku i w przyległych województwach. Systematyczny postęp doprowadził nas do zrealizowania pomysłu naszej sieci w Mrągowie oraz w wielu innych lokalizacjach w Kraju, w których oferujemy kompetentne, jakościowe usługi.


Żywimy perspektywy, że w zasadzie wkrótce w całym kraju.Co też zyskasz na skutek działania sieci MegaHol?


Pewność wysokiej klasy i zaufania usługi w ciągu 24h na dobę. To czytelna wartość i nie ma powodu liczyć na więcej od usługi holowania. Ważną cechą usługi warunkującą nasze decyzje jest zwykle cena, ale znacznie rzadziej przy wyborze pomocy drogowej. To dzięki platformie wzajemnej współpracy, MegaHol natychmiast dojeżdża w rejon zdarzenia. Wyśmienicie wyszkolone do pracy ekipy MegaHol maja swoje specjalizacje, ale dzięki działaniu w sieci jesteśmy wstanie na poszczególne zgłoszenie wysłać pomoc drogową najlepiej skomponowaną do zapotrzebowania. Ba potrafimy w razie zaistnienia takiej konieczności kojarzyć ekipy specjalizujące się w odmiennych dziecinach, a niezbędne jednocześnie. Indywidualnie funkcjonująca pomoc drogowa może mieć problem z wykonaniem bardziej skomplikowanych zadań, jednak u nas do wydobycia TIR-a z rowu przyjedzie podnośnik z jednego zakładu, mobilna wulkanizacja z drugiego, a jeżeli to konieczne to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie mamy zdolności platformy. Sieć gwarantuje nam korzyść kiedy chodzi o posiadanie i różnorodność sprzętu, a to przenosi się na sprawność i klasę firmowych usług to znaczy konkretną korzyść naszych kontrahentów.Wycena usługi musi być istotna.


Pomoc drogowa to uciążliwy przedmiot do określenia stabilnej opłaty za usługę zwłaszcza, że za każdym razem podejmujemy się szeregu przedsięwzięć, które są przed wyruszeniem nieprzewidywalne. To normalne, że zaczynamy od sprecyzowania tymczasowej wartości właściwie na szczeblu aprobowania zlecenia. Są dane, istotne dla kalkulacji usługi, które możemy pozyskać wręcz na poziomie przyjmowania zamówienia. Powiedzmy model pojazdu, jego stan w opinii klienta, trasy jakie będziemy potrzebowali przejechać, a na tej bazie dopuszczalna jest także decyzja o dyspozycji odpowiedniej lawety czy naczepy niskopodwoziowej. Dyżurny będzie na pewno wiedział jakie ma zadawać pytania, a takie informacje dostarczą mu komplet tego co jest konieczne do pierwszej wyceny. Wiadomo, że w rejonie zajścia ma prawo się okazać nieodzowna korekta kalkulacji usługi. Sieć ma tymczasem dla finalnej ceny usługi olbrzymie znaczenie, ponieważ jak to bywa zazwyczaj w takich przykładach pozwala obniżyć łączne koszty, a w związku z tym zamykającą wycenę. Zapewne jest jeszcze i kolejny argument zwrócenia się po pomoc do Nas. To znaczy opcja rozliczeń bezgotówkowych za wszystkie usługi z uwagi na liczne umowy łączące nas z dużym wachlarzem instytucji ubezpieczeniowych.Czy może pomijając holowanie są w naszym wachlarzu propozycji jakieś inne branżowe usługi?


 • MegaHol na skutek działania w sieci posiada znaczący wachlarz usług.
 • Pomoc drogowa to przede wszystkim holowanielawetowanie.
 • Mamy na stanie autolawety z możliwością przerzutu do 6 osób jadących wcześniej holowanym pojazdem.
 • Serwis mobilny dla wszelkich pojazdów ciężarowych ze szczególnym nastawieniem na TIR-y. Naturalnie całkowita obsługa samochodów dostawczych, ale również i osobowych.
 • Nastawiana na TIR-y mobilna wulkanizacja, lecz w całości wyszkolona na wszystkie wymiary opon od ciężarówek do osobówek.
 • Fracht wszelkich samochodów w ramach usług dla instytucji i konsumentów indywidualnych.
 • Jednorazowe i stałe umowy na fracht maszyn drogowych, budowlanych oraz rolniczych.
 • Usługa przewozu wszystkich aut nietypowych, autokarów, naczep, tramwajów itp.
 • Dla leśnictwa, budownictwa, energetyki, czy ogólnie dla sektora przemysłowego, oferujemy usługi przewozu dłużycowego.
 • Skuteczne i bezpieczne dla auta wydobywanie go z pobocza, parowu, pola czy dziwnego słabo dostępnego miejsca.
 • Uzupełnianie wszystkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, po prostu na trasie.

Dzięki konstrukcji sieciowej możemy utrzymać całkowitą gotowość do niesienia pomocy w zakresie ciężarowej pomocy drogowej, przy równoległym harmonijnym świadczeniu usług przewozowych. Wszystko to zasługa liczby i skali będącego w naszej dyspozycji zespołu lawet, autolawet czy też naczep niskopodwoziowych. To być może jest możliwe jedynie w sieci, gdzie można dobrze zdywersyfikować aktywa poszczególnych, stowarzyszonych w sieci warsztatów. Siła sieci przenosi się także na możliwość podjęcia całego szeregu działań równocześnie zdecydowanie nie trącąc przy tej okazji na klasie oraz bezpieczeństwie prowadzonych prac. Wszystkie pozostałe usługi świadczymy na w granicach całego kraju, a także Unii Europejskiej przez cały tydzień i 24h na dobę.Czy być może jest osiągalna rękojmia pomocy z warunkiem współudziału MegaHol?


Wystarczy mieć nasz kontakt pod ręką, reszta to nasza rutynowa, naturalna odpowiedź na zgłoszenie. Prawdopodobnie na podobną gwarancję decydują się zleceniodawcy flotowi i dla tego dla nich mamy zredagowaną właściwą umowę. w dowolnym naszym oddziale, choćby tutaj w Mrągowie, można z nami ratyfikować stałą umowę na opiekę nad flotą TIR-ów i innych aut ciężarowych ewentualnie dostawczych czy powiedzmy korporacji taksówkowych. Taka umowa zobowiązuje MegaHol do błyskawicznego przyjazdu na miejsce wezwania co umożliwia nam sieciowa struktura. z powodu funkcjonowania w platformie dotrzemy do was w zasadzie błyskawicznie, a będąc zorientowanym na rodzaj taboru z jakim spotkamy się na miejscu sprawniej wykonamy niezbędną pracę. Wyekspediujemy powiedzmy z góry gotowy do zlecenia serwis mobilny i wasza firma poniesie mniejsze szkody. Jednostka, która z MegaHol zawiera umowę raczej nie musi być miejscowa, bo jeżeli jej tabor wielokrotnie porusza się w okolicy Mrągowa czemu mają ryzykować kłopoty z niewykluczoną niezbędną pomocą? Powiadają, iż zdecydowanie nie ma niczego nieomylnego. To może idealnie będzie zagwarantować sobie choć pomoc drogową pod ręką w chwili nieoczekiwanego doświadczenia.


Holujemy po Twój sukces – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: