LAWETA MUROWANA GOŚLINA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MUROWANA GOŚLINA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWolno się zastanawiać czy też być może nie zdecydowanie bardziej odpowiednim tytułem dla niniejszego działu nie będzie wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” bowiem w zasadzie w takiej usłudze się specjalizujemy, choć nigdy nie rezygnujemy z podobnej usługi przy pozostałych wezwaniach. W tej sytuacji tak naprawdę nie zwracamy uwagi na gabaryt pojazdu bo nasi kontrahenci są naszymi bliskimi przyjaciółmi i chcemy, aby nasze czyny wzmacniały ich w przekonaniu, iż przyjaciół znajduje się w opresji. Holowanie aut ciężarowych to w naszym przypadku reprezentacyjna usługa, ale oddziały rozlokowane po całej Polsce muszą być przygotowane na to żeby radzić sobie z jakimkolwiek zadaniem.


Problemy z pojazdem na autostradzie to naturalna rzecz. Niesprawność może wam się przydarzyć w bliskości Murowana Goślina, ale to nic bo i tutaj posiadamy swój zespół, w związku z tym spokojnie dzwoń do MegaHol będziemy na miejscu zdarzenia nadzwyczaj prędko. Należy zadać właściwie pytanie – Czy też natychmiast trzeba samochód holować? W naszych warsztatach operujemy mobilnymi serwisami, oraz znakomicie wyspecjalizowaną załogą. Zatem w efekcie niesprawność zostanie usunięta na miejscu zdarzenia.


Na szczęście nie pamiętamy takiej usterki z jaką byśmy sobie nie poradzili. Do tej chwili każde wezwanie realizowaliśmy pozytywnie i na szczęście nie ma powodu aby to się odmieniło. Nierzadko jest tak, iż banalna usterka uniemożliwia dalszą drogę, ale dla pomocy drogowej niewielka naprawa bezpośrednio w terenie nie powinna być problemem. Niech ci się nigdy nie zdaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z drobiazgiem, gdyż na drodze także skromna niesprawność auta często okazuje się niemożliwa do własnej naprawy, dlatego wycieraczki czy opony, ubytek paliwa czy nieodpalający motor też czasami oczekują naszej porady.


Czuwaj by mieć to na myśli. Ty, całkiem możliwe, że dojechałeś tutaj z dalekiego końca kraju, natomiast my zawsze jesteśmy u siebie. Przyjaciel cię nie rozczaruje, potrafi rozpoznać w tym mieście wszelkie zakątki i wynajdzie cię nawet gdybyś sam nie wiedział gdzie masz awarię. Wymagasz pomocy wtedy dzwonisz, oczywiście nie istotne o której godzinie, twoi przyjaciele czuwają całą dobę. Przyjaciele bywają różnorodni, lepsi, zawodni i pomoc drogowa MegaHol, która przenigdy nie rozczarowuje. Naturalnie tak właściwie mamy.


Umiemy otoczyć Cię ochroną przez pełną dobę:

  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydostanie samochodu na jezdnię albo postawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego lub dopełnienie braku paliwa w baku
  • Niepłatne usługi z OC sprawcy , a także w ramach Assistance
  • Przewóz na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Nasza paleta możliwości jest tutaj rozpisana w szczegółach więc będziesz mógł rozproszyć obiekcje. Masz rację, iż trudno zaufać wyłącznie słowom, lecz wiedz, że tu w Murowanej Goślinie posiadasz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Treścią naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, ale bez wątpienia nasza baza lawet lub autolawet jest skomponowana do przewozu jakiegokolwiek pojazdu. I choć rozpowszechnioną metodą przerzutu niesprawnego auta osobowego jest holowanie, jakiego prawdopodobnie może się podjąć każdy kierowca, to my przecież radzilibyśmy skorzystać z fachowej interwencji.


Bynajmniej nie ignorujcie naszej wskazówki. Kwalifikacje no i profesjonalizm są obligatoryjne dla zaufania przy holowaniu. Wadliwość zwykłych lin holowniczych kieruje opinię na sprzęt z jakiego należało by korzystać przy podobnej usłudze. Dzisiaj kiedy nasze podróże w dużej mierze realizują się po trasach szybkiego ruchu lub autostradach istotną wiadomością jest fakt, że holowanie na tych trasach na pewno jest zakazane. Dlatego należałoby dobrać pomoc drogową MegaHol, bowiem dysponujemy i optymalnym sprzętem i kompetentną kadrą.


Bezpośrednio w naszym taborze mamy lawety, a także autolawety dopasowane do jakiegokolwiek typu pojazdów. Transport samochodów to nasza praca, zatem o każdej godzinie uda się nas przywołać byśmy profesjonalnie wykonali zamówioną u nas pracę włącznie z odwiezieniem pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To robota nas pasjonuje. Naszym planem jest być najskuteczniejszym w przerzucie samochodów ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej. W podobnym zakresie w wartości wszystkich usług jak również w znacznej propozycji. Kierowcy dobrze wiedzą jakże nieprzyjemną jest na ulicy niesprawność TIR-a. Usterka na trasie dwupasmowej jest zdolna wyłączyć z ruchu pojedynczy pas i zostać przesłanką kilometrowych zatorów. Nawet nie oczekujmy, że będzie lepiej na bocznych drogach bo zdarzają się one bardzo ruchliwe, tymczasem usterka TIR-a jest w stanie je całkowicie zatkać. Więc dlatego szanować należy szybkie, profesjonalne remonty na miejscu powstania kolizji, oraz fachowy przewóz takich pojazdów.


Wszystkim co zasadniczo potrzebne do likwidacji takich awarii zarządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to znaczy holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do prac pomocniczych. Awaryjnie sparaliżowanego TIR-a potrafimy w takim razie profesjonalnie przetransportować w rejon w którym będziemy potrafili go bezpiecznie zreperować. Skutecznie oraz bezpiecznie przewieziemy pełen wachlarz kłopotliwych pojazdów w tym: autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy.


Umożliwia to dodatkowo doświadczona kadra, która trzymając dyżury w naszych oddziałach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zabezpiecza wam spokój wewnętrzny i zaufanie.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że holownik i niskopodwoziówka wcale nie będą uzasadnione. Nawet na autostradzie rezultaty kolizji potrafi zlikwidować mobilny serwis, który na miejsce dotrze prędzej i przywiezie profesjonalnych mechaników.


Mobilny serwis jest przygotowany tak na wulkanizację opon jak również na nieznaczne naprawy motoru. Personel mobilnego serwisu odjeżdża dokładnie gotów do pracy dzięki dokładnemu wywiadowi, który realizujemy w trakcie przyjęcia zlecenia. Zawsze mamy sposobność zamówienia lawety czy też holownika z naczepą niskopodwoziową wyczekujących w zapasie na wypadek gdyby błyskawiczna naprawa okazała się niemożliwa.


Niesprawności, jakkolwiek porównywalne często są jednak bardzo rożne, z tego powodu też do potencjalnych wezwań przystępujemy osobiście. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, przyjmujemy porady, dlatego, że są naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie jedynie klientami. Przyjęte stanowisko wyłącznie wspiera nas w luksusie wykonania usługi bowiem pewność zabezpiecza nam profesjonalnie wyposażone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w naszym taborze posiadamy pod dostatkiem, w związku z tym pozwoliliśmy sobie na poszerzenie naszej oferty o przerzut maszyn rolniczych, maszyn budowlanych , a także drogowych. To ze wszech miar trafna decyzja, gdyż wykorzystuje potencjał własnych profesjonalnych kierowców i taboru, i tym samy ogranicza koszty działalności tak wpływając na ograniczenie stawek wyjściowych prac.


Kombajny, koparki, walce drogowe, busy i pikapy, aż do trudnych mimo, że małych wózków widłowych, wszelkie pojazdy jesteśmy wstanie przewieźć na terenie Polski i zagranicę. Można też powierzyć nam transport ładunków ponadnormatywnych czy dłużycowych.


Będąc w naszych rękach zawsze już będą całkiem bezpieczne, natomiast i tak regularnie ubezpieczamy fracht. Jakikolwiek przerzut, szczególnie niekonwencjonalnych towarów domaga się pozwoleń, uprawnień czy odpowiedniej dokumentacji, jednak absolutnie nie obciążamy kontrahenta uzyskaniem tych procedur.Dlaczego my?

Jest jakiś czynnik, żeby akurat nie? Dlaczego tym razem nie MegaHol? Zapewne zabiegamy o to by być najlepsi, lecz przecież nigdy nie potrzebujemy aby pozostali odbierali się gorsi. Nie powinno się zakładać, że coś nie idzie prawidłowo w dziedzinie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej jeśli naprawdę pełno tego typu zakładów broni się w branży.


Winno się wszakże przemyśleć tą sytuację szerzej. Prawdopodobieństwo zadysponowania niezbędnego sprzętu w tym przypadku zapewne jest zdecydowanie większe niż w pojedynczym warsztacie choćby ze względu na liczebność kooperantów. O wyspecjalizowanych mechaników i sprawdzonych kierowców też zapewne jest łatwiej w naszej markowej platformie niż w jednostkowym zakładzie. Sieć oddziałów położonych blisko zajścia, współdziałając integralnie ze sobą wykorzystuje sposobność wysłania pomocy z wysoce dostosowaną do sytuacji załogą i odpowiednim sprzętem.


Dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, jaka tworzy podwalinę dostarczania naszych usług sprawdza się przede wszystkim w związku z tym. Przypuszczalnie z pomocą dotrze lokalna, rodzinna drużyna profesjonalistów, ale wspomagana energią całej firmowej sieci.


Obojętnie jakie zlecenie dostaje swoją kalkulację dzięki temu nierzadko u nas wyceny za usługę są niższe niż się spodziewacie. Usługi które rozliczamy osobiście z ubezpieczycielem, czyli zrobione z OC ewentualnie Assistance nie wymagają jakichkolwiek opłat klienta.


MegaHol, nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, wydaje się być naprawdę taka. Niezmiennie Twój rozsądny przyjaciel z Murowanej Gośliny.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: