LAWETA NISKO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NISKO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa witryna działa dla Was. Dzień dobry!


Wygląda na to, że szukasz usługi pomocy drogowej w rejonie Niska. Trafiłeś bezbłędnie. w realiach awaryjnych, w momentach potencjalnych wydarzeń losowych na szosie, a nade wszystko w usługach holowania wszelakich pojazdów poczynając od TIR-a przez inne samochody ciężarowe oraz dostawcze, należymy do czołówki w tej dziedzinie. LawetaMegaHol to niepodważalna gwarancja szybkości oraz wysokiego poziomu usługi 24h na dobę.


W zasadzie już w tym momencie wywołaj nasz alarmowy kontakt, bo w momencie usterki nie można marnować ani sekundy na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak kiedy szukasz bezpieczeństwa nim będzie na pewno za późno. Umożliwienia sobie w dalszej perspektywie gwarancji sprawnej pomocy. Teraz powinien być świetny czas na podjęcie konwersacji. To Ci pozwoli nabrać ufności co do decyzji o wyborze MegaHol. To ogólnopolska sieć warsztatów dostarczających usługi ciężarowej pomocy drogowej o niezwykle różnorodnej palecie usług znacznie szerszej aniżeli usługi holowania. Wirtualnej rozmowy, w której z radością odpowiemy Ci na wszelkie pytania.


To pytanie zadawane jest statystycznie jako pierwsze:


A więc z kim prowadzicie rozmowę?


MegaHol specjalizuje się w ciężarowej pomocy drogowej tak jak mnóstwo warsztatów, jakie zdecydowały się pod tym szyldem zgrupować indywidualne oferty w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji nie dostarczamy usług tylko flotom TIR-ów. Absolutnie nie obsługujemy wyłącznie samochodów ciężarowychdostawczych, ale wyraźnie zwiększamy swoją ofertę. Fracht lawetą względnie autolawetą oraz holowanie aut osobowych, lawetowanie motocykli i lżejszych pojazdów takich jak załóżmy kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W każdej chwili możemy przyjąć zlecenie transportu wielkich maszyn drogowych, budowlanych i rolniczych, bowiem specjalizując się w TIR-ach w sposób oczywisty jesteśmy w posiadaniu właściwych lawet czy naczep niskopodwoziowych. Startowaliśmy w Dąbrowie Górniczej od lat z sukcesem działamy w całym terenie Górnego Śląska i województw ościennych. Teraz możecie MegaHol spotkać także w Niska, ale także w całym szeregu dodatkowych lokalizacji w Kraju, gdzie zawsze uzyskacie usługi na najlepszym poziomie.


Mamy możliwości, że w zasadzie niedługo w całym kraju.Co też zyskasz dzięki sieci MegaHol?


Dobry standard i bezpieczeństwo usługi zapewniane 24h na dobę. Czy można liczyć na więcej w wachlarzu usług holowania? Zdecydowanie cena ma naturalnie znaczący wpływ na wybór usługodawcy, jednak praktycznie w wypadku usług pomocy drogowej ma minimalne znaczenie. Tak działa sieć skutkuje tym, że MegaHol dociera do kontrahenta szybciej niż inni. Uczestniczenie w platformie MegaHol zapewnia nam zdecydowanie większe możliwości w wyborze grupy właściwie przygotowanej do wezwania, a tym samym już na starcie poprawia markę usługi. Zdecydowani też jesteśmy na nadzwyczaj skomplikowane usługi potrzebujące ekspertów z wielu dyscyplin, bo dzięki sieci zarządzamy nie tylko uniwersalnymi, ale i specjalistami skoncentrowanymi na jednej dyscyplinie. Bezpośrednio w kryzysowych sytuacjach zwykle muszą sobie radzić ci którzy akuratnie dotarli i koniecznie trzeba wzywać inną firmę gdy, akurat nie można przeskoczyć problemu. w MegaHol jednocześnie dojadą w komplecie ci którzy mogą być pomocni chociażby trzeba było zbierać siły wielu zakładów z platformy. Dzięki sieci zarządzamy sprzętem, którego potrafią akurat nie mieć równolegle na wyposażeniu niewielkie jednostkowe warsztaty.Cena usługi jest ważna.


W przypadku pomocy drogowej, mogącej w rejonie zdarzenia przedsięwziąć cały szereg, praktycznie problematycznych do wcześniejszego określenia czynności, po prostu trudno jest przygotować jeden niezmienny taryfikator. Zawsze rozpoczynamy od ustalenia tymczasowej ceny już na etapie przyjmowania zlecenia. Właśnie wówczas potrafimy określić dostatecznie jak daleko jest do rejonu kolizji, jakich usług będziemy musieli się podjąć na stanowisku, na jaką odległość potrzeba będzie przewozić konkretny samochód, czy powinno się skorzystać z mobilnego serwisu, jaki rodzaj lawety, czy naczepy okaże się niezbędny. To jedyne co potrzeba, aby wstępnie określić wartość zamawianej usługi. Jednak poprawka wyceny czasem wydaje się być konieczna po przyjrzeniu się sytuacji bezpośrednio w rejonie zajścia. Sieć ma jednakże dla ostatecznej stawki za usługi duże znaczenie, gdyż jak to bywa najczęściej w podobnych przypadkach pozwala zmniejszyć całkowite koszty, a w efekcie zamykającą wycenę. Jest jeszcze i kolejny argument zwrócenia się po pomoc do MegaHol. Jest to oferta rozliczeń bezgotówkowych za świadczone przez nas usługi z racji na liczne umowy łączące nas z ogromnym wachlarzem instytucji ubezpieczeniowych.Czy holowanie samochodów to cała propozycja naszej firmy?


 • MegaHol dzięki sieci posiada szeroki arsenał usług.
 • Rzecz oczywista istotą jest pomoc drogowa w postaci holowania i lawetowania.
 • Awaryjny transport podróżnych autolawetą do 6 osób jadących wcześniej transportowanym samochodem.
 • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. Obejmujący TIR i samochody dostawcze.
 • Dopasowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, jednak w całości wyszkolona na wszystkie wymiary opon od samochodów ciężarowych właściwie do osobówek.
 • Usługowy transport pojazdów drogowych wszystkich typów.
 • Przewóz uciążliwego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Fracht autobusów i niestandardowych pojazdów.
 • Usługa transportu elementów dłużycowych nie tylko dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy też przemysłu.
 • Bezawaryjne dla pojazdu wydobycie go z słabo dostępnego miejsca.
 • Dostarczenie na trasie paliwa, a także innych płynów eksploatacyjnych.

Umożliwiając pomocy drogowej kompletną gotowość do działania potrafimy, dzięki funkcjonowaniu w platformie, jednocześnie i bezproblemowo pozwolić sobie na dostarczanie usług przewozowych. w naszym przypadku wykorzystujemy liczebność oraz różnorodność lawet, autolawet, a także naczep niskopodwoziowych o wszelakim przeznaczeniu, jakimi rozporządzamy dzięki sieci. Ilość zleceń, jakie jesteśmy wstanie prowadzić równolegle, bez utraty jakości, wciąż wzrasta w miarę rozbudowywania sieci na inne regiony. Wszystkie dodatkowe usługi dostarczamy na w granicach całego kraju, a dodatkowo Unii Europejskiej przez cały tydzień i 24h na dobę.Co zrobić by uzyskać gwarancję, iż pomoc drogowa nadjedzie z MegaHol?


Najpewniejsze będzie zapisać sobie nasz kontakt i zatelefonować w przypadku zaistnienia problemu. MegaHol dostarcza swoje usługi kontrahentom indywidualnym i flotowym i z każdym jest gotowy ratyfikować stabilną umowę obsługi. w dowolnym naszym oddziale, choćby tutaj w Nisko, można z MegaHol ratyfikować stałą umowę na obsługę floty TIR-ów i innych aut ciężarowych względnie dostawczych albo na przykład firm taksówkowych. Takie umowy są dla MegaHol akceptowalne z powodu funkcjonowania w sieci ponieważ ona zabezpiecza nam finalizacje obowiązkowego paragrafu umowy – natychmiastowego dojazdu na w rejon wezwania. Dzięki sieci dotrzemy do was w zasadzie momentalnie, a będąc ukierunkowanym na rodzaj taboru z którym będziemy mieli do czynienia szybciej zrealizujemy potrzebną pracę. Chociażby serwis mobilny. Gdy jest wcześniej gotowy do pracy z danym taborem to zdecydowanie wzrasta i szybkość i jakość usługi i obniżają się straty klienta. Umowa z nami niechybnie zmniejsza niebezpieczeństwo strat, a zatem jeżeli istnieje grupa, absolutnie nie bezwarunkowo regionalna, której tabor systematycznie porusza się w rejonie naszego Niska to polecamy jej nasze profesjonalne usługi. w przypadku awarii powinno się mieć asa w rękawie. No to niech nim okaże się nasza kompetentna pomoc drogowa.


HolowanieMegaHol to jazda w granice dobrobytu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: