LAWETA NOWY SĄCZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NOWY SĄCZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa bezduszne instytucje możesz wpaść wszędzie. Wśród nas odnajdziesz to coś co posiada Twój najdroższy przyjaciel, który jak nasza pomoc drogowa regularnie wspomoże cię zdecydowanym ramieniem. I jesteś w stanie mu zaufać bo przyjaciel jest przygotowany aby Ciebie wspomóc w dowolnej sytuacji.


Uczestniczyłeś w stłuczce ewentualnie miałeś usterkę w niedalekiej odległości od Nowego Sącza? Prędko znajdź numer do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Do przyjaciele który jest obok oraz doskonale wie jakie procedury powinno się wykonać żeby dać sobie radę z defektami. Dotrzemy najszybciej. W razie konieczności przywieziemy mobilny serwis i oczywiście obsadę fachowców.


Problemy to nasza specjalizacja toteż podejmujemy na trasie wszystkie drobne naprawy. Życzymy wam byście niezawodnie przejeżdżali nasze autostrady, jednak wiemy, że zdarzają się przekłute koła, silniki które nie chcą zaskoczyć, nieoczekiwane niedostatki paliwa w zbiorniku bądź popsuty mechanizm wycieraczek w deszczowy dzień. Wtedy z przyjemnością przyjedziemy aby skasować awarię na miejscu zdarzenia. Jeżeli jest nieodzowne holowanie względnie autoautolawety, lub fakultatywnie autolawety także nie będziemy mieli z tym kłopotu. Gdy to tylko jest niezbędne każdorazowo chronimy rejon usterki czy kolizji. Możesz mieć kolizję gdziekolwiek. Czy to miejsce to autostrada lub może ścieżka wiejska – to jest nie istotne. Potrzebujemy kilku minut żeby Cię usytuować oraz udzielić niezbędnej pomocy. Ponieważ znajdujemy się u siebie dlatego rozpoznamy tutaj każdą dróżkę.


Bez numeru do przyjaciela przenigdy nie jedź w trasę. W całej Polsce potrafi być rzeczywiście pożyteczny. Dzwoń o dowolnej porze dnia i nocy. Nadjedziemy szybko – niechybnie! Ponieważ pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał właśnie tak pracuje. Gdyż w potrzebie stawiaj na przyjaciół.


Zawsze jesteśmy dyspozycyjni do świadczenia pomocy i w dzień i w nocy:

  • Ulokowanie samochodu na kołach albo wyciągnięcie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa względnie usuniecie paliwa błędnie zatankowanego
  • Pomoc w granicach Assistance lub bezpłatne usługi z OC stłuczki
  • Przewóz, fracht na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

Przejrzyj niuanse! Przyjaciel z Nowego Sącza czuwa zdeklarowany do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety albo autolawety są brane pod uwagę jeżeli zakładamy szybki jak również łatwy sposób przewozu zniszczonych samochodów. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna właściwa forma gdyż holowanie jest absolutnie prawomocnie wzbronione. Fachowcy, a także świetnie zaopatrzona flotylla branżowych pojazdów to moc jaką posiada pomoc drogowa w okolicy Nowego Sącza. Dla podróżnych zadysponujemy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Pojazd będzie na pewno pod opieką naszych pracowników zupełnie bezpieczny w czasie załadunku i w czasie przewozu. Potencjalni podróżni i jednocześnie samochód 24 godziny na dobę będą przewiezieni na wskazane miejsce.


stan techniczny samochodu zdecydowanie powinien być odpowiedni i oczywiście przepisy muszą sankcjonować holowanie jeżeli byśmy planowali zdecydować się na taką strategię przewozu. Taki skład może przemieszczać się po trasie z szybkością do 60 km/h, lecz na holowanie jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest prawdziwym kłopotem, ale my rozumiemy tą sprawę, awaria pojazdu ciężarowego na ulicy. Zwykle awaria TIR-a powoduje korki na drogach. Gdy taka kolizja ciągnie się za długo niejednokrotnie należy planować holowanie. Ta pomoc drogowa świetnie radzi sobie z takimi rzeczami.


Specjalistyczny sprzęt umożliwia nam holowanie każdego modelu samochodu. Pierwszorzędnej próby specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy pozwalają nam bezpiecznie i oczywiście efektywnie dostarczyć na wskazane miejsce samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus w okolicznościach kiedy jest to konieczne. Ani wymagający dojazd, ani stopień uszkodzenia samochodu nie uniemożliwi nam wydobycia TIR-a z dołu, a także ustawienia go na kołach.


Zrealizujemy ponadto przewóz towarów z unieruchomionego samochodu. Przywieziemy zgodnie z dyspozycją, uprzednio zlecając potencjalne oczyszczanie terenu i przeładowanie ładunków.


Nad zagwarantowaniem Wam spokoju i zabezpieczenia pracuje 24 godziny na dobę wykwalifikowana, fachowa kadra. Okazałe zaplecze umożliwia nam urzeczywistnić każde zamówienie przez całą dobę nie patrząc na realia pogodowe.Mobilny serwis 24h


W grupie niesprawności są i te nietrudne w naprawie. To takie niesprawności paraliżujące dalszą podróż, lecz nietrudne do naprawienia na miejscu. Choćby zniszczone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przedziurawiona opona albo niedobór oleju, paliwa czy też zatankowanie do zbiornika innego paliwa. Lokalna pomoc drogowa i jej mobilny serwis rzeczywiście w takich wypadkach umie się całodobowo wykazać efektywnością. Laweta nie będzie na pewno miała tutaj zapotrzebowania. W 24 godzinnej ofercie usług jest też mobilny punkt wulkanizacji, z którym nasz serwis przybędzie bezzwłocznie.


Mobilny serwis wykorzystuje wykwalifikowanych profesjonalistów. Na ulicy mogą zrealizować różne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego nie bacząc na markę.


Oddzwonimy błyskawicznie gdyby się okazało, że ten numer jest zajęty. Uzgodnimy detale usterki i oczywiście markę pojazdu, a zaledwie za kilkanaście minut mechanik będzie w rejonie lokalizacji zdarzenia. By w całości wspomóc kierowcę do każdego incydentu podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Potrzeby klientów tworzą różnorodną ofertę naszych usług wśród nich przewóz maszyn budowanych. Bezawaryjny przewóz możemy zagwarantować każdej ciężkiej maszynie drogowej. Maszyny rolnicze, zwłaszcza takie zmuszające do specjalnej ochrony, także znajdują się w naszej specyfikacji pojazdów, których transport przyjmujemy. Wózki widłowe transportuje się mniejszymi pojazdami, ale zmuszają do szczególnej opieki gdyż są to pojazdy rzeczywiście niewielkie, jakkolwiek ciężkie. Stąd przeszkoliliśmy kierowców którzy prowadzą taką usługę. Tabor którym dysponujemy pozwala nam na transport dłużycowy i transport towarów ponadnormatywnych. Trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i rzecz jasna… mnóstwo różnych niestandardowych ładunków.


Usługi takie przeprowadzamy na obszarze naszego kraju oraz zagranicą. Nasza grupa dysponuje kompletną dokumentacją upoważniającą nas do świadczenia tego typu usług. Wszelkie przewożone towary są ubezpieczone.Dlaczego my?


Ze względu na to, że możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Otóż to długie doświadczenie wspierających się nawzajem ośrodków oraz specjaliści z biegłością w swojej profesji i stwierdzonymi kompetencjami. Duża skuteczność w pewnym naprawianiu niesprawności czy optymalne efekty przewozu samochodów są oczywiście tego wynikiem.


Osobnej wycenie podlega każda usługa. Na końcową wycenę odciskają wpływ: wykorzystanie części zamiennych, przekrój czynności przeprowadzonych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik, miejsce zdarzenia i oczywiście model samochodu, który serwisujemy.


Jeśli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, lub do uszkodzenia doszło z winy osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być wolne od opłat, ponieważ straty zapłacone zostaną z OC winnego kraksy ewentualnie ubezpieczeniowej ochrony.Najważniejszy jesteś Ty!

Zawsze Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – twój przyjaciel z Nowego Sącza jest gotowy do pomocy i oczywiście oczekuje na kontakt.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: