LAWETA OLSZTYN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OLSZTYN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa witryna istnieje tylko dla Was. Dzień dobry!Jeżeli to awaria względnie inne drogowe doświadczenie losowe sprowadziło Cię w to miejsce, to w przestrzeni Olsztyna trafiłeś najpewniej najlepiej jak to możliwe. Skutecznie pomożemy, a jeśli będzie trzeba zajmiemy się holowaniem. TIR-y, pozostałe samochody ciężarowe i dostawcze w tej usłudze raczej nie kryją dla nas niewiadomych. Laweta wynajęta z MegaHol to absolutna gwarancja szybkości , a także wysokiego poziomu usługi 24h na dobę.


Jeśli to kolizja wystukaj nasz numer niezwłocznie. W tym momencie nie trwoń już ani sekundy na czytanie. Znajdziemy moment aby się potem zaznajomić lepiej.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna rzecz jeżeli pojawiłeś się w tym momencie w celu zlokalizowania bezpiecznej przystani na czas awarii. Dokonania tego przez zabezpieczenie sobie gwarancji na przyszłość. Czyli jeśli zamierzasz zaznajomić się z obszerną ofertą usług, akurat nie wyłącznie holowania, proponowanych przez MegaHol – ogólnopolską platformę zakładów świadczących usługi ciężarowej pomocy drogowej, to namawiamy do rozmowy. Wstępnie do konsultacji wirtualnej, w której postaramy się odpowiedzieć na kilka zazwyczaj stawianych pytań.


Na początek może coś o sobie:Jak działa MegaHol?


MegaHol specjalizuje się w ciężarowej pomocy drogowej tak jak wiele zespołów, które zdecydowały się pod naszym szyldem zintegrować wszystkie oferty w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie dostarczamy usług wyłącznie flotom TIR-ów. Absolutnie nie obsługujemy wyłącznie samochodów ciężarowych i dostawczych, ale zdecydowanie uzupełniamy naszą paletę usług. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy także samochody osobowe, świadczymy usługi lawetowania motocykli i drobniejszych pojazdów, załóżmy kładów i naturalnie dokonujemy przewozów lawetą oraz autolawetą.

NASZA GALERIA


Naszą specjalizacją jest TIR, a uniwersalnie samochody ciężarowe, więc naturalnie w zakresie firmowych usług znalazł się także fracht maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych do których transportu posiadamy w sieci odpowiednie lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Pewien czas temu rozpoczynaliśmy od miejscowej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a teraz funkcjonujemy na całym Górnym Śląsku i w województwach sąsiednich. Ciągły progres doprowadził MegaHol do zrealizowania pomysłu naszej sieci w Olsztynie oraz w wielu dodatkowych lokalizacjach w Polsce, w których świadczymy kompetentne, jakościowe usługi.


Mamy możliwości, że wręcz wkrótce w całym kraju.Jakie wartości daje taka platforma kierowcom?


Rękojmię jakości oraz zaufania usługi przez 24h na dobę. W przypadku usług holowania chyba nie trzeba żądać więcej? Zazwyczaj wycena usługi ma znaczący wpływ na nasze decyzje, natomiast wyraźnie skromniejszy w wypadku usług pomocy drogowej. Właśnie sieć pozwala ciężarowej pomocy drogowej MegaHol przybyć w rejon zdarzenia sprawniej. To dzięki platformie mamy swobodę wyekspediowania najlepiej zorganizowanej do danego zlecenia ekipy spośród wielu gotowych do służby w konkretnym terenie. Znacznie prościej jest zintegrować fachmanów z odrębnych ekip jeżeli w tym samym zadaniu trzeba podejmować się prac w kilku dyscyplinach. Bezpośrednio w krytycznych okolicznościach najczęściej muszą sobie radzić ci którzy akurat nadjechali i wypada sprowadzać następną firmę kiedy, nie można przeskoczyć kłopotu. U nas jednocześnie pojawią się w komplecie ci którzy powinni być przydatni choćby trzeba było kojarzyć siły wielu zespołów z platformy. To sieć zapewnia nam sprzęt o który niełatwo by było niewielkiej, indywidualnie działającej firmie nie bacząc na to jak znakomitej klasy są jej usługi.Wartość usługi musi być ważna.


Pomoc drogowa to kłopotliwy temat do zdefiniowania nie zmiennej stawki za usługę tym bardziej, iż za każdym razem podejmujemy się szeregu przedsięwzięć, które są wcześniej nieprzewidywalne. W każdym przypadku rozpoczynamy od sprecyzowania pierwszej ceny w zasadzie na poziomie podejmowania zamówienia. Istnieją dane, ważne dla wyceny usługi, które jesteśmy wstanie uzyskać w zasadzie na poziomie przyjmowania zlecenia. Powiedzmy rodzaj samochodu, jego stan w diagnozie zleceniodawcy, odległości które będziemy musieli pokonać, a na tej bazie dopuszczalna jest także decyzja o wyekspediowaniu odpowiedniej lawety lub naczepy niskopodwoziowej. W celu wstępnej rachubie ceny usługi to zadowalające informacje. Jednakże korekta wyceny często może być nieunikniona po zbadaniu sytuacji bezpośrednio w rejonie zdarzenia. Z góry jednakże powinno się przewidzieć, że kalkulacja konkretnej marki usługi w naszej sieci będzie faktycznie mniejsza niż u konkurencji. Poza tym MegaHol wykonuje także usługi bezgotówkowe dzięki umowom ze wszystkimi popularnymi ubezpieczycielami.


Co oferujecie poza holowaniem?Praca w platformie dała MegaHol wielkie możliwości w rozwinięciu oferty.

  • Rzecz zrozumiała normą jest pomoc drogowa w postaci holowania i lawetowania.
  • Zarządzamy autoautolawetymi z opcją transportu do 6 osób jadących wcześniej przewożonym autem.
  • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. Obejmujący TIR i samochody dostawcze.
  • Mobilna wulkanizacja opon w we wszystkich osiągalnych rozmiarach. Zwłaszcza TIR-y są naszym oczkiem w głowie.
  • Przewóz wszystkich pojazdów ciężarowych, w tym ciągników, jak też samochodów osobowych.
  • Usługa przewozu pojazdów budowlanych, rolniczych oraz drogowych.
  • Wśród dodatkowych usług transportowych również fracht pojazdów nietypowych takich na przykład jak autokary, tramwaje, przyczepy mieszkalne itp.
  • Usługa transportu detali dłużycowych nie tylko dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy leśnictwa.
  • Sprawne wyciągnięcie pojazdów z uciążliwego obszaru bez kolejnego uszczerbku.
  • Kompleksowa obsługa w terenie wszelkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Taki luksus kompletnej gotowości ciężarowej pomocy drogowej przy równoczesnym dostarczaniu usług transportowych umożliwia nam architektura sieci w jakiej funkcjonujemy. Sieć umożliwiła MegaHol zdywersyfikować środki konkretnych warsztatów w ten sposób, że dziś dysponujemy pokaźną rozpiętością sprzętu co pozwala nam na szeroki arsenał dodatkowych usług. Ilość zleceń, które możemy realizować jednocześnie, nie tracąc jakości, ciągle rośnie w tempie rozszerzania platformy na inne okręgi. Wszystkie ponadplanowe usługi świadczymy w całym kraju i zagranicą na terenie Unii Europejskiej prze 24h na dobę 7 dni w tygodniu.Co zrobić by uzyskać pewność, iż pomoc drogowa przybędzie z MegaHol?


Wystarczy mieć nasz telefon w miejscu łatwo dostępnym, reszta to kompetentna, typowa, normalna odpowiedź na zarejestrowanie wezwania. Jesteśmy zdecydowani na stałe umowy deklarujące udział MegaHol w usługach pomocowych co szczególnie sprawdza się w wypadku klientów flotowych. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy korporacja taksówkowa to nasi możliwi klienci flotowi z którymi zawieramy stabilne umowy na usługę. Także tu w Olsztynie. Ta umowa zobowiązuje nas do niezwłocznego przyjazdu na miejsce wezwania co ułatwia nam sieciowa architektura. Sprawna reakcja, która w dzisiejszych sezonach rośnie do wagi najważniejszych parametrów usług pomocy drogowej, nie ma prawa odbywać się kosztem klasy niniejszych, z tego powodu świadomość rodzaju taboru swoich stałych klientów ma tak istotne znaczenie dla efektywności naszych prac. Poślemy na przykład wcześniej przygotowany do zadania serwis mobilny i wasza firma poniesie mniejsze straty. Stłumienia niebezpieczeństwa strat poprzez parafowanie z MegaHol umowy mogą dokonać zdecydowanie nie wyłącznie firmy z okolic Olsztyna, ale na bliźniaczych zasadach firmy, których tabor systematycznie przemieszcza się w tym terenie. W przypadku usterki należałoby mieć asa w rękawie. Niech nim okaże się nasza pomoc drogowa.


Holujemy po efektMegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: