LAWETA OPATÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OPATÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autKażdorazowo podejmujemy wezwanie ze względu na to, że głównym naszym posłaniem jest świadczenie usługi pomocy, natomiast musi się wspomnieć, iż naszą profesją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa zatem takiemu powołaniu podporządkowujemy własny tabor i doświadczenie. Czujcie się naszymi dobrymi przyjaciółmi, a w każdym razie my próbujemy tak zrealizować usługę jakbyśmy ją realizowali dla najbliższego przyjaciela i stąd nie rezygnujemy z zamówień na inne samochody niż ciężarówki. Z uwagi na to, każdy z naszych warsztatów, rozsianych po całej Polsce, musi być gotowy w takim samym zakresie na holowanie pojazdów ciężarowych jak i każdego innego auta.


Niestety nie wolno czekać na to, że w trasie przegapią nas usterki samochodu. Czasami może to się przytrafić dokładnie w rejonie naszego Opatowa, no i wówczas będziesz mógł natychmiast prosić o współpracę MegaHol, to korzystne rozwiązanie. Należy zadać zawsze pytanie – Czy jest oczywiste, że natychmiast musi się samochód holować? W naszych oddziałach operujemy mobilnymi serwisami, oraz wyśmienicie wykwalifikowaną kadrą. Miejsce zdarzenia na pewien moment stanie się profesjonalnym zakładem mechaniki samochodowej, a w tenże sposób wygospodarujemy czas i obniżymy nakład na usunięcie niesprawności.


Dowolną usterkę zawsze jesteśmy w stanie wyeliminować Faktem jest, że do tej pory każdorazowo rozwiązywaliśmy szczęśliwie problemy, nabraliśmy więc przekonania do naszych rozwiązań. Absolutnie nie ma reguły, jednak zwykle mnóstwo paraliżujących dalszą podróż awarii okazuje się być banalnymi usterkami, które przy drobnej naprawie w rejonie zdarzenia mogą być sprawnie eliminowane przez nasze wykwalifikowane drużyny. Zaakceptuj, iż zainteresujemy się również drobnymi naprawami na drodze, jakie utrudniają dalsza jazdę, a oczywiście nie możecie ich sami skorygować. Jesteśmy zdeterminowani zainteresować się każdą drobnostką czy to będą wycieraczki czy na przykład może nieodpalający silnik, pęknięta opona czy może brak paliwa, my szybko to zlikwidujemy.


Postaraj się by to mieć na uwadze. My zawsze jesteśmy stąd, w związku z tym jeśli , co zrozumiałe, nie potrafisz wytłumaczyć gdzie przebywasz nie musisz się trapić. Trzeciorzędną sprawą jest gdzie znalazły cię kłopoty bez problemów to miejsce zlokalizujemy, zatem szybko podamy ci pomocną rękę. Wydzwaniaj kiedy będziesz w potrzebie bez zwracania uwagi na porę dnia. Musisz mieć jasność co do tego, że masz prawo być naszym przyjacielem nawet wówczas gdy przenigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie jest. Oto cały model na życie.Oczywiście i w dzień i w nocy zawsze możesz rozważać naszą współpracę:

  • Transport niezbędnych ilości paliwa albo usuniecie paliwa mylnie wlanego
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki oraz w granicach Assistance
  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ustawienie samochodu na kołach względnie wyciągnięcie go na drogę

NASZA GALERIA


Tu na naszym portalu będziesz mógł zapoznać się ze elementami pełnej oferty to pozwoli ci podjąć ostatnią decyzję o potencjalnej współpracy. Tymczasem na sto procent jesteś w stanie w Opatowie liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Podstawą naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, ale bez wątpienia nasza baza lawet czy autolawet na sto procent jest przygotowana do transportu jakiegokolwiek samochodu. Zepsuty pojazd wystarczy zapewne, w ramach samopomocy kierowców, podholować na lince holowniczej, jednak odradzamy podejmowanie podobnego ryzyka kiedy nie ma się doświadczenia.


Jest to celowe z kilku powodów. Kwalifikacje no i profesjonalizm są obligatoryjne dla zaufania przy holowaniu. Linka holownicza, którą powszechnie użytkujemy do takiego typu holowania bywa często zawodna. Holując pojazd kierowca musi pomijać autostrady oraz drogi szybkiego ruchu co znacznie utrudni i wydłuży przewóz. Pewnie nie ma potrzeby już o tym informować, jednak dokładnie MegaHol posiada wszystko co potrafi być pożądane, by rzetelnie odholować każdy samochód.


Dowolny model samochodów potrafimy dostarczyć na wskazane miejsce używając własnych lawet, a kiedy trzeba autolawet. Czyż powinno się wyczekiwać czegoś lepszego niż spokojnego , a do tego sprawnego odtransportowania zepsutych pojazdów i ich pasażerów na wskazane miejsce, no zapewne nie, natomiast my właśnie tym się paramy zawodowo.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam dopala adrenalinę. Naszym zamysłem jest być najskuteczniejszym w przerzucie samochodów ciężarowych jak również ciężarowej pomocy drogowej. Znaczącym gestem do wypracowania tego ideału musi być różnorodna paleta i forma profesjonalnych usług. Większość użytkowników dróg prawdopodobnie musiała mieć już możliwość spotkania z zepsutym na szosie TIR-em. Długie zatory mogą się budować nawet na szosie dwupasmowej kiedy wykluczymy z ruchy jeden pas. Jest też jasne, że wynik jest w stanie być nawet szkodliwszy w skutkach na uczęszczanej, bocznej szosie. Więc to jest powód dla jakiego doceniać trzeba sprawne, kompetentne poprawki w rejonie lokalizacji zdarzenia, i fachowy transport takich pojazdów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol zawsze są w taborze ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a także sprzęt do podnoszenia trudnych pojazdów z kanału i pozwalający na ustawienie ich na kołach. Awaryjnie unieruchomionego TIR-a możemy zatem solidnie przetransportować w rejon gdzie będziemy potrafili go bezkolizyjnie naprawić. Naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, pełny wachlarz dokuczliwych aut przywieziemy prędko oraz bezawaryjnie przez 24 godziny na dobę.


Rękojmią marki naszych prac jest oczywiście profesjonalna kadra dostępna dla was przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Zawsze może się okazać, iż tym razem nie będzie zapotrzebowania na holownik no i niskopodwoziówkę. Nawet na drodze szybkiego ruchu efekty zdarzenia potrafi rozwiązać mobilny serwis, który w rejon zajścia nadjedzie skutecznie no i przywiezie profesjonalnych mechaników.


Jeśli chodzi o nas to jesteśmy gotowi na mnóstwo rodzajów awarii od wulkanizacji opon po remonty silnika. Na każdym poziomie staramy się wykonać wszystko co realne, dlatego wyruszamy po sfinalizowaniu kompletnego rekonesansu w trakcie zatwierdzania zlecenia. Oczywiście w przebiegu naprawy może się wyklarować, iż niesprawność jest uciążliwsza niż oczekiwania i wówczas szybko zawsze jest ściągana, oczekująca na wezwanie autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową.


Jesteśmy pewni, że każdy incydent pewnie jest inny dlatego podchodzimy do wezwań niezwykle indywidualnie. Wszyscy kontrahenci maja prawo do nietrafnej diagnozy, to my musimy być specjalistami i możemy odpuścić przyjaciołom rozpatrując każde wezwanie jednostkowo. Podobne zachowanie jedynie wspomaga nas w komforcie funkcjonowania bowiem bazę zabezpiecza nam znakomicie zaopatrzone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Firmową paletę usług poszerzyliśmy o transport ciężkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz drogowych ponieważ różnorodna podstawa w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników umożliwiła nam przyjęte rozwiązanie bez szwanku dla podstawowych zleceń. To prawda, że w takiej dyscyplinie przewozu nie specjalizujemy się, jednak kiedy wśród perfekcyjnych kierowców gromadzi się tylu z optymalnym doświadczeniem i praktyką nie można nie skorzystać z tego potencjału.


Przewozy prowadzimy w kraju i zagranicą profesjonalnie dowożąc na wyznaczone miejsce maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do ciężkich choć małych wózków widłowych oraz pikapy czy też busy. Przedmiotem tej usługi mogą być jeszcze towary ponadnormatywne i frachty dłużycowe.


Jako, że bezpieczeństwo przewozu jest absolutnie najważniejsze to przy zapewnieniu wszystkich środków bezpieczeństwa, nawet wówczas każdorazowo ubezpieczamy ładunki. Każdy przerzut, przede wszystkim niestandardowych ładunków domaga się pozwoleń, pełnomocnictw bądź sprawdzonej specyfikacji, jednak absolutnie nie obciążamy klienta załatwieniem tych formalności.Dlaczego my?

Czy jest jakikolwiek pretekst, żeby akurat nie? Dlaczego tym razem nie MegaHol? Każdy umie zanotować, iż jest najlepszy, jednak my nawet nie chcemy minimalizować pozostałym predyspozycji. Przypuszczamy, iż każda pomoc drogowa, jakich funkcjonuje mnóstwo i każda ciężarowa pomoc drogowa , których zapewne jest troszkę mniej, weryfikuje się w efektach pracy.


Trzeba też inaczej na ten problem zerknąć. Nasza sieć oddziałów to rodzina na którą składa się znaczną ilość wspólników, a to zabezpiecza nam uprawnienie by przedkładać w ofercie znacznie bardziej rozległy tabor niż oferta indywidualnego zakładu. Analogicznie rzecz ma się z wykwalifikowaną załogą, jak również z kierowcami o stosownych kwalifikacjach i doświadczeniu. MegaHol to znakomite połączenie niedużych zakładów, które wzajemnie się wzmacniają będąc jednocześnie niedaleko zdarzenia i zarządzając wyjątkowym wachlarzem zespołu pojazdów i oczywiście sprzętu.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się dokładnie dlatego i jesteśmy dumni, że określa regułę oferowania naszych usług. Na przykład do zadania przybywa prawidłowo dopasowana grupa ludzi z małego warsztatu związana przyjaźniami ewentualnie zgoła familijnie, jednak to grupa która może na pewno w dowolnej chwili, otrzymać wsparcie całej sieci takich warsztatów.


Dowolne zlecenie otrzymuje własną kalkulację dzięki temu często u nas stawki za usługę bywają niższe niż się spodziewacie. W momencie prac wykonywanych z OC ewentualnie Assistance nie trzeba regulować opłat, bowiem rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.

To jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa , a nawet nie tylko. Przyjaciel z Opatowa, który zabezpiecza Ci pewną drogę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: