LAWETA OPOCZNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OPOCZNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autW każdym przypadku podejmujemy wezwanie ze względu na to, że pryncypialnym naszym posłaniem będzie na pewno niesienie pomocy, ale musi się wspomnieć, iż naszą specjalizacją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa zatem temu działaniu podporządkowujemy własny tabor i kompetencje. Wszystkich kontrahentów traktujemy jak przyjaciół, a to ważny krok do udzielenia pomocy również tym którzy przemieszczają się nieco mniejszymi autami. Wszystkie nasze odziały rozlokowane są obecnie właściwie w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnych samochodów oczywiście ze świadomym nastawieniem na samochody ciężarowe.


Nie znajdziesz stref bezpiecznych i wszędzie można mieć awarię auta. Niesprawność jest w stanie wam się zdarzyć w rejonie Opoczna, lecz zachowaj spokój bo i tu utrzymujemy własny oddział, toteż przezornie dzwoń do MegaHol będziemy na miejscu zdarzenia niezwykle szybko. Choć faktycznie holowanie pojazdu może okazać się niepraktyczne. W czasie przyjmowania wezwania w każdym przypadku przeprowadzamy wywiad na temat problemów, jakie was dopadły i być może nasza ingerencja zakończy się na usłudze mobilnego serwisu, tym bardziej, że dysponujemy wykwalifikowaną załogą. Miejsce zdarzenia na krótki czas objawi się specjalistycznym warsztatem, no i w taki sposób zaoszczędzimy czas i zminimalizujemy wydatek na usunięcie awarii.


Rzecz jasna nie obawiamy się, że jakiś ruch nas zdziwi ponieważ mamy dość fantazji, by ze wszystkim sobie poradzić. Faktem jest, że do tej pory zawsze rozwiązywaliśmy skutecznie problemy, nabraliśmy więc zaufania choćby do stosowanych przez nas możliwości. Drobne naprawy, które wystarczy wykonać praktycznie w rejonie awarii to dla nas zazwyczaj przeciętne usterki, natomiast klientom hamują dalszą podróż. Skończyły się klimaty gdy musiałeś wozić ze sobą duży warsztacik samochodowy bowiem współcześnie błahymi reperacjami na trasie zajmujemy się my, wulkanizując opony, podwożąc brakujące paliwo, odpalając zamarznięte motory lub wymieniając w burzę niekompletne wycieraczki.


Nie myśl o tym, lecz miej to wciąż z tyłu głowy. Jeżeli przebywasz z daleka, nie denerwuj się faktem, że nie umiesz nam objaśnić gdzie miałeś kolizję, ponieważ my przybędziemy z okolicy. Przyjaciel cię nie rozczaruje, zna w naszym rejonie wszystkie zakamarki i wynajdzie cię nawet gdybyś sam nie kojarzył gdzie przebywasz. Zdarza się kłopot to powinno się działać, pora nie jest ważna bo ważni zawsze są przyjaciele chętni do wykonania usługi, dlatego jesteś w stanie do nas zadzwonić o dowolnej godzinie. Pojawimy się na sto procent ponieważ to pomoc drogowa MegaHol. Tacy jesteśmy.


Ręczymy za pomoc o każdej porze dnia czy nocy:

  • Postawienie samochodu na kołach względnie wyciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego lub uzupełnienie braku paliwa w baku
  • Pomoc w zakresie Assistance oraz nieodpłatne usługi z OC sprawcy
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Cała paleta możliwości jest tu zaprezentowana w drobiazgach toteż masz czas rozproszyć wątpliwości. Na przyjaciół jesteś w stanie czekać zawsze i wszędzie, tymczasem  szczególnie w naszym Opocznie.LawetaAutoautolawety 24h

Śmiało warto zakomunikować, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, chociaż nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań, by naszymi autolawetymi lub autoautolawetymi transportować każdy inny typ pojazdów. Jedną z form holowania wydaje się być samopomoc kierowców którzy holują pojazd, zwłaszcza pojazdy osobowe przy wykorzystaniu linki holowniczej, ale naszą poradą absolutnie jest zalecenie by wykorzystywać w takim momencie fachowców.


Jest to pozytywne z wielu powodów. Praktyka oraz fachowość zawsze są konieczne dla zaufania przy holowaniu. Wadliwość przeciętnych lin holowniczych zwraca uwagę na sprzęt z którego należało by korzystać przy takiej usłudze. W czasach gdy nasze podróże w znaczącej skali realizują się po trasach szybkiego ruchu i autostradach aktualną wiadomością jest fakt, iż holowanie na takich trasach jest zabronione. Dlatego pomoc drogowa MegaHol administrująca wytrawnymi zastępami, i odpowiednim sprzętem do lawetowania powinna być najszczęśliwszym wyborem.


Mamy lawety albo autolawety dopasowane do przewozu dowolnego typu samochodów, a zarazem pasażerów. Czyż można żądać czegoś więcej niż bezpiecznego , a do tego sprawnego przewiezienia unieruchomionych pojazdów i ich podróżnych na wyznaczone miejsce, no prawdopodobnie nie, a my dokładnie takimi problemami się paramy bezkonkurencyjnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie naturalnie nasz żywioł. Przewóz samochodów ciężarowych i ciężarowa pomoc drogowa to płaszczyzny w jakich zamierzamy być najskuteczniejsi. Zabezpieczamy dużą ofertę , a także rzetelne wykonanie prac. Usterka TIR-a na szosie może stać się gigantycznym problemem. Usterka na szosie dwupasmowej może wykluczyć z ruchu jeden pas i być przyczyną długich korków. Tymczasem skutek jest w stanie być szkodliwszy jeśli na przykład do zdarzenia dojdzie na podrzędnej, lecz ruchliwej szosie. Powinno się w tej sytuacji zauważyć specjalistów od reperacji w rejonie zdarzenia a także specjalistycznego frachtu samochodów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol są w bazie technicznej ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a ponadto sprzęt do podnoszenia masywnych pojazdów z kanału i oczywiście pozwalający na postawienie ich na kołach. Mamy zatem swobodę błyskawicznego odblokowania trasy , a także przewiezienia TIR-a w najdogodniejsze rejony gwarantujące przystąpienie do bezkolizyjnej naprawy. Cały repertuar dokuczliwych aut: Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, skutecznie i solidnie, przez 24 godziny na dobę, przywieziemy pod uzgodniony adres.


Ale w naszych zespołach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu czuwa profesjonalna załoga i to właśnie oni gwarantują wysoką jakość naszych profesjonalnych usług.Mobilny serwis 24h

Potrafi się okazać, iż holownik no i niskopodwoziówka akurat nie będę w tej sytuacji wskazane. W rejon usterki znacznie szybciej dojedzie mobilny serwis no i choćby na autostradzie, wykwalifikowani mechanicy skutecznie dokonają niezbędnej naprawy..


Mobilny serwis jest gotów zarówno na wulkanizację opon jak również na nieznaczne remonty silnika. Staramy się przed wyruszeniem ustalić podstawę awarii i z tego powodu prowadzimy konkretny sondaż podczas otrzymywania zamówienia,  dzięki tej metodzie nasi mechanicy wyjeżdżają wcześniej gotowi do pracy. W każdym przypadku istnieje sposobność przywołania lawety czy holownika z naczepą niskopodwoziową oczekujących w zapasie na przypadek jeśliby błyskawiczna reperacja okazała się niewykonalna.


Niesprawności, mimo, że analogiczne często są właściwie bardzo rożne, z tego powodu też do wszystkich zamówień przystępujemy osobiście. Nasi mechanicy mogą z podpowiedzi kontrahentów wyłowić kluczowe wiadomości bez przytyku, także wówczas kiedy zleceniodawcy plątają się w klasyfikacji usterki. Komfort funkcjonowania przynosi nam wyśmienicie wyposażone zaplecze, więc wysłuchanie zleceniodawcy powinno nam tylko pomóc.Transport niskopodwoziowy   

Mając w dyspozycji faktycznie dużą bazę lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników zdrowym było dla nas rozwiązanie z ofertą transportu sporych maszyn rolniczych, drogowych czy może budowlanych. To fakt, że w tej domenie przewozu akurat nie specjalizujemy się, lecz jeśli wśród wysokiej klasy kierowców ma się tylu z stosownym doświadczeniem i praktyką nie wolno nie skorzystać z takiego potencjału.


Transporty przeprowadzamy w kraju i zagranicą profesjonalnie przerzucając na wyznaczone miejsce maszyny począwszy od ciężkich jakkolwiek małych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz pikapy czy busy. Zatwierdzamy oczywiście usługi na frachty ponadnormatywne bądź przewozy dłużycowe.


Wszelkie samochody i frachty transportowane w ramach naszych zleceń są u nas bezpieczne, lecz oczywiście w każdym przypadku ubezpieczamy transporty. To normalne, że operujemy całkowitą dokumentacją nieodzowną, by oferować zlecone usługi i dlatego zabezpieczamy się przyjmując na siebie jakiekolwiek procedury powiązane z transportem.Dlaczego my?

Tylko dlaczego tym razem nie? Niech, więc okaże się, że MegaHol. Każdy umie powiedzieć, że jest najlepszy, lecz my co zrozumiałe nie zamierzamy ujmować innym wiedzy. Funkcjonuje sporo pomocy drogowych trochę mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednak zapewne każda realizuje wszystkie zadania.


Spróbuj się trochę zagłębić w ten problem. Ponieważ zdążyliśmy zdobyć, aż tylu sieciowych wspólników to prawdopodobieństwo zadysponowania należytego sprzętu powinno być o wiele wyższe niż w jednostkowym zakładzie. O wykwalifikowanych mechaników lub sprawdzonych kierowców także jest łatwiej bezpośrednio w markowej pajęczynie niż w indywidualnym zakładzie.  Jesteśmy niby jak naczynie połączone, gdzie potencjalne odziały będące w rejonie wydarzenia współpracują ze sobą, aby na miejsce wyekspediować absolutnie najlepiej zorganizowaną załogę.


Kwintesencję oferowania naszych usług określa zasada „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się właśnie z tego powodu. Nasza firmowa pajęczyna będzie na pewno tworzyć ochronny parasol nad działalnością wyprawionej obsady specjalistów, którzy będą załogą z małego warsztatu, prawdopodobnie związaną familijnie lub przyjaźniami, ale będą spokojni gdy za plecami będą mieli takie wsparcie.


Niejednokrotnie ceny za zlecone nam prace mogą być mniejsze niż oczekujecie, a bierze się to z tego, iż u nas nie bazujemy na cenniku, a wyceniamy obojętnie jakie wezwanie jednostkowo. Zdecydowanie wykonujemy potencjalne zlecenia z OC oraz Assistance i w tym wypadku przeprowadzimy usługę bezpłatnie.


To MegaHol – jest jasne, że nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa , ale z bogatym wachlarzem usług. Przyjaciel z Opoczna, który gwarantuje Ci pewną jazdę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: