LAWETA OPOLE LUBELSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OPOLE LUBELSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitajcie na stronach MegaHol


Skoro to awaria względnie odmienne drogowe zdarzenie losowe przywiodło Cię tutaj, to w rejonie Opola Lubelskiego doszedłeś najpewniej najlepiej jak można. Skutecznie pomożemy, a jeśli będzie taka konieczność zajmiemy się holowaniem. TIR-y, inne auta ciężarowe lub dostawcze w tej usłudze nie kryją dla nas niewiadomych. Sto procent. Taka jest rękojmia jakości i zaufania usług zrealizowanych lawetą wynajętą z MegaHol i to przez 24h na dobę.


Absolutnie nie musisz w tej sytuacji czytać wszystkiego. Wywołaj numer do nas po pomoc drogową. Dokładniej poznamy się później.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Aczkolwiek w okolicznościach kiedy raczej nie funkcjonujesz na „musiku”, a dopiero poszukujesz spokoju. Osiągnięcia tego stanu przez zabezpieczenie sobie gwarancji w dalszej perspektywie. w tej sytuacji zapraszamy Cię do konwersacji na temat zróżnicowanej palety usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska platforma warsztatów, które oferują wiele bogatszy wachlarz usług niż jedynie holowanie samochodów. Rozmowa będzie wirtualna, ale zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu.


Rozpoczniemy od siebie:Czym chce być MegaHol?


MegaHol zrzesza solidną grupę niedużych warsztatów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej rzecz jasna nie tylko dla pojazdów ciężarowych, TIR, a także dostawczych, lecz w o wiele pełniejszym aspekcie. Holowanie aut osobowych, lawetowanie motocykli i lżejszych pojazdów przypuśćmy kładów, a zasadniczo transporty lawetąautolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Nikogo chyba nawet nie zdziwimy wzmianką o tym, że wśród oferowanych przez nas usług pojawia się dodatkowo fracht trudnego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych czy rolniczych. To rozsądna decyzja kiedy profesją pomocy drogowejTIR-y, a w mieniu sieci są niezbędne lawetynaczepy niskopodwoziowe. Pierwsze lata w Dąbrowie Górniczej nie były proste, natomiast dzisiaj szczęśliwi być możemy z poszerzenia naszej aktywności na cały Górny Śląsk i sąsiednie województwa. Dziś funkcjonujemy w Opolu Lubelskim, ale poza tym w wielu nowych lokalizacjach na terenie Polski, a wszędzie tam można doświadczyć naszej kompetentnej pomocy.


W dalszej perspektywie prawdopodobnie zawsze w całym kraju.Jakie wartości przynosi tego rodzaju platforma kontrahentom?


Przez 24h na dobę całkowitą rękojmię wysokiej klasy i bezpieczeństwa usługi. w usługach holowania raczej nie trzeba liczyć na więcej? Najczęściej wycena usługi ma znaczący wpływ na nasze wybory, jednak zdecydowanie mniejszy w przypadku usług pomocy drogowej. Strategia działania sieci MegaHol ogranicza czas dotarcia na miejsce zdarzenia. Sieć MegaHol przyzwala nam na daleko idącą specjalizacje poszczególnych drużyn pomocy drogowej, a dzięki temu każde wezwanie łatwiej nam oceniać odrębnie i ekspediować tam załogę odpowiednio zaaranżowaną do tej pracy. Otwarci także jesteśmy na wyjątkowo uciążliwe usługi domagające się fachmanów z wielu branż, bo dzięki sieci zarządzamy nie jedynie uniwersalnymi, ale i profesjonalistami skupionymi na jednej dyscyplinie. w krytycznych okolicznościach zazwyczaj muszą sobie radzić ci którzy akurat dotarli i koniecznie trzeba zapraszać inną firmę jeśli, pomimo starań nie można przeskoczyć problemu. U nas równolegle dojadą wszyscy którzy powinni być przydatni nawet gdyby trzeba było łączyć siły całego szeregu zakładów z platformy. To sieć zapewnia nam sprzęt o który niełatwo by było lokalnej, indywidualnie działającej firmie bez względu na to jak wysokiej jakości są jej usługi.Wycena usługi musi być ważna.


Pomoc drogowa to kłopotliwy temat do zaplanowania stałej opłaty za usługę tym bardziej, że za każdym razem podejmujemy się szeregu działań, które są przed wyjazdem nie do zaplanowania. Standardem w MegaHol jest okoliczność, że nasz dyżurny wstępnie określa prognozowaną stawkę z zamawiającym. Takie dane jak typ pojazdu do którego przywoływana jest pomoc drogowa, jego stan techniczny w opinii klienta, droga w rejon wydarzenia i miejsca ewentualnego transportu to ważne informacje, które jesteśmy wstanie zdobyć w momencie pierwszej konsultacji. Te szczegóły umożliwią sprawną kalkulację wstępnych kosztów usługi. Naturalnie na miejscu zdarzenia ma prawo się ujawnić nieodzowna korekta wyceny usługi. Jednakże zazwyczaj ceny za nasze usługi są skromniejsze niż u słabszych usługodawców i dzieje się tak z powodu sieciowego charakteru naszej grupy. Do tego MegaHol przeprowadza także usługi bezgotówkowe, a zawdzięcza to umowie ze wszystkimi popularnymi ubezpieczycielami.Czy holowanie samochodów to cała propozycja naszej firmy?


 • Praca w platformie dała MegaHol ogromne możliwości w uzupełnieniu wachlarza usług.
 • Pomoc drogowa to nie ulega wątpliwości holowanielawetowanie.
 • Polecamy przerzut poszkodowanych autolawetą korzystającą z 6 miejsc dla pasażerów.
 • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. w tym TIR i samochody dostawcze.
 • Osiągalna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z alternatywą różnych wymiarów opon, aż po samochody osobowe.
 • Usługa transportu samochodów ciężarowych, dostawczych, busów i osobówek.
 • Indywidualne i stałe umowy na przewóz pojazdów budowlanych, rolniczych oraz drogowych.
 • Wśród opcjonalnych usług transportowych również przewóz aut niestandardowych takich jak przyczepy mieszkalne, autokary i tramwaje itp.
 • W umowach nie tylko długoterminowych również usługa przewozu dłużycowego.
 • Sprawne wyciągnie pojazdów z trudnego terenu bez kolejnego uszczerbku.
 • Dostarczenie na trasie paliwa oraz innych niezbędnych w pojeździe płynów eksploatacyjnych.

Zdecydowanie nasz sprzęt przede wszystkim pracuje w ramach pomocy drogowej, ale dzięki sieciowej architekturze firmy potrafimy bez strat przesuwać pewne pojazdy do innych zajęć. Wszystko to zasługa sumy i skali posiadanego taboru lawet, autolawet czy też naczep niskopodwoziowych. To być może jest realne wyłącznie w sieci, gdzie stosunkowo łatwo właściwie zdywersyfikować stan posiadania poszczególnych, stowarzyszonych w sieci zakładów. w jedynym czasie, zdecydowanie nie kosztem marki i czasu usługi, możemy podejmować kilkanaście zamówień. Wszelkie usługi ponad pomoc drogową oferujemy w obszarze całego kraju i w granicach Unii Europejskiej, lecz także 24h na dobę każdego dnia.Czy konstruuje się umowę, która zastrzeże nasz współudział w udzielaniu pomocy.


Z pewnością zalecamy zatelefonować do MegaHol w przypadku zaistnienia problemu, przedtem zachowując sobie nasz numer. Na sto procent na podobną gwarancję liczą zleceniodawcy flotowi i z tego powodu dla nich mamy skomponowaną korzystną umowę. Długoterminowe umowy zapewniające pomoc drogową to w tej branży typowa pragmatyka. Zarówno floty TIR jak również lżejszych samochodów ciężarowych lub dostawczych oraz busów, a nawet korporacje taksówkowe, szukają takich umów, a my przedstawiamy je w naszym wachlarzu usług. Stała kuratela zapewnia, że do usterki aut z floty dojedziemy sprawniej niż nasz średni czas dojazdu. Mając wiedzę na temat modelu taboru naszego zleceniodawcy nie tylko przyjdziemy szybciej, ale bez wątpienia na pewno również lepiej przygotowani. Wzorem może być tu pomoc serwisu mobilnego, który kiedy jest wyposażony pod znajomy nam tabor zleceniodawcy pracuje zwyczajnie skuteczniej, a w ten sposób redukuje jego szkody. Jeżeli wasza grupa funkcjonuje w rejonie Opola Lubelskiego to umowa z nami wydaje się być zrozumiała, ale grupy spoza regionu, których samochody poruszają się w naszej przestrzeni dość regularnie, też parafują z nami umowy minimalizując niebezpieczeństwo strat. Lepiej mieć pomoc drogową w pobliżu gdy przytrafi się nam usterka.


HolowanieMegaHol to droga w okolice dobrobytu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: