LAWETA OPOLSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OPOLSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autGorąco witamy na stronie MegaHol


Jeżeli to niesprawność względnie inne drogowe doświadczenie losowe przywiodło Cię do nas, to w rejonie województwa opolskiego dotarłeś najlepiej jak to możliwe. Sprawnie pomożemy, a jeżeli będzie to konieczne zajmiemy się holowaniem. TIR-y, czy podobne auta ciężarowe oraz dostawcze w tej usłudze raczej nie posiadają dla nas niewiadomych. 24h na dobę, bezdyskusyjną pewność jakości oraz zaufania zapewnia autolawetyMegaHol.


Skoro to usterka wywołaj nasz numer natychmiast. Teraz co zrozumiałe nie trwoń już ani sekundy na czytanie. Znajdziemy moment aby się potem zaznajomić lepiej.


ZADZWOŃ! + 48 515 235 428


Jednak jeżeli twoja wizyta jest spowodowana tropieniem bezpieczeństwa. Dokonania tego efektu przez zagwarantowanie sobie gwarancji w dalszej perspektywie. To znaczy jeżeli potrzebujesz zapoznać się z obszerną ofertą usług, nie tylko holowania, gwarantowanych przez MegaHol – ogólnopolską sieć zakładów świadczących usługi ciężarowej pomocy drogowej, to zachęcamy do rozmowy. Rozmowa będzie na pewno wirtualna, ale oczywiście namawiamy jednocześnie do bezpośredniego kontaktu.


To pytanie zadawane jest zazwyczaj jako pierwsze:Co to znaczy MegaHol?


MegaHol zrzesza znaczną liczbę niewielkich zakładów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej rzecz jasna nie wyłącznie dla aut ciężarowych, TIR, a także dostawczych, ale w o wiele szerszym obszarze. Od lżejszych pojazdów, powiedzmy kładów lub jednośladów po fracht lawetą lub autolawetą samochodów osobowych względnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę. Oczywistą konsekwencją specjalizowania się w TIR-ach musi być świadczenie usług w zakresie frachtu kłopotliwych maszyn budowlanych, drogowych oraz rolniczych, gdyż w naszej dyspozycji są stosowne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Przez lata funkcjonujemy na terenie Górnego Śląska, a także sąsiednich regionów mimo, że rozpoczynaliśmy jedynie w Dąbrowie Górniczej. Dziś działamy w rejonie województwa opolskiego, ale poza tym w wielu dodatkowych miejscach Polski, a w każdym z tych miejsc można skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy.


W perspektywie pewnie już w całym kraju.

NASZA GALERIA


Co takiego daje platforma kierowcom?


Przez 24h na dobę całkowitą gwarancję wysokiej klasy i bezpieczeństwa usługi. Jeżeli mówimy o holowaniu jest to najważniejsza deklaracja. Oczywiście cena ma naturalnie istotny wpływ na wybór usługodawcy, jednak praktycznie w wypadku usług pomocy drogowej ma śladowe znaczenie. To sieć powoduje, że MegaHol dojeżdża do klienta sprawniej niż konkurencja. Profesjonalnie wyszkolone do działania drużyny MegaHol maja swoje specjalizacje, ale dzięki funkcjonowaniu w sieci możemy na określone zgłoszenie wyekspediować pomoc drogową najlepiej zaaranżowaną do zlecenia. Nie będzie dla nas kłopotem posłanie do wieloaspektowego zlecenia paru fachowców, którzy zwykle pracują w odrębnych zespołach, ale działających w ramach naszej platformy. w kryzysowych sytuacjach zazwyczaj zmuszeni są do działania ci którzy akuratnie nadjechali i wypada wzywać następną firmę kiedy, co zrozumiałe nie można przeskoczyć kłopotu. U nas jednocześnie dojadą wszyscy którzy mogą być pomocni nawet jeśliby konieczne było łączyć możliwości całego szeregu warsztatów z platformy. Dzięki sieci już mamy wspólników, którzy potrafią się wzajemnie wesprzeć w odpowiedni sprzęt i specjalistów. Partnerów, których mniejsze firmy potrzebują dopiero szukać w chwili gdy już stają się konieczni.Czy dzięki sieci wycena usługi się zmniejsza?


Pomoc drogowa to niepowtarzalna usługa. Raczej nie ma tu takiej grupy stałych na jakich wolno oprzeć rachubę stabilnej ceny zlecenia, bo zawsze w rejonie zdarzenia często potrzeba jest przedsiębrać wiele nieplanowanych wcześniej działań. Kanonem w MegaHol jest okoliczność, że nasz dyżurny tymczasowo określa cenę z zamawiającym. Pewne niezbędne czynności stosunkowo łatwo zaplanować już przy składaniu zlecenia. Wiadomo wszak jaki pojazd będziemy holować i w jakim jest stanie na podstawie oględzin zleceniodawcy, jaka będzie faktycznie nieodzowna autolawety względnie naczepa niskopodwoziowa, czy konieczny jest przyjazd serwisu mobilnego itp. Dyżurny będzie wiedział o jakie rzeczy ma zapytać i takie informacje dostarczą mu komplet tego co jest niezbędne do tymczasowej kalkulacji. Naturalnie na miejscu zajścia potrafi się wyklarować konieczna poprawka wyceny usługi. Chociaż przeważnie ceny za wszystkie nasze usługi są mniejsze niż u konkurencji i dzieje się tak z powodu sieciowego charakteru naszej grupy. Jest jeszcze jeden argument skierowania się po pomoc do MegaHol. To znaczy sposobność rozliczeń bezgotówkowych za nasze usługi z racji na liczne umowy wiążące nas z pełnym wachlarzem firm ubezpieczeniowych.Prócz holowania samochodu o jaką usługę warto się do MegaHol zwrócić?


MegaHol dzięki sieci posiada ogromny wachlarz usług.


  • Flagową usługą jest holowanielawetowanie wszystkich samochodów.
  • Usługa przerzutu właściwie do 6 osób właściwą autolawetą jednocześnie z unieruchomionym pojazdem.
  • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów, specjalistycznych aut ciężarowych oraz dostawczych, a dodatkowo kompletny serwis aut osobowych.
  • Dostępna w trybie non-stop ciężarowa mobilna wulkanizacja z opcją wszelkich rozmiarów opon, aż po auta osobowe.
  • Przewóz usługowy wszelkich pojazdów od aut osobowych po ciężarówki.
  • Usługowy fracht, również w granicach umów ciągłych, ciężkiego sprzętu budowlanego, rolniczego i drogowego.
  • Usługi przewozowe obejmują dodatkowo autobusy, tramwaje, przyczepy mieszkalne i pozostałe nietypowe pojazdy.
  • Dla budownictwa, energetyki, leśnictwa czy ogólnie dla przemysłu, dostarczamy usługi transportu dłużycowego.
  • Wyciąganie z pobocza, wykopu czy pola aut ciężarowych i zdecydowanie nie tylko tych.
  • Dostarczanie wszystkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, bezpośrednio na drodze.

Naturalnie nasz sprzęt przede wszystkim pracuje w ramach pomocy drogowej, jednak dzięki sieciowej organizacji potrafimy bez strat kierować niektóre pojazdy do innych usług. Dzięki sieci mamy poważny zespół lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście dodatkowego sprzętu transportowego będącego w dyspozycji konkretnych oddziałów i zdywersyfikowanego w ramach całej struktury. Siła MegaHol przenosi się również na sposobność podjęcia całego szeregu działań jednocześnie zdecydowanie nie tracąc przy tej okazji na marce oraz bezpieczeństwie realizowanych usług. Nasze specjalne usługi oferujemy w całym kraju i zagranicą na obszarze Unii Europejskiej prze 24h na dobę 7 dni w tygodniu.Jak zdobyć dla siebie taką interwencję?


Normą naszych działań jest natychmiastowy dojazd na każde zgłoszenie jedyne co konieczne to fakt, że do MegaHol zadzwonicie. Zwyczajnie wcześniej zapiszcie nasz telefon. Prawdopodobnie na taką gwarancję decydują się klienci flotowi i dla tego dla nich posiadamy zbudowaną odpowiednią umowę. Nic rzecz jasna nie stoi na przeszkodzie by taką długoterminową umowę ratyfikować i tu w województwie opolskim. Tworzymy takie projekty z firmami dysponującymi flotą TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów lub taksówek. Umowa zabezpiecza klientom nasz prędki dojazd na stanowisko zdarzenia. Sprawna reakcja, która w dzisiejszych sezonach rośnie do wagi najważniejszych parametrów usług pomocy drogowej, rzecz jasna nie ma prawa kończyć się kosztem jakości niniejszych, dlatego znajomość taboru naszych stałych klientów ma naprawdę ogromne znaczenie dla skuteczności naszych działań. w sytuacji usterki straty będą mogły być poważniejsze jeśli liczy się czas. Sprawna akcja serwisu mobilnego w takim przykładzie może mieć decydujący wpływ. Ważne jest w związku z tym by ów serwis był zawczasu przygotowany na obsługę taboru konkretnego kontrahenta. Powstrzymania niebezpieczeństwa strat przez podpisanie z nami umowy powinny dopiąć zdecydowanie nie jedynie instytucje z rejonu województwa opolskiego, lecz na identycznych prawach firmy, których tabor systematycznie porusza się w naszym terenie. Niezawodna pomoc drogowa pod ręką to luksus w chwili usterki.


Holujemy po efekt – MegaHol!SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: