LAWETA OŚNO LUBUSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OŚNO LUBUSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy. Posiadamy bezpieczną koncesję na pomoc


Skoro to kolizja względnie odmienne drogowe doświadczenie losowe przywiodło Cię w to miejsce, to w przestrzeni Ośna Lubuskiego doszedłeś najpewniej najlepiej jak się da. Efektywnie pomożemy, a kiedy będzie to konieczne zajmiemy się holowaniem. TIR-y, czy podobne pojazdy ciężarowe lub dostawcze w tym względzie akurat nie mają dla nas tajemnic. Nie da się zaoferować więcej aniżeli sto procent. LawetyMegaHol gwarantują taki poziom klasy i bezpieczeństwa przez 24h na dobę.


Dzwoń! Nie marnuj w tej chwili ani sekundy na czytanie gdy tkwisz gdzieś na szosie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Ale gdy potrzebujesz bezpieczeństwa nim może być już po fakcie. Spodziewasz się w dalszym horyzoncie pełnej gwarancji wysokiej próby pomocy. w takim razie to jest idealny moment na otwarcie rozmowy. Możesz nabrać pewności co do wyboru MegaHol. To jest ogólnopolska platforma zakładów świadczących usługi ciężarowej pomocy drogowej o nadzwyczaj profesjonalnej propozycji usług znacznie szerszej niż usługi holowania. Tutaj będzie to konwersacja wirtualna, ale oczywiście z przyjemnością porozmawiamy z Tobą telefonicznie lub osobiście.


Opowiedzmy kilka słów o sobie:MegaHol – co to za recepta na pomoc?


MegaHol jednoczy znaczną ilość niedużych zakładów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej nie tylko dla samochodów ciężarowych, TIR oraz dostawczych, ale w o wiele obszerniejszym obszarze. Absolutnie nie narzucamy sobie ograniczeń dlatego lawetujemy i małe pojazdy i motocykle, holujemy pojazdy osobowe i oczywiście oferujemy transporty lawetą lub autolawetą dowolnego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Prostą konsekwencją specjalizowania się w TIR-ach powinno być świadczenie usług w kierunku transportu uciążliwych maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych, ponieważ w naszej dyspozycji są niezbędne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Startowaliśmy w Dąbrowie Górniczej od lat z sukcesem pracujemy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw sąsiednich. Teraz funkcjonujemy w Ośnie Lubuskim, a również w wielu innych miejscach Kraju, a wszędzie tam można doświadczyć naszej fachowej pomocy.


Idziemy do tego, by odnaleźć swoje lokum w całej Polsce.Jakie wartości zapewnia tego typu sieć konsumentom?


Rękojmię jakości i bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę. Gdy mówimy o holowaniu jest to najważniejsza deklaracja. Cena, która w części przypadków ma prawo wywierać znaczący wpływ na dobór usługodawcy nie jest tak istotna przy decyzji wezwania merytorycznej pomocy drogowej. Właśnie platforma umożliwia ciężarowej pomocy drogowej MegaHol przybyć w rejon wypadku sprawniej. Profesjonalnie wyszkolone do działania brygady MegaHol maja swoje specjalizacje, ale dzięki funkcjonowaniu w sieci jesteśmy wstanie na określone zamówienie wyekspediować pomoc drogową najlepiej zorganizowaną do zlecenia. Zdecydowani też jesteśmy na znacznie złożone usługi domagające się fachmanów z wielu dyscyplin, bo dzięki platformie rozporządzamy nie tylko uniwersalnymi, ale i specjalistami skupionymi na pojedynczej domenie. No powiedzmy ekstra brygadę serwisu mobilnego i specjalny ciągnik siodłowy, który powiedzmy wydobędzie TIR-a z parowu, i oczywiście przyślemy lawetę o odpowiednich parametrach. Korzystanie z stosownego sprzętu w ogromnej mierze określa zdolności ciężarowej pomocy drogowej. Platforma zapewnia nam potrzebną dostępność, o którą trudno jest lokalnym, indywidualnie funkcjonującym warsztatom.Jaka jest wartość usługi?


W wypadku pomocy drogowej, potrafiącej w rejonie zdarzenia podjąć cały ciąg, właściwie trudnych do wcześniejszego określenia robót, po prostu nie zręcznie jest przygotować jeden niezmienny taryfikator. w każdym przypadku podejmujemy się tymczasowej symulacji kosztów usługi w momencie przyjmowania wezwania. Poniektóre niezbędne czynności można zdefiniować dosłownie przy wezwaniu. Wiadomo wszakże jaki samochód będziemy holować i w jakim jest stanie na podstawie oględzin usługobiorcy, jaka będzie potrzebna autolawety ewentualnie naczepa niskopodwoziowa, czy nieodzowny jest przyjazd serwisu mobilnego itp. To jedyne co potrzeba, by wstępnie obliczyć cenę zamawianej usługi. Tymczasem w wypadku doświadczeń losowych jest całkowicie prawdopodobna poprawka wyceny dosłownie w rejonie zdarzenia. z góry jednak powinno się zaplanować, że wycena bliźniaczej marki usługi w naszej sieci będzie faktycznie mniejsza niż u konkurencji. Dodatkowo w MegaHol funkcjonuje alternatywa rozliczeń bezgotówkowych, a to dzięki umowom z dużą grupą ubezpieczycieli.Prócz holowania samochodu o jaką pomoc warto się do nas udać?

 • Repertuar usług MegaHol wydaje się być rzeczywiście znaczny dzięki działaniu w sieci.
 • Pomoc drogowa to oczywiście holowanielawetowanie.
 • Usługa przerzutu na przykład do 6 osób jadących wcześniej holowanym pojazdem właściwą autolawetą jednocześnie z unieruchomionym pojazdem.
 • Serwis mobilny TIR-ów, innych samochodów ciężarowychdostawczych, oraz również osobowych.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja dostępna 24h na dobę obsługująca ponadto samochody osobowe.
 • Fracht usługowy wszystkich pojazdów od samochodów osobowych po ciągniki.
 • Transport trudnego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Transport aut unikalnych, ale też na przykład autokarów.
 • Dla budownictwa, energetyki, leśnictwa lub ogólnie dla sektora przemysłowego, oferujemy usługi frachtu dłużycowego.
 • Wyciąganie pojazdów z trudno dostępnych miejsc.
 • Usługa polegająca na dostarczeniu w terenie brakującego paliwa czy pozostałych płynów eksploatacyjnych.

Dzięki organizacji sieciowej możemy podtrzymać całkowitą gotowość do niesienia pomocy w zakresie ciężarowej pomocy drogowej, przy jednoczesnym bezkonfliktowym świadczeniu usług transportowych. To efekt sumy i różnorodności będącego w naszej dyspozycji taboru lawet, autolawet czy też naczep niskopodwoziowych. To jest realne jedynie w sieci, gdzie można właściwie zdywersyfikować aktywa konkretnych, zrzeszonych w sieci oddziałów. Skuteczność sieci pozytywnie odkłada się także na możliwość rozpoczęcia licznej grupy usług równolegle absolutnie nie trącąc przy tej okazji na marce oraz bezpieczeństwie prowadzonych prac. Nasze usługi świadczymy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu w całym kraju, a także w granicach Unii Europejskiej.


Czy być może jest realna gwarancja pomocy z udziałem MegaHol?


Najlepiej zapisać sobie nasz telefon i zatelefonować w razie potrzeby. Na sto procent na podobną deklarację liczą kontrahenci flotowi i z tego powodu dla nich posiadamy zbudowaną stosowną umowę. Długoterminową umowę na obsługę floty TIR-ów czy pozostałych aut ciężarowychdostawczych stosunkowo łatwo z MegaHol podpisać na przyjaznych warunkach chociażby w Ośnie Lubuskim. Taka umowa obliguje MegaHol do natychmiastowego dojazdu w rejon zgłoszenia co zapewnia nam sieciowa architektura. z powodu funkcjonowania w platformie przyjdziemy do was właściwie momentalnie, a będąc przygotowanym na rodzaj taboru z jakim spotkamy się na miejscu szybciej zrealizujemy naszą pracę. Wyślemy na przykład z góry przygotowany do zadania serwis mobilny i wasza firma poniesie mniejsze straty. Powinno się pamiętać, że instytucja którą serwisujemy absolutnie nie musi być przypisana do Ośna Lubuskiego. Wystarczy, że porusza się systematycznie w naszym regionie, a taka umowa zmniejsza ryzyko. w sytuacji niesprawności pożądane jest utrzymywać pomoc drogową pod ręką.


Holujemy po Wasz sukces – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: