LAWETA OSTRORÓG 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OSTRORÓG i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy dział winien nosić nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak ostatecznie jesteśmy przygotowani i zdecydowani na każde działanie. Czujcie się naszymi dobrymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić my próbujemy tak zrealizować usługę jakbyśmy ją realizowali dla najdroższego przyjaciela i dlatego nie odrzucamy zamówień na inne samochody niż ciężarówki. Mając to na uwadze, dowolny z wszystkich warsztatów, rozlokowanych po całej Polsce, musi być zdolny w identycznym zakresie na holowanie aut ciężarowych jak i innego dowolnego samochodu.


Oczywiście nie warto czekać na fart, że w trasie zostawią w spokoju nas usterki samochodu. Zawsze w takiej chwili nie trać czasu na szukanie pomocy wyłącznie od początku dzwoń do MegaHol, w przestrzeni Ostroroga to jedna z najwłaściwszych pomocy drogowych. Natomiast w rzeczywistości holowanie samochodu bywa niezasadne. W momencie otrzymywania zlecenia każdorazowo prowadzimy sondaż na temat problemów, które was spotkały i może się zdarzyć, że w naszym przypadku ingerencja zakończy się na pomocy mobilnego serwisu, tym pewniej, że kierujemy wykwalifikowaną kadrą. Toteż, może się zdarzyć, że pokonamy awarię w miejscu zajścia.


Zawsze jesteśmy przekonani, że rozwikłamy jakikolwiek problem. Do tej pory obojętnie jakie wezwanie zamykaliśmy szczęśliwie i na szczęście nie znamy takiego argumentu by to się odwróciło. Drobne naprawy, które można zrealizować bezpośrednio w rejonie awarii to dla pomocy drogowej zazwyczaj proste usterki, natomiast klientom uniemożliwiają dalszą jazdę. Skończyły się sezony kiedy potrzebowałeś transportować ze sobą pełny warsztat samochodowy bowiem teraz niewielkimi naprawami na drodze przejmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte motory ewentualnie zamieniając w nawałnicę zdarte wycieraczki.


Staraj się o tym pamiętać. Ty, być może dojechałeś w nasz rejon z odległego krańca Polski, ale my pracujemy tu u siebie. Przypadek, iż z własnym defektem stanąłeś w położeniu kłopotliwym dla ciebie do zlokalizowania nie będzie stanowił dla nas znaczenia bowiem znamy tutaj dowolny kąt. Potrzebujesz interwencji to dzwonisz, co zrozumiałe nie ma znaczenia o której porze, twoi przyjaciele czuwają przez pełną dobę. Przyjaciele mogą być różnorodni, życzliwsi, gorsi oraz pomoc drogowa MegaHol, która absolutnie nie zdradza. Tacy jak my funkcjonują.Umiemy objąć Cię ochroną przez całą dobę:

  • Transport, transport na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Postawienie pojazdu na kołach czy przeciągnięcie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa bądź usuniecie paliwa pomyłkowo zatankowanego
  • Niepłatne usługi z OC winnego kolizji , a także w ramach Assistance

NASZA GALERIA


W tym miejscu na naszym portalu będziesz mógł zaznajomić się ze elementami kompletnej oferty to pozwoli ci podjąć definitywną decyzję o ewentualnej naszej pomocy. Ale na przyjaciół z Ostroroga możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest podstawą naszych usług, lecz faktem jest, że jak właściwie wspomnieliśmy zawsze jesteśmy przygotowani do transportu lawetą lub autolawetą jakiegokolwiek samochodu. Mamy jasność co do tego, że standardową procedurą pomocy jest holowanie, zwłaszcza jeśli mowa o autach osobowych. Przy użyciu liny holowniczej potrafi się takiej pomocy podjąć każdy prowadzący, my właściwie sugerujemy sięgnięcie po usługi ekspertów.


Bynajmniej nie lekceważcie tej uwagi. Zwykły prowadzący poniekąd nawet nie przypuszcza jak ważne przy holowaniu mogą być doświadczenie i kompetencje. Ponadto optymalny sprzęt, bowiem zwykła linka holownicza potrafi stać się tandetna. Zaś w przypadku kiedy dalekie wyjazdy coraz powszechniej podejmujemy autostradą względnie trasą szybkiego ruchu, trzeba wiedzieć, że na podobnych trasach holowanie bezwzględnie jest zabronione. Dlatego znakomicie wyekwipowane w właściwy sprzęt do lawetowania, doświadczone zastępy pomocy drogowej MegaHol powinny być najodpowiedniejszym wyborem.


Czuwające w pobliskim taborze lawety i autolawety pozwolą nam na przewiezienie każdego rodzaju auta. O jakiejkolwiek godzinie umiemy, dość szybko przywieźć na miejsce zdarzenia odpowiedni transport i pewnie przewieźć i pojazd i pasażerów do określonego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podnosi inspirujące ciśnienie. Zawsze zabiegamy o palmę pierwszeństwa w przewozie samochodów ciężarowych oraz w ciężarowej pomocy drogowej. Zaręczamy mocną propozycję i oczywiście rzetelne wykonanie usług. Niesprawność Tir-a na trasie, takiego zdarzenia oczywiście nie życzymy nikomu, ale ostatecznie jak wiemy, tak się może zdarzyć. Wyłączenie jednego pasa ruchu może przynieść przewlekłe zatory także na drodze dwupasmowej. Jeśli awaria wystąpi na uczęszczanej drodze jednopasmowej to wynik jest w stanie stać się jeszcze gorszy. Więc bezzwłoczna naprawa lub dobry, fachowy transport takiego pojazdu jest bardzo istotny.


Bezpośrednio w taborze MegaHol znajdziecie holowniki , a także naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i branżowy sprzęt pomocniczy, w tym także optymalny sprzęt do wydobycia uciążliwego samochodu z parowu czy postawienia go na kołach. Awaryjnie zatrzymanego TIR-a umiemy w tej sytuacji sprawnie przetransportować w rejon gdzie będziemy mogli go bezkolizyjnie naprawić. Prędko i bezpiecznie dostarczymy cały arsenał kłopotliwych samochodów w tym: naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe.


Ale w naszych oddziałach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu czuwa kompetentna kadra i to właśnie oni gwarantują wysoką klasę naszych profesjonalnych prac.Mobilny serwis 24h

Rozwiązanie problemu potrafi również okazać się zdecydowanie przeciwne i holownik , a zarazem niskopodwoziówka tym razem nie będą konieczne. Też na autostradzie efekty zdarzenia potrafi rozwiązać mobilny serwis, jaki w lokalizację zdarzenia przyjedzie skutecznie i przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


Czy to okaże się kwestia wulkanizacji opony czy może usługi przy małych wadach silnika, zawsze chcemy być na taka ewentualność zabezpieczeni. Najczęściej udaje się wcześniej określić inspirację awarii i w związku z tym prowadzimy gruntowny wywiad podczas podejmowania zlecenia, dzięki takiemu modelowi nasi mechanicy wyjeżdżają zawsze gotowi do pracy. Zapewne w momencie naprawy zawsze może się pokazać, że usterka jest poważniejsza niż oczekiwania i w takiej sytuacji niezwłocznie jest ściągana, oczekująca na polecenie autolawety czy naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Każde wezwanie to dla nas specjalny przypadek dlatego, że każda usterka jest inna. Nasi klienci maja prawo do niepoprawnej opinii, to my jesteśmy specjalistami i potrafimy darować przyjaciołom oceniając każde zlecenie jednostkowo. Możemy to robić ponieważ mamy komfort wsparcia idealnie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Posiadając w dyspozycji ewidentnie istotną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników normalnym było dla nas wyjście z możliwością frachtu sporych maszyn budowlanych czy maszyn rolniczych. Wypada korzystać z potencjału załogi mimo, że akurat nie specjalizujemy się w tej dziedzinie transportu, lecz wykorzystując kierowców o tym doświadczeniu staramy się zmniejszyć łączne koszty działalności, a tym samym jednostkowe wyceny usług.


Koparki, walce drogowe, kombajny, pikapy i busy, aż do kłopotliwych jakkolwiek niewielkich wózków widłowych, wszelkie samochody możemy dostarczyć na wskazane miejsce na obszarze kraju i zagranicę. Wolno również zlecić nam transport towarów ponadnormatywnych lub dłużycowych.


Zawsze ubezpieczamy frachty jednak zawsze jesteśmy przekonani, iż w naszych profesjonalnych rękach zawsze są bezpieczne. Przyjmujemy na siebie jakiekolwiek procedury związane z przewozem w tym potencjalne, niezbędne zezwolenia okazując się tym samym pełną specyfikacją konieczną do dostarczania takiej pracy.Dlaczego my?

Istnieje jakiś pretekst, aby akurat nie? Dlaczego nie MegaHol? Prawdopodobnie chcemy być najlepsi, lecz ostatecznie akurat nie chcemy by pozostali odbierali się gorsi. Jesteśmy przeświadczeni, że jakiekolwiek pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe spisują się niezmiennie starannie.


Powinno się jednak rozważyć to zagadnienie szerzej. Prawdopodobieństwo uzyskania odpowiedniego sprzętu w naszym przypadku zapewne jest znacznie większe niż w pojedynczym zakładzie chociażby ze względu na liczebność wspólników. Absolutnie nie zmiennie tak samo ma się sprawa z załogą o odpowiednich kompetencjach lub z kierowcami o dużym doświadczeniu. Tworzymy doskonałe połączenie równocześnie wspomagających się niedużych zakładów, których potęgą jest nieduża odległość od usytuowania wydarzenia i oczywiście niesamowity wybór sprzętu oraz technologi.


Podwalinę oferowania naszych usług określa idea „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się dokładnie w związku z tym. Dotrze konkretnie do was właściwie dobrana grupa fachmanów, zapewne z lokalnego punktu w którym łączą ich więzy domowe względnie przyjaźni, ale będą mogli liczyć na błyskawiczną pomoc całej pajęczyny.


Cennika u nas nie posiadamy, jednak macie prawo przewidywać rozsądną cenę, często mniejszą niż się spodziewacie, a to dlatego, że szacujemy usługi jednostkowo. Zlecenia z OC oraz Assistance prowadzimy w limicie ubezpieczenia.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa i nie jedynie. Przyjaciel z Ostroroga, który przyrzeka Ci pewną drogę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: