LAWETA OSTRÓW MAZOWIECKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OSTRÓW MAZOWIECKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMożna się zastanawiać czy też być może nie wysoce bardziej trafnym tytułem dla owego działu nie będzie hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” gdyż właśnie w takiej pomocy się specjalizujemy, chociaż na pewno nie rezygnujemy z tej usługi przy odmiennych zleceniach. W związku z tym tak naprawdę nie zwracamy uwagi na rozmiar auta ponieważ nasi klienci zawsze są naszymi bliskimi przyjaciółmi i staramy się, żeby nasze czyny utrwalały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół odkrywa się w biedzie. Nasze warsztaty rozlokowane są obecnie właściwie w całej Polsce, a każdy z nich gotów jest na holowanie różnych aut absolutnie ze szczególnym dostrojeniem na pojazdy ciężarowe.


Nie wolno czekać na fart, że w podróży ominą nas usterki pojazdu. Pewnym wyjściem wydaje się być wówczas zatelefonować do MegaHol, tym bardziej jeżeli przytrafi ci się taka przygoda w okolicy Ostrów Mazowiecka, gdyż to wiarygodna pomoc drogowa. Holowanie właściwie nie każdorazowo jest konieczne. Absolutnie na początku  powinno się zastosować mobilny serwis, a nasze perfekcyjnie wyspecjalizowane kadry potrafią sobie dać radę z naprawą. Nasze poczynania na miejscu zajścia doprowadzą do szybkiego usunięcia awarii.


Nawiasem mówiąc poradzimy sobie z każdą usterką. Osobiste nastawienie do zrealizowania każdej pracy gwarantuje dobre skutki, więc przestrzegamy tych metod dla waszej satysfakcji. Wiele awarii które hamują klientom dalszą podróż dla przeszkolonych grup okazuje się banalnymi do naprawienia. Opona, nie odpalający motor, wycieraczki, paliwo oraz całe mrowie niezależnych szczegółów, zajmiemy się jakąkolwiek bagatelą.


To jest ważne! My zawsze jesteśmy u siebie, lecz ty mogłeś w to miejsce przyjechać nawet z końca kraju. Znamy w okolicy miasta każdy kąt dlatego nie jest znaczące, w którym miejscu utkwiłeś z własną usterką bez problemów zaraz cię odnajdziemy. Wydzwaniaj jeśli jesteś w potrzebie bez zwracania uwagi na godzinę. Powinieneś mieć świadomość, że możesz być naszym przyjacielem nawet gdy wcale się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już bywa. Bowiem żyć należy należycie.


Potrafimy otoczyć Cię kuratelą przez całą dobę:

  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Stawianie samochodu na kołach względnie przeciągnięcie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa względnie wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego
  • Usługi w zakresie Assistance czy niepłatne usługi z OC stłuczki.
  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Osobiście przekonaj się co zawiera pełna paleta możliwości jeżeli nadal nie czujesz ufności. Jednak tu w Ostrów Mazowiecka  będziesz mógł polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Kompletny tabor lawet lub też autolawet jest zaadaptowany do przewozu każdego modelu pojazdu, chociaż nie kryjemy, iż przede wszystkim zdecydowani jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Niesprawny samochód dało by się oczywiście, w zakresie samopomocy prowadzących, podholować na linie holowniczej, chociaż hamujemy animusz kiedy pojawia się podejmowanie podobnego ryzyka kiedy nie ma się doświadczenia.


Znajdą się argumenty aby naszą wskazówkę rozważać poważnie. Praktyka i kompetencje zawsze są niezbędne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Oczywiście nie można w stu procentach zawierzyć przeciętnej linie holowniczej bowiem zdarza się ona wadliwa. Należy jeszcze pamiętać, że holowanie takiego standardu na autostradzie i drodze szybkiego ruchu na sto procent jest wzbronione. Więc tutaj faktycznie jest miejsce dla specjalistycznego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


Posiadamy lawety i autolawety dopasowane do przewozu dowolnego rodzaju samochodów, oraz pasażerów. Bezpośrednio w miejscu wydarzenia zjawimy się bardzo szybko zapewniając stosowny sprzęt do solidnego przewiezienia waszych aut i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Po to stworzyliśmy MegaHol. Przewóz aut ciężarowych i ciężarowa pomoc drogowa to dziedziny w jakich zamierzamy być najdoskonalsi. W takim samym stopniu w wartości profesjonalnych usług jak i w różnorodnej ofercie. Kierowcy doskonale wiedzą jakże dotkliwą potrafi być na szosie awaria TIR-a. Wyizolowanie jednego pasa ruchu jest zdolne stworzyć tasiemcowe zatory choćby i na drodze dwupasmowej. Kiedy awaria zajdzie na uczęszczanej szosie jednopasmowej to efekt jest w stanie być jeszcze groźniejszy. Więc to jest powód dla jakiego szanować powinno się szybkie, zawodowe poprawki na miejscu powstania zderzenia, i kompetentny transport podobnych aut.


Wszystkim co zasadniczo potrzebne do likwidacji podobnych szkód rozporządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, ciężki sprzęt do robót posiłkowych. Jak widać na co dzień mamy prawdziwe możliwości frachtu trudnego samochodu w miejsce, gdzie bezkolizyjnie, wolno dopełnić niezbędnych napraw. Skutecznie oraz bezawaryjnie przewieziemy pełen wachlarz masywnych pojazdów w tym: maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy.


Jednakże w naszych zespołach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu pełni dyżur specjalistyczna kadra i to właśnie oni gwarantują wysoką kondycję wszystkich usług.Mobilny serwis 24h

Potrafi się wyklarować, że holownik oraz niskopodwoziówka tym razem nie będę w tej sytuacji potrzebne. Tak się trafi gdy efekty kolizji uda się usunąć na w lokalizacji zdarzenia co, choćby i na autostradzie, skutecznie potrafi załatwić wyspecjalizowana załoga mobilnego serwisu.


Tak samo czy to okaże się kwestia wulkanizacji opony czy usługi przy niedużych wadach napędu, regularnie musimy być na taka ewentualność zabezpieczeni. Dzieje się tak z tego powodu, iż przy zarejestrowaniu zgłoszenia przeprowadzamy na tyle dokładny sondaż by mechanik mobilnego serwisu mógł do zlecenia wyjechać kompletnie przygotowany do wykonania usługi. Ma się rozumieć jesteśmy zabezpieczeni i na żądanie wyczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu może się wyjaśnić, że błyskawiczna reperacja jest tym razem nie realna.


Obojętnie jakie wezwanie to dla nas samodzielny epizod bowiem każda niesprawność jest odmienna. Traktujemy swoich klientów jak przyjaciół i w związku z tym wsłuchujemy się w ich potrzeby i wskazówki. Podobne stanowisko wyłącznie wspomaga nas w luksusie pracy bo podwalinę przynosi nam doskonale zaopatrzone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Rozbudowaliśmy swoją paletę, jednakże podstawowe usługi na tym całkowicie nie cierpią, gdyż transport maszyn drogowych, maszyn budowlanych czy rolniczych wynika z bogatej podwaliny w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników znajdujących się w naszym padoku. Powinno się czerpać z kompetencji ekipy mimo, że nie specjalizujemy się w tej dziedzinie transportu, jednak mając kierowców o takim doświadczeniu potrafimy obniżyć łączne koszty działalności, a tym samym pojedyncze ceny prac.


Kombajny, koparki, walce drogowe, pikapy i busy, aż do trudnych mimo, że niedużych wózków widłowych, wszelkie pojazdy potrafimy dostarczyć w granicach Polski i zagranicę. Realizujemy także zlecenia na frachty ponadnormatywne czy też przewozy dłużycowe.


Zawsze ubezpieczamy frachty jednak zawsze jesteśmy spokojni, iż w naszych profesjonalnych rękach zawsze są bezpieczne. Bierzemy na siebie wszelkie formalności połączone z frachtem w tym potencjalne, obowiązkowe pozwolenia wykazując się tym samym kompletną specyfikacją niezbędną do świadczenia takiej usługi.Dlaczego my?

Czy jest jakikolwiek powód, żeby nie? W tej sytuacji może być MegaHol. Prawdopodobnie pragniemy być najlepsi, jednakże ostatecznie absolutnie nie potrzebujemy by pozostali czuli się gorsi. Zakładamy, że każda pomoc drogowa, których działa wiele i każda ciężarowa pomoc drogowa , których pewnie jest troszkę mniej, sprawdza się w efektach pracy.


Powinno się wszakże zgłębić tą sytuację szerzej. Skoro zdążyliśmy zdobyć, aż tylu kooperantów to prawdopodobieństwo zdobycia odpowiedniego sprzętu jest zdecydowanie większe niż w pojedynczym zakładzie. Absolutnie nie odmiennie ma się rzecz z załogą o właściwych kwalifikacjach lub z kierowcami o konkretnym doświadczeniu.  Jednostkowy warsztat niestety nie ma całego asortymentu sprzętu, my dostosowujemy się konkretnie do sytuacji i dostarczamy stosowny sprzęt i wytypowanych fachowców, a umożliwia nam to firmowa platforma oddziałów pracująca jak naczynia połączone.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się dokładnie z tego powodu i jesteśmy usatysfakcjonowani, że definiuje normę dostarczania naszych usług. Zapewne z pomocą dojedzie niewielka, familijna drużyna fachowców, ale wspierana mocą dużej firmowej sieci.


Dowolne zlecenie dostaje swoją kalkulację , a skutek jest taki, że niejednokrotnie u nas wyceny za usługę są niższe niż się spodziewacie. Zamówienia z OC oraz Assistance prowadzimy w ramach ubezpieczenia.


MegaHol, nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, wydaje się być właśnie taka. Przyjaciel z Ostrów Mazowiecka, który oczekuje na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: