LAWETA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OSTRÓW WIELKOPOLSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autKażdorazowo wykonujemy wezwanie bo pryncypialnym naszym założeniem powinno być niesienie pomocy, ale trzeba dodać, że naszą profesją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa zatem takiemu działaniu dedykujemy własny tabor i kompetencje. Zawsze kontrahenta postrzegamy jak przyjaciela zatem w taki sposób podchodzimy do pomocy której poszkodowany przyjaciel potrzebuje nie patrząc jakie gabaryty posiada jego auto. Niezmiennie jesteśmy gotowi na holowanie samochodów ciężarowych w bliźniaczym stopniu jak i innych aut i wszystkie nasze oddziały rozlokowane w całej Polsce są odpowiednio zaopatrzone.


Usterka samochodu może zaskoczyć cię w dowolnej sekundzie w niemal nie przewidywalnym terminie. Może to się zdarzyć właśnie w bliskości naszego Ostrowa Wielkopolskiego, no i wtedy będziesz mógł natychmiast zapytać o usługę MegaHol, to odpowiednie rozwiązanie. Jest tymczasem pytanie – Czy też natychmiast powinno się samochód holować? Mobilny serwis to dzisiaj bezwzględnie jest już typowa usługa, a jednocześnie kiedy do tego dorzucimy wykwalifikowaną załogę to dotrzemy do was z specjalistycznym warsztatem. Nasze poczynania na miejscu wydarzenia przywiodą do sprawnego usunięcia niesprawności.


Jakąkolwiek usterkę zawsze jesteśmy w stanie skasować Faktem jest, że do tej chwili zawsze rozstrzygaliśmy pozytywnie kłopoty, nabraliśmy więc zaufania choćby do naszych rozwiązań. Drobne naprawy, które można przeprowadzić bezpośrednio w terenie to dla nas przeważnie tuzinkowe usterki, a klientom uniemożliwiają dalszą podróż. Nasze ekipy zajmą się dowolną drobnostką dlatego wręcz nie potrzebujesz się niepokoić o opony, paliwo, wycieraczki bo pod stałą opieką będziesz ubezpieczony na trasie.


Zapamiętaj! Ty, całkiem możliwe, że przyjechałeś w nasz rejon z odległego krańca Polski, ale jeśli chodzi o nas to pracujemy tu u siebie. Przyjaciel cię nie zawiedzie, zna tutaj wszystkie zakamarki i znajdzie cię nawet gdybyś sam nie wiedział gdzie masz awarię. Nie rozważaj nad chwilą doby wzywaj pomoc drogową niezwłocznie jeśli potrafimy być tobie potrzebni. Dojedziemy na pewno ponieważ to pomoc drogowa MegaHol. Ponieważ funkcjonować przystoi godnie.Zabezpieczamy pomoc o każdej porze dnia lub nocy:

  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ustawienie pojazdu na kołach względnie wydostanie go na jezdnię
  • Usunięcie pomyłkowo wlanego paliwa lub dowóz paliwa
  • Usługi w ramach Assistance i nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji

NASZA GALERIA


Nasza paleta możliwości jest tutaj rozpisana w detalach więc będziesz mógł rozwiać wątpliwości. Masz rację, iż niełatwo zawierzyć jedynie słowom, lecz pamiętaj, iż tu w Ostrowie Wielkopolskim posiadasz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie miała u nas palmę pierwszeństwa, oczywiście nie zakłada to jeszcze, że nasze lawety czy autolawety nie są zaadaptowane do przewozu różnych samochodów. Jedną z form holowania może być samopomoc kierowców którzy holują auto, zwłaszcza pojazdy osobowe przy zastosowaniu linki holowniczej, ale naszą poradą absolutnie jest zalecenie by brać w podobnym momencie zawodowców.


Tą radę powinno się przyjąć na poważnie. Nie zawodowy prowadzący zwyczajnie nawet nie przypuszcza jakże istotne przy holowaniu bywają kwalifikacje oraz kompetencje. Lina holownicza, którą przeważnie użytkujemy do tego standardu holowania bywa niestety niesolidna. W czasach gdy wszystkie podróże w znacznej skali realizują się po trasach szybkiego ruchu lub autostradach aktualną wiadomością bezwzględnie jest fakt, iż holowanie na takich drogach jest zakazane. Z tego powodu profesjonalnie wyekwipowane w optymalny sprzęt do lawetowania, fachowe zastępy pomocy drogowej MegaHol mogą być najodpowiedniejszym wyborem.


Oczekujące w pobliskim taborze lawety lub autolawety pozwalają nam na przewiezienie jakiegokolwiek rodzaju samochodu. Odpowiedni transport zapewnimy natychmiast na miejsce zajścia i bezawaryjnie dowieziemy na wskazane położenie i sprzęt i oczywiście pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To wszystko co kochamy. Zawsze kroczymy po palmę pierwszeństwa w transporcie samochodów ciężarowych oraz w ciężarowej pomocy drogowej. Tak samo w palecie usług jak również w klasie ich realizacji. Kierowcy dobrze wiedzą jak poważną może być na szosie awaria TIR-a. Kilometrowe korki potrafią się budować nawet na trasie dwupasmowej kiedy wyłączymy z ruchy jeden pas. Jest także pewne, iż efekt może być nawet gorszy na ruchliwej, bocznej trasie. Zatem wartościowi są fachowcy od krótkich reperacji w rejonie zdarzenia, no i bezpiecznego przerzutu aut.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol muszą być w bazie technicznej ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a ponadto sprzęt do wyciągania trudnych aut z parowu i oczywiście pozwalający na ustawienie ich na kołach. Na co dzień mamy, jak się zdaje niezbędne urządzenia, aby przeprowadzić sesję bezkolizyjnej naprawy po uprzednim ogarnięciu drogi z awaryjnie sparaliżowanego, trudnego pojazdu. Szybko oraz bezpiecznie dostarczymy naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, czyli krótko mówiąc pełny wachlarz trudnych pojazdów.


Tymczasem w naszych oddziałach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu czuwa specjalistyczna załoga i to przede wszystkim oni zapewniają wysoką wartość naszych usług.Mobilny serwis 24h

Może zupełnie na szczęście nie będą przydatne holownik i niskopodwoziówka. Możliwe, że jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który na miejsce wydarzenia podjedzie zdecydowanie szybciej, a wykwalifikowani mechanicy skutecznie usuną przyczynę niesprawności, chociażby na drodze szybkiego ruchu.


Czy to będzie usługa wulkanizacji opony czy pomocy przy niedużych usterkach silnika, nieustannie musimy być na to przygotowani. Na każdym kroku walczymy by uczynić wszystko co prawdopodobne, w związku z tym ruszamy po dokonaniu obszernego wywiadu w trakcie przyjmowania zamówienia. Zdarza się, iż wywiad telefoniczny może być niezadowalający i personel mobilnego serwisu jednak nie może skończyć sprawnej reperacji, nie jest to przecież kłopot gdyż w zapasie zawsze oczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Jakiekolwiek wezwanie to dla nas wyjątkowy incydent ze względu na to, że każda awaria jest odmienna. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, przyjmujemy porady, dlatego, że zawsze już będą naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie jedynie klientami. Nasi mechanicy, wykorzystując poparcie profesjonalnie zaopatrzonego zaplecza technicznego, czerpią z tych rozmów jedynie dobre porady.Transport niskopodwoziowy

Firmową ofertę usług rozbudowaliśmy o przewóz dużych maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy drogowych bowiem szeroka podstawa w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników umożliwiła nam to rozstrzygnięcie bez szwanku dla kluczowych zleceń. Powinno się czerpać z wiedzy kadry pomimo, że nie specjalizujemy się w tej domenie przewozu, jednak posiadając kierowców o tym doświadczeniu możemy zmniejszyć całkowite koszty działalności, a tym samym indywidualne ceny prac.


Koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, aż do kłopotliwych chociaż niedużych wózków widłowych, wszystkie pojazdy potrafimy dostarczyć na terenie kraju oraz zagranicę. Realizujemy jeszcze usługi na ładunki ponadnormatywne czy przewozy dłużycowe.


Każdorazowo ubezpieczamy ładunki jednak jesteśmy spokojni, że w naszych rękach muszą być bezpieczne. Całe formalności także certyfikaty wskazane do dokumentacji połączonej z prowadzoną przez nas pracą, każdorazowo bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Niby z jakiego powodu nie? Niech będzie, że MegaHol. Nie potrzebujemy żeby pozostali odbierali się gorsi, lecz szczególnie mocno potrzebujemy być najlepsi. Jesteśmy przeświadczeni, że potencjalne pomoce drogowe albo ciężarowe pomoce drogowe pracują niezmiennie korzystnie.


Powinno się też nie wprost na to spojrzeć. Ponieważ zdążyliśmy zdobyć, aż tylu kooperantów to prawdopodobieństwo posiadania adekwatnego sprzętu jest o wiele poważniejsze niż w pojedynczym warsztacie. O wykwalifikowanych mechaników oraz zawodowych kierowców również bywa zdecydowanie łatwiej w samej firmowej sieci niż w indywidualnym warsztacie. Stanowimy znakomite powiązanie równocześnie wspierających się małych warsztatów, których siłą wydaje się być nieduża odległość od lokalizacji zajścia a także niesamowity dostęp do sprzętu oraz technologi.


Jako podstawa określająca normę świadczenia naszych usług doskonale legitymizuje się hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Dotrze do was odpowiednio wybrana grupa zawodowców, najpewniej z niewielkiego zakładu w którym budują ich więzy domowe względnie przyjaźni, ale będą mogli liczyć na natychmiastową interwencję dużej platformy.


Nigdy nie potrzebujemy cennika ponieważ dowolne zlecenie szacujemy jednostkowo, a takie podejście posiada bezpośrednie odzwierciedlenie w często mniejszych cenach niż możecie się spodziewać. Oczywiście przeprowadzamy potencjalne zamówienia z OC i Assistance i w podobnym przypadku wykonamy usługę bezpłatnie.


MegaHol, rzecz jasna nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, jest właśnie taka. Zawsze Twój przewidujący przyjaciel z Ostrowa Wielkopolskiego.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: