LAWETA OTMUCHÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OTMUCHÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na naszych regionalnych stronach


Znalazłeś się w najlepszym miejscu w którym warto poszukiwać pomocy w strefie Otmuchów, w chwili awarii auta lub odmiennego wydarzenia losowego, a szczególnie w sprawie holowania TIR-a, specjalistycznego pojazdu ciężarowego ewentualnie dostawczego. Sto procent. Tak pewna jest rękojmia kondycji i zaufania usług zrealizowanych lawetąMegaHol i to przez 24h na dobę.


Skoro to taka nagła kwestia to właściwie nie trać więcej czasu i dzwoń pod nasz numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Chociaż w chwili kiedy nie funkcjonujesz na „musiku”, a wyłącznie poszukujesz bezpieczeństwa. Osiągnięcia tego efektu przez zapewnienie sobie gwarancji na przyszłość. w takim razie my namawiamy do konsultacji. Żebyś miał szansę zapoznać się z firmową profesjonalną paletą usług, która zdecydowanie nie przypisana jest jedynie do holowania. Bowiem MegaHol – ogólnopolska platforma zakładów powiązanych z ciężarową pomocą drogową to nadzwyczaj kompletny usługodawca. Teraz wirtualnej konsultacji, ale oczywiście nic raczej nie stoi na przeszkodzie by ją zamienić na kontakt bezpośredni.


Rozpocznijmy od:


Na początek klika słów o MegaHol.


MegaHol zdecydował się na powiązanie całego szeregu pojedynczych zespołów w ogólnopolską sieć ciężarowej pomocy drogowej. Rzecz jasna nie oferujemy usług wyłącznie TIR-om i nawet nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, jednakże przy takiej specjalizacji staramy się być siecią wszechstronną w odniesieniu do prowadzonych zadań. Transport lawetą lub autolawetą i naturalnie holowanie pojazdów osobowych, lawetowanie jednośladów oraz skromniejszych pojazdów takich jak załóżmy kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


To oczywiste, że kiedy branżą takiej marki jest TIR to normalnym powinno być dla niej równoczesne wejście do usług transportowych w klasie ciężkiej. Dysponujemy bowiem adekwatnymi autolawetymi czy naczepami niskopodwoziowymi nie wzmiankując o ciągnikach, które pozwolą nam na przewóz uciążliwych maszyn rolniczych, budowlanych i drogowych. Od całego szeregu lat pracujemy na terenie Górnego Śląska, a zarazem sąsiednich regionów mimo, że rozpoczynaliśmy jedynie w Dąbrowie Górniczej. Systematyczny postęp doprowadził nas do otwarcia naszej sieci w Otmuchów i w wielu innych lokalizacjach w Kraju, w których oferujemy nasze jakościowe usługi.


Żywimy zamiary, że wręcz niedługo na całym terytorium Polski.Co też kontrahent może zyskać na istnieniu platformy?


Wysoki standard i bezpieczeństwo usługi zapewniane 24h na dobę. Kiedy rozmawiamy o holowaniu jest to najistotniejsza wartość. Wycena, która w większości przykładów potrafi posiadać znaczny wpływ na dobór usługodawcy wcale nie jest tak ważna przy decyzji wezwania merytorycznej pomocy drogowej. To sieć powoduje, że MegaHol dojeżdża do zamawiającego sprawniej niż konkurencja. Uczestniczenie w sieci MegaHol umożliwia nam o wiele poważniejsze możliwości w wyborze brygady odpowiednio zorganizowanej do zadania, a tym samym już na starcie podwyższa markę usługi. o wiele łatwiej jest wymieszać fachmanów z różnych ekip jeżeli w pojedynczym zadaniu należy działać w paru specjalnościach. Samodzielnie działająca pomoc drogowa ma prawo mieć kłopot z wykonaniem wszystkich zadań, natomiast w MegaHol do wydostania TIR-a z rowu przyjedzie podnośnik z jednego warsztatu, mobilna wulkanizacja z innego, a kiedy to konieczne to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie są zdolności sieci. Platforma zapewnia nam przewagę kiedy chodzi o dostępność i mnogość sprzętu, a to przedłuża się na sprawność i jakość firmowych usług to znaczy niewątpliwą korzyść naszych kontrahentów.Jaka może być cena usługi?


Akurat nie doszukamy się schematu zdarzeń drogowych, który można by było wprost przepisać na trwały taryfikator usług pomocy drogowej, a w każdym razie takich przypadków jest statystycznie za mało. Standardem u nas jest okoliczność, że nasz koordynator wyjściowo negocjuje koszt z zamawiającym. Takie dane jak model samochodu do którego przywoływana jest pomoc drogowa, jego stan w przekonaniu klienta, trasa do miejsca zdarzenia i miejsca możliwego transportu to wiedza, którą możemy pozyskać na etapie pierwszej rozmowy. Dyżurny będzie na pewno wiedział jakie ma zadawać pytania i te informacje zapewnią mu wszystko co jest potrzebne do pierwszej symulacji kosztów. Natomiast poprawka wyceny często może być niezbędna po przyjrzeniu się sytuacji na miejscu kolizji. z góry właściwie powinno się założyć, że kalkulacja konkretnej klasy usługi w naszej sieci będzie mniejsza niż u słabszych operatorów. Trzeba także mieć w pamięci, iż dzięki umowom z dużą grupą ubezpieczycieli MegaHol realizuje także usługi bezgotówkowe.


Co takiego oferujecie poza holowaniem?


MegaHol dzięki platformie tworzy szeroki kalejdoskop usług.


  • Pomoc drogowa to nie ulega wątpliwości holowanielawetowanie.
  • Transport autolawetą jednocześnie pasażerów, na przykład do 6 osób.
  • Serwis mobilny TIR-ów, innych pojazdów ciężarowychdostawczych, ale też osobowych.
  • Nastawiana na TIR-y mobilna wulkanizacja, ale profesjonalnie przygotowana na każdy rozmiar opon od ciężarówek praktycznie do osobówek.
  • Fracht usługowy wszelkich pojazdów od aut osobowych po ciągniki.
  • Jednostkowe i długotrwałe umowy na fracht maszyn samobieżnych drogowych, budowlanych, a także rolniczych.
  • Usługi przewozowe obejmują także tramwaje, przyczepy mieszkalne, autokary i pozostałe nietypowe pojazdy.
  • W umowach nie tylko stałych także usługa frachtu dłużycowego.
  • Pewne dla samochodu wydobycie go z trudno dostępnego terenu.
  • Usługa polegająca na dostarczeniu w terenie brakującego paliwa czy innych specjalistycznych płynów eksploatacyjnych.

Zabezpieczając pomocy drogowej pełną gotowość do pracy jesteśmy wstanie, dzięki istnieniu w sieci, łącznie i bezproblemowo pozwolić sobie na świadczenie usług przewozowych. Dzięki platformie zdołaliśmy zbudować poważny tabor lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście dodatkowego sprzętu transportowego będącego w dyspozycji konkretnych warsztatów i zdywersyfikowanego w zakresie MegaHol. Jesteśmy wstanie realizować więcej usług równolegle zdecydowanie nie tracąc na jakości i czasie. Wszelkie specjalne usługi dostarczamy 24h na dobę i 7 dni w tygodniu zdecydowanie nie wyłącznie na obszarze kraju, ale i zagranicą na terytorium Unii Europejskiej.Czy przewidziana jest umowa, która zarezerwuje nasz udział w świadczeniu pomocy.


Jeśli przedtem ktoś zapisze sobie nasz numer to absolutnie nie będzie jakiejkolwiek przeszkody by nas wezwać w chwili zaistnienia problemu. Dzięki możliwościom sieciowym MegaHol jest najlepszą grupą świadczącą pomoc drogową nie wyłącznie zleceniodawcom indywidualnym, ale także obsługującą zleceniodawców flotowych. Stabilną umowę na kuratelę nad flotą TIR-ów czy pozostałych samochodów ciężarowychdostawczych stosunkowo łatwo z MegaHol parafować na przyjaznych warunkach również w Otmuchów. Takie umowy są dla nas akceptowalne dzięki platformie ponieważ ta gwarantuje nam realizacje podstawowego punktu umowy – błyskawicznego przyjazdu na w rejon zajścia. Kolejną cechą stabilnej umowy, rzecz jasna poza szybkością działania, jest także nasza świadomość taboru będącego w bazie zleceniodawcy co wpływa na doskonalsze skomponowanie naszych drużyn i ekwipunku do wykonania zlecenia. w momencie usterki straty są w stanie być istotniejsze kiedy ważny jest czas. Efektywna usługa serwisu mobilnego w takim przypadku może mieć znaczący wpływ. Istotne jest wówczas by ten serwis był zawczasu gotowy na obsługę taboru znanego kontrahenta. Obniżenia niebezpieczeństwa strat przez zatwierdzenie z nami umowy powinny dopiąć rzecz jasna nie wyłącznie instytucje z regionu Otmuchów, ale na bliźniaczych prawach firmy, których tabor systematycznie przemieszcza się w naszym terenie. w razie usterki pożądane jest mieć pomoc drogową pod ręką.


HolowanieMegaHol – bezpośrednia podróż do zysku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: