LAWETA OTWOCK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OTWOCK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autKażdorazowo przyjmujemy wezwanie dlatego, że zasadniczym naszym posłaniem powinno być świadczenie usługi pomocy, ale musi się nadmienić, iż naszą specjalnością jest ciężarowa pomoc drogowa zatem takiemu działaniu podporządkowujemy własny tabor i umiejętności. Zawsze klienta postrzegamy jak przyjaciela zatem w taki sposób podchodzimy do pomocy jakiej nasz przyjaciel oczekuje nie zważając na to jakie gabaryty posiada jego auto. Zawsze gotowi na holowanie aut ciężarowych w bliźniaczym zakresie jak i pozostałych samochodów i wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone w całej Polsce muszą być właściwie wyposażone.


Wszędzie może ci się przydarzyć defekt na autostradzie. Zawsze w takiej chwili nie trać czasu na szukanie przysługi wyłącznie od razu wybierz numer do MegaHol, w okolicy Otwocka to pierwsza z najskuteczniejszych pomocy drogowych. Skądinąd nie musimy natychmiast holować auta. W chwili uzyskiwania wezwania zawsze prowadzimy wywiad na temat problemów, jakie was spotkały i jest prawdopodobne, że nasza ingerencja zakończy się na usłudze mobilnego serwisu, tym skuteczniej, że kierujemy wyspecjalizowaną załogą. Nasze działania na miejscu zajścia doprowadzą do ekspresowego naprawienia awarii.


Musimy być pewni, iż pokonamy jakikolwiek defekt. Nasze nastawienie do zrealizowania dowolnej pracy zapewnia pozytywne wyniki, dlatego trzymamy się tych metod dla waszej satysfakcji. Niewątpliwie nie ma reguły, jednak przeważnie dużo wstrzymujących dalszą podróż awarii okazuje się być prostymi wadami, jakie po drobnej naprawie na miejscu wydarzenia mogą być precyzyjnie eliminowane przez nasze profesjonalne ekipy. Zaakceptuj, że zajmiemy się też drobnymi naprawami na drodze, jakie wstrzymują dalsza jazdę, a oczywiście nie umiecie ich sami zreperować. Zakończyły się czasy gdy potrzebowałeś przewozić ze sobą pełny warsztacik samochodowy ponieważ współcześnie niewielkimi reperacjami na drodze przejmujemy się my, wulkanizując opony, podwożąc brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte napędy czy może zamieniając w nawałnicę niesprawne wycieraczki.


Postaraj się by  o tym myśleć. Ty, całkiem możliwe, że przyjechałeś w nasz rejon z odległego krańca kraju, ale jeśli chodzi o nas to pracujemy tu u siebie. Znamy w okolicy Otwocka każdy kąt więc nie jest ważne, w którym miejscu utkwiłeś ze swoją awarią bez problemów za chwilę cię zlokalizujemy. Tylko nie zastanawiaj się nad porą dnia wzywaj pomoc drogową natychmiast jeśli możemy być ci potrzebni. Pamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol ma sporo przyjaciół i jeszcze nigdy żadnego co zrozumiałe nie zawiodła. Bo tacy są przyjaciele.

NASZA GALERIA


Zarówno dzień i w nocy możesz  zaplanować naszą współpracę:

  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji i w granicach Assistance
  • Transport na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ustawienie samochodu na kołach czy przeciągnięcie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub dolanie niedoboru paliwa w baku

Cała paleta możliwości jest tu rozpisana w detalach zatem będziesz mógł rozwiać wątpliwości. Ale na pewno możesz w mieście Otwock liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Zdecydowanie warto stwierdzić, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, aczkolwiek nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań, aby naszymi autolawetymi czy autoautolawetymi przewozić jakiś inny rodzaj pojazdów. Holowania auta osobowego może podjąć się każdy kierowca korzystając z liny holowniczej, my jednak radzilibyśmy zawsze w takich okolicznościach korzystać z profesjonalistów.


Bynajmniej nie omijajcie naszej uwagi. Po pierwsze doświadczenie oraz kompetencję znaczące przy wykonaniu tej usługi. Linka holownicza, którą najczęściej stosujemy do takiego modelu holowania bywa niestety tandetna. Trzeba również mieć w pamięci, że holowanie tego typu na autostradzie oraz trasie szybkiego ruchu na sto procent jest zabronione. Pewnie nie musimy w zasadzie o tym informować, jednakże właśnie MegaHol posiada wszystko co powinno być niezbędne, żeby mądrze odholować dowolny samochód.


Mamy lawety lub też autolawety dopasowane do przewozu każdego rodzaju samochodów, a zarazem podróżnych. Przerzut samochodów to nasza specjalność, dlatego o dowolnej godzinie wolno nas wezwać byśmy profesjonalnie zrealizowali zleconą nam usługę włącznie z przewiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Dlatego utworzyliśmy MegaHol. Ciągle walczymy o palmę pierwszeństwa w transporcie aut ciężarowych oraz w ciężarowej pomocy drogowej. W takim samym stopniu w marce profesjonalnych usług jak również w różnorodnej propozycji. Kierowcy świetnie kojarzą jak dotkliwą potrafi być na ulicy usterka TIR-a. Kilometrowe korki potrafią się tworzyć też na szosie dwupasmowej jeśli wyłączymy z ruchy pojedynczy pas. Tymczasem wynik może być bardziej czasochłonny gdy do niesprawności dojdzie na podrzędnej, ale uczęszczanej drodze. Z tego powodu ekspresowa naprawa ewentualnie efektywny, fachowy przerzut takiego auta jest naprawdę ważny.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i optymalnym sprzętem posiłkowym na przykład takim, jaki gwarantuje wydostanie masywnego TIR-a z wykopu i umieszczenie go na kołach. Trudno nie zauważyć, że posiadamy konkretne możliwości przewozu kłopotliwego samochodu w miejsce, gdzie bezpiecznie, można dokonać potrzebnych reperacji. Zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, kompletny wachlarz kłopotliwych pojazdów przywieziemy szybko oraz bezawaryjnie przez całą dobę.


Zabezpiecza to jednocześnie profesjonalna załoga, która pełniąc dyżury w naszych oddziałach przez całą dobę, 7 dni w tygodniu zapewnia wam spokój oraz zaufanie.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że holownik , a do kompletu niskopodwoziówka absolutnie nie będą celowe. Nawet na autostradzie efekty zdarzenia potrafi skasować mobilny serwis, jaki na miejsce przybędzie prędzej no i przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


Czy to okaże się kwestia wulkanizacji opony czy może pomocy przy niewielkich awariach napędu, zawsze chcemy być na to przygotowani. Jest tak z tego powodu, iż przy odbieraniu zgłoszenia realizujemy na tyle skrupulatny rekonesans by mechanik mobilnego serwisu mógł w drogę wyruszyć zupełnie zorganizowany do wykonania usługi. Zawsze posiadamy możliwość wezwania lawety czy też holownika z naczepą niskopodwoziową czekających w odwodzie na wypadek jeśliby błyskawiczna naprawa okazała się niewykonalna.


Wiemy, iż każdy przypadek jest wyjątkowy dlatego podchodzimy do wezwań szczególnie jednostkowo. Traktujemy swoich klientów jak przyjaciół i dlatego wsłuchujemy się w ich prośby i podpowiedzi. Takie podejście tylko wspomaga nas w komforcie realizacji zadań bowiem bazę zabezpiecza nam profesjonalnie zaopatrzone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Naszą paletę usług rozbudowaliśmy o transport wielkich maszyn budowlanych, drogowych czy też rolniczych gdyż obszerna infrastruktura lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników umożliwiła nam to rozstrzygnięcie bez szwanku dla standardowych zleceń. To jak najbardziej właściwa decyzja, gdyż wykorzystuje potencjał własnych profesjonalnych kierowców i sprzętu, a tym samy zmniejsza koszty funkcjonowania pośrednio wpływając na obniżenie stawek podstawowych prac.


Walce drogowe, kombajny, koparki, busy i pikapy, aż do masywnych jakkolwiek niedużych wózków widłowych, wszelkie pojazdy potrafimy dostarczyć na wskazane miejsce na terenie Polski oraz zagranicę. Obiektem naszej usługi mogą być oczywiście ładunki ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


Jako, że zabezpieczenie frachtu jest w tym wypadku na pierwszym miejscu to przy zachowaniu wszystkich środków bezpieczeństwa, nawet wówczas w każdym przypadku ubezpieczamy ładunki. Przenigdy nie zarzucamy naszych kontrahentów przygotowaniem formalności i uzyskiwaniem materiałów koniecznych do realizacji zleconego transportu.Dlaczego my?

A czemuż nie? No to niech będzie, że MegaHol. Absolutnie nie planujemy aby pozostali odbierali się gorsi, jednak szczególnie mocno staramy się być najlepsi. Niewątpliwie weryfikują się w działaniu wszystkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe choć działa ich w sektorze bardzo dużo.


Sugerujemy przyjrzyj się temu z trochę innej strony. Jednostkowy zakład na pewno nie będzie zarządzał naprawdę tak wielofunkcyjnym taborem i takim sprzętem jak marka należąca do sieci składającej się z wielu kooperantów. Rzecz jasna nie odmiennie ma się sytuacja z załogą o odpowiednich kwalifikacjach i z kierowcami o dużym doświadczeniu.  Jesteśmy niby jak naczynie połączone, gdzie wszelkie odziały czuwające w przestrzeni wypadku współpracują ze sobą, żeby na lokalizację zdarzenia posłać maksymalnie rzetelnie zorganizowaną pomoc.


Idea „Bądź przyjacielem klienta”, jaka stanowi podstawę dostarczania naszych usług potwierdza się właśnie z tego powodu. Cała firmowa sieć będzie czuwać nad działalnością wyprawionej grupy fachmanów, którzy będą załogą z lokalnego zakładu, prawdopodobnie związaną familijnie lub przyjaźniami, ale będą spokojni gdy za plecami będą mieli takie zaplecze.


Niezależna kalkulacja prac powoduje, że niejednokrotnie ponosicie skromniejsze wydatki niż oczekujecie. Zlecenia z OC oraz Assistance realizujemy w ramach ubezpieczenia.


To jest MegaHol – nie tylko ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Liczący na Twój telefon przyjaciel z Otwocka.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: