LAWETA OZORKÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OZORKÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBieżący rozdział winien nosić tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak przecież jesteśmy gotowi i zdecydowani na każde zadanie. Swoich klientów traktujemy tak jak przyjaciół, a to kluczowy krok do zapewnienia pomocy także tym którzy przemieszczają się trochę mniejszymi wozami. Holowanie pojazdów ciężarowych to w naszym przypadku sztandarowa usługa, natomiast zespoły rozłożone po całej Polsce zawsze są przygotowane na to by radzić sobie z dowolnym zadaniem.


Niesprawność pojazdu może zdziwić cię w dowolnej chwili w najmniej oczekiwanym momencie. Optymalnym rozwiązaniem jest wówczas zadzwonić do MegaHol, tym bardziej jeśli przytrafi ci się taki przypadek w rejonie Ozorkowa, gdyż to pewna pomoc drogowa. Notabene nie musimy niezwłocznie holować pojazdu. W chwili otrzymywania zamówienia zawsze robimy sondaż na temat kłopotów, które was spotkały i być może ta interwencja zrealizuje się na usłudze mobilnego serwisu, tym pewniej, że dysponujemy wyspecjalizowaną załogą. Miejsce zdarzenia częstokroć okazuje się środowiskiem aktywności naszych mechaników, którzy tam dokładnie efektywnie naprawiają awarie.


Jakąkolwiek niesprawność jesteśmy w stanie naprawić Jak do tej chwili w każdym przypadku rozstrzygaliśmy skutecznie wezwania, nabraliśmy w związku z tym zaufania choćby do naszych możliwości. Drobne naprawy, które wolno zrealizować praktycznie w miejscu zdarzenia to dla pomocy drogowej przeważnie proste niesprawności, natomiast klientom utrudniają dalszą drogę. Zawsze jesteśmy gotowi zająć się każdą drobnostką czy też to będą wycieraczki bądź może nieodpalający motor, rozerwana opona czy niedobór paliwa, my prędko to załatwimy.


To ważne! Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy miejscowi, zatem jeżeli niestety nie potrafisz wytłumaczyć gdzie przebywasz nie ma potrzeby się niepokoić. Znamy tu każdy kąt dlatego nie jest znaczące, gdzie stanąłeś z własną usterką my wkrótce cię zlokalizujemy. Wymagasz interwencji to dzwonisz, rzecz jasna nie ważne o jakiej godzinie, twoi przyjaciele czuwają całą dobę. Wspaniale jest mieć przyjaciół na jakich zwykle potrafimy polegać tak niezawodnych jak pomoc drogowa MegaHol. Taki jest dobry model na istnienie.


Zawsze jesteśmy zdecydowani do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Ustawienie pojazdu na kołach albo wydobycie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie błędnie zatankowanego paliwa albo dowóz paliwa
  • Pomoc w granicach Assistance oraz darmowe usługi z OC sprawcy
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

NASZA GALERIA


Tutaj na naszym portalu możesz zapoznać się ze szczegółami naszej oferty to ułatwi ci podjęcie ostatniej decyzji o realnej naszej pomocy. Na przyjaciół jesteś w stanie liczyć zawsze i gdziekolwiek, natomiast  tym bardziej w Ozorkowie.LawetaAutoautolawety 24h

Nasz tabor lawet czy autolawet jest zaadaptowany do przewozu dowolnego modelu auta, mimo, że nie ukrywamy, iż przede wszystkim przygotowani zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Mamy jasność co do tego, iż łatwą procedurą interwencji jest holowanie, przede wszystkim kiedy mowa o autach osobowych. Przy wykorzystaniu linki holowniczej umie się podobnej usługi podjąć każdy prowadzący, my właściwie zalecalibyśmy sięgnięcie po usługi fachowców.


Jest to korzystne z wielu powodów. Doświadczenie oraz kompetencje zdają się nieodzowne dla zaufania przy holowaniu. Wadliwość przeciętnych linek holowniczych kieruje opinię na sprzęt z jakiego należało by korzystać przy takiej usłudze. Natomiast w sytuacji gdy długie wyjazdy coraz powszechniej podejmujemy autostradą względnie drogą szybkiego ruchu, należy wiedzieć, że na takich trasach holowanie na sto procent jest zakazane. I w tym wypadku dokładnie może być miejsce dla specjalistycznego sprzętu i załóg pomocy drogowej MegaHol.


Posiadamy lawety lub autolawety dostosowane do transportu wszelkiego typu samochodów, a zarazem pasażerów. W rejonie lokalizacji zdarzenia pojawimy się bardzo szybko dostarczając optymalny sprzęt do pewnego przewiezienia waszych samochodów i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jedno co kochamy. Każdy chciałby być najefektywniejszym w bliskiej sobie dyscyplinie, a my w przewozie samochodów ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie jesteśmy nieopodal tego stanu. Ważnym ruchem do zrealizowania podobnego finału musi być świetna propozycja oraz jakość profesjonalnych usług. Awaria TIR-a na szosie potrafi stać się sporym kłopotem. Też jeżeli usterka znajdzie sobie usytuowanie na dwupasmowych drogach samo wyłączenie jednego pasa ruchu na kilka godzin potrafi sprawić wielokilometrowe korki. Nawiasem mówiąc rezultat jest w stanie być gorszy jeśli na przykład do kolizji dojdzie na podrzędnej, jednak ruchliwej trasie. Z tego powodu ewidentnie ważny jest sprawny , oraz profesjonalny transport takiego samochodu, lub jak najszybsza jego naprawa najlepiej w rejonie lokalizacji zajścia.


MegaHol dysponuje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem , a także optymalnym sprzętem posiłkowym na przykład takim, jaki gwarantuje wydobycie kłopotliwego TIR-a z parowu oraz postawienie go na kołach. Awaryjnie unieruchomionego TIR-a możemy w takim razie profesjonalnie przewieźć w miejsce w którym będziemy umieli go bezpiecznie zreperować. Szybko oraz bezpiecznie przewieziemy cały arsenał uciążliwych samochodów w tym: pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy.


Ale oczywiście w naszych brygadach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu pełni dyżur fachowa kadra i to przede wszystkim oni gwarantują powodzenie i markę naszych profesjonalnych prac.Mobilny serwis 24h

Wyjaśnienie problemu potrafi też objawić się jako diametralnie indywidualne i holownik i niskopodwoziówka tym razem nie będą wskazane. Istotnie tak się trafi jeśli efekty awarii uda się usunąć na w lokalizacji wypadku co, choćby i na autostradzie, prędko może wykonać wykwalifikowana załoga mobilnego serwisu.


Czy to będzie usługa wulkanizacji opony , a może konsultacji przy drobnych wadach motoru, zawsze jesteśmy na to gotowi. Udaje się to dlatego, że przy odbieraniu zgłoszenia odbywamy na tyle skrupulatny sondaż by personel mobilnego serwisu mógł w trasę wyjechać dokładnie zorganizowany do akcji. W każdym przypadku istnieje możliwość zamówienia lawety czy też holownika z naczepą niskopodwoziową czekających w odwodzie na wypadek jeśliby błyskawiczna reperacja okazała się niewykonalna.


Przedkładane przez nas osobiste podejście do zadań wywodzi się z faktu, iż niesprawności mimo, że pokrewne często pozostają wyjątkowo różne. Kontrahent ma prawo akurat nie mieć racji przynajmniej co do diagnozy okoliczności zdarzenia, natomiast my umiemy wsłuchać się w jego potrzeby i sugestie, a dalej wyciągnąć właściwe wnioski, ponieważ tak pracuje się z przyjaciółmi. Luksus wykonania usługi przynosi nam wyśmienicie zaopatrzone zaplecze, więc wysłuchanie zleceniodawcy powinno nam wyłącznie ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy

Rożnego rodzaju lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w firmowym taborze mamy pod dostatkiem, z tego powodu daliśmy sobie pozwolenie na poszerzenie naszej profesjonalnej oferty o transport maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy drogowych. Wbrew temu, iż akurat nie specjalizujemy się w podobnej dziedzinie przewozu to niemniej pośród kadry zawsze są fachowcy, kierowcy z prawdziwym doświadczeniem i praktyką w takich transportach, w związku z tym wykorzystujemy ich wiedzę.


Transportujemy na obszarze Polski i zagranicę wszystkie maszyny począwszy od ciężkich choć niewielkich wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych. Zatwierdzamy jeszcze usługi na ładunki ponadnormatywne bądź przewozy dłużycowe.


Każdorazowo ubezpieczamy frachty jednak zawsze jesteśmy spokojni, iż w naszych opiekuńczych rękach muszą być bezpieczne. Jakiekolwiek procedury i listy konieczne do specyfikacji związanej z wykonywaną przez nas pracą, zawsze przyjmujemy na siebie.Dlaczego my?

Mianowicie czemu akurat nie? Skoro nie ma tu veta to może być MegaHol. Raczej chcemy być najlepsi, lecz ostatecznie nie chcemy by inni odbierali się gorsi. Jesteśmy przeświadczeni, że jakiekolwiek pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe funkcjonują niezmiennie profesjonalnie.


Należałoby jeszcze odmiennie na tą sytuację zerknąć. Skoro mamy, aż tylu sieciowych wspólników to w takim wypadku prawdopodobieństwo posiadania właściwego sprzętu musi być znacznie większe niż w indywidualnym zakładzie. O przeszkolonych mechaników czy zawodowych kierowców również jest łatwiej bezpośrednio w markowej pajęczynie niż w jednostkowym warsztacie.  Tworzymy świetne zestawienie wzajemnie wspierających się niedużych warsztatów, których mocą jest niewielka odległość od lokalizacji zderzenia oraz niewiarygodny dostęp do sprzętu oraz technologi.


Credo „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się przede wszystkim w związku z tym i jesteśmy usatysfakcjonowani, że wyznacza regułę oferowania naszych usług. Przyjedzie konkretnie do was odpowiednio wyszukana drużyna specjalistów, najpewniej z małego zakładu w którym wiążą ich więzy prywatne lub przyjaźni, jednakże będą mogli liczyć na szybką współpracę dużej pajęczyny.


Dowolne zlecenie otrzymuje indywidualną kalkulację dzięki temu niejednokrotnie u nas ceny za pracę są mniejsze niż się spodziewacie. Zlecenia z OC oraz Assistance realizujemy w zakresie ubezpieczenia.


Oto MegaHol – jest jasne, że nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Przyjaciel z Ozorkowa, który umożliwia Ci spokojną jazdę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: