LAWETA PABIANICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PABIANICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autKażdorazowo podejmujemy zlecenie dlatego, że podstawowym naszym zadaniem powinno być niesienie pomocy, jednak trzeba nadmienić, iż naszą specjalnością jest ciężarowa pomoc drogowa więc temu zadaniu dedykujemy własny tabor i kompetencje. Absolutnie nie traktujemy was jak klientów wyłącznie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy wyłącznie dlatego, że jeżdżą mniejszym samochodem. Biorąc to pod uwagę,  dowolny z wszystkich zespołów, rozlokowanych po całej Polsce, musi być gotowy w identycznym stopniu na holowanie samochodów ciężarowych jak i każdego innego pojazdu.


Na ogół może ci się przydarzyć awaria na trasie. Jest w stanie to się zdarzyć akurat w rejonie naszych Pabianic, i wówczas będziesz mógł bezproblemowo zabiegać o przysługę MegaHol, to idealne podejście. Holowanie wszak nie każdorazowo bywa niezbędne. W każdym przypadku może się wyklarować, że jedyne co potrzeba to usługa mobilnego serwisu poparta wyspecjalizowaną kadrą. Nasze poczynania na miejscu wydarzenia przywiodą do szybkiego wyeliminowania awarii.


Dowolną usterkę zawsze jesteśmy gotowi usunąć Przez lata nabraliśmy doświadczenia które, teraz utwierdza nas w zaufaniu do tego, iż wybieramy trafne decyzje w momencie finalizacji otrzymanych zadań. Drobne naprawy, które można wykonać bezpośrednio w rejonie awarii to dla pomocy drogowej zazwyczaj przeciętne niesprawności, choć klientom utrudniają dalszą podróż. Niech ci się tylko nie wydaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z błahostką, bowiem na drodze nawet drobna niesprawność potrafi okazać się trudna do osobistej reperacji, zatem wycieraczki oraz opony, brak paliwa ewentualnie nieodpalający napęd także czasami oczekują naszej interwencji.


Miej to na myśli. Ty, być może przybyłeś do nas z dalekiego krańca Polski, jednak jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie. Nieważne gdzie złapały cię problemy bez kłopotów to miejsce odnajdziemy, zatem natychmiast podamy ci życzliwą dłoń. Zdarza się problem to trzeba działać, chwila rzecz jasna nie jest kluczowa bo ważni muszą być przyjaciele przekonani do pomocy, dlatego jesteś w stanie do nas zatelefonować o każdej porze. Zapamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol posiada dużo przyjaciół i nigdy żadnego rzecz jasna nie zawiodła. Tacy jak my istnieją.


Potrafimy objąć Cię opieką przez całą dobę:

  • Usunięcie paliwa błędnie zatankowanego lub dolanie deficytu paliwa w baku
  • Pomoc w granicach Assistance lub bezpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Przewóz, transport na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ustawienie pojazdu na kołach czy wydostanie go na drogę

NASZA GALERIA


By rozwiać jakiekolwiek wątpliwości na naszym portalu jesteś w stanie zaznajomić się z naszą kompletną paletą możliwości. Na przyjaciół będziesz mógł liczyć w każdym przypadku i gdziekolwiek, tymczasem  zwłaszcza w naszych Pabianicach.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest podstawą wszystkich naszych usług, jednak jak wcześniej nadmieniliśmy jesteśmy zorganizowani do przerzutu lawetą ewentualnie autolawetą każdego pojazdu. Holowania pojazdu osobowego może podjąć się nawet nie doświadczony kierowca używając linki holowniczej, my jednak radzilibyśmy w takich sytuacjach przyjmować pomoc od specjalistów.


Wydaje się być niemało argumentów dla jakich powinno się odczytać tą radę serio. Zwykły kierowca po prostu nawet nie zdaje sobie sprawy jak istotne przy holowaniu bywają doświadczenie oraz fachowość. Oczywiście nie wolno w stu procentach zawierzyć zwyczajnej linie holowniczej gdyż nie rzadko jest ona tandetna. Na autostradach lub drogach szybkiego ruchu holowanie na linie bezwzględnie jest zakazane. Prawdopodobnie nie potrzebujemy już o tym wspominać, jakkolwiek właśnie MegaHol posiada wszystko co może być nieodzowne, aby prawidłowo odholować dowolny pojazd.


W naszym taborze mamy lawety, a także autolawety przystosowane do każdego rodzaju aut. O każdej porze możemy, niezmiernie skutecznie przywieźć w rejon wydarzenia przepisowy tabor oraz pewnie dowieźć i sprzęt i pasażerów do określonego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jedno co uwielbiamy. Naszym planem jest być najskuteczniejszym w przewozie samochodów ciężarowych i oczywiście ciężarowej pomocy drogowej. W podobnym zakresie w wartości wszystkich usług jak też w bogatej propozycji. Większość użytkowników dróg przypuszczalnie miała już spotkanie z zepsutym na szosie TIR-em. Tasiemcowe korki są w stanie się tworzyć nawet na drodze dwupasmowej skoro wykluczymy z ruchy pojedynczy pas. Analogiczne, bądź prawdopodobnie przykrzejsze efekty jest w stanie taka niesprawność rozniecić na pośledniej, lecz uczęszczanej drodze. To jest powód dla jakiego tak znaczący powinien być błyskawiczny i profesjonalny transport takiego auta, ewentualnie bardzo szybka jego reperacja na miejscu kolizji.


Jeśli potrzeba podnosić TIR-a z rowu , a następnie ustawić go na kołach powinieneś rozporządzać ciężkim, specjalnym sprzętem, jaki jest bezpośrednio w posiadaniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a wzbogacają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy sztywny hol. Mamy w tej sytuacji perspektywę błyskawicznego odblokowania ulicy oraz przewiezienia TIR-a w najlepsze miejsce pozwalające podjęcie bezpiecznej formy remontu. Cały arsenał dokuczliwych aut: Pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, szybko i solidnie, przez 24 godziny na dobę, dostarczymy pod zdefiniowany adres.


Poręką kondycji naszych prac jest przede wszystkim profesjonalna załoga osiągalna dla was przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Być może holownik i niskopodwoziówka tym razem nie będą potrzebne. Jest możliwe, że wystarczy mobilny serwis, który w rejon zdarzenia podjedzie zasadniczo prędzej, a wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie wyeliminują przyczynę niesprawności, chociażby na autostradzie.


My zawsze jesteśmy gotowi na mnóstwo rodzajów usterek od wulkanizacji opon po reperacje silnika. Na każdym etapie staramy się osiągnąć wszystko co wykonalne, dlatego wyjeżdżamy po przeprowadzeniu wnikliwego rekonesansu w czasie przyjmowania zamówienia. To zrozumiałe, że jesteśmy zabezpieczeni i na polecenie wyczekuje autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową, ponieważ na miejscu potrafi się wyjaśnić, że natychmiastowa naprawa jest akurat nie osiągalna.


Przedkładane przez nas osobiste podejście do zadań bierze się z faktu, iż niesprawności choć analogiczne niejednokrotnie bywają wyjątkowo różnorodne. Klient ma prawo akurat nie mieć racji co do diagnozy okoliczności zdarzenia, natomiast my potrafimy wsłuchać się w jego potrzeby i podpowiedzi, a dalej wysnuć stosowne wnioski, ponieważ tak działa się z przyjaciółmi. Firmowi mechanicy, mając odciążenie wyśmienicie wyposażonego zaplecza technicznego, wyjmują z takich polemik wyłącznie optymalne wskazówki.Transport niskopodwoziowy

Rozporządzamy solidną bazą lawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście ciągników zatem wydało nam się wyrazistym zwiększenie własnej palety usług o fracht dużych maszyn rolniczych, maszyn budowlanych jak również drogowych. Przystoi czerpać z kompetencji ekipy pomimo, że akurat nie specjalizujemy się w takiej sferze transportu, lecz wykorzystując kierowców o podobnym doświadczeniu możemy zmniejszyć całkowite koszty działalności, a tym samym pojedyncze ceny usług.


Oczywiście nie planujemy obostrzeń, w Polsce czy też zagranicą dostarczymy na wyznaczone miejsce kombajny, pikapy, busy, koparki czy walce drogowe. Obiektem tej usługi mogą być także ładunki ponadnormatywne i transporty dłużycowe.


Będąc pod naszą opieką są one absolutnie bezpieczne, a nawiasem mówiąc i tak w każdym przypadku ubezpieczamy fracht. Całe procedury oraz listy niezbędne do dokumentacji związanej z realizowaną przez nas usługą, regularnie bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Jest jakiś powód, aby tym razem nie? Czemu akurat nie MegaHol? Akurat nie chcemy deprecjonować umiejętności pozostałym, ale również nikt tego rzecz jasna nie uprawia pisząc, iż jest najlepszy. Niechybnie sprawdzają się w efektach pracy wszystkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe choć istnieje ich w sektorze wyjątkowo dużo.


Trzeba jednak inaczej na to zagadnienie spojrzeć. Prawdopodobieństwo posiadania adekwatnego sprzętu w naszym wypadku powinno być zdecydowanie większe niż w indywidualnym zakładzie bodaj ze względu na liczebność partnerów. Absolutnie nie inaczej ma się rzecz z kadrą o wysokich kompetencjach i z kierowcami o konkretnym doświadczeniu.  MegaHol to doskonałe powiązanie niewielkich zakładów, które wzajemnie się wspierają będąc dodatkowo niedaleko zajścia jednocześnie gospodarując spektakularnym doborem taboru i sprzętu.


Dokładnie z tego powodu sprawdza nam się wyśmienicie, jako podstawa oferowania naszych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Konkretnie do zadania zajeżdża prawidłowo dopasowana drużyna ludzi z małego zakładu powiązana emocjami albo wprost rodzinnie, ale to formacja jaka może, w jakiejkolwiek sytuacji, otrzymać wzmocnienie naszej platformy identycznych oddziałów.


Dowolne zlecenie otrzymuje własną wycenę , a skutek jest taki, że nierzadko u nas ceny za pracę bywają niższe niż się oczekuje. Zlecenia z OC oraz Assistance wykonujemy w zakresie ubezpieczenia.


To jest istotnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Stale Twój roztropny przyjaciel z Pabianic.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: