LAWETA PACZKÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PACZKÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Mamy skuteczną koncesję na pomoc


Jeśli to awaria względnie odmienne drogowe zdarzenie losowe sprowadziło Cię tutaj, to w przestrzeni Paczków dotarłeś najlepiej jak można. Skutecznie pomożemy, a kiedy będzie taka konieczność zajmiemy się holowaniem. TIR-y, pozostałe pojazdy ciężarowe i dostawcze w tej sprawie akurat nie kryją dla nas zagadek. 24h na dobę, absolutną pewność klasy i zaufania zapewnia autolawetyMegaHol.


Nie potrzebujesz w tym momencie czytać wszystkiego. Dzwoń do nas po pomoc. Lepiej poznamy się po pracy.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Aczkolwiek w sytuacji kiedy nie funkcjonujesz na „musiku”, a dopiero poszukujesz bezpieczeństwa. Zabezpieczenia sobie w przyszłości niezawodnej pomocy. w związku z tym zapraszamy Cię do rozmowy w przedmiocie różnorodnej oferty usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska platforma zakładów, które deklarują wiele więcej niż jedynie holowanie samochodów. Tymczasem wirtualnej konsultacji, ale nic raczej nie wskazuje na to by nie można było jej zamienić na kontakt bezpośredni.


Na początek logiczne pytanie:Co potrafi MegaHol?


MegaHol postawił na zintegrowanie znacznej ilości jednostkowych zakładów w ogólnopolską platformę ciężarowej pomocy drogowej. Absolutnie nie oferujemy usług jedynie TIR-om i nawet to jest oczywiste nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, jednakże przy naszej branży zwykle udaje nam się być grupą wszechstronną w odniesieniu do podejmowanych zleceń. Holowanie aut osobowych, lawetowanie jednośladów oraz drobniejszych pojazdów na przykład kładów, ale przede wszystkim przewozy lawetąautolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Nikogo raczej nie zaskoczymy wiadomością, że wśród deklarowanych przez nas usług pojawia się również przewóz kłopotliwego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych i rolniczych. To zrozumiała decyzja gdy branżą pomocy drogowejTIR-y, a w flocie firmy są niezbędne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Dni rozruchy firmy w Dąbrowie Górniczej nie były proste, ale szczęśliwi jesteśmy z rozwinięcia niewielkiej początkowo aktywności na cały Górny Śląsk i ościenne województwa. Nasze istnienie w mieście Paczków to efekt ekspansji firmowych, jakościowych usług w kierunku wielu lokalizacji w Polsce.


Mamy perspektywy, że już niebawem na całym terytorium Polski.Jakie korzyści daje tego rodzaju sieć klientom?


Rękojmię niezawodnego standardu oraz bezpieczeństwa zleconych usług zawsze w ciągu 24h na dobę. Kiedy mówimy o holowaniu jest to najważniejsza deklaracja. Także bogaci interesanci dokładają znaczną siłę do wielkości wydatków na usługi, ale tylko okazjonalnie dzieje się tak w przykładzie zleceń dla pomocy drogowej. w tym przypadku sieć pomaga ciężarowej pomocy drogowej MegaHol przyjechać na miejsce zdarzenia szybciej. Profesjonalnie wyszkolone do działania ekipy MegaHol maja drobne specjalizacje, ale dzięki funkcjonowaniu w sieci jesteśmy wstanie na określone zamówienie wyekspediować pomoc drogową najlepiej dopasowaną do zlecenia. Stosunkowo prościej jest połączyć ekspertów z innych drużyn jeżeli w pojedynczym zadaniu należy działać w kilku dyscyplinach. To potrafi być łącznie konieczność wyekspediowania mocnego ciągnika aby wydobyć TIR-a z parowu oraz ciężarowego serwisu mobilnego lub wulkanizacyjnego. Platforma daje nam korzyść jeśli idzie o posiadanie i różnorodność sprzętu, a to przekłada się na szybkość i markę naszych usług to znaczy rzeczywistą korzyść naszych kontrahentów.Cena usługi musi być istotna.


Akurat nie doszukamy się wzorca sytuacji drogowych, jaki dało by się wprost przepisać na trwały cennik usług pomocy drogowej, a jeśli nawet to takich epizodów jest nie wiele. Standardem u nas jest sytuacja, że nasz koordynator wyjściowo negocjuje prognozowaną stawkę z kontrahentem. Są dane, istotne dla kalkulacji usługi, które jesteśmy wstanie otrzymać już na etapie przyjmowania zamówienia. Powiedzmy rodzaj pojazdu, jego stan w opinii zleceniodawcy, trasy jakie będziemy potrzebowali pokonać, a na tej podstawie realna jest także decyzja o wyekspediowaniu odpowiedniej lawety lub naczepy niskopodwoziowej. Te dane pozwalają dyspozytorowi orientacyjnie oszacować wartość usługi. Niestety musimy wiedzieć, że na miejscu kolizji potrafi pojawić się wiele nadzwyczajnych kłopotów, które zmuszą MegaHol do korekty wyceny. z góry właściwie wolno państwu przewidzieć, że wycena identycznej marki usługi w naszej platformie okaże się mniejsza niż u konkurencji. Warto także mieć na uwadze, iż dzięki umowom z dużą grupą ubezpieczycieli MegaHol wykonuje zazwyczaj usługi bezgotówkowe.Jakie usługi polecacie prócz holowania pojazdów?


Praca w sieci dała MegaHol szerokie możliwości w poszerzeniu wachlarza usług.


  • Holowanielawetowanie samochodów jest podstawą naszej oferty.
  • Polecamy przewóz poszkodowanych autolawetą korzystającą z 6 miejsc dla podróżnych.
  • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów, specjalistycznych aut ciężarowychdostawczych, a jednocześnie pełny serwis pojazdów osobowych.
  • Mobilna wulkanizacja opon w dowolnym rozmiarze. Przede wszystkim TIR-y są naszym oczkiem w głowie.
  • Fracht wszystkich pojazdów w ramach usług dla przedsiębiorców i konsumentów indywidualnych.
  • Usługowy fracht, także w ramach umów stałych, ciężkiego sprzętu rolniczego, drogowego i budowlanego.
  • Usługi transportowe obejmują także przyczepy mieszkalne, autokary, tramwaje i inne specyficzne pojazdy.
  • Dla leśnictwa, budownictwa, energetyki, czy też generalnie dla sektora przemysłowego, oferta naszej firmy obejmuje usługi przewozu dłużycowego.
  • Wydobywanie pojazdów z trudno dostępnych stanowisk.
  • Dowiezienie na trasie paliwa i oczywiście innych niezbędnych w pojeździe płynów eksploatacyjnych.

Ten komfort kompletnej gotowości ciężarowej pomocy drogowej przy równoczesnym oferowaniu prac przewozowych zapewnia nam struktura sieci w jakiej funkcjonujemy. Sieć zezwoliła MegaHol zdywersyfikować środki poszczególnych warsztatów w ten sposób, że dziś dysponujemy pokaźną różnorodnością sprzętu co umożliwia nam szeroki wachlarz ponad standardowych usług. w jedynym momencie, zdecydowanie nie kosztem jakości i czasu usługi, możemy podejmować kilkanaście zleceń. w MegaHol specjalne usługi dostarczamy 24h na dobę i przez cały tydzień nawet nie wyłącznie na terenie kraju, ale także w granicach Unii Europejskiej.Czy istnieje pewność pomocy z warunkiem udziału MegaHol?


Jedyne co potrzeba to mieć nasz telefon w miejscu łatwo dostępnym, reszta to dobra, standardowa, naturalna reakcja na zgłoszenie. Zapewne na podobną rękojmię liczą zleceniodawcy flotowi i dla tego dla nich posiadamy zredagowaną właściwą umowę. Stałą umowę na kuratelę nad flotą TIR-ów oraz innych aut ciężarowychdostawczych można z MegaHol podpisać na atrakcyjnych warunkach choćby w Paczkowie. Stała ochrona zaręcza, że do niesprawności samochodów z floty pojedziemy szybciej niż zazwyczaj. Dzięki platformie dotrzemy do was właściwie natychmiast, a będąc gotowym na rodzaj taboru z którym spotkamy się na miejscu sprawniej wykonamy taką usługę. Wzorem może być tu działalność serwisu mobilnego, który jeśli jest wyposażony pod znany nam tabor klienta funkcjonuje zwyczajnie operatywniej, a tym samym minimalizuje jego straty. Umowa z MegaHol na pewno zmniejsza niebezpieczeństwo strat, a zatem jeśli istnieje firma, absolutnie nie bezwarunkowo miejscowa, której flota regularnie przemieszcza się w rejonie naszego Paczkowa to reklamujemy jej takie usługi. w momencie kolizji miło mieć pomoc drogową pod ręką.


MegaHol – Holujemy zdecydowanie do sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: