LAWETA PASŁĘK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PASŁĘK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa witryna jest zawsze dla Was. Witamy!


Jeśli dopada Cię niesprawność auta lub jakieś odmienne zdarzenie losowe na drodze. Jeśli potrzebna Ci jest usługa holowania TIR-a lub drugiego pojazdu ciężarowego bądź dostawczego. Gdy potrzebujesz pomocy to w rejonie Pasłęk absolutnie nie mogłeś znaleźć się w lepszym miejscu. 24h na dobę, stu procentową rękojmię klasy oraz zaufania gwarantuje autolawety wynajęta z MegaHol.


Dzwoń! Nie trać w tej chwili ani sekundy na przeglądanie tej witryny kiedy stoisz gdzieś na trasie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna sytuacja jeżeli pojawiłeś się teraz w celu zlokalizowania stabilnej pomocy na wypadek chaosu. Oczekujesz w dalszym horyzoncie pełnej gwarancji odpowiedniej klasy pomocy. W takim razie to znaczy, iż zamierzasz zaznajomić się z paletą naszych usług. MegaHol – ogólnopolska platforma warsztatów parających się ciężarową pomocą drogową posiada różnych usług obfity wachlarz znacznie wykraczający poza usługę holowania. Zachęcamy w tej sytuacji do konsultacji. Teraz będzie to konwersacja wirtualna, jednak z radością podyskutujemy z Tobą telefonicznie lub osobiście.


Opowiedzmy nieco o sobie:A więc z kim ten dialog?


MegaHol zrzesza znaczną grupę drobnych zakładów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej rzecz jasna nie tylko dla aut ciężarowych, TIR oraz dostawczych, jednak w o wiele większym aspekcie. Od skromniejszych pojazdów, powiedzmy kładów czy jednośladów po przewóz lawetą lub autolawetą aut osobowych lub ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W dowolnej chwili jesteśmy wstanie przyjąć zlecenie transportu ciężkich maszyn drogowych, budowlanych oraz rolniczych, gdyż specjalizując się w TIR-ach w sposób bezpośredni jesteśmy dysponentami właściwych lawet lub naczep niskopodwoziowych. Dni rozruchy firmy w Dąbrowie Górniczej nie były proste, jednak teraz szczęśliwi być możemy z rozwinięcia swojej działalności na cały Górny Śląsk i sąsiednie województwa. Dzisiaj warto doświadczyć naszej fachowej pomocy również w Pasłęku i w wielu innych lokalizacjach w Kraju.


Na całym terytorium Polski pojawimy się wkrótce.Co uzyskasz korzystając z sieci MegaHol?


Pewność jakości oraz bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę. Jeśli dyskutujemy o holowaniu jest to najcenniejsza wartość. Zdecydowanie cena ma naturalnie znaczący wpływ na wybór usługodawcy, jednak w przykładzie usług pomocy drogowej ma śladowe znaczenie. To dzięki sieci, MegaHol błyskawicznie dociera w rejon kolizji. Platforma MegaHol zezwala nam na daleko idącą specjalizacje konkretnych ekip pomocy drogowej, a dzięki temu każde zlecenie łatwiej nam traktować indywidualnie i wysyłać tam kadrę odpowiednio skomponowaną do tej usługi. Znacznie łatwiej jest zintegrować fachowców z innych ekip jeżeli w konkretnym zleceniu trzeba podejmować się prac w paru dyscyplinach. Chociażby ekstra ekipę serwisu mobilnego i specjalistyczny ciągnik siodłowy, który na przykład wydostanie TIR-a z dołu, , a także przyślemy lawetę o właściwych parametrach. W zasadzie to sieć zabezpiecza nas w sprzęt o który ciężko by było małej, jednostkowej firmie nie bacząc na to jak wysokiej jakości są jej usługi.

Ile naprawdę to u nas kosztuje?


Pomoc drogowa to uciążliwy temat do wprowadzenia nie zmiennej stawki za usługę tym bardziej, iż za każdym razem podejmujemy się szeregu działań, które są przed wyjazdem nieprzewidywalne. Każdorazowo zaczynamy od sprecyzowania wstępnej wartości wręcz na etapie podejmowania zamówienia. Pewne oczywiste zadania można sprecyzować już przy wezwaniu. Wiadomo wszak jaki pojazd będziemy przewozić i w jakim jest stanie na podstawie oględzin klienta, jaka będzie faktycznie nieodzowna autolawety względnie naczepa niskopodwoziowa, czy nieodzowny jest dojazd serwisu mobilnego itp. Koordynator będzie na pewno wiedział jakie powinien zadawać pytania , a pozyskane dane zapewnią mu wszystko co jest potrzebne do początkowej wyceny. Nie można jednakże uciec od poprawki kalkulacji w okolicznościach zdarzeń losowych, dlatego każdorazowo powinno się brać pod rozwagę tę alternatywę. Sieć ma jednakże dla docelowej wartości usługi wielkie znaczenie, ponieważ jak to bywa przeważnie w takich przykładach pozwala zmniejszyć wszystkie koszty, a co za tym idzie zamykającą kalkulację. Trzeba także mieć na uwadze, iż dzięki umowom z znaczną grupą ubezpieczycieli MegaHol wykonuje dodatkowo usługi bezgotówkowe.


Czy holowanie pojazdów to wyłączna usługa którą dostarczamy?


 • W MegaHol, właściwie tylko dzięki istnieniu w platformie, oferta usług jest niezwykle bogata.
 • Kluczową usługą jest holowanie i lawetowanie wszystkich pojazdów.
 • Dysponujemy autoautolawetymi z alternatywą transportu konkretnie do 6 osób.
 • Ciężarowy serwis mobilny w czasie 24h na dobę. W tym TIR i samochody dostawcze.
 • Pełna mobilna wulkanizacja od Tir-a wprost do samochodu osobowego.
 • Przewóz usługowy wszystkich pojazdów od aut osobowych po ciągniki.
 • Transport maszyn drogowych, budowlanych jak również rolniczych.
 • Wśród opcjonalnych usług przewozowych także fracht aut niestandardowych takich jak tramwaje, przyczepy mieszkalne i autobusy itp.
 • W granicach nie tylko długoterminowych umów dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy energetyki świadczymy usługi przewozu dłużycowego.
 • Sprawne i bezawaryjne dla pojazdu uwalnianie go z pobocza, rowu, pola czy dziwnego ciężko dostępnego terenu.
 • Pełna obsługa w terenie wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Dzięki konstrukcji sieciowej jesteśmy wstanie udźwignąć pełną gotowość do niesienia pomocy w ramach ciężarowej pomocy drogowej, przy jednoczesnym bezkonfliktowym świadczeniu usług przewozowych. To efekt ilości i rozpiętości posiadanego zespołu lawet, autolawet czy też naczep niskopodwoziowych. To być może jest realne tylko w sieci, gdzie można dobrze zdywersyfikować aktywa indywidualnych, zrzeszonych w sieci warsztatów. Ilość zamówień, które możemy realizować równocześnie, nie tracąc jakości, regularnie rośnie w tempie rozbudowywania sieci na pozostałe okręgi. Tu w MegaHol usługi oferujemy 24h na dobę, każdego dnia w całym kraju i w granicach Unii Europejskiej.Czy jest gwarancja współpracy z udziałem MegaHol?


Rutyną naszych usług jest błyskawiczny dojazd na każde zgłoszenie jedyne co konieczne to fakt, że do MegaHol zadzwonicie. Tylko przedtem zapiszcie nasz kontakt. Na pewno na tę rękojmię liczą klienci flotowi i dla tego dla nich posiadamy skomponowaną odpowiednią umowę. W dowolnym regionalnym oddziale, również tu w Pasłęk, można z nami parafować stałą umowę na obsługę floty TIR-ów oraz innych aut ciężarowych względnie dostawczych albo na przykład korporacji taksówkowych. Takie umowy są dla MegaHol możliwe z powodu funkcjonowania w platformie ponieważ ta umożliwia nam realizacje kluczowego paragrafu umowy – niezwłocznego przyjazdu na miejsce wezwania. Wartością długoterminowej umowy może być również odpowiedniejsze przygotowanie do realizacji usługi, ponieważ będziemy z pewnością znać model taboru stałego klienta. Wyślemy powiedzmy z góry skomponowany do zlecenia serwis mobilny i wasza firma poniesie mniejsze szkody. Grupa, która z MegaHol zawiera umowę rzecz jasna nie potrzebuje być miejscowa, a jeśli jej flota wielokrotnie porusza się w okolicy Pasłęk czemu mają ryzykować problemy z ewentualną niezbędną pomocą? W razie awarii miło mieć pomoc drogową w pobliżu.


Holowanie tylko zdecydowanie do zysku – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: