LAWETA PIASECZNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PIASECZNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMożna się zastanawiać czy przypadkiem nie bardziej właściwym tytułem dla owego rozdziału nie okaże się wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” gdyż właśnie w takiej pomocy się specjalizujemy, mimo, że na pewno nie rezygnujemy z tej pomocy przy odmiennych wezwaniach. Swoich klientów traktujemy jak przyjaciół, a to kluczowy krok do zapewnienia pomocy również tym którzy poruszają się trochę mniejszymi autami. Nasze warsztaty rozmieszczone są obecnie praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich gotów jest na holowanie różnorodnych samochodów absolutnie ze szczególnym nastawieniem na pojazdy ciężarowe.


Nie ma stref bezpiecznych i wszędzie można mieć niedyspozycję pojazdu. Jeżeli wydarzy się taki kłopot w rejonie naszego Piaseczna dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to zupełnie skuteczne wyjście. Natomiast może zdarzyć się, że nie wystąpi zasadność holowania. W każdym przypadku potrafi się wyklarować, iż jedyne co potrzeba to usługa mobilnego serwisu poparta wykwalifikowaną załogą. Więc, prawdopodobne jest, że pokonamy kłopot na miejscu zajścia.


I dodajmy, że poradzimy sobie z każdą awarią. Przez lata nabraliśmy pewności siebie, która teraz utwierdza nas w przeświadczeniu, iż podejmujemy stosowne decyzje w momencie realizacji zdobytych zleceń. Drobne naprawy, które warto przeprowadzić praktycznie w rejonie awarii to dla pomocy drogowej przeważnie przeciętne usterki, choć klientom utrudniają dalszą jazdę. Niech ci się nigdy nie wydaje, że dzwonisz po pomoc drogową z błahostką, bo na drodze też mała awaria potrafi okazać się nierealna do osobistej reperacji, tak więc wycieraczki czy opony, brak paliwa lub nieodpalający napęd też momentami wymagają naszej porady.


Miej to na względzie. My jesteśmy stąd, więc jeżeli nie potrafisz wytłumaczyć w którym miejscu masz awarię nie musisz się trapić. Znamy tu każdy kąt dlatego nie jest istotne, w którym miejscu stanąłeś z własną kolizją my niedługo cię wyszukamy. Nie zastanawiaj się nad godziną doby wywołuj pomoc drogową niezwłocznie kiedy jesteśmy tobie potrzebni. Przyjaciele bywają rozmaici, życzliwsi, gorsi i pomoc drogowa MegaHol, która nigdy nie zdradza. Ponieważ tacy muszą być przyjaciele.

NASZA GALERIA


Możesz rozważać naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki oraz w ramach Assistance
  • Transport, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie samochodu na drogę albo ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie mylnie wlanego paliwa albo dowóz paliwa

Tutaj na naszej stronie możesz zaznajomić się ze elementami pełnej palety usług to ułatwi ci podjęcie ostatniej decyzji o ewentualnej naszej pomocy. Lecz tutaj w Piasecznnie jesteś w stanie liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Pewnie warto rzec, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, jednakże nie ma widocznych przeciwwskazań, aby naszymi profesjonalnymi autolawetymi lub autoautolawetymi transportować każdy inny rodzaj pojazdów. I choć kultową procedurą przewozu niesprawnego samochodu osobowego jest holowanie, jakiego prawdopodobnie może się podjąć każdy kierowca, to my przecież radzilibyśmy skorzystać z zawodowej pomocy.


Bynajmniej nie lekceważcie naszej porady. Nie zawodowy prowadzący zwyczajnie niestety nie rozumie jak znaczące przy holowaniu mogą być doświadczenie i profesjonalizm. Dodatkowo stosowny sprzęt, albowiem normalna lina holownicza potrafi być zawodna. Holując samochód koniecznie trzeba objeżdżać autostrady oraz drogi szybkiego ruchu co bardzo utrudni oraz wydłuży przerzut. I tu faktycznie bezwzględnie jest pole do popisu dla profesjonalnego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


I nie potrzebujemy wspominać, że w naszej infrastrukturze obecne są odpowiednie do tego lawety czy autolawety. W miejscu zajścia pojawimy się bardzo szybko kierując tu stosowny sprzęt do bezpiecznego przewiezienia waszych aut oraz pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To był powód dla jakiego utworzyliśmy MegaHol. Przewóz samochodów ciężarowych również ciężarowa pomoc drogowa to dyscypliny w których planujemy być najskuteczniejsi. Ważnym etapem do zrealizowania podobnego finału powinna być bogata paleta i klasa naszych usług. Z zepsutym TIR-em tarasującym ulicę spotkał się przypuszczalnie nawet nie doświadczony użytkownik dróg. Także jeżeli awaria ma miejsce na dwupasmowych magistralach czasem wyizolowanie jednego pasa ruchu na wiele godzin może sprowokować wielokilometrowe zatory. Niestety nie liczmy, że będzie łatwiej na bocznych drogach ponieważ zdarzają się one bardzo często uczęszczane, tymczasem usterka TIR-a jest w stanie je całkiem zablokować. Stąd szybka naprawa ewentualnie dobry, specjalistyczny przerzut takiego auta jest tak bardzo ważny.


W taborze MegaHol znajdziecie holowniki oraz naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i specjalistyczny sprzęt dodatkowy, w tym również adekwatny sprzęt do wydobycia kłopotliwego samochodu z parowu , a kiedy trzeba ustawienia go na kołach. Awaryjnie sparaliżowanego TIR-a potrafimy w takim razie umiejętnie przetransportować w rejon w którym będziemy potrafili go bezkolizyjnie wyremontować. Skutecznie oraz bezpiecznie dostarczymy maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, zatem krótko mówiąc cały kalejdoskop,asortyment uciążliwych samochodów.


Rękojmią kondycji naszych usług jest także fachowa załoga dostępna dla was przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Nie raz potrafi się okazać, że akurat nie będzie zapotrzebowania na holownik oraz niskopodwoziówkę. Może jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który w okolice kolizji przybędzie znacząco prędzej, a wykwalifikowani mechanicy skutecznie wyeliminują przyczynę usterki, także na autostradzie.


My śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy przygotowani na wiele typów awarii od wulkanizacji opon po reperacje silnika. Zastęp mobilnego serwisu wyrusza gruntownie gotów do pracy dzięki specjalnemu wywiadowi, jaki wykonujemy w trakcie uznania zgłoszenia. To zrozumiałe, że jesteśmy ubezpieczeni i na hasło wyczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu potrafi się wyklarować, że błyskawiczna reperacja jest akurat nie realna.


Obojętnie jakie zamówienie to dla nas jednostkowy epizod z tego powodu, że każda awaria jest odmienna. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, reagujemy na sugestie, ponieważ są naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie jedynie klientami. Możemy tak pracować gdyż odczuwamy luksus pomocy idealnie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Trzymając w zdolności technicznej ewidentnie bogatą bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników normalnym było dla nas wyjście z ofertą przewozu ogromnych maszyn rolniczych, drogowych czy może budowlanych. Umiejętne użytkowanie potencjału kadry redukuje całkowite nakłady na działalność, i tym samym redukuje cenę usługi dla poszczególnego kontrahenta, było by paradoksalne gdybyśmy podobnego potencjału nie uchwycili.


Transporty prowadzimy w kraju i zagranicą profesjonalnie odstawiając na wyznaczone położenie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do ciężkich choć małych wózków widłowych oraz pikapy czy też busy. Można też powierzyć nam fracht ładunków ponadnormatywnych czy dłużycowych.


W związku z tym, że zabezpieczenie frachtu jest tutaj na pierwszym miejscu to przy uruchomieniu wszystkich środków bezpieczeństwa, nawet wówczas od początku ubezpieczamy ładunki. Wszelkie procedury również listy wskazane do dokumentacji powiązanej z prowadzoną przez nas pracą, każdorazowo przejmujemy na siebie.Dlaczego my?

Istnieje jakikolwiek pretekst, ażeby nie? Czemuż akurat nie MegaHol? Każdy może napisać, iż jest najlepszy, jednak my na szczęście nie potrzebujemy umniejszać innym zdolności. Ciężko przypuszczać, iż coś nie idzie dokładnie w dziedzinie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej kiedy naprawdę dużo tego typu warsztatów utrzymuje się na rynku.


Proponujemy spójrz na to zdecydowanie z innej perspektywy. Skoro tworzymy sieć, aż tylu partnerów to prawdopodobieństwo posiadania stosownego sprzętu jest o wiele wyższe niż w pojedynczym warsztacie. Analogicznie sytuacja ma się z wyspecjalizowaną załogą, i z kierowcami o optymalnych umiejętnościach lub doświadczeniu.  Stanowimy świetne zestawienie wzajemnie wspierających się niedużych warsztatów, których siłą jest bliska odległość od usytuowania wydarzenia oraz nieprawdopodobny wybór sprzętu i technologi.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się dokładnie z tego powodu i jesteśmy dumni, że definiuje normę oferowania naszych usług. Nasza firmowa sieć będzie na pewno czuwać nad pracą wyprawionej grupy profesjonalistów, którzy będą załogą z lokalnego warsztatu, prawdopodobnie związaną familijnie ewentualnie przyjaźniami, ale będą pewni gdy za plecami będą mieli takie zaplecze.


U nas nie potrzebujemy cennika gdyż dowolne zamówienie szacujemy odrębnie, ale takie podejście posiada swoje odzwierciedlenie w nierzadko mniejszych cenach niż możecie się spodziewać. Usługi które regulujemy zdecydowanie z ubezpieczycielem, to znaczy przeprowadzone z OC względnie Assistance nie wymagają żadnych dopłat klienta.


A oto jest MegaHol, nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa. Wyczekujący na Twój kontakt przyjaciel z Piaseczna.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: