LAWETA PNIEWY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PNIEWY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMożna się zastanawiać czy przypadkiem nie wysoce bardziej właściwym tytułem dla tego akapitu nie okaże się wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” bo w zasadzie w takiej pomocy się specjalizujemy, mimo, że nigdy nie rezygnujemy z tej usługi przy pozostałych działaniach. Dlatego właściwie nie zwracamy uwagi na format auta bowiem nasi klienci zawsze są naszymi przyjaciółmi i staramy się, aby nasze czyny utwierdzały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół odkrywa się w opresji. Jesteśmy gotowi na holowanie aut ciężarowych w takim samym zakresie jak i pozostałych pojazdów i wszystkie nasze warsztaty rozlokowane w całej Polsce są właściwie wyposażone.


Oczywiście nie wolno liczyć na fart, iż w trasie przegapią nas problemy z niesprawnością auta. Absolutnie w podobnej chwili nie trać czasu na szukanie odpowiednich służb jedynie natychmiast dzwoń do MegaHol, w rejonie Pniewa to pierwsza z najlepszych pomocy drogowych. Jednak prawdopodobne jest, że nie nastąpi zasadność holowania. Absolutnie w pierwszej kolejności można zastosować mobilny serwis, a nasze wyśmienicie wyspecjalizowane załogi mogą sobie poradzić z reperacją. Miejsce wydarzenia na pewien okres objawi się profesjonalnym zakładem mechaniki samochodowej, no i w tenże sposób zaoszczędzimy czas i ograniczymy wydatek na usunięcie usterki.


Nie ma takiej niesprawności z którą byśmy sobie nie dali rady. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy doświadczenia które, dzisiaj upewnia nas w przeświadczeniu, iż podejmujemy stosowne decyzje na etapie finalizacji przyjętych wezwań. Niejednokrotnie bywa tak, iż pospolita niesprawność uniemożliwia dalszą drogę, lecz dla nas drobna naprawa w terenie nie wydaje się być kłopotem. Opona, nie uruchamiający się silnik, wycieraczki, paliwo lub całe bogactwo nie spodziewanych szczegółów, opanujemy dowolną błahostką.


Staraj się by o tym myśleć. Kiedy przyjechałeś z odległego miejsca, nie dręcz się jak należy nam wyłuszczyć gdzie zafundowałeś sobie usterkę, bowiem my przybędziemy z okolicy. Nieistotne gdzie dopadły cię kłopoty my to miejsce odnajdziemy, zatem natychmiast podamy ci życzliwą rękę. Wydzwaniaj gdy jesteś w kłopocie bez oglądania się na godzinę. Musisz mieć wiedzę, iż masz prawo być naszym dobrym przyjacielem nawet gdy właściwie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie bywa. To cały system na funkcjonowanie.Tak samo i w dzień i w nocy zawsze możesz rozważać naszą usługę:

  • Dowóz paliwa bądź usuniecie paliwa pomyłkowo zatankowanego
  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy jak również w ramach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Postawienie samochodu na kołach czy wydobycie go na jezdnię

NASZA GALERIA


Przejrzyj ofertę jeżeli jeszcze chcesz rozwiać obiekcje! Masz całkowitą rację, że trudno zawierzyć jedynie zobowiązaniom, ale przypomnij sobie, że tu w Pniewach posiadasz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest istotą wszystkich naszych usług, jednak jak właściwie wspomnieliśmy jesteśmy gotowi do transportu lawetą ewentualnie autolawetą każdego pojazdu. Zepsuty samochód można oczywiście, w ramach samopomocy prowadzących, podholować na linie holowniczej, aczkolwiek hamujemy entuzjazm kiedy pojawia się podejmowanie takiego zagrożenia kiedy nie ma się doświadczenia.


Funkcjonuje wiele powodów dla jakich powinno się potraktować tą radę poważnie. Zwykły kierowca zwyczajnie nawet nie rozumie jak znaczące przy holowaniu są doświadczenie oraz fachowość. Dodatkowo właściwy sprzęt, ponieważ normalna lina holownicza może stać się ryzykowna. Wypada także wiedzieć, iż holowanie takiego rodzaju na autostradzie oraz drodze szybkiego ruchu jest wzbronione. Z tego powodu powinno się dobrać pomoc drogową MegaHol, ponieważ rozporządzamy i odpowiednim sprzętem i fachową kadrą.


Będące w profesjonalnym taborze lawety a także autolawety zezwolą nam na przewiezienie jakiegokolwiek typu samochodu. Przerzut samochodów to nasza praca, więc o dowolnej godzinie uda się nas przywołać byśmy rzetelnie przeprowadzili zleconą nam usługę włącznie z przewiezieniem pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To naturalnie nasz żywioł. Naszym zamysłem jest móc być najlepszym w przewozie samochodów ciężarowych i oczywiście ciężarowej pomocy drogowej. Bogata oferta plus pewność doskonałej marki własnych usług jest sensownym krokiem w stronę osiągnięcia podobnego ideału. Kierowcy świetnie wiedzą jakże dotkliwą potrafi być na ulicy awaria TIR-a. I w sytuacji gdy niesprawność ma usytuowanie na dwupasmowych autostradach samo wyłączenie jednego pasa ruchu na kilka godzin może przynieść wielokilometrowe zatory. Jest także jasne, że wynik potrafi być zwyczajnie bardziej czasochłonny na ruchliwej, peryferyjnej drodze. Toteż nieocenieni są spece od błyskawicznych reperacji w terenie, a także gwarantowanego transportu pojazdów.


Bezpośrednio w ofercie MegaHolholowniki i oczywiście naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz profesjonalny sprzęt dodatkowy, w tym także optymalny sprzęt do wydobycia dużego pojazdu z rowu czy też postawienia go na kołach. Awaryjnie sparaliżowanego TIR-a umiemy więc skutecznie przetransportować w rejon gdzie będziemy umieli go bezkolizyjnie wyremontować. Szybko oraz bezawaryjnie przewieziemy cały wachlarz ciężkich aut w tym: ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze.


Rękojmią klasy naszych usług jest także zawodowa kadra osiągalna zawsze dla was przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że holownik , a do kompletu niskopodwoziówka nigdy nie będą uzasadnione. Usterkę mogą skasować mechanicy z mobilnego serwisu, który w odpowiedni rejon przyjedzie znacznie sprawniej.


Mobilny serwis jest zaaranżowany równie na wulkanizację opon jak również na niewielkie remonty motoru. Na każdym szczeblu staramy się zdziałać wszystko co realne, w związku z tym ruszamy po dokonaniu dokładnego sondażu w czasie zatwierdzania zamówienia. Pewnie w czasie reperacji zawsze może się ujawnić, że awaria jest groźniejsza niż kalkulacje , ale wówczas pilnie zawsze jest ściągana, czekająca na polecenie autolawety lub naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Staramy się do wezwań podchodzić nadzwyczaj jednostkowo bo mamy jasność co do tego, iż każdy przypadek jest indywidualny. Nasi kontrahenci maja prawo do niewłaściwej diagnostyki, to my mamy obowiązek być specjalistami i potrafimy przebaczyć przyjaciołom traktując każde zamówienie odrębnie. Wolno nam to robić ponieważ posiadamy komfort zasilenia gruntownie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Rozszerzyliśmy swoją paletę, jednak podstawowe usługi na tym absolutnie nie cierpią, ponieważ przewóz maszyn budowlanych, drogowych , a także rolniczych wynika z pełnej infrastruktury lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników znajdujących się w naszym profesjonalnym padoku. Wypada czerpać z potencjału obsady mimo, iż akurat nie specjalizujemy się w tej dziedzinie przewozu, ale posiadając kierowców o podobnym doświadczeniu jesteśmy wstanie obniżyć ogólne koszty działalności, a tym samym pojedyncze wyceny usług.


Dostarczamy na terenie Polski i zagranicę wszystkie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do masywnych jakkolwiek małych wózków widłowych. Przedmiotem tej usługi mogą zostać także towary ponadnormatywne oraz frachty dłużycowe.


W każdym przypadku ubezpieczamy ładunki jakkolwiek jesteśmy pewni, że w naszych rękach są bezpieczne. Zawsze rozporządzamy całkowitą specyfikacją niezbędną, by oferować profesjonalne usługi i w związku z tym ubezpieczamy się przyjmując na siebie wszystkie procedury powiązane z frachtem.Dlaczego my?

Czy jest jakiś sens, żeby akurat nie? Kiedy akurat nie ma veta to może być MegaHol. Zapewne zabiegamy o to by być najlepsi, jednakże przecież rzecz jasna nie pragniemy aby pozostali odbierali się gorsi. Jesteśmy przeświadczeni, że potencjalne pomoce drogowe albo ciężarowe pomoce drogowe funkcjonują bardzo starannie.


Proponujemy zwróć na to uwagę patrząc zdecydowanie z nowej perspektywy. Jednostkowy warsztat na pewno nie będzie zarządzał naprawdę tak rozległym zespołem pojazdów czy sprzętem jak grupa będąca elementem pajęczyny tworzącej się z całego szeregu partnerów. Absolutnie nie odmiennie ma się rzecz z załogą o wysokich kwalifikacjach oraz z kierowcami o istotnym doświadczeniu. MegaHol to harmonijne zestawienie niewielkich warsztatów, które równocześnie się wspomagają będąc jednocześnie niedaleko zdarzenia jednocześnie gospodarując spektakularnym doborem taboru oraz sprzętu.


Jako podstawa regulująca zasadę świadczenia naszych usług znakomicie legitymizuje się hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Do zamówienia dotrą prawdziwi mechanicy, pewnie z lokalnego zaprzyjaźnionego warsztatu, ale będą mieli na wyciągniecie ręki wsparcie w postaci pomocy rozległej firmowej pajęczyny.


Indywidualna kalkulacja prac powoduje, że wielokrotnie będziecie mieć mniejsze wydatki niż oczekujecie. Prace które rozliczamy osobiście z ubezpieczycielem, czyli przeprowadzone z OC względnie Assistance nie wymagają jakichkolwiek dopłat klienta.


To jest MegaHol – na szczęście nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa , ale z bogatym wachlarzem usług. Oczekujący na Twój telefon przyjaciel z Pniewa.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: