LAWETA PODLASKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PODLASKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na naszych firmowych stronach


Dobrze, że w tym miejscu się znalazłeś! Bowiem to najkorzystniejsze miejsce w bliskości województwa podlaskiego do jakiego mogłeś trafić. Ratujemy w potencjalnych incydentach losowych, jakie potrafią zdarzyć się na drodze. Wyeliminujemy dowolną awarię. Z sukcesem pomożemy w holowaniu TIR-a i pozostałych aut ciężarowych lub dostawczych. 24h na dobę, bezsporną porękę klasy , a także zaufania zapewnia autolawety z MegaHol.


Skoro to awaria wywołaj nasz numer niezwłocznie. Teraz raczej nie marnuj już ani sekundy na czytanie. Znajdziemy moment aby się jeszcze zaprzyjaźnić.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Natomiast gdy potrzebujesz zaufania zanim będzie na pewno po incydencie. Oczekujesz na przyszłość całkowitej gwarancji wysokiej klasy pomocy. Teraz powinien być odpowiedni czas na rozpoczęcie konsultacji. Będziesz mógł nabrać ufności co do wyboru MegaHol. To ogólnopolska sieć zespołów świadczących usługi ciężarowej pomocy drogowej o wyjątkowo bogatej palecie usług daleko szerszej aniżeli usługi holowania. Na tej stronie będzie to konwersacja wirtualna, ale z zawodowym profesjonalizmem podyskutujemy z Tobą telefonicznie ewentualnie osobiście.


Takie pytanie pojawia się przeważnie jako początkowe:Teraz parę słów dotyczących MegaHol.


MegaHol specjalizuje się w dziedzinie ciężarowej pomocy drogowej tak jak wiele warsztatów, jakie zdecydowały się pod tym szyldem związać indywidualne zdolności w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie dostarczamy usług tylko flotom TIR-ów. Nie obsługujemy wyłącznie samochodów ciężarowych i dostawczych, ale zdecydowanie rozszerzamy swoją paletę usług. Przerzut lawetą względnie autolawetą i oczywiście holowanie samochodów osobowych, lawetowanie jednośladów oraz skromniejszych pojazdów takich jak powiedzmy kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


To zrozumiałe, że kiedy branżą takiej firmy jest TIR to naturalnym musi być dla niej jednoczesne wejście do usług transportowych w randze ciężkiej. Rozporządzamy bowiem adekwatnymi autolawetymi i naczepami niskopodwoziowymi nie mówiąc o ciągnikach, które pozwolą nam na fracht uciążliwych maszyn rolniczych, budowlanych oraz drogowych. Rozbudowujemy się zawsze dla dobra klienta od drobnej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po istotną platformę pracującą w całym Górnym Śląsku i w sąsiednich województwach. Teraz funkcjonujemy w województwie podlaskim, ale poza tym w wielu nowych miejscach Kraju , a wszędzie tam można skorzystać z naszej kompetentnej pomocy.


W dalszej perspektywie zdecydowanie absolutnie w całej Polsce.Co daje platforma kontrahentom?


Przez 24h na dobę absolutną pewność jakości i bezpieczeństwa usługi. Czy aby powinno się oczekiwać więcej w wachlarzu usług holowania? Wycena, która w znacznej części przykładów potrafi mieć znaczący wpływ na wybór usługodawcy akurat nie musi być tak ważna przy decyzji zamówienia konkretnej pomocy drogowej. Strategia działania sieci MegaHol ogranicza czas dojechania w rejon przywołania usługi. Wyśmienicie przygotowane do działania brygady MegaHol maja drobne specjalizacje, ale dzięki działaniu w sieci jesteśmy wstanie na poszczególne zgłoszenie wysłać pomoc drogową najlepiej dopasowaną do zlecenia. Przytrafiają się awarie wymagające uniwersalnych specjalistów ewentualnie, co faktycznie u nas jest osiągalne, paru ekspertów z odrębnych specjalizacji. Podesłanie dedykowanej lawety może być niedostateczne ponieważ TIR lub bus tkwi w rowie i zdecydowanie odmienny sprzęt wraz z obsługą są w tym przypadku ekstra konieczni. Dzięki sieci już mamy partnerów, którzy potrafią się nawzajem wspomóc w odpowiedni sprzęt i ekspertów. Partnerów, których skromniejsze firmy będą dopiero szukać w chwili kiedy stają się konieczni.Opłata za usługi może być kluczowa.


W przypadku pomocy drogowej, mogącej w terenie podjąć cały ciąg, właściwie nieograniczonych robót, wyjątkowo nie zręcznie jest sporządzić jeden konkretny taryfikator. W tym przykładzie pierwszej symulacji kosztów usługi dokonuje dyspozytor, który przyjmuje zgłoszenie. Pierwsze ustalenia łatwo jest przygotować w momencie przyjmowania zamówienia usługi. Ponieważ ze zleceniodawcą możemy ustalić: typ pojazdu, trasę w rejon kolizji i możliwego miejsca przewozu, rodzaj uszkodzeń, a w związku z tym typ środka przewozu jaki będzie trzeba wyekspediować. To jedyne co potrzeba, by wyjściowo oszacować wartość zamawianej usługi. Niestety powinno się wspomnieć, że na miejscu kolizji może zaistnieć mnóstwo dodatkowych kłopotów, które zmuszą MegaHol do poprawki kalkulacji. Pamiętajmy jednakże, że zdecydowanie analogicznie do tanich sieci handlowych, w naszej platformie usługi tej samej marki są przeważnie niżej skalkulowane niż u autonomicznie operującej konkurencji. Dodatkowo w MegaHol występuje możliwość rozliczeń bezgotówkowych, a to dzięki umowom z znaczną grupą ubezpieczycieli.Co takiego oferujecie poza holowaniem?


 • W MegaHol, prawdopodobnie tylko dzięki funkcjonowaniu w sieci, paleta usług jest bardzo różnorodna.
 • Flagową usługą jest holowanie i lawetowanie wszelkich samochodów.
 • Przerzut autolawetą także podróżnych, do 6 osób.
 • Ciężarowy serwis mobilny w czasie 24h na dobę. W kręgu zainteresowania TIR i samochody dostawcze.
 • Dostosowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, jednak w sumie przygotowana na wszystkie wymiary opon od ciężarówek właściwie do osobówek.
 • Transport usługowy wszelkich pojazdów od aut osobowych po ciężarówki.
 • Jednostkowe i stałe umowy na przewóz pojazdów rolniczych, drogowych oraz budowlanych.
 • Wśród możliwych usług przewozowych także przewóz aut niestandardowych takich choćby jak autokary, tramwaje, przyczepy mieszkalne itp.
 • Usługa przewozu detali dłużycowych dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy energetyki.
 • Skuteczne wyciągnięcie aut z uciążliwego terenu bez dodatkowego uszczerbku.
 • Dowiezienie na drodze paliwa , a także innych specjalistycznych płynów eksploatacyjnych.

Jest naturalne, iż cały tabor którym dysponujemy jest przekazany usłudze pomocy drogowej, równoważnie dzięki istnieniu w sieci mamy luksus podtrzymania służby z jednoczesnym użyciem naszych pojazdów w usługach przewozowych. W MegaHol wykorzystujemy liczebność oraz paletę specjalizacji lawet, autolawet, a ponadto naczep niskopodwoziowych o wszelkim przeznaczeniu, jakimi rozporządzamy dzięki platformie. Jesteśmy wstanie realizować kilka usług jednocześnie zdecydowanie nie kosztem jakości i czasu. Wszystkie specjalne usługi dostarczamy w całym kraju i w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę 7 dni w tygodniu.Jak osiągnąć gwarancję, że pomocy udzieli wam MegaHol?


Jeżeli przedtem ktoś zapamięta sobie nasz kontakt to zdecydowanie nie będzie na pewno jakiejkolwiek komplikacji by MegaHol wezwać w chwili zaistnienia problemu. Dzięki możliwościom sieciowym MegaHol jest najlepszą marką świadczącą pomoc drogową nie wyłącznie zleceniodawcom indywidualnym, ale także obsługującą zleceniodawców flotowych. W dowolnym naszym oddziale, chociażby tu w województwie podlaskim, można z MegaHol parafować długoterminową umowę na obsługę floty TIR-ów oraz pozostałych aut ciężarowych względnie dostawczych czy przypuśćmy korporacji taksówkowych. Te umowy są dla MegaHol możliwe z powodu funkcjonowania w platformie gdyż ona gwarantuje nam realizacje podstawowego punktu umowy – szybkiego przyjazdu na w rejon wydarzenia. Mając wiedzę na temat charakteru taboru stałego klienta nie tylko dotrzemy sprawniej, ale automatycznie też lepiej przygotowani. W sytuacji awarii straty będą mogły stać się poważniejsze gdy ważny jest czas. Wydajna akcja serwisu mobilnego w tym przykładzie może mieć znaczący wpływ. Ważne jest więc by ten serwis był przedtem gotowy na obsługę taboru konkretnego zleceniodawcy. Obniżenia ryzyka strat przez parafowanie z MegaHol umowy powinny dopiąć absolutnie nie tylko instytucje z rejonu województwa podlaskiego, lecz na bliźniaczych zasadach firmy, których tabor systematycznie przemieszcza się w tym regionie. W momencie kolizji lepiej mieć pomoc drogową w pobliżu.


MegaHol – Holujemy w granice dobrobytu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: