LAWETA PONIEC 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PONIEC i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMożna się zastanawiać czy też być może nie zdecydowanie bardziej właściwym tytułem dla owego rozdziału nie będzie hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” ponieważ dokładnie w takiej usłudze się specjalizujemy, niemniej właściwie nie rezygnujemy z takiej usługi przy innych zleceniach. Zawsze klienta widzimy jako przyjaciela dlatego w taki sposób podchodzimy do pomocy jakiej nasz przyjaciel oczekuje nie patrząc jakie gabaryty posiada jego pojazd. Holowanie pojazdów ciężarowych to nasza reprezentacyjna usługa, jednak warsztaty rozmieszczone po całej Polsce muszą być gotowe na to aby dać radę sobie z każdym zadaniem.


Usterka auta potrafi zdziwić cię w każdej chwili w niemal nie prawdopodobnym terminie. Absolutnie w takiej sytuacji nie trwoń czasu na szukanie porady wyłącznie natychmiast wybierz numer do MegaHol, w okolicy Pońca to pierwsza z najlepszych pomocy drogowych. A może nie nastąpi konieczność holowania. W każdym przypadku potrafi się okazać, iż wystarczy usługa mobilnego serwisu wsparta wykwalifikowaną załogą. Miejsce zajścia niejednokrotnie okazuje się być stanowiskiem pracy naszych mechaników, którzy tam akurat sprawnie eliminują usterki.


A poradzimy sobie z jakąkolwiek usterką. Dotychczasowe doświadczenie ugruntowało własną ufność w siebie, ale to przekłada się na waszą satysfakcję z naszych usług. Wiele awarii które paraliżują kierowcom dalszą jazdę dla przeszkolonych grup okazuje się trywialnymi do wyeliminowania. Nasze załogi zajmą się każdą drobnostką zatem wręcz na szczęście nie musisz się martwić o opony, paliwo, wycieraczki ponieważ pod stałą kuratelą będziesz spokojny na trasie.


Postaraj się by o tym myśleć. Jeżeli przyjechałeś z daleka, nie trap się jak nam objaśnić gdzie miałeś awarię, bo my jesteśmy z sąsiedztwa. Przypadek, iż z własnym kłopotem utknąłeś w miejscu kłopotliwym dla ciebie do usytuowania nie będzie stanowił dla pomocy drogowej znaczenia ponieważ znamy tu dowolny kąt. Wydzwaniaj kiedy jesteś w opresji bez oglądania się na godzinę. Pamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol posiada dużo przyjaciół i nigdy żadnego oczywiście nie rozczarowała. Właśnie tak właściwie mamy.


Będziesz mógł rozważać naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Wyeliminowanie pomyłkowo zatankowanego paliwa ewentualnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji oraz w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ulokowanie pojazdu na kołach albo wydobycie go na jezdnię

NASZA GALERIA


Sam zorientuj się co ukrywa kompletna paleta możliwości jeśli wciąż nie czujesz ufności. Tymczasem na sto procent możesz w Pońcu polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Pewnie wolno nam zakomunikować, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, chociaż nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań, aby naszymi profesjonalnymi autolawetymi lub też autoautolawetymi przewozić jakiś inny rodzaj samochodów. Holowania pojazdu osobowego próbuje podjąć się nawet nie doświadczony kierowca używając liny holowniczej, my właściwie rekomendujemy by zawsze w takich sytuacjach sięgać po zawodowców.


Tę radę warto wziąć na serio. Kluczowe są praktyka i profesjonalizm istotne przy realizacji podobnej usługi. Linka holownicza, jaką powszechnie użytkujemy do tego modelu holowania zdarza się niestety awaryjna. Dziś kiedy nasze podróże w dużej liczbie realizują się po drogach szybkiego ruchu i autostradach ważną informacją bezwzględnie jest fakt, że holowanie na tych drogach jest zabronione. Stąd pomoc drogowa MegaHol zarządzająca wytrawnymi składami, i stosownym sprzętem do lawetowania wydaje się być najszczęśliwszym wyborem.


Mamy w posiadaniu lawety lub autolawety dopasowane do przewozu każdego rodzaju aut, a także podróżnych. Przewóz aut to nasza specjalność, dlatego o dowolnej godzinie uda się nas przywołać byśmy rzetelnie przeprowadzili zamówioną u nas pracę włącznie z przewiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To bezwzględnie nasz jedyny żywioł. Naszym planem jest móc być najskuteczniejszym w transporcie samochodów ciężarowych i oczywiście ciężarowej pomocy drogowej. W identycznym stopniu w jakości własnych usług jak również w znacznej palecie. Większość kierowców zapewne miała kiedyś możliwość spotkania z popsutym na drodze TIR-em. Nawet wówczas kiedy niesprawność znajdzie sobie usytuowanie na dwupasmowych drogach każde odłączenie jednego pasa ruchu na parę godzin potrafi sprowokować wielokilometrowe korki. Jest również jasne, że wynik jest w stanie być nawet gorszy na ruchliwej, bocznej trasie. Z tego powodu wartościowi powinni być fachowcy od błyskawicznych remontów w miejscu zdarzenia, a także bezpiecznego transportu aut.


Kiedy jest konieczności podnosić TIR-a z dołu oraz umieścić go na kołach musisz operować ciężkim, branżowym sprzętem, jaki zawsze jest w posiadaniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i ponadto dopełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe i sztywny hol. Trudno nie zauważyć, że posiadamy konkretne możliwości transportu ciężkiego samochodu w miejsce, gdzie bezpiecznie, stosunkowo łatwo dopiąć plan potrzebnych napraw. Błyskawicznie oraz bezawaryjnie dostarczymy ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, słowem krótko mówiąc kompletny wachlarz trudnych aut.


Lecz wartość naszych prac zabezpieczona jest przede wszystkim przez kompetentną kadrę pełniącą dyżur nieustannie w naszych zespołach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Każdorazowo może się wyklarować, że na szczęście nie będzie zapotrzebowania na holownik no i niskopodwoziówkę. Też na drodze szybkiego ruchu rezultaty zdarzenia potrafi zlikwidować mobilny serwis, jaki na miejsce przybędzie skutecznie i przywiezie profesjonalnych mechaników.


Od nieznacznych reperacji silnika po wulkanizację opon wykwalifikowani mechanicy z mobilnego serwisu muszą być gotowi na rożne typy awarii. Na każdym kroku staramy się zdziałać wszystko co realne, w związku z tym ruszamy po dokonaniu obszernego sondażu w czasie przyjmowania zamówienia. To zrozumiałe, że zawsze jesteśmy ubezpieczeni i na żądanie czeka autolawety czy może holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu może się wyklarować, że błyskawiczna naprawa jest nie wykonalna.


Usterki, mimo, że porównywalne bywają jednak bardzo rożne, dlatego też do potencjalnych zleceń podchodzimy odrębnie. Kompetentni mechanicy mogą z porad klientów wyłapać ważne wskazówki bez komentarza, nawet wówczas jeśli zleceniodawcy wikłają się w kwalifikacji usterki. Możemy to robić gdyż czujemy komfort poparcia idealnie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Poszerzyliśmy swoją paletę, ale kluczowe usługi na tym całkowicie nie cierpią, gdyż przerzut maszyn drogowych, maszyn budowlanych oraz rolniczych wynika z odpowiedniej bazy lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników funkcjonujących w naszym profesjonalnym padoku. Pomimo, że oczywiście nie specjalizujemy się w tej dyscyplinie przewozu to jednak pośród drużyny obecni są profesjonaliści, kierowcy z kluczowym doświadczeniem w identycznych transportach, dlatego polecamy ich potencjał.


U nas nie planujemy utrudnień, w kraju czy zagranicą przywieziemy na wyznaczone miejsce przeznaczenia walce drogowe, kombajny, busy, pikapy bądź koparki. Obiektem naszej usługi mogą zostać dodatkowo ładunki ponadnormatywne lub transporty dłużycowe.


Wszelkie samochody i frachty dostarczane w ramach naszych usług są u nas zabezpieczone, jednak i tak od początku ubezpieczamy frachty. Jakikolwiek transport, szczególnie niekonwencjonalnych towarów potrzebuje zezwoleń, uprawnień czy też właściwej dokumentacji, ale przenigdy nie obciążamy kontrahenta uzyskaniem tych procedur.Dlaczego my?

Otóż nie ma takiego argumentu, ażeby nie. Niech okaże się, że MegaHol. Może i zamierzamy być najlepsi, ale ostatecznie nie planujemy żeby pozostali odbierali się gorsi. Nie powinno się zakładać, że coś nie działa dobrze w branży pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej gdy naprawdę mnóstwo takiego rodzaju zakładów rozwija się w sektorze.


Zerknij na to jednak inaczej. Odosobniony warsztat nigdy nie będzie kierował tak wszechstronnym taborem czy sprzętem jak firma należąca do pajęczyny składającej się z wielu partnerów. To identycznie działa w sprawie sprawdzonych kierowców i przeszkolonych mechaników. Indywidualny zakład nigdy nie posiada wyboru, my dopasowujemy się właściwie do sytuacji i wysyłamy optymalny sprzęt oraz wytypowanych fachmanów, a gwarantuje nam to firmowa sieć oddziałów reagująca niczym naczynia połączone.


Zasada „Bądź przyjacielem klienta”, która stanowi kwintesencję oferowania naszych usług potwierdza się przede wszystkim dlatego. Pełna firmowa pajęczyna jest zobligowana by czuwać nad działalnością wysłanej grupy specjalistów, którzy będą ekipą z małego zakładu, pewnie związaną familijnie ewentualnie przyjaźniami, ale będą spokojni gdy za plecami będą mieli takie partnerstwo.


Cennika u nas nie potrzebujemy, ale oczywiście macie prawo przewidywać realną cenę, często niższą niż się spodziewacie, a to w związku z tym, iż wartościujemy prace jednostkowo. Bardzo wygodną formą fakturowania za nasze usługi jest proste rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, jednak warunkiem jest szansa wykonania pracy w ramach OC lub Assistance.


To MegaHol – jest jasne, że nie tylko ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Przyjaciel z Pońca, który każdorazowo dojedzie w biedzie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: