LAWETA POZNAŃ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych POZNAŃ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak winien brzmieć tytuł niniejszego rozdziału, mimo, że patrząc z innej perspektywy otwarci zawsze jesteśmy na jakiekolwiek zadania. Absolutnie nie traktujemy was jak kontrahentów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy wyłącznie dlatego, iż jeżdżą mniejszym samochodem. Z uwagi na to, dowolny z wszystkich warsztatów, rozlokowanych po całej Polsce, musi być gotów w bliźniaczym stopniu na holowanie pojazdów ciężarowych jak i innego dowolnego auta.


Kłopoty z pojazdem w podróży to oczywista sprawa. Jeśli wydarzy się taki kłopot w przestrzeni naszego Poznania dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu absolutnie dobre rozstrzygnięcie. Holowanie właściwie nie w każdym przypadku wydaje się być niezbędne. W naszych oddziałach dysponujemy mobilnymi serwisami, a także doskonale wykwalifikowaną kadrą. Zatem, prawdopodobne jest, że pokonamy defekt na miejscu zdarzenia.


A poradzimy sobie z dowolną usterką. Jak do tej chwili każdorazowo rozstrzygaliśmy skutecznie problemy, nabraliśmy zatem zaufania choćby do stosowanych przez nas możliwości. Często jest tak, iż pospolita niesprawność wstrzymuje dalszą jazdę, jednak dla nas drobna reperacja w terenie na szczęście nie jest kłopotem. Zawsze jesteśmy zdecydowani zająć się jakąkolwiek drobnostką czy też to będą wycieraczki bądź też nieodpalający silnik, rozerwana opona czy też ubytek paliwa, my prędko to zlikwidujemy.


Miej to wciąż w pamięci. Ty, być może dojechałeś tutaj z dalekiego krańca Europy, jednak my pracujemy tu u siebie. Nieważne gdzie zatrzymały cię kłopoty my to miejsce odszukamy, więc błyskawicznie podamy ci przyjazną dłoń. Wybierz numer gdy będziesz w opresji bez zwracania uwagi na porę dnia. Zapamiętaj, że pomoc drogowa MegaHol ma sporo przyjaciół i przenigdy żadnego rzecz jasna nie rozczarowała. Naturalnie tak właściwie mamy.Będziesz mógł zaplanować naszą pomoc 24 godziny na dobę:

  • Pomoc w granicach Assistance , a także bezpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Transport, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ustawienie samochodu na kołach względnie przeciągnięcie go na drogę
  • Usunięcie pomyłkowo wlanego paliwa bądź transport niezbędnych ilości paliwa

NASZA GALERIA


Zobacz ofertę jeżeli nadal masz rozterki! Lecz na pewno możesz w Poznaniu liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest podstawą naszych usług, natomiast jak już wspomnieliśmy zawsze jesteśmy gotowi do przerzutu lawetą lub autolawetą jakiegokolwiek samochodu. Holowania samochodu osobowego próbuje podjąć się każdy prowadzący korzystając z linki holowniczej, my właściwie rekomendujemy by w takich okolicznościach wykorzystywać fachowców.


Znajdą się powody żeby naszą poradę rozważać serio. Decydujące są praktyka oraz fachowość istotne przy wykonaniu takiej usługi. Nigdy nie da się w stu procentach zawierzyć zwykłej linie holowniczej ponieważ nie rzadko jest ona niepewna. Kierowca musi także pamiętać, iż holowanie tego standardu na autostradzie czy drodze szybkiego ruchu bezwzględnie jest zakazane. Zatem warto wybrać pomoc drogową MegaHol, ponieważ administrujemy i stosownym sprzętem i rzetelną obsadą.


Każdy typ aut możemy przewieźć sięgając do naszych lawet, a kiedy trzeba autolawet. O dowolnej porze potrafimy, nadzwyczaj prędko przywieźć w rejon wydarzenia niezbędny transport oraz bezawaryjnie dowieźć i pojazd i pasażerów do wskazanego miejsca.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jedno co uwielbiamy. Każdy chce stać się najlepszym w bliskiej sobie przestrzeni, a my w przewozie samochodów ciężarowych no i ciężarowej pomocy drogowej znajdujemy się niedaleko tego stanu. Tak samo w ofercie usług jak też w jakości ich wykonania. Większość użytkowników dróg zapewne miała kiedyś styczność z zepsutym na szosie TIR-em. Usterka na drodze dwupasmowej może wykluczyć z ruchu pojedynczy pas i zostać przyczyną kilometrowych korków. Jeśli usterka nastąpi na ruchliwej drodze jednopasmowej to wynik jest w stanie być jeszcze gorszy. Dlatego wartościowi zawsze są fachowcy od krótkich remontów w terenie, oraz niezawodnego frachtu samochodów.

MegaHol rozporządza holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem , a także optymalnym sprzętem pomocniczym na przykład takim, jaki pozwala na wydostanie ciężkiego TIR-a z kanału , a także ustawienie go na kołach. Posiadamy więc perspektywę błyskawicznego odblokowania ulicy oraz przetransportowania TIR-a w najdogodniejsze miejsce umożliwiające rozpoczęcie bezkolizyjnej reperacji. Prędko oraz bezawaryjnie przewieziemy cały wachlarz ciężkich aut w tym: busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy,


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu zawsze w naszych zespołach pełni dyżur fachowa kadra będąc także poręczycielem naszej jakości.Mobilny serwis 24h

Zawsze może się wyjaśnić, że tym razem nie będzie zapotrzebowania na holownik no i niskopodwoziówkę. Jest możliwe, że jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który w rejon wypadku podjedzie znacząco prędzej, a wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie skasują przyczynę niesprawności, nawet na autostradzie.


Od niewielkich remontów motoru po wulkanizację opon wyspecjalizowani mechanicy z mobilnego serwisu zawsze są przygotowani na rożne warianty usterki. Zwykle udaje nam się wcześniej ustalić powód usterki i z tego powodu prowadzimy wnikliwy sondaż w czasie przyjmowania zlecenia, dzięki takiemu zabiegowi nasi mechanicy wyjeżdżają absolutnie gotowi do pracy. Ma się rozumieć zawsze jesteśmy ubezpieczeni i na polecenie wyczekuje autolawety czy może holownik z naczepą niskopodwoziową, ponieważ na miejscu potrafi się wyjaśnić, iż krótka naprawa jest akurat nie wykonalna.


Przedkładane przez nas niezależne nastawienie do zleceń bierze się z faktu, że niesprawności choć bliźniacze przeważnie bywają nadzwyczaj różne. Traktujemy naszych kontrahentów jak przyjaciół i dlatego wsłuchujemy się w ich propozycje i sugestie. Możemy to robić ponieważ czujemy luksus zasilenia kompletnie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Utrzymując w zdolności technicznej tak wielką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników normalnym było dla nas rozwiązanie z możliwością frachtu wielkich maszyn rolniczych, drogowych czy budowlanych. To prawda, że w takiej domenie transportu rzecz jasna nie specjalizujemy się, jakkolwiek gdy pośród perfekcyjnych kierowców gromadzi się tylu z optymalnym doświadczeniem nie wolno nie skorzystać z takiego potencjału.


Umiejętnie przywieziemy na określone położenie pikapy i busy, koparki, walce drogowe, kombajny, na terenie naszego kraju i zagranicą. Dodatkowo frachty ponadnormatywne czy ładunki dłużycowe.


Jesteśmy pewni firmowych kierowców i sprzętu jakim dysponują, na szczęście od początku zlecone transporty są całkowicie ubezpieczone. Przyjmujemy na siebie wszystkie formalności połączone z przewozem w tym możliwe, potrzebne zezwolenia okazując się tym samym kompletną specyfikacją nieodzowną do świadczenia takiej usługi.Dlaczego my?

Toć z jakiego powodu tym razem nie? Dlaczego akurat nie MegaHol? Możemy sobie tutaj zapisywać, iż jesteśmy najlepsi, jednakże nikt kto w taki sposób pisze rzecz jasna nie dezawuuje wiedzy innych. Rozumiemy, że każda pomoc drogowa, jakich jest wiele i każda ciężarowa pomoc drogowa , których zapewne jest trochę mniej, sprawdza się w pracy.


Odważ się jednak zagłębić w ten temat. Nasza profesjonalna moc tkwi w sieci licznych warsztatów i dywersyfikacji sprzętu i taboru co zapewne jest niedostępne dla pojedynczego warsztatu. W materii kadr firmowa sieć także ma przewagę nad pojedynczym warsztatem, również w sytuacji jeżeli pracują tam doskonali mechanicy. MegaHol to harmonijne zespolenie małych zakładów, które wzajemnie się wspomagają działając synchronicznie niedaleko wydarzenia i zarządzając spektakularnym doborem taboru i oczywiście sprzętu.


Przede wszystkim dlatego potwierdza nam się doskonale, jako podstawa świadczenia naszych usług, credo „Bądź przyjacielem klienta”. Do zamówienia dotrą dobrzy mechanicy, pewnie z małego familijnego oddziału ale będą mieli na wyciągniecie ręki wsparcie w postaci pomocy wielkiej firmowej platformy.


Nierzadko ceny za zlecone nam usługi zdarzają się niższe niż się spodziewacie, a wynika to z tego, iż nigdy nie opieramy się na taryfikatorze, a wyceniamy dowolne zlecenie jednostkowo. W momencie usług wykonywanych z OC ewentualnie Assistance nie trzeba uiszczać należności, ponieważ rozliczamy się wprost z ubezpieczycielem.


Zatem to oczywiście nasz MegaHol, na szczęście nie tylko ciężarowa pomoc drogowa. Zawsze Twój rozważny przyjaciel z Poznania.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: