LAWETA PRZEWORSK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PRZEWORSK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa witryna jest tylko dla Was. Witamy!


Słusznie, że tutaj jesteś! Bowiem to najlepsze miejsce w przestrzeni Przeworska do jakiego mogłeś trafić. Pomagamy we wszystkich incydentach losowych, które mogą wydarzyć się na szosie. Wyeliminujemy każdą usterkę. z sukcesem odciążymy Cię w holowaniu TIR-a lub pozostałych pojazdów ciężarowych ewentualnie dostawczych. Sto procent. Tak pewna jest gwarancja klasy i bezpieczeństwa usług przeprowadzonych lawetą zamówioną w MegaHol i to przez 24h na dobę.


Skoro to kolizja dzwoń bezzwłocznie. w tej chwili raczej nie trwoń już ani sekundy na czytanie. Znajdziemy moment aby się potem zaprzyjaźnić.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak gdy ta gościna jest spowodowana szukaniem zaufania. Uzyskania stabilnej gwarancji pomocy w przyszłości. Więc to świadczy o tym, że potrzebujesz zapoznać się z propozycją firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska sieć warsztatów zajmujących się ciężarową pomocą drogową ma takich usług obfity repertuar daleko wychodzący poza usługę holowania. Zapraszamy w takim razie do konsultacji. Konwersacja będzie wirtualna, lecz namawiamy także do bezpośredniego kontaktu.


Rozpocznijmy od sprawdzenia:Jak działamy?


MegaHol integruje solidną liczbę małych zespołów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej nie tylko dla aut ciężarowych, TIRdostawczych, lecz w o wiele większym obszarze. Holowanie aut osobowych, lawetowanie jednośladów i lżejszych pojazdów przypuśćmy kładów, ale zasadniczo transporty lawetą oraz autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Naszą specjalizacją wydaje się być TIR, a ogólnie pojazdy ciężarowe, w związku z tym nieuniknionym było, że w zakresie naszych usług znalazł się również przewóz maszyn budowlanych, drogowych bądź rolniczych do których frachtu mamy w naszej platformie stosowne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Początki w Dąbrowie Górniczej były wymagające, ale dumni jesteśmy z rozwinięcia swojej działalności na cały Górny Śląsk i sąsiednie województwa. Dziś można doświadczyć naszej fachowej pomocy dodatkowo w Przeworsku i w całym szeregu innych lokalizacjach w Kraju.


Mamy zamiary, że wręcz niebawem w całym kraju.Co takiego klient może zyskać na funkcjonowaniu sieci?


Rękojmię wysokiego standardu oraz bezpieczeństwa zleconych usług w każdym przypadku w ciągu 24h na dobę. To oczywista gwarancja i nie ma powodu liczyć na więcej od usługi holowania. Zazwyczaj cena ma naturalnie istotny wpływ na wybór usługodawcy, ale praktycznie w przykładzie usług pomocy drogowej ma znikome znaczenie. Procedura funkcjonowania sieci MegaHol skraca czas dojechania na miejsce zdarzenia. Sieć MegaHol przyzwala nam na daleko idącą specjalizacje pojedynczych ekip pomocy drogowej, a dzięki temu każde zamówienie łatwiej nam rozpatrywać jednostkowo i ekspediować tam obsadę najlepiej dopasowaną do tej pracy. Chętni także jesteśmy na wyjątkowo uciążliwe usługi wymagające ekspertów z wielu dziedzin, bo dzięki platformie zarządzamy nie jedynie wszechstronnymi, ale i specjalistami skupionymi na pojedynczej dziedzinie. Wyekspediowanie specjalistycznej lawety potrafi być niedostateczne bo TIR lub bus tkwi w wykopie i zdecydowanie odmienny sprzęt wraz z załogą są w tym momencie dodatkowo potrzebni. Dzięki platformie już mamy partnerów, którzy potrafią się wzajemnie wzmocnić w właściwy sprzęt i fachowców. Wspólników, których mniejsze firmy będą dopiero poszukiwać w momencie gdy już stają się nieodzowni.Ile naprawdę to w MegaHol będzie kosztować?


W wypadku pomocy drogowej, potrafiącej w miejscu zdarzenia podjąć cały ciąg, praktycznie nie możliwych do wcześniejszego określenia działań, po prostu ciężko jest sporządzić jeden niezmienny cennik. U nas podstawą jest początkowa symulacja kosztów usługi przeprowadzona podczas aprobowania zlecenia. Istnieją dane, istotne dla kalkulacji usługi, które potrafimy pozyskać w zasadzie w czasie składania zlecenia. Na przykład typ pojazdu, jego stan w diagnozie klienta, trasy jakie będziemy potrzebowali przejechać, a na tej podstawie dopuszczalna jest też decyzja o wysłaniu najlepszej lawety lub naczepy niskopodwoziowej. Te szczegóły umożliwią natychmiastową symulację początkowych kosztów usługi. Jednakże powinno się wspomnieć, że na miejscu potrafi zaistnieć wiele nadzwyczajnych problemów, które zmuszą nas do rewizji wyceny. z góry natomiast można założyć, że wycena identycznej klasy usługi w naszej sieci będzie mniejsza niż u konkurencji. Trzeba też mieć na uwadze, że dzięki umowom z liczną rodziną ubezpieczycieli MegaHol realizuje dodatkowo usługi bezgotówkowe.Prócz holowania samochodu o jaką pomoc warto się do MegaHol skierować?


 • Funkcjonowanie w platformie dało MegaHol bogate możliwości w rozwinięciu oferty.
 • Holowanielawetowanie samochodów jest istotą naszych usług.
 • Proponujemy przerzut poszkodowanych autolawetą korzystającą z 6 miejsc dla podróżnych.
 • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. Obejmujący TIR i samochody dostawcze.
 • Dostępna w trybie non-stop ciężarowa mobilna wulkanizacja z alternatywą różnych rozmiarów opon, aż po samochody osobowe.
 • Usługowy przewóz aut wszystkich modeli.
 • Jednorazowe i długoterminowe umowy na transport pojazdów budowlanych, rolniczych i oczywiście drogowych.
 • Transport aut niekonwencjonalnych, ale też powiedzmy autokarów.
 • W umowach nie tylko długoterminowych również usługa transportu dłużycowego.
 • Wydobywanie z pobocza, wykopu czy pola pojazdów ciężarowych i zdecydowanie nie tylko tych.
 • Uzupełnianie na trasie płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Taki komfort całkowitej bezawaryjności ciężarowej pomocy drogowej przy jednoczesnym świadczeniu usług transportowych gwarantuje nam konfiguracja platformy w jakiej pracujemy. Sieć pozwoliła MegaHol zdywersyfikować zasoby poszczególnych warsztatów tak, że dziś dysponujemy ogromną różnorodnością sprzętu co umożliwia nam rozległy arsenał ponad standardowych usług. Rozwój MegaHol daje nam dzisiaj możliwość podjęcia się choćby i kilku usług równolegle bez jakichkolwiek strat na jakości i bezpieczeństwie usługi. Wszelkie dodatkowe usługi oferujemy na terenie całego kraju i oczywiście Unii Europejskiej każdego dnia i 24h na dobę.Czy jest możliwość zagwarantowania dla siebie naszej współpracy?


Z pewnością zalecamy zatelefonować do nas w razie takiej konieczności, przedtem zapisując sobie nasz numer. Jesteśmy otwarci na stałe umowy deklarujące udział naszej grupy w przedsięwzięciach pomocowych co zwłaszcza weryfikuje się w przykładzie zleceniodawców flotowych. Długoterminowe umowy zabezpieczające pomoc drogową to w naszej specjalności częsta praktyka. Tak samo floty TIR jak i lżejszych samochodów ciężarowych lub dostawczych oraz busów, a bywa że i korporacje taksówkowe, poszukują takich umów, a my mamy je w naszym wachlarzu usług. Umowa deklaruje kontrahentom nasz niezwłoczny dojazd na stanowisko zajścia. Mając wiedzę na temat typu taboru swojego zleceniodawcy zdecydowanie nie tylko dojdziemy prędzej, ale automatycznie także dokładniej przygotowani. Szkody zawinione usterką zimniejszą się jeśli wyślemy do was wcześniej przygotowany serwis mobilny. Zmniejszenia niebezpieczeństwa strat poprzez parafowanie z nami umowy mogą dokonać zdecydowanie nie jedynie instytucje z regionu Przeworska, ale na takich samych prawach firmy, których tabor systematycznie porusza się w tym obszarze. Powiadają, iż nie ma nic pewnego. To może pożądane jest zapewnić sobie przynajmniej pomoc drogową od ręki w chwili niespodziewanego doświadczenia.


Holujemy by osiągnąć sukces – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: