LAWETA PUŁAWY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PUŁAWY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach witryny MegaHol


Skoro to kolizja ewentualnie inne drogowe doświadczenie losowe skierowało Cię do nas, to w rejonie Puław dotarłeś najpewniej najlepiej jak się da. z sukcesem pomożemy, a kiedy będzie taka konieczność zajmiemy się holowaniem. TIR-y, pozostałe pojazdy ciężarowe oraz dostawcze w tej usłudze nie posiadają dla nas tajemnic. Absolutna rękojmia klasy i bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę jest naturalna w przypadku lawetMegaHol.


Właściwie już w tej chwili wybierz nasz firmowy kontakt, gdyż w chwili zdarzenia na drodze absolutnie nie wolno marnotrawić czasu na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Co innego jeżeli twoja gościna jest spowodowana szukaniem zaufania. Dokonania tego przez zapewnienie sobie gwarancji w dalszej perspektywie. Czyli skoro zamierzasz zaznajomić się z obszerną propozycją usług, akurat nie jedynie holowania, gwarantowanych przez MegaHol – ogólnopolską platformę warsztatów oferujących usługi ciężarowej pomocy drogowej, to zachęcamy do konwersacji. Wstępnie do konwersacji wirtualnej, w której postaramy się odpowiedzieć na kilka przeważnie kierowanych do nas pytań.


Opowiedzmy nieco o sobie:MegaHol – zasadniczo co to za formuła?


MegaHol postawił na zespolenie wielu jednostkowych zakładów w ogólnopolską sieć ciężarowej pomocy drogowej. Absolutnie nie oferujemy usług jedynie TIR-om i choćby nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, lecz przy naszej dyscyplinie próbujemy być firmą wszechstronną w odniesieniu do prowadzonych usług. Zdecydowanie nie wyznaczamy sobie ograniczeń z tego powodu lawetujemy i małe pojazdy i motocykle, holujemy samochody osobowe i oczywiście świadczymy transporty lawetą ewentualnie autolawetą każdego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Samorzutną prawidłowością specjalizowania się w TIR-ach jest dostarczanie usług w zakresie transportu uciążliwych maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych, gdyż w naszej dyspozycji są stosowne lawety oraz naczepy niskopodwoziowe. Wiele lat temu rozpoczynaliśmy od regionalnej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a teraz funkcjonujemy na całym Górnym Śląsku i w województwach przyległych. Obecnie można doświadczyć naszej profesjonalnej pomocy także w Puławach i w wielu innych lokalizacjach Polski.


Trzeba o MegaHol myśleć, ponieważ niedługo znajdziemy się na całym terytorium Polski.Co proponuje platforma konsumentom?


Rękojmię wysokiego standardu i zaufania zamówionych usług w każdym przypadku przez 24h na dobę. Jeśli dyskutujemy o holowaniu jest to najistotniejsza deklaracja. Nawet bogaci interesanci przykładają znaczną wagę do wysokości nakładów na usługi, natomiast tylko sporadycznie zdarza się tak w przykładzie zleceń dla pomocy drogowej. Procedura funkcjonowania platformy MegaHol redukuje czas dotarcia w rejon wezwania. Drużyny MegaHol są w każdym przypadku doskonale gotowe do zrealizowania konkretnego zamówienia pomocy drogowej, bowiem dzięki sieci jesteśmy wstanie dobrać ekipę najlepiej dobraną ze wszystkich zdolnych do działania na tym terenie. Pojawiają się usterki wymagające wszechstronnych fachowców ewentualnie, co faktycznie w MegaHol jest realne, paru profesjonalistów z różnorodnych specjalności. Bezpośrednio w kryzysowych sytuacjach zwykle muszą sobie radzić ci którzy akuratnie przyjechali i trzeba zapraszać kolejną firmę jeżeli, akurat nie można rozwiązać problemu. w MegaHol jednocześnie pojawią się w komplecie ci którzy mogą być potrzebni choćby trzeba było łączyć siły licznego grona zakładów z platformy. w zasadzie to platforma zabezpiecza nas w sprzęt o który niełatwo by było małej, indywidualnie działającej firmie bez względu na to jak znakomitej klasy są jej usługi.A może istnieje prosty cennik usług?


W przypadku pomocy drogowej, mogącej w miejscu zdarzenia podjąć cały szereg, właściwie nieograniczonych działań, po prostu nie zręcznie jest stworzyć jeden sztywny taryfikator. U nas normą jest wczesna kalkulacja usługi dokonana podczas otrzymywania zlecenia. Już wtedy potrafimy określić dostatecznie jak daleko jest do miejsca zdarzenia, jakich prac będziemy potrzebowali się podjąć na miejscu, jak daleko powinno się przewozić wskazany samochód, czy potrzeba będzie użyć mobilnego serwisu, jaki rodzaj lawety, lub naczepy będzie nieunikniony. To wystarczy, by wstępnie oszacować cenę zamawianej usługi. Wiadomo, że na miejscu zdarzenia ma prawo się ujawnić nieunikniona poprawka kalkulacji usługi. Warto wiedzieć jednak, że zdecydowanie podobnie do tanich sieci handlowych, w naszej sieci usługi tej samej marki są przeważnie niżej skalkulowane niż u samodzielnie podejmującej zadania konkurencji. MegaHol ma także podpisane umowy z silną reprezentacją ubezpieczycieli co udostępnia klientom rozliczenia bezgotówkowe za wszystkie usługi.Czy poza holowaniem obecne są w naszym arsenale ofert jakieś inne branżowe usługi?


 • Praca w platformie dała MegaHol wielkie możliwości w poszerzeniu oferty.
 • Rzecz oczywista istotą jest pomoc drogowa w postaci holowania i lawetowania.
 • Polecamy przewóz poszkodowanych autolawetą korzystającą z 6 miejsc dla podróżnych.
 • Ciężarowy serwis mobilny w czasie 24h na dobę. w tym TIR i samochody dostawcze.
 • Mobilna wulkanizacja opon w każdym rozmiarze. Przede wszystkim TIR-y są naszym oczkiem w głowie.
 • Przewóz wszystkich pojazdów ciężarowych, w tym naczep, jak też samochodów osobowych.
 • Usługowy fracht, także w ramach umów stałych, kłopotliwego sprzętu budowlanego, rolniczego oraz drogowego.
 • Usługa frachtu wszelkich aut nietypowych, autokarów, przyczep, tramwajów itp.
 • Usługa transportu elementów dłużycowych nie tylko dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy też energetyki.
 • Efektywne wydostanie samochodów z uciążliwego obszaru bez dodatkowego uszczerbku.
 • Uzupełnianie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Dzięki organizacji sieciowej potrafimy utrzymać pełną gotowość do niesienia pomocy w granicach ciężarowej pomocy drogowej, przy równoległym harmonijnym oferowaniu usług przewozowych. Dzięki platformie posiadamy znaczący zespół lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych, a także dodatkowego sprzętu transportowego będącego w dyspozycji konkretnych warsztatów i zdywersyfikowanego w granicach MegaHol. Liczba zamówień, które możemy prowadzić równolegle, bez utraty jakości, nieustannie rośnie w tempie rozbudowywania platformy na inne regiony. Wszystkie ponadplanowe usługi świadczymy w całym kraju, a także w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę 7 dni w tygodniu.Co zrobić by zdobyć pewność, że pomocy udzieli wam MegaHol?


Jeśli przedtem ktoś zapamięta sobie nasz kontakt to nie będzie na pewno jakiejkolwiek bariery by MegaHol przywołać w razie konieczności. Jesteśmy zdecydowani na stabilne umowy gwarantujące udział naszej marki w działaniach pomocowych co szczególnie sprawdza się w przypadku kontrahentów flotowych. w dowolnym regionalnym oddziale, chociażby tutaj w Puławach, warto z MegaHol ratyfikować stabilną umowę na obsługę floty TIR-ów i pozostałych samochodów ciężarowych względnie dostawczych czy na przykład korporacji taksówkowych. Szybki przyjazd na miejsce zdarzenia oto to co przede wszystkim zabezpiecza klientom stała umowa. Sprawna reakcja, która w współczesnych sezonach rośnie do rangi najważniejszych parametrów usług pomocy drogowej, rzecz jasna nie ma prawa realizować się kosztem klasy tychże, z tego powodu wiedza na temat taboru naszych stałych klientów ma tak istotne znaczenie dla skuteczności naszych usług. Wyślemy powiedzmy wcześniej przygotowany do zadania serwis mobilny i wasza firma będzie miała mniejsze straty. Grupa, która z MegaHol zawiera umowę zdecydowanie nie musi być miejscowa, a jeśli jej flota często porusza się w okolicy Puław w jakim celu mają ryzykować problemy z niewykluczoną nagłą pomocą? Solidna pomoc drogowa od ręki to luksus w chwili awarii.


HolowanieMegaHol to jazda do zysku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: