LAWETA RADŁÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RADŁÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autAbsolutnie nie uważaj nas za jednostkę jakąś przypadkową z wielu. Nasza pomoc drogowa aby udzielić Tobie ochrony wyjedzie natychmiast niby jak Twój najdroższy przyjaciel. Ten przyjaciel, jaki jest gotów na każdą okoliczność dlatego można mu w pełni zawierzyć.


Gdy przejeżdżając w obszarze Radłów dotknie Cię w podróży przykre zajście niezwłocznie dzwoń do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Dzwoń do przyjaciela, który będzie umiał postępować w wypadku kolizji lub awarii. Zjawimy się na miejscu błyskawicznie. W naszej kadrze są zawodowcy którzy dowiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy to nigdy nie będzie komplikacja, która na drodze potrafiła by zaistnieć dla nas problemem nie do pokonania. Będzie dla nas radością dopomóc Ci w błyskawicznej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dostarczeniu paliwa bądź w wymianie lub wulkanizacji koła. Zawsze też jesteśmy gotowi na sytuacje, że potrzebna może być autolawety, autoautolawety lub holowanie. Będziesz mógł jeszcze oczekiwać na pomoc w sprawie zabezpieczenia miejsca zdarzenia. Na którejkolwiek drodze, w dowolnym miejscu, w jakimkolwiek zakamarku – to jest nie istotne gdzie stanął Twój samochód. Wystarczy nam parę minut po to by Cię wyszukać, a w konsekwencji dostarczyć szybkiej pomocy. Bo jesteśmy u siebie zatem znamy tu obojętnie którą drogę.


Pamiętaj bieżący telefon do przyjaciela. Obojętnie gdzie będziesz my w całej Polsce oczekujemy na Twój telefon. Wystukaj numer. Godzina jest nie istotna skoro znalazłeś się w opresji. Zameldujemy się – to nie ulega kwestii! I taka faktycznie jest pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przyjaciół poznaje się w biedzie.


24 godziny na dobę zawsze możesz na nas oczekiwać:

  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Przeciągnięcie pojazdu na drogę względnie stawianie go na kołach
  • Dowóz paliwa względnie usuniecie paliwa mylnie wlanego
  • Pomoc w granicach Assistance czy darmowe usługi z OC stłuczki

Odnajdź fakty! Przyjaciel z Radłów jest chętny do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jeden z szybszych jak również najprostszy model przewiezienia naruszonego pojazdu to autoautolawety lub autolawety. Powinno się jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest oficjalnie zabronione, więc to w sumie jedyny sposób, który jesteśmy w stanie tutaj użyć. Branżowe pojazdy i fachowa obsługa. Pomoc drogowa w okolicy Radłów ma podstawy by być pewną siebie. Do wykorzystania jest także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Daje nam to prawo solidnego kredytu zaufania w sprawie pełnego bezpieczeństwa załadunku oraz przewozu samochodu. Samochody oraz potencjalni pasażerowie będą 24 godziny na dobę dowiezieni na wskazane miejsce.


Zdecydowanie gdy pozwolą na taki ruch paragrafy oraz stan techniczny samochodu każdorazowo możemy zmienić technikę transportu na holowanie. Taki zestaw może przemieszczać się po drodze z szybkością do 60 km/h, jednakże na holowanie zawsze jesteśmy w dowolnej chwili gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy samochód ciężarowy ulega na trasie awarii to oczywiście wielki dylemat, ale my mamy tego świadomość. Zazwyczaj usterka TIR-a przynosi korki na drogach. W tej sytuacji kluczowe okazuje się odblokowanie trasy zatem bywa, iż pilnie należy planować holowanie. W takim przypadku warto zadzwonić po naszą pomoc drogową.


Profesjonalny sprzęt będący na naszym stanie umożliwia holowanie każdego samochodu. W przypadku gdy jest to wskazane wysokiej klasy wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy, profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pomagają nam bezpiecznie, a także sprawnie dostarczyć na wskazane miejsce samochód ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus czy pojazd dostawczy. TIR w rowie będący do góry kołami, nawet wówczas kiedy zdarzy się to w mało osiągalnym stanowisku, zostanie przez nas wystawiony i postawiony do pionu.


Nie ma konieczności aby gdzieś przetrzymywać produkty dostarczane przez uszkodzony samochód, bowiem jesteśmy w stanie taki transport zorganizować. Jesteśmy na takie rozwiązanie przygotowani zarówno jeśli chodzi o przewóz jak i brygadę, która materiały przepakuje.


Wykwalifikowana, rzetelna załoga 24 godziny na dobę czuwa żeby zabezpieczyć Wam wewnętrzny spokój i bezpieczeństwo. Duże zaplecze pomaga nam przeprowadzić dowolne zlecenie przez całą dobę nie zerkając na warunki pogodowe.Mobilny serwis 24h


Naprawić niesprawność bywa czasami niezmiernie szybko. Przedziurawiona opona, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy też nalanie do zbiornika innego paliwa, zniszczone wycieraczki i rzecz jasna sporo innych niweczących dalszą podróż, jednakże tych które powinno się dać zlikwidować na miejscu zdarzenia. Na szczęście pobliska pomoc drogowa 24 godziny na dobę poleca bezpośrednie naprawy zrealizowane przez mobilny serwis. Użytkowanie lawety stanie się nie potrzebne. Na miejsce niesprawności serwis przyjedzie bezzwłocznie, a w znacznym wachlarzu usług funkcjonuje także mobilny punkt wulkanizacji operujący całodobowo.


Obsada, jaka hołubi mobilny serwis wyróżnia się prawdziwym profesjonalizmem. Na drodze mogą przeprowadzić rozmaite drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego niezależnie od marki.


Jedyne co potrzeba to pojedynczy telefon. Informacje jakie są nam potrzebne to detale awarii, marka pojazdu i rzecz jasna lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu najpewniej w kilkanaście minut. Każdy incydent rozpatrujemy wszechstronnie na tyle by w największym stopniu pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Także przewóz maszyn budowlanych jest znaczącą pozycją w szerokiej propozycji naszych usług. Przewieziemy bezpiecznie zgarniarkę jak również duży spychacz i oczywiście każdą nawet nietypową z wielkich maszyn drogowych. Transport maszyn rolniczych, także tych wielkich i oczywiście złożonych, też istnieje w naszej ofercie. Wózki widłowe przewozi się drobniejszymi pojazdami, jednak zmuszają do szczególnej uwagi gdyż są to pojazdy co prawda niewielkie, jednakże ciężkie. Dlatego wyszkoliliśmy kierowców którzy wykonują taką usługę. Tabor którym rozporządzamy wspiera nas, gdy w grę wchodzi transport dłużycowy czy transport towarów ponadnormatywnych. Może to być wielkogabarytowe zbrojenie, uciążliwy gruz i zdecydowanie więcej.


Nie jedynie w kraju, ale również i zagranicą realizujemy takie usługi. Nasza grupa rozporządza całkowitą dokumentacją upoważniającą nas do świadczenia tego typu usług. Wszelkie przewożone towary są ubezpieczone.Dlaczego my?


Bo fachowa pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał jest osiągalna nie jedynie w tym regionie, ale w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Bowiem doświadczenie, umiejętności i kwalifikacje fachowców z wielu ośrodków łączą się w jednym miejscu. Pozwala nam to prędko i profesjonalnie naprawić realnie każdą awarię lub przetransportować jakikolwiek samochód z deklaracją znakomitej jakości i umiarkowanej wyceny.


Każdą usługę wyceniamy rozdzielnie. Kalkulując wycenę zatrzymujemy uwagę na: użycie części zamiennych, rozmiar czynności przeprowadzonych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik, rejon zdarzenia i model samochodu, który serwisujemy.


Wszelkie nasze usługi będą mogły być wolne od opłat jeżeli Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance, bądź do zniszczenia doszło z winy osoby trzeciej i oczywiście naszą usługę będzie można sfinansować z OC winnego stłuczki.Trzymaj nas w świadomości!

Na zgryzoty Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – przyjaciel z Radłów wyczekuje pod telefonem dyspozycyjny by Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: