LAWETA RADZYMIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RADZYMIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZawsze przyjmujemy zlecenie bowiem pryncypialnym naszym zadaniem będzie na pewno świadczenie usługi pomocy, jednak trzeba nadmienić, iż naszą specjalizacją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa więc temu zadaniu dedykujemy posiadany przez nas tabor i kompetencje. W związku z tym właściwie nie kierujemy uwagi na rozmiar pojazdu ponieważ nasi kontrahenci powinni być naszymi dobrymi przyjaciółmi i staramy się, by nasze uczynki wzmacniały ich w przeświadczeniu, że przyjaciół poznaje się w opresji. Wszystkie nasze zespoły rozmieszczone są obecnie praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnorodnych aut absolutnie z ekstra nastawieniem na samochody ciężarowe.


Awaria auta potrafi zdziwić cię w dowolnej sytuacji w prawie nie pożądanym etapie podróży. Absolutnie w podobnej sytuacji nie marnuj czasu na szukanie odpowiednich służb tylko od razu dzwoń do MegaHol, w bliskości Radzymina to pierwsza z najlepszych pomocy drogowych. Zresztą nie musi się zaraz holować pojazdu. W chwili otrzymywania zamówienia w każdym przypadku robimy sondaż na temat problemów, które was dopadły i jest prawdopodobne, że nasza ingerencja zakończy się na pracy mobilnego serwisu, tym pewniej, iż dysponujemy wyspecjalizowaną kadrą. Miejsce zdarzenia częstokroć staje się być środowiskiem aktywności naszych mechaników, którzy tam akurat skutecznie eliminują awarie.


Na szczęście nie pamiętamy takiej usterki z którą byśmy sobie nie dali rady. Nabyte doświadczenie zbudowało naszą ufność w siebie, i dzisiaj to przenosi się na wasze zadowolenie z naszej pracy. Oczywiście nie istnieją reguły, jakkolwiek zwykle sporo uniemożliwiających dalszą jazdę niesprawności okazuje się być trywialnymi wadami, jakie po drobnej naprawie w rejonie zdarzenia mogą być precyzyjnie usuwane przez nasze profesjonalne załogi. Zezwól, iż zajmiemy się również drobnymi naprawami na trasie, które utrudniają dalsza jazdę, a nie umiecie ich sami skorygować. Nie uruchamiający się silnik, wycieraczki, paliwo, opona i całe bogactwo kolejnych niuansów, opanujemy jakąkolwiek drobnostką.


Staraj się by  o tym pamiętać. Ty, całkiem możliwe, że przyjechałeś w nasz rejon z dalekiego krańca Europy, natomiast jeśli chodzi o nas to pracujemy tu u siebie. Przypadek, że ze swoim defektem stanąłeś w położeniu trudnym dla ciebie do zlokalizowania nie będzie posiadał dla pomocy drogowej znaczenia ponieważ znamy w okolicy miasta dowolny zakątek. Jest kłopot to potrzeba działać, chwila rzecz jasna nie jest kluczowa ponieważ ważni muszą być przyjaciele chętni do interwencji, więc jesteś w stanie do pomocy drogowej zadzwonić o dowolnej porze. Dojedziemy na sto procent dlatego, że to pomoc drogowa MegaHol. Naturalnie tak właśnie mamy.Jesteśmy gotowi do dostarczania usług i w dzień i w nocy:

  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy oraz w granicach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydostanie samochodu na drogę czy ustawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa błędnie wlanego lub uzupełnienie niedoboru paliwa w baku

NASZA GALERIA


Samodzielnie przekonaj się co zawiera kompletna propozycja skoro jeszcze nie masz ufności. Jednak na pewno możesz w Radzyminie liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie posiadała u nas palmę pierwszeństwa, rzecz jasna nie oznacza to przecież, że nasze lawety czy autolawety nie są zaadaptowane do przerzutu innych samochodów. Jedną z odmian holowania jest samopomoc kierowców którzy przewożą auto, szczególnie auta osobowe przy wykorzystaniu liny holowniczej, ale naszą wskazówką jest zalecenie by zyskiwać w takim momencie specjalistów.


Wydaje się być to pozytywne z paru względów. Nie zawodowy prowadzący po prostu niestety nie rozumie jakże istotne przy holowaniu bywają praktyka oraz profesjonalizm. Awaryjność powszechnych lin holowniczych zwraca czujność na sprzęt z jakiego dobrze by było korzystać przy tej usłudze. Natomiast w chwili kiedy dalekie trasy coraz częściej odbywamy autostradą lub drogą szybkiego ruchu, kierowca musi wiedzieć, że na takich trasach holowanie na sto procent jest zabronione. Zatem należałoby dobrać pomoc drogową MegaHol, bowiem dysponujemy i dobrym sprzętem i fachową kadrą.


Bezpośrednio w profesjonalnym taborze znajdują się lawety, i autolawety dostosowane do jakiegokolwiek rodzaju pojazdów. Bezpośrednio w rejonie lokalizacji zajścia zjawimy się błyskawicznie zapewniając przepisowy sprzęt do niezawodnego odtransportowania waszych samochodów i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Dlatego zorganizowaliśmy MegaHol. W każdym przypadku kroczymy po palmę pierwszeństwa w przewozie samochodów ciężarowych jak również w ciężarowej pomocy drogowej. W takim samym stopniu w marce wszystkich usług jak również w różnorodnej palecie. Z zepsutym TIR-em zagradzającym jezdnię zetknął się chyba każdy użytkownik dróg. Kolizja na drodze dwupasmowej jest w stanie wyizolować z ruchu pojedynczy pas i być przyczyną długich korków. Bliźniacze, albo prawdopodobnie fatalniejsze rezultaty jest w stanie podobna awaria uczynić na pośledniej, jednakże uczęszczanej trasie. Więc natychmiastowa reperacja względnie dobry, profesjonalny przerzut takiego auta jest naprawdę ważny.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i optymalnym sprzętem pobocznym takim, jaki wspiera wyciągnięcie masywnego TIR-a z kanału , a także postawienie go na kołach. Rozporządzamy w takim razie idealnymi zasobami żeby prędko odblokować szosę na tyle by wolno było bezkolizyjnie wykonać reperacje. Prędko i bezawaryjnie dostarczymy naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, zatem jak widać cały arsenał dużych aut.


Jednak w naszych zespołach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu pełni dyżur kompetentna załoga i to głównie oni gwarantują powodzenie i wartość naszych prac.Mobilny serwis 24h

Może się okazać, iż holownik , a do kompletu niskopodwoziówka nawet nie będę teraz niezbędne. Także na autostradzie efekty kolizji może zlikwidować mobilny serwis, który na miejsce dojedzie szybciej oraz przywiezie profesjonalnych mechaników.


Tak samo czy to okaże się usługa wulkanizacji opony , a może usługi przy małych wadach motoru, stale musimy być na taka ewentualność zabezpieczeni. To zasługa obszernego rekonesansu wykonanego w czasie otrzymania zlecenia. Istotnie w czasie naprawy zawsze może się pokazać, że usterka jest poważniejsza niż kalkulacje , ale wtedy niezwłocznie zawsze jest ściągana, oczekująca na przywołanie autolawety bądź holownik z naczepą niskopodwoziową


Rozumiemy, że każdy epizod jest inny w tej sytuacji przystępujemy do wezwań szczególnie osobiście. Nasi mechanicy zdołają z porad kontrahentów wyłowić podstawowe dane bez przytyku, także wówczas jeżeli zleceniodawcy mylą się w analizie awarii. Komfort wykonania usługi zabezpiecza nam kompletnie zaopatrzone zaplecze, w związku z tym wysłuchanie zleceniodawcy może nam tylko pomóc.Transport niskopodwoziowy

Posiadając w sprawności faktycznie poważną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy też ciągników oczywistym było dla nas rozwiązanie z propozycją przewozu wielkich maszyn budowlanych czy maszyn rolniczych. Mimo, że nie specjalizujemy się w podobnej gałęzi frachtu to właściwie wśród kadry obecni są eksperci, kierowcy z bogatym doświadczeniem w identycznych przewozach, my tylko polecamy ich potencjał.


Bezbłędnie przewieziemy na wybrane miejsce przeznaczenia koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy w granicach naszego kraju i zagranicą. Podobnie towary w formie towarów ponadnormatywnych czy transportów dłużycowych mogą być obiektem tej usługi.


Jakiekolwiek pojazdy i frachty przewożone w ramach realizowanych przez nas zleceń są u nas zabezpieczone, choć oczywiście w każdym przypadku ubezpieczamy przewozy. Bierzemy na siebie jakiekolwiek procedury związane z przewozem w tym możliwe, niezbędne pozwolenia okazując się tym samym pełną specyfikacją konieczną do świadczenia podobnej pracy.Dlaczego my?

Lecz dlaczego nie? Czemuż nie MegaHol? Może i zabiegamy o to by być najlepsi, lecz przecież akurat nie pragniemy żeby inni czuli się gorsi. Funkcjonuje sporo pomocy drogowych poniekąd mniej ciężarowych pomocy drogowych, lecz niewątpliwie każda wypełnia oczekiwane zlecenia.


Zerknij na to jednak nie wprost. Prawdopodobieństwo uzyskania odpowiedniego sprzętu w tym wypadku zapewne jest daleko poważniejsze niż w jednostkowym zakładzie chociażby ze względu na ilość wspólników. To identycznie sprawdza się przy wyborze sprawdzonych kierowców i wykwalifikowanych mechaników.  MegaHol to doskonałe zespolenie niewielkich zakładów, które nawzajem się wspierają będąc synchronicznie niedaleko zajścia przy tym zarządzając spektakularnym doborem zespołu pojazdów i sprzętu.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się dokładnie z tego powodu i jesteśmy dumni, że wyznacza normę świadczenia naszych usług. Do zamówienia przyjadą dobrzy specjaliści, zapewne z niewielkiego zaprzyjaźnionego warsztatu, ale będą trzymali na wyciągniecie ręki dostęp do zaplecza ogromnej firmowej sieci.


Niezależna kalkulacja prac skutkuje tym, iż wielokrotnie będziecie mieć mniejsze nakłady niż oczekujecie. Wezwania z OC i Assistance przeprowadzamy w ramach ubezpieczenia.


Oto jest naprawdę ciężarowa pomoc drogowa ROBCARS. Wyczekujący na Twój kontakt przyjaciel z Radzymina.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: