LAWETA RAKONIEWICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RAKONIEWICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autW każdym przypadku przyjmujemy zamówienie ze względu na to, że podstawowym naszym powołaniem powinno być świadczenie usługi pomocy, ale powinno się wspomnieć, że naszą specjalnością bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa zatem temu działaniu dedykujemy własny tabor i kwalifikacje. W tej sytuacji tak naprawdę nie zwracamy uwagi na rozmiar pojazdu bo nasi klienci są naszymi dobrymi przyjaciółmi i chcemy, by nasze czyny utrwalały ich w przeświadczeniu, że przyjaciół odkrywa się w potrzebie. W związku z tym, każdy z wszystkich zespołów, rozlokowanych po całej Polsce, bezwzględnie jest gotów w identycznym zakresie na holowanie pojazdów ciężarowych jak i każdego innego pojazdu.


Nie znajdziesz miejsc bezpiecznych i wszędzie potrafimy mieć usterkę auta. Skutecznym wyjściem wydaje się być wówczas zatelefonować do MegaHol, tym bardziej gdy przydarzy ci się taka przygoda w rejonie Rakoniewicz, ponieważ to zaufana pomoc drogowa. Holowanie jednak nie w każdym przypadku bywa wskazane. W przebiegu otrzymywania zlecenia zawsze przeprowadzamy wywiad na temat problemów, jakie was spotkały i może się zdarzyć, że ta interwencja skończy się na pracy mobilnego serwisu, tym pewniej, że dysponujemy wyspecjalizowaną załogą. Miejsce wydarzenia na krótki okres objawi się specjalistycznym punktem warsztatowym, a w taki sposób wygospodarujemy czas i zmniejszymy koszt awarii.


A poradzimy sobie z każdą awarią. Zdobyte doświadczenie ugruntowało naszą ufność w siebie, i dzisiaj to przekłada się na wasze zadowolenie z realizowanego przez nas zlecenia. Absolutnie nie istnieją reguły, ale bez wątpienia zwykle wiele paraliżujących dalszą jazdę usterek okazuje się być banalnymi wadami, jakie przy drobnej naprawie w rejonie zajścia zawsze są precyzyjnie eliminowane przez nasze brygady. Zezwól, że zainteresujemy się także drobnymi naprawami na trasie, które utrudniają dalsza jazdę, a niestety nie możecie ich sami naprawić. Paliwo,opona, nie odpalający zespół napędowy, wycieraczki oraz całe mrowie nie spodziewanych drobiazgów, zajmiemy się dowolną błahostką.


Czuwaj by mieć to na względzie. Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie, zaś ty mogłeś tu dojechać chociażby z końca Polski. Przyjaciel cię nie rozczaruje, potrafi rozpoznać tutaj wszelkie zakątki i odszuka cię nawet gdybyś sam nie wiedział gdzie przebywasz. Zdarza się awaria to należy pomagać, pora rzecz jasna nie jest ważna ponieważ istotni są przyjaciele gotowi do interwencji, więc będziesz mógł do nas zadzwonić o każdej godzinie. Dobrze jest posiadać przyjaciół na jakich wciąż można liczyć tak niezawodnych jak pomoc drogowa MegaHol. Gdyż tacy muszą być przyjaciele.Potrafimy objąć Cię ochroną przez pełną dobę:

  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy , a także w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie samochodu na jezdnię czy ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie paliwa błędnie zatankowanego lub dopełnienie deficytu paliwa w baku

NASZA GALERIA


Żeby rozproszyć wszystkie rozterki na naszej stronie będziesz mógł zapoznać się z naszą pełną paletą możliwości. Na przyjaciół możesz czekać zawsze i wszędzie, natomiast zwłaszcza w naszym mieście Rakoniewice.LawetaAutoautolawety 24h

Zdecydowanie warto powiedzieć, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, jednak nie ma widocznych przeciwwskazań, aby naszymi profesjonalnymi autolawetymi i autoautolawetymi transportować jakiś inny rodzaj aut. Więc jakkolwiek popularną metodą przewozu zepsutego samochodu osobowego jest holowanie, którego prawdopodobnie może się podjąć każdy prowadzący, to jednak zachęcamy by skorzystać z profesjonalnej usługi.


Znajdą się preteksty by tą wskazówkę rozważać pryncypialnie. Praktyka i profesjonalizm zawsze są konieczne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Awaryjność typowych lin holowniczych adresuje opinię na sprzęt z którego należało by korzystać przy tej usłudze. Natomiast w chwili gdy odległe wyjazdy coraz częściej realizujemy autostradą lub drogą szybkiego ruchu, powinno się wiedzieć, że na podobnych magistralach holowanie na sto procent jest wzbronione. Dlatego znakomicie wyposażone w stosowny sprzęt do lawetowania, kompetentne zespoły pomocy drogowej MegaHol mogą być najtrafniejszym doborem.


Więc nie trzeba przypominać, że w naszej infrastrukturze znajdą się właściwe do tego lawety lub autolawety. Stosowny transport przywieziemy szybko na miejsce zajścia i bezpiecznie przywieziemy na określone położenie i sprzęt i oczywiście pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam dopala adrenalinę. Naszym zamysłem jest być najlepszym w transporcie aut ciężarowych jak również ciężarowej pomocy drogowej. Znaczącym gestem do osiągnięcia podobnego celu musi być duża oferta oraz marka naszych usług. Z uszkodzonym TIR-em tarasującym drogę spotkał się przypuszczalnie każdy użytkownik dróg. Nawet jeżeli niesprawność ma miejsce na dwupasmowych magistralach czasem wyłączenie jednego pasa ruchu na kilka godzin potrafi przynieść wielokilometrowe korki. Jest również oczywiste, iż rezultat jest w stanie być poniekąd bardziej czasochłonny na uczęszczanej, bocznej drodze. Stąd ekspresowa naprawa albo skuteczny, kompetentny przerzut takiego auta jest faktycznie ważny.


MegaHol rozporządza holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i koniecznym sprzętem posiłkowym na przykład takim, który pozwala na wyciągnięcie masywnego TIR-a z kanału i umieszczenie go na kołach. Zarządzamy w takim razie koniecznymi środkami aby prędko otworzyć trasę w taki sposób by wolno było bezkolizyjnie przeprowadzić reperacje. Prędko oraz bezpiecznie dostarczymy pełen kalejdoskop masywnych aut w tym: busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy.


Zapewnia to dodatkowo zawodowa załoga, która pełniąc dyżury w naszych zespołach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zabezpiecza wam spokój wewnętrzny oraz bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Rozplątanie kłopotu potrafi również objawić się jako całkowicie indywidualne no i holownik , a także niskopodwoziówka akurat nie będą wskazane. Istotnie tak się trafi gdy skutki usterki da się usunąć na w lokalizacji wypadku co, choćby i na autostradzie, prędko może załatwić wykwalifikowana załoga mobilnego serwisu.


Od nieznacznych remontów napędu po wulkanizację opon wykwalifikowani mechanicy z mobilnego serwisu są gotowi na rożne rodzaje zdarzenia. Oczywiście to kwestia wnikliwego wywiadu zrealizowanego w czasie zaakceptowania zlecenia. Bywa że wywiad telefoniczny może być niepełny i zespół mobilnego serwisu jednak nie może skończyć sprawnej naprawy, nie jest to jeszcze kłopot ponieważ w odwodzie zawsze oczekuje autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową.


Obojętnie jakie zamówienie to dla nas jednostkowy epizod z tego powodu, że każda awaria jest wyjątkowa. Wszyscy mechanicy zdołają z porad kontrahentów wychwycić ważne dane bez przytyku, nawet jeżeli zleceniodawcy wikłają się w kwalifikacji usterki. Wolno nam tak pracować ponieważ posiadamy komfort pomocy profesjonalnie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Firmową ofertę usług rozszerzyliśmy o przewóz dużych maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy też drogowych gdyż szeroka podwalina w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników pozwoliła nam na takie rozstrzygnięcie bez szwanku dla zasadniczych zleceń. Pomimo, iż akurat nie specjalizujemy się w takiej dyscyplinie przewozu to przecież wśród ekipy obecni są profesjonaliści, kierowcy z ogromnym doświadczeniem w podobnych transportach, w związku z tym wykorzystujemy ich wiedzę.


Oczywiście nie tworzymy ograniczeń, w Polsce czy zagranicą przywieziemy na wskazane miejsce pikapy, busy, koparki, walce drogowe czy może kombajny. Przyjmujemy też zamówienia na ładunki ponadnormatywne bądź przewozy dłużycowe.


Zawsze jesteśmy przekonani do naszych kierowców i sprzętu z którego korzystają, na szczęście w każdym przypadku nasze przewozy są ubezpieczone. Wszystkie procedury także dowody wskazane do dokumentacji połączonej z wykonywaną przez nas usługą, w każdym przypadku bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Ale czemu tym razem nie? Kiedy nie ma tu protestów to widać, że może być MegaHol. Nie pragniemy żeby inni czuli się gorsi, ale szczególnie mocno potrzebujemy być najlepsi. Sądzimy, iż każda pomoc drogowa, jakich funkcjonuje wiele i każda ciężarowa pomoc drogowa , których prawdopodobnie jest trochę mniej, weryfikuje się w działaniu.


Spójrz na to trochę odmiennie. Nasza firmowa siła rodzi się z pajęczyny licznych zespołów oraz dywersyfikacji sprzętu oraz taboru co może być trudne dla jednostkowego zakładu. O wykwalifikowanych mechaników oraz sprawdzonych kierowców także jest łatwiej w samej markowej pajęczynie niż w pojedynczym zakładzie. Pojedynczy warsztat nigdy nie posiada wyboru, my dopasowujemy się właściwie do sytuacji i wysyłamy odpowiedni sprzęt plus odpowiednich fachowców, a umożliwia nam to firmowa sieć oddziałów pracująca jak naczynia połączone.


Jako podwalina regulująca normę dostarczania firmowych usług doskonale potwierdza się credo „Bądź przyjacielem klienta”. Właściwie do zamówienia przyjeżdża odpowiednio dobrana ekipa pracowników z lokalnego zakładu związana emocjami ewentualnie zgoła familijnie, jednak to drużyna która ma prawo, w dowolnej chwili, liczyć na wzmocnienie naszej sieci takich oddziałów.


Niejednokrotnie stawki za nasze usługi zdarzają się niższe niż oczekujecie, a wynika to z tego, że nie wspieramy się na cenniku, i wartościujemy każde wezwanie jednostkowo. Prace które fakturujemy bezpośrednio z ubezpieczycielem, to znaczy zrobione z OC lub Assistance akurat nie wymagają żadnych dopłat klienta.


A oto jest MegaHol, nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z Rakoniewicz, który zapewnia Ci pewną drogę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: