LAWETA ROPCZYCE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ROPCZYCE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy. Posiadamy gwarantowaną koncesję na pomoc


Znalazłeś się w najodpowiedniejszym miejscu w którym można poszukiwać usługi pomocy drogowej w strefie Ropczyc, w sytuacji niesprawności pojazdu względnie innego zdarzenia losowego, a szczególnie w kwestii holowania TIR-a, specjalistycznego pojazdu ciężarowego albo dostawczego. Sto procent. Tak pewna jest rękojmia kondycji i bezpieczeństwa usług wykonanych lawetąMegaHol i to przez 24h na dobę.


Absolutnie nie potrzebujesz w tej sytuacji przeglądać wszystkiego. Wybierz numer do nas po pomoc. Dokładniej zaprzyjaźnimy się później.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Natomiast w sytuacji kiedy nie funkcjonujesz na „musiku”, a wyłącznie poszukujesz wewnętrznego spokoju. Zrealizowania tego przez zagwarantowanie sobie gwarancji w dalszym horyzoncie. To znaczy jeśli chcesz zaznajomić się z różnorodną ofertą usług, nie jedynie holowania, proponowanych przez MegaHol – ogólnopolską platformę warsztatów dostarczających usługi ciężarowej pomocy drogowej, to namawiamy do konsultacji. Konsultacja będzie wirtualna, lecz zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu.


Zaczniemy od siebie:Z kim się komunikujecie?


MegaHol specjalizuje się w dziedzinie ciężarowej pomocy drogowej podobnie jak mnóstwo zespołów, które zdecydowały się pod naszym szyldem związać swoje oferty w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie oferujemy usług wyłącznie flotom TIR-ów. Absolutnie nie obsługujemy wyłącznie samochodów ciężarowychdostawczych, ale wyraźnie rozwijamy swoją paletę usług. Holowanie aut osobowych, lawetowanie skuterów oraz mniejszych pojazdów na przykład kładów, ale zasadniczo frachty lawetąautolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Nikogo prawdopodobnie raczej nie zdziwimy wzmianką o tym, że wśród deklarowanych przez nas usług pojawia się także przewóz ciężkiego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych i rolniczych. To naturalna decyzja gdy specjalnością pomocy drogowejTIR-y, a w posiadaniu sieci są niezbędne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Jakiś czas temu rozpoczynaliśmy od małej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a dzisiaj działamy na całym Górnym Śląsku i w województwach sąsiednich. Nasze istnienie w Ropczycach to wynik ekspansji naszych jakościowych usług do wielu lokalizacji w Polsce.


W całej Polsce znajdziemy się szybko.Co zyskasz na skutek działania sieci MegaHol?


Pewność doskonałego standardu i zaufania zamówionych usług w każdym przypadku przez 24h na dobę. To prawdopodobnie największa wartość usługi holowania jakiej ma prawo spodziewać się kierowca? Cena, która w znacznej części przykładów może posiadać znaczny wpływ na dobór usługodawcy akurat nie musi być tak ważna przy decyzji zamówienia realnej pomocy drogowej. Dzięki platformie wzajemnej współpracy, MegaHol błyskawicznie dociera w rejon zdarzenia. Uczestniczenie w sieci MegaHol daje nam o wiele bogatsze możliwości w wyborze brygady adekwatnie przygotowanej do zadania, a tym samym właściwie na wstępie podnosi jakość usługi. Nie jest dla MegaHol tematem wysłanie do skomplikowanego zlecenia kilku mechaników, którzy zwykle pracują w różnych zespołach, ale działających w granicach naszej sieci. No powiedzmy ekstra brygadę serwisu mobilnego i specjalny ciągnik siodłowy, który wyciągnie TIR-a z pobocza oraz przyślemy lawetę o optymalnych parametrach. Platforma dostarcza nam korzyść kiedy chodzi o dostępność i mnogość sprzętu, a to przesuwa się na szybkość i klasę firmowych usług to znaczy niewątpliwą korzyść naszych klientów.Jaka obowiązuje cena usługi?


Zdecydowanie nie doszukamy się szablonu zdarzeń drogowych, jaki dało by się przenieść na stabilny taryfikator usług pomocy drogowej, a gdyby były to takich epizodów jest nie wiele. w tym przykładzie początkowej kalkulacji usługi dokonuje dyżurny, który odbiera zlecenie. Początkowe ustalenia stosunkowo łatwo przygotować w chwili przyjmowania zamówienia usługi. Gdyż ze zleceniodawcą możemy omówić: model pojazdu, trasę w okolice zajścia i potencjalnego miejsca transportu, rodzaj zniszczeń, a w związku z tym wariant środka przewozu jaki będziemy musieli wyekspediować. w celu tymczasowej rachubie kosztów usługi to wystarczające informacje. Niestety należy pamiętać, że na miejscu często może pojawić się sporo dodatkowych problemów, które zmuszą nas do poprawki wyceny. z góry właściwie powinno się przewidzieć, że wycena bliźniaczej jakości usługi w naszej sieci będzie na pewno mniejsza niż u konkurencji. MegaHol ma również poświadczone umowy z silną reprezentacją ubezpieczycieli co umożliwia kontrahentom rozliczenia bezgotówkowe za wszystkie usługi.Czy może poza holowaniem obecne są w naszej ofercie jakiekolwiek dodatkowe usługi?


 • Arsenał usług MegaHol jest autentycznie duży dzięki działaniu w sieci.
 • Kluczową usługą jest holowanielawetowanie wszelkich pojazdów.
 • Mamy na stanie autolawety z możliwością przerzutu na przykład do 6 osób.
 • Mobilny serwis ciężarowy dostępny w czasie 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Obejmujący poza TIR-ami i innymi pojazdami ciężarowymi oraz dostawczymi dodatkowo samochody osobowe.
 • Pełna mobilna wulkanizacja od Tir-a wprost do samochodu osobowego.
 • Usługowy przewóz aut wszystkich rodzajów.
 • Usługowy transport, dodatkowo w granicach umów stałych, trudnego sprzętu budowlanego, rolniczego czy też drogowego.
 • Przewóz samochodów niestandardowych, ale też również autokarów.
 • W umowach nie tylko stałych także usługa transportu dłużycowego.
 • Gwarantowane dla samochodu wyciągnięcie go z trudno dostępnego terenu.
 • Uzupełnianie wszystkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, wręcz w terenie.

Naturalnie nasza flota w pierwszej kolejności pracuje w ramach pomocy drogowej, natomiast dzięki sieciowej organizacji jesteśmy wstanie bez strat dysponować pewne pojazdy do innych zajęć. Zezwala nam na to liczebność i różnorodność lawetautolawet, a także naczep niskopodwoziowych o różnorakim zastosowaniu. w tym samym czasie, nie tracąc na jakości i czasie usługi, możemy wykonać kilkanaście zleceń. Wszelkie ponadplanowe usługi dostarczamy 24h na dobę i przez cały tydzień nawet nie wyłącznie na terenie kraju, ale też w granicach Unii Europejskiej.W jaki sposób zapewnić dla siebie taką usługę?


Zdecydowanie rekomendujemy zadzwonić do MegaHol w razie takiej konieczności, przedtem notując sobie nasz kontakt. Prawdopodobnie na podobną porękę liczą zleceniodawcy flotowi i z tego powodu dla nich posiadamy zredagowaną odpowiednią umowę. w dowolnym polskim oddziale, choćby tutaj w Ropczycach, można z MegaHol parafować długoterminową umowę na opiekę nad flotą TIR-ów i innych samochodów ciężarowych ewentualnie dostawczych albo powiedzmy firm taksówkowych. Ta umowa obliguje nas do błyskawicznego dojazdu na miejsce zgłoszenia co zapewnia nam sieciowa struktura. z powodu funkcjonowania w platformie przyjdziemy do was w zasadzie natychmiast, a będąc przygotowanym na model taboru z którym spotkamy się na miejscu sprawniej wykonamy potrzebną pracę. Straty wywołane usterką zimniejszą się jeżeli poślemy do was z wyprzedzeniem skomponowany serwis mobilny. Umowa z nami zapewne minimalizuje zagrożenie strat, dlatego jeżeli działa firma, rzecz jasna nie bezwarunkowo lokalna, której tabor systematycznie porusza się w obszarze naszego Ropczyce to reklamujemy jej takie profesjonalne usługi. Dobrze jest utrzymywać pomoc drogową w pobliżu gdy trafi się nam awaria.


Holowanie jedynie zdecydowanie do efektu – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: