LAWETA RYCHWAŁ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RYCHWAŁ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWarto się zastanawiać czy przypadkiem nie bardziej stosownym tytułem dla obecnego akapitu nie okaże się hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” bo dokładnie w takiej usłudze się specjalizujemy, chociaż na pewno nie odmawiamy podobnej usługi przy pozostałych działaniach. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a w każdym razie jeśli chodzi o nas to staramy się tak wykonać usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najdroższego przyjaciela i z tego powodu nie odrzucamy wezwań na inne pojazdy niż ciężarówki. Wszystkie nasze zespoły rozlokowane są obecnie w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnych pojazdów naturalnie z celowym nastawieniem na samochody ciężarowe.


Oczywiście nie można liczyć na fart, że w podróży przegapią nas problemy z niesprawnością samochodu. Jeśli stanie się to w przestrzeni naszego miasta Rychwał wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu całkowicie pewne wyjście. Ale może nie wystąpi uzasadnienie holowania. Zawsze potrafi się wyklarować, iż jedyne co potrzeba to praca mobilnego serwisu poparta wykwalifikowaną załogą. Miejsce zajścia częstokroć staje się być stanowiskiem pracy naszych mechaników, którzy tam właśnie sprawnie likwidują awarie.


Nawiasem mówiąc damy radę sobie z dowolną usterką. Nasze podejście na poziomie realizacji każdej usługi przynosi pozytywne rezultaty, dlatego trzymamy się tego zawsze dla waszej satysfakcji. Naturalnie nie istnieją takie reguły, jednak zazwyczaj sporo wstrzymujących dalszą jazdę usterek okazuje się być prostymi usterkami, które przy drobnej naprawie na miejscu zdarzenia mogą być precyzyjnie eliminowane przez nasze brygady. Pozwól, że zajmiemy się także drobnymi naprawami na trasie, jakie uniemożliwiają dalsza podróż, a nie potraficie ich sami zreperować. Zakończyły się czasy gdy musiałeś transportować ze sobą pełny warsztat samochodowy bo obecnie małymi remontami na drodze zajmujemy się my, wulkanizując opony, podwożąc brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte motory a kiedy trzeba zamieniając w śnieżycę niekompletne wycieraczki.


Nie rozmyślaj o tym, lecz miej to na względzie. Jeśli przebywasz z daleka, tylko nie denerwuj się jak nam wyłuszczyć w którym miejscu miałeś usterkę, bo my przybędziemy z sąsiedztwa. Znamy w okolicy miasta każdy zakątek zatem nie jest istotne, w którym miejscu stanąłeś ze swoją kolizją bez problemów za chwilę cię odnajdziemy. Dzwoń jeśli jesteś w potrzebie bez oglądania się na porę dnia. Powinieneś mieć świadomość, iż masz prawo być naszym przyjacielem nawet jeżeli wcale się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie bywa. Bo istnieć przystoi godnie.Zdecydowanie jesteśmy gotowi do świadczenia usług i w dzień i w nocy:

  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Przeciągnięcie samochodu na drogę albo stawianie go na kołach
  • Wyeliminowanie mylnie zatankowanego paliwa ewentualnie dowóz paliwa
  • Pomoc w granicach Assistance czy niepłatne usługi z OC winnego kolizji

NASZA GALERIA


Nasza paleta możliwości jest tu zaprezentowana w szczegółach więc jesteś w stanie rozproszyć wątpliwości. Tymczasem na przyjaciół z miasta Rychwał możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Kwintesencją wszystkich naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, ale oczywiście nasza baza lawet i autolawet jest gotowa do transportu dowolnego auta. Holowania pojazdu osobowego może podjąć się każdy prowadzący korzystając z linki holowniczej, my jednak radzilibyśmy w podobnych okolicznościach sięgać po ekspertów.


Funkcjonuje niemało względów dla których powinno się odczytać tą wskazówkę serio. Podczas holowania wyjątkowo istotne wydają się być doświadczenie i kompetencje. Oczywiście nie da się w stu procentach zaufać powszechnej linie holowniczej bowiem jest ona niebezpieczna. Holując samochód musi się objeżdżać autostrady oraz drogi szybkiego ruchu co bardzo utrudni oraz przedłuży przerzut. Zatem doskonale wyekwipowane w właściwy sprzęt do lawetowania, profesjonalne zastępy pomocy drogowej MegaHol mogą być najlepszym wyborem.


Dowolny rodzaj samochodów możemy przewieźć czerpiąc z własnych lawet, albo autolawet. Czyż trzeba wyczekiwać czegoś ponad to niż bezawaryjnego oraz sprawnego odtransportowania zepsutych aut i ich podróżnych na ustalone miejsce, no raczej nie, a my właśnie takimi problemami się paramy celująco.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podnosi adrenalinę. Każdy planuje być najlepszym w bliskiej sobie dyscyplinie, tymczasem my w transporcie aut ciężarowych no i ciężarowej pomocy drogowej znajdujemy się blisko tego ideału. W identycznym stopniu w klasie wszystkich usług jak też w zróżnicowanej ofercie. Awaria Tir-a na trasie, podobnego zdarzenia oczywiście nie życzymy nikomu, jednak przecież jak wiemy, to się może zdarzyć. Zamknięcie jednego pasa ruchu może sprowokować długie zatory także na drodze dwupasmowej. Jest też oczywiste, że rezultat potrafi być też gorszy na ruchliwej, bocznej szosie. I to jest powód dla jakiego doceniać należy sprawne, specjalistyczne naprawy na miejscu powstania zderzenia, oraz kompetentny przerzut takich samochodów.


Wszystkim co zasadniczo potrzebne do eliminacji podobnych strat gospodaruje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, ciężki sprzęt do prac pomocniczych. Administrujemy więc koniecznymi zasobami aby prędko otworzyć jezdnię tak żeby można było bezpiecznie wykonać reperacje. Wielkie samochody wszelkiego rodzaju takie jak busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, możemy przez 24 godziny na dobę dostarczyć prędko i bezpiecznie.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu w naszych zespołach czuwa kompetentna załoga będąc oczywiście poręczycielem naszej kondycji.Mobilny serwis 24h

Może absolutnie u nas nie będą przydatne holownik oraz niskopodwoziówka. Istotnie tak się trafi jeżeli rezultaty awarii da się naprawić na w rejonie zderzenia co, nawet na autostradzie, prędko potrafi załatwić wykwalifikowana kadra mobilnego serwisu.


Mobilny serwis jest przygotowany tak na wulkanizację opon jak również na lekkie naprawy napędu. To po prostu zasługa obszernego wywiadu wykonanego w czasie przyjęcia zgłoszenia. Rzecz oczywista, że zawsze może wypaść coś nieoczekiwanego i szybka naprawa akurat nie może być osiągalna, lecz wówczas niezwłocznie podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka oczekująca wyłącznie na wezwanie.


Jakiekolwiek wezwanie to dla nas inny epizod bo każda usterka jest wyjątkowa. Klient ma prawo nawet nie mieć racji co do diagnozy okoliczności, jednak my możemy wsłuchać się w jego propozycje i podpowiedzi, a potem wydobyć stosowne wnioski, bo w taki sposób działa się z przyjaciółmi. Wolno nam tak postępować dzięki wyjątkowemu zapleczu technicznemu zapewniającemu nam niepodważalny luksus realizacji zadań.Transport niskopodwoziowy

Mając w zdolności technicznej ewidentnie dużą bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy też ciągników oczywistym było dla nas wyjście z propozycją frachtu sporych maszyn rolniczych, drogowych czy może budowlanych. To ze wszech miar rozważna decyzja, bowiem czerpie z potencjału naszych doświadczonych kierowców i pojazdów, a tym samy zmniejsza koszty działalności tak oddziałując na obniżenie cen standardowych usług.


Przewozy prowadzimy w kraju i zagranicą skutecznie odstawiając na wskazane miejsce przeznaczenia maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do masywnych choć niewielkich wózków widłowych oraz pikapy i busy. Przedmiotem tej usługi mogą być również ładunki ponadnormatywne czy przewozy dłużycowe.


Wszelkie samochody i ładunki przewożone w zakresie realizowanych przez nas zleceń zawsze są u nas zabezpieczone, ale i tak w każdym przypadku ubezpieczamy transporty. Zawsze rozporządzamy pełną dokumentacją potrzebną, by oferować zlecone usługi i z tego powodu chronimy się biorąc na siebie wszelkie formalności powiązane z transportem.Dlaczego my?

Czy jest jakikolwiek pretekst, żeby nie? W tej sytuacji może być MegaHol. Zawsze zamierzamy być najlepsi, jednakże ostatecznie nie planujemy aby inni czuli się gorsi. Niewątpliwie weryfikują się w efektach pracy wszystkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe mimo że istnieje ich na rynku bardzo dużo.


Ważne jest też inaczej na to zagadnienie zerknąć. Nasza sieć warsztatów to rodzina skupiająca znaczną ilość wspólników, a to przynosi nam upoważnienie by proponować w ofercie zdecydowanie bardziej wielofunkcyjny tabor niż propozycja pojedynczego zakładu. O przeszkolonych mechaników oraz profesjonalnych kierowców też bywa zdecydowanie łatwiej w naszej markowej pajęczynie niż w indywidualnym warsztacie. Funkcjonujemy niby jak naczynie połączone, gdzie wszelkie odziały oczekujące w przestrzeni zajścia współdziałają ze sobą, aby na stanowisko wysłać całkowicie profesjonalnie przygotowaną pomoc.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się przede wszystkim dlatego i jesteśmy dumni, że wyznacza regułę oferowania naszych usług. Przypuszczalnie z usługą dotrze niewielka, zaprzyjaźniona drużyna profesjonalistów, jednak wspierana energią całej firmowej platformy.


Dowolne zamówienie dostaje własną kalkulację , a skutek jest taki, że często u nas wyceny za usługę bywają niższe niż się oczekuje. W sytuacji usług realizowanych z OC lub Assistance nie trzeba pokrywać należności, bowiem rozliczamy się jedynie z ubezpieczycielem.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa choć wcale nie wyłącznie. Przyjaciel z miasta Rychwał, który oczekuje na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: