LAWETA RZESZÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RZESZÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na naszym portalu


Skoro to niesprawność ewentualnie inne drogowe doświadczenie losowe skierowało Cię tutaj, to w przestrzeni Rzeszowa trafiłeś najpewniej najlepiej jak tylko można. Efektywnie pomożemy, a jeżeli będzie to konieczne zajmiemy się holowaniem. TIR-y, inne auta ciężarowe lub dostawcze w tej usłudze raczej nie posiadają dla nas zagadek. 24h na dobę, bezdyskusyjną gwarancję kondycji, a także bezpieczeństwa umożliwia autolawety zamówiona w MegaHol.


Jeżeli to awaria wywołaj nasz numer bezzwłocznie. w tym momencie co zrozumiałe nie trać już czasu na czytanie. Znajdziemy moment aby się później zaprzyjaźnić.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Tymczasem kiedy potrzebujesz bezpieczeństwa nim okaże się, że już jest po incydencie. Gwarancji w dalszym horyzoncie. w związku z tym namawiamy Cię do konwersacji na temat różnorodnej palety usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska platforma zakładów, które oferują dużo więcej niż wyłącznie holowanie aut. Na początek do rozmowy wirtualnej, w której postaramy się odpowiedzieć na parę najczęściej stawianych pytań.


Rozpoczniemy od MegaHol:MegaHol – co to za pomysł?


MegaHol zrzesza dużą liczbę niewielkich zespołów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie nie jedynie dla samochodów ciężarowych, TIR oraz dostawczych, jednak w o wiele obszerniejszym obszarze. Transport lawetą lub autolawetą, ale też holowanie aut osobowych, lawetowanie jednośladów oraz skromniejszych pojazdów takich jak przypuśćmy kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Prostą konsekwencją specjalizowania się w TIR-ach powinno być dostarczanie usług w charakterze frachtu trudnych maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych, ponieważ w naszej dyspozycji są właściwe lawety oraz naczepy niskopodwoziowe. Przez lata działamy na gruncie Górnego Śląska a także okolicznych regionów mimo, że zaczynaliśmy tylko w Dąbrowie Górniczej. Ciągły progres doprowadził MegaHol do uruchomienia naszej platformy w Rzeszowie  oraz w wielu nowych lokalizacjach w Polsce, w których dostarczamy profesjonalne, jakościowe usługi.


Na całym terytorium Kraju znajdziemy się wkrótce.Co daje platforma konsumentom?


Pewność niezawodnego standardu oraz zaufania zleconych usług w każdym przypadku przez 24h na dobę. w usługach holowania przypuszczalnie nie można liczyć na więcej? Ważną cechą usługi warunkującą nasze priorytety jest przeważnie cena, ale zdecydowanie rzadziej przy decyzji o wyborze pomocy drogowej. Metoda funkcjonowania platformy MegaHol zmniejsza czas dotarcia w rejon zdarzenia. Sieć MegaHol przyzwala nam na daleko idącą specjalizacje pojedynczych załóg pomocy drogowej, a dzięki temu każde zlecenie łatwiej nam traktować jednostkowo i ekspediować tam załogę dobrze zorganizowaną do tej usługi. o wiele prościej jest wymieszać ekspertów z innych drużyn jeśli w pojedynczym zadaniu należy działać w kilku dyscyplinach. Wysłanie odpowiedniej lawety czasem ma prawo być niewystarczające na przykład TIR lub autobus leży w parowie i zdecydowanie inny sprzęt wraz z obsługą są w tym przypadku ekstra potrzebni. Dzięki sieci już posiadamy kooperantów, którzy mogą się wzajemnie wesprzeć w właściwy sprzęt i fachowców. Wspólników, których mniejsze firmy potrzebują dopiero poszukiwać w chwili gdy już okazują się nieodzowni.Ile taka usługa u nas będzie kosztować?


Pomoc drogowa to szczególna usługa. Zdecydowanie nie ma w tej usłudze takiej grupy stałych na których stosunkowo łatwo oprzeć symulację stabilnej ceny zlecenia, bo bezpośrednio w miejscu zdarzenia niejednokrotnie trzeba wykonać wiele nieprzewidywanych wcześniej działań. w każdym przypadku rozpoczynamy od zdefiniowania wyjściowej ceny wręcz na etapie przyjmowania wezwania. Takie informacje jak model samochodu do którego wzywana jest pomoc drogowa, jego stan techniczny w diagnozie zleceniodawcy, trasa do miejsca zajścia i rejon możliwego transportu to wiedza, którą możemy zyskać w momencie pierwszej rozmowy. To jedyne co potrzeba, aby tymczasowo policzyć cenę zamawianej usługi. Trudno jednak uciec od poprawki kalkulacji w przypadku wydarzeń losowych, dlatego każdorazowo powinno się brać pod rozwagę tę perspektywę. z góry jednak można przewidzieć, że wycena bliźniaczej klasy usługi w naszej sieci okaże się niższa niż u konkurencji. Warto również pamiętać, że dzięki umowom z dużą rodziną ubezpieczycieli MegaHol wykonuje dodatkowo usługi bezgotówkowe.Czy poza holowaniem są w naszej ofercie jakieś dodatkowe usługi?


 • W MegaHol, właściwie jedynie dzięki działaniu w platformie, propozycja usług jest bardzo bogata.
 • Szczególnie zaawansowaną usługą w naszej sieci bezwzględnie jest holowanielawetowanie.
 • Dysponujemy autoautolawetymi z ofertą transportu na przykład do 6 osób.
 • Serwis mobilny TIR-ów, specjalistycznych aut ciężarowychdostawczych, oraz też osobowych.
 • Nastawiana na TIR-y mobilna wulkanizacja, jednak kompetentnie przygotowana na każdy rozmiar opon od samochodów ciężarowych praktycznie do osobówek.
 • Transport wszystkich pojazdów w ramach usług dla firm i konsumentów indywidualnych.
 • Usługa frachtu maszyn rolniczych, drogowych oraz budowlanych.
 • Usługi transportowe obejmują dodatkowo autobusy, tramwaje, naczepy mieszkalne i pozostałe nietypowe pojazdy.
 • Usługa przewozu elementów dłużycowych dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa oraz energetyki.
 • Wyciąganie z pobocza, wykopu czy pola pojazdów ciężarowych i zdecydowanie nie jedynie takich.
 • Dowiezienie na drodze paliwa oraz innych specjalistycznych płynów eksploatacyjnych.

Ten komfort całkowitej bezawaryjności ciężarowej pomocy drogowej przy równoległym oferowaniu prac transportowych zapewnia nam architektura platformy w jakiej pracujemy. Oczywiście to zasługa ilości i skali będącego w naszej dyspozycji taboru lawet, autolawet czy naczep niskopodwoziowych. To być może jest osiągalne jedynie w sieci, gdzie można optymalnie zróżnicować aktywa indywidualnych, zrzeszonych w sieci oddziałów. Liczba zamówień, jakie jesteśmy wstanie realizować jednocześnie, bez utraty jakości, regularnie przyrasta w miarę rozszerzania platformy na kolejne rejony. Nasze ponadplanowe usługi oferujemy w całym kraju oraz zagranicą na obszarze Unii Europejskiej prze 24h na dobę każdego dnia.Jak zyskać gwarancję, iż pomoc drogowa nadejdzie z MegaHol?


Rutyną naszych działań jest błyskawiczny dojazd na dowolne zgłoszenie wystarczy, że do nas zadzwonicie. Jedynie uprzednio zapamiętajcie nasz kontakt. Jesteśmy zdecydowani na stabilne umowy deklarujące udział MegaHol w przedsięwzięciach pomocowych co przede wszystkim legitymizuje się w wypadku klientów flotowych. w dowolnym polskim oddziale, również tu w Rzeszowie, można z nami ratyfikować długoterminową umowę na kuratelę nad flotą TIR-ów i pozostałych samochodów ciężarowych ewentualnie dostawczych albo powiedzmy korporacji taksówkowych. Błyskawiczny dojazd na w rejon zajścia oto to co przede wszystkim zapewnia kontrahentom długoterminowa umowa. Szybkość, jaka w dzisiejszych sezonach urasta do wagi najważniejszych parametrów usług pomocy drogowej, zdecydowanie nie może odbywać się kosztem klasy tychże, dlatego świadomość rodzaju taboru naszych stałych kontrahentów ma naprawdę duże znaczenie dla efektywności naszych działań. Choćby serwis mobilny. Gdy jest wcześniej przygotowany do pracy z rozpoznanym taborem to znacznie rośnie i sprawność i jakość usługi i będą mniej dokuczliwe straty klienta. Trzeba mieć na uwadze, że instytucja którą obsługujemy absolutnie nie musi być przypisana do Rzeszowa. Wystarczy, że przemieszcza się często w tym rejonie, a taka umowa redukuje ryzyko. w momencie kolizji dobrze utrzymywać pomoc drogową pod ręką.


HolowanieMegaHol – prosta droga do zysku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: