LAWETA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZawsze przyjmujemy zlecenie dlatego, że pryncypialnym naszym zadaniem powinno być świadczenie usługi pomocy, ale wypada wspomnieć, iż naszą specjalnością bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa więc temu powołaniu dedykujemy posiadany przez nas sprzęt i doświadczenie. Dlatego formalnie nie zwracamy uwagi na rozmiar auta bo nasi kontrahenci są naszymi bliskimi przyjaciółmi i staramy się, żeby nasze czyny utwierdzały ich w przekonaniu, iż przyjaciół odkrywa się w biedzie. Podkreślamy to, że naszą specjalizacją jest holowanie samochodów ciężarowych, jednakże wszystkie nasze zespoły rozłożone w całej Polsce są tak wyekwipowane by podołać każdemu działaniu w należyty sposób.


Problemy z samochodem na autostradzie to zwyczajna sytuacja. W takiej chwili nie marnuj czasu na wyszukiwanie porady wyłącznie od początku dzwoń do MegaHol, w przestrzeni Sępólna Krajeńskiego to pierwsza z najskuteczniejszych pomocy drogowych. Jest natomiast pytanie – Czy też natychmiast musi się samochód holować? W chwili przyjmowania wezwania każdorazowo przeprowadzamy sondaż na temat kłopotów, które was dopadły i jest prawdopodobne, że nasza ingerencja skończy się na pomocy mobilnego serwisu, tym pewniej, iż rozporządzamy wykwalifikowaną załogą. Zaś w efekcie usterka zostanie skasowana na miejscu.


Zawsze jesteśmy pewni, że rozwikłamy dowolny kłopot. Jak do tej chwili każdorazowo rozwiązywaliśmy pozytywnie zlecenia, nabraliśmy zatem przekonania choćby do naszych możliwości. Drobne naprawy, jakie warto przeprowadzić w terenie to dla nas zazwyczaj proste niesprawności, mimo, że kierowcom utrudniają dalszą podróż. Wycieraczki, paliwo, opona, nie uruchamiający się napęd lub całe mnóstwo różnych szczegółów, opanujemy jakąkolwiek błahostką.


Postaraj się by to mieć w pamięci. Kiedy kompletnie nie orientujesz się w topografii miejsca zdarzenia, nie powinieneś się niepokoić, bowiem my wyczekujemy tuż za miedzą. Przyjaciel cię nie zawiedzie, zna tutaj wszelkie zakątki i zlokalizuje cię choćbyś osobiście nie kojarzył gdzie jesteś. Wywołuj nas o jakiejkolwiek godzinie dnia lub nocy. Powinieneś mieć jasność co do tego, iż masz prawo być naszym dobrym przyjacielem i w sytuacji jeśli przenigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie się funkcjonuje. Tacy jak my istnieją.24 godziny na dobę możesz na nas polegać

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydostanie samochodu na drogę czy ustawienie go na kołach
  • Usunięcie źle wlanego paliwa albo dowóz paliwa
  • Usługi w granicach Assistance oraz nieodpłatne usługi z OC sprawcy
  • Transport, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów

NASZA GALERIA


By jakoś rozwiać wszelkie rozterki na naszej stronie możesz zapoznać się z naszą całą paletą możliwości. Na przyjaciół będziesz mógł czekać zawsze i gdziekolwiek, tymczasem przede wszystkim w tym Sępólnie Krajeńskim.LawetaAutoautolawety 24h

Profesjonalny tabor lawet lub autolawet jest dostosowany do przerzutu dowolnego rodzaju auta, mimo, że nie ukrywamy, że przede wszystkim przygotowani jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Holowania samochodu osobowego próbuje podjąć się każdy prowadzący używając liny holowniczej, my właściwie radzilibyśmy w takich chwilach sięgać po zawodowców.


Taką wskazówkę powinno się przyjąć na serio. Na pewno najważniejszym wydaje się być praktyka i profesjonalizm usługi. Lina holownicza, jaką powszechnie użytkujemy do podobnego modelu holowania bywa i to dość często tandetna. Zaś w chwili gdy długie trasy coraz częściej podejmujemy autostradą ewentualnie drogą szybkiego ruchu, powinno się wiedzieć, iż na tych drogach holowanie bezwzględnie jest wzbronione. I tu dokładnie powinno być miejsce dla fachowego sprzętu i obsad pomocy drogowej MegaHol.


Dowolny model samochodów potrafimy przewieźć korzystając z własnych lawet, czy też autolawet. Optymalny transport dostarczymy szybko w rejon zdarzenia i pewnie dowieziemy na ustalone położenie i pojazd i oczywiście podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To wszystko co kochamy. Naszym planem jest móc być najskuteczniejszym w przewozie aut ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej. Podobnie w podaży usług jak i w wartości ich realizacji. Większość użytkowników dróg na sto procent musiała mieć kiedyś możliwość spotkania z zepsutym na szosie TIR-em. Wyłączenie jednego pasa ruchu jest w stanie wywołać tasiemcowe zatory także na szosie dwupasmowej. Jest również jasne, iż efekt jest w stanie być także szkodliwszy w skutkach na uczęszczanej, bocznej drodze. Z tego powodu bardzo istotny okazuje się błyskawiczny i specjalistyczny przewóz takiego samochodu, względnie bardzo szybka jego reperacja najlepiej w rejonie lokalizacji wydarzenia.


Wszystkim co zasadniczo obowiązkowe do kasacji podobnych awarii zarządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, duży sprzęt do robót służebnych. Trudno nie zauważyć, że mamy spore możliwości przewozu dużego pojazdu w miejsce, w którym bezkolizyjnie, wolno dokonać nieodzownych reperacji. Skutecznie i bezawaryjnie przewieziemy autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, czyli po prostu kompletny kalejdoskop,asortyment ciężkich pojazdów.


Ale oczywiście w naszych zespołach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu pełni dyżur specjalistyczna kadra i to przede wszystkim oni gwarantują powodzenie i markę naszych prac.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że nigdy u nas nie będą potrzebne holownik i niskopodwoziówka. W rejon niesprawności znacznie prędzej przyjedzie mobilny serwis no i też na drodze szybkiego ruchu, wykwalifikowani mechanicy fachowo dokonają koniecznej naprawy.


Od wulkanizacji opon po drobne naprawy napędu na to zawsze jest gotów mobilny serwis. To przede wszystkim kwestia gruntownego sondażu zrealizowanego w czasie przyjęcia zlecenia. Bywa iż rekonesans telefoniczny jest niepełny i mechanik mobilnego serwisu jednak nie może zakończyć błyskawicznej reperacji, na szczęście nie jest to jeszcze kłopot ponieważ w odwodzie zawsze czeka autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Wiemy, iż każdy przykład pewnie jest niepowtarzalny zatem podchodzimy do zleceń wyjątkowo jednostkowo. Kontrahent może nawet nie mieć racji przynajmniej co do analizy okoliczności, jednakże my umiemy wsłuchać się w jego propozycje i wskazówki, a dalej wydobyć stosowne wnioski, bo w ten sposób działa się z przyjaciółmi. Jesteśmy wstanie tak działać dzięki wspaniałemu zapleczu technicznemu dającemu nam jednoznaczny luksus działania.Transport niskopodwoziowy

Rozszerzyliśmy swoją paletę, ale standardowe usługi na takim rozwiązaniu kompletnie nie tracą, ponieważ przewóz maszyn rolniczych, maszyn budowlanych i drogowych wynika z bogatej infrastruktury lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników będących w naszym padoku. To prawda, że w takiej dyscyplinie frachtu akurat nie specjalizujemy się, lecz kiedy wśród doskonałych kierowców wykorzystuje się tylu z właściwym doświadczeniem nie można nie wykorzystać tego potencjału.


Koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, aż do masywnych choć niedużych wózków widłowych, wszystkie pojazdy jesteśmy wstanie dostarczyć na obszarze kraju oraz zagranicę. Plus ładunki w postaci ładunków ponadnormatywnych bądź przewozów dłużycowych będą mogły być obiektem tejże usługi.


Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy spokojni o kwalifikacje naszych kierowców oraz sprzętu jaki użytkują, a jednak w każdym przypadku nasze profesjonalne przewozy są całkowicie ubezpieczone. Wszystkie formalności również listy potrzebne do specyfikacji połączonej z realizowaną przez nas pracą, zawsze bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Mianowicie dlaczego tym razem nie? Czemu nie MegaHol? Absolutnie nie zamierzamy ujmować umiejętności innym, lecz też nikt tego nie robi pisząc, iż jest najlepszy. Ciężko sądzić, iż coś nie działa dokładnie w branży pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej jeśli tak wiele tego typu warsztatów rozwija się w branży.


Namawiamy przyjrzyj się temu cokolwiek z przeciwnej strony. Odosobniony zakład nigdy nie będzie operował na tyle rozległym zespołem pojazdów czy sprzętem jak marka należąca do platformy budującej się z wielu wspólników. Podobnie rzecz ma się z wyspecjalizowaną załogą, oraz z kierowcami o wysokich umiejętnościach lub praktyce. Jednostkowy zakład nigdy nie ma wyboru, my dopasowujemy się właściwie do sprawy i wysyłamy właściwy sprzęt plus wytypowanych fachowców, a zapewnia nam to firmowa sieć oddziałów działająca jak naczynia połączone.


Idea „Bądź przyjacielem klienta”, jaka czyni kwintesencję oferowania naszych usług sprawdza się dokładnie z tego powodu. Na przykład do zamówienia zajeżdża odpowiednio dopasowana drużyna pracowników z niewielkiego zakładu połączona emocjami albo wręcz familijnie, jakkolwiek to drużyna jaka ma prawo, w każdej sytuacji, dostać wzmocnienie naszej platformy identycznych zakładów.


Często ceny za zlecone nam usługi mogą być mniejsze niż się spodziewacie, a bierze się to z tego, iż u nas nie bazujemy na cenniku, i wartościujemy obojętnie jakie zlecenie jednostkowo. W przypadku prac wykonywanych z OC lub Assistance nie trzeba uiszczać należności, gdyż rozliczamy się jedynie z ubezpieczycielem.


Oto MegaHol – absolutnie nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Przyjaciel z Sępólna Krajeńskiego, który każdorazowo dojedzie w opresji.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: