LAWETA SEROCK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SEROCK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak winien brzmieć tytuł tego rozdziału, mimo, że z drugiej strony zdecydowani zawsze jesteśmy na jakiekolwiek zamówienia. W związku z tym właściwie nie zwracamy uwagi na rozmiar pojazdu bo nasi kontrahenci zawsze są naszymi bliskimi przyjaciółmi i pragniemy, by nasze czyny wzmacniały ich w przekonaniu, iż przyjaciół odkrywa się w biedzie. Holowanie samochodów ciężarowych to nasza flagowa usługa, ale zespoły rozłożone po całej Polsce muszą być gotowe na to by radzić sobie z każdym zamówieniem.


Kłopoty z samochodem w podróży to oczywista sytuacja. Dobrym panaceum powinno być wtedy zadzwonić do MegaHol, a szczególnie gdy przytrafi ci się taka przygoda w okolicy Serocka, bo to wiarygodna pomoc drogowa. A może zdarzyć się, że nie nastąpi uzasadnienie holowania. Mobilny serwis to dzisiaj jest wręcz obowiązkowa usługa, ale kiedy do serwisu dorzucimy wyspecjalizowaną kadrę to przyjedziemy do was z rzetelnym warsztatem. Miejsce wydarzenia niejednokrotnie staje się być stanowiskiem aktywności naszych mechaników, którzy tam akurat sprawnie eliminują usterki.


Nie ma takiej awarii z jaką byśmy sobie nie dali rady. Nasze nastawienie na poziomie realizacji każdej pracy przynosi pożądane rezultaty, więc pilnujemy się tych metod zawsze dla waszej satysfakcji. Drobne naprawy, które wystarczy przeprowadzić praktycznie w rejonie awarii to dla pomocy drogowej przeważnie przeciętne usterki, mimo, że klientom uniemożliwiają dalszą podróż. Paliwo,opona, nie uruchamiający się motor, wycieraczki i całe mnóstwo niezależnych szczegółów, opanujemy jakąkolwiek drobnostką.


Nie rozmyślaj o tym, jednak miej to na uwadze. Jeśli chodzi o nas to śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, lecz ty mogłeś tu dotrzeć choćby i z krańca Polski. Znamy tu każdy zakątek dlatego nie jest istotne, gdzie utkwiłeś z własną kolizją bez problemów niedługo cię znajdziemy. Nigdy nie rozważaj nad porą dnia wywołuj pomoc drogową natychmiast gdy jesteśmy ci konieczni. Świetnie jest mieć przyjaciół na których wciąż wolno się oprzeć tak pewnych jak pomoc drogowa MegaHol. Właśnie tak właściwie mamy.


Możemy otoczyć Cię kuratelą przez pełną dobę:

  • Postawienie pojazdu na kołach albo przeciągnięcie go na drogę
  • Usunięcie paliwa błędnie wlanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC sprawcy jak również w granicach Assistance
  • Przewóz, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

NASZA GALERIA


Samodzielnie przekonaj się co obejmuje pełna oferta skoro wciąż nie czujesz pewności. Ale na przyjaciół z Serocka będziesz mógł liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Śmiało wolno nam ogłosić, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, chociaż nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań, żeby naszymi profesjonalnymi autolawetymi lub też autoautolawetymi transportować którykolwiek inny rodzaj aut. Zatem jakkolwiek łatwą formą transportu niesprawnego auta osobowego jest holowanie, którego prawdopodobnie może się podjąć każdy kierowca, to my właściwie polecalibyśmy skorzystać z fachowej interwencji.


Jest to celowe z wielu względów. Doświadczenie i profesjonalizm zdają się nieodzowne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Awaryjność przeciętnych linek holowniczych adresuje czujność na sprzęt z jakiego należało by korzystać przy takiej usłudze. Dzisiaj kiedy nasze podróże w olbrzymiej mierze odbywają się po trasach szybkiego ruchu i autostradach ważną wiadomością jest fakt, iż holowanie na tych drogach jest zabronione. Zatem warto wybrać pomoc drogową MegaHol, ponieważ zarządzamy i optymalnym sprzętem i specjalistyczną załogą.


Bezpośrednio w naszym taborze obecne są lawety, lub też autolawety przystosowane do wszelkiego rodzaju samochodów. O każdej porze umiemy, nadzwyczaj szybko dostarczyć w rejon wypadku niezbędny tabor i solidnie przewieźć i sprzęt i pasażerów do określonego usytuowania.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta profesja nas urzeka. Naszym priorytetem jest móc być najlepszym w transporcie aut ciężarowych i oczywiście ciężarowej pomocy drogowej. Podobnie w propozycji usług jak i w klasie ich zrealizowania. Awaria TIR-a na trasie potrafi być ogromnym kłopotem. Niesprawność na szosie dwupasmowej jest w stanie odłączyć z ruchu jeden pas i stać się inspiracją długich korków. Jednak skutek jest w stanie być szkodliwszy kiedy na przykład do awarii dojdzie na drugorzędnej, jakkolwiek uczęszczanej trasie. Każdy kierowca musi dlatego zauważyć specjalistów od remontów bezpośrednio w miejscu zdarzenia i fachowego przewozu pojazdów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol zawsze są na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a dodatkowo sprzęt do podnoszenia uciążliwych aut z parowu oraz pozwalający na ulokowanie ich na kołach. Zarządzamy zatem adekwatnymi środkami by natychmiast otworzyć jezdnię tak ewidentnie żeby można było bezpiecznie przeprowadzić naprawy. Wielkie pojazdy wszelkiego rodzaju takie jak pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, umiemy przez całą dobę przewieźć skutecznie oraz bezawaryjnie.


Poręką kondycji naszych usług jest oczywiście specjalistyczna kadra osiągalna zawsze dla was przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Nie raz potrafi się wyklarować, iż absolutnie nie będzie zlecenia na holownik oraz niskopodwoziówkę. Usterkę potrafią skasować mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w odpowiedni rejon dotrze istotnie szybciej.


Od niewielkich napraw napędu po wulkanizację opon przeszkoleni mechanicy z mobilnego serwisu muszą być gotowi na rożne typy awarii. Udaje się to w związku z tym, iż przy odbieraniu zgłoszenia wykonujemy na tyle precyzyjny rekonesans by zespół mobilnego serwisu mógł w trasę wyjechać dokładnie zorganizowany do akcji. Zawsze istnieje możliwość zamówienia lawety lub holownika z naczepą niskopodwoziową oczekujących w odwodzie na wypadek gdyby szybka naprawa okazała się iluzoryczna.


Obojętnie jakie zamówienie to dla nas specjalny epizod ponieważ każda usterka jest wyjątkowa. Klient może nie mieć racji co do analizy okoliczności zdarzenia, jednak my potrafimy wsłuchać się w jego prośby i wskazówki, a potem wysnuć stosowne wnioski, bo w ten sposób działa się z przyjaciółmi. Przyjęte stanowisko jedynie wspomaga nas w komforcie pracy ponieważ podstawę przynosi nam wyśmienicie wyekwipowane zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Naszą ofertę usług uzupełniliśmy o transport dużych maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych ponieważ szeroka podwalina w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników pozwoliła nam na to rozwiązanie bez strat dla kluczowych usług. Pomimo, że nie specjalizujemy się w podobnej dziedzinie frachtu to jednak pośród ekipy są fachowcy, kierowcy z odpowiednim doświadczeniem i praktyką w takich przewozach, dlatego wykorzystujemy ich potencjał.


Frachty przeprowadzamy w kraju i zagranicą skutecznie dostarczając na określone miejsce przeznaczenia maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do ciężkich chociaż niedużych wózków widłowych oraz pikapy czy busy. Uwzględniamy również zlecenia na ładunki ponadnormatywne czy transporty dłużycowe.


Jako, że bezpieczeństwo frachtu jest tu na pierwszym miejscu to przy użyciu wszystkich środków bezpieczeństwa, nawet wówczas regularnie ubezpieczamy frachty. Całkowite procedury także listy nieodzowne do specyfikacji związanej z prowadzoną przez nas pracą, w każdym przypadku bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Toć czemu akurat nie? Kiedy nie znamy veta to widać, że może być MegaHol. Możemy sobie w tym miejscu pisać, że to my jesteśmy najlepsi, jednak nikt kto faktycznie tak pisze nie obniża zdolności innych. Zakładamy, że każda pomoc drogowa, jakich działa mnóstwo i każda ciężarowa pomoc drogowa , których zapewne jest nieco mniej, weryfikuje się w pracy.


Warto też odmiennie na to zagadnienie spojrzeć. Indywidualny warsztat prawdopodobnie nie będzie dysponował na tyle wielofunkcyjnym zespołem pojazdów oraz sprzętem jak instytucja należąca do platformy tworzącej się z całego szeregu partnerów. O wykwalifikowanych mechaników oraz profesjonalnych kierowców także bywa zdecydowanie łatwiej w samej firmowej pajęczynie niż w jednostkowym zakładzie.  Pajęczyna oddziałów położonych blisko zdarzenia, współdziałając nierozerwalnie ze sobą posiada możliwość wysłania pomocy z specjalnie dostosowaną do okoliczności kadrą i odpowiednim sprzętem.


Właśnie z tego powodu sprawdza nam się doskonale, jako opoka oferowania firmowych usług, hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Przypuszczalnie z pomocą dojedzie mała, rodzinna obsada profesjonalistów, ale wspierana siłą naszej firmowej platformy.


Indywidualna wycena usług powoduje, iż wielokrotnie będziecie mieć niższe nakłady niż oczekujecie. Wezwania z OC oraz Assistance wykonujemy w zakresie ubezpieczenia.


To jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa , a nawet nie tylko. Przyjaciel z Serocka, który każdorazowo przybędzie  w biedzie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: