LAWETA SIEDLCE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SIEDLCE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba się zastanawiać czy też być może nie zdecydowanie bardziej stosownym tytułem dla tego akapitu nie okaże się hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” z tego powodu, że akurat w takiej pomocy się specjalizujemy, mimo, że absolutnie nie rezygnujemy z podobnej pomocy przy odmiennych zleceniach. Dlatego szczerze mówiąc nie zwracamy uwagi na format pojazdu bo nasi klienci są naszymi dobrymi przyjaciółmi i chcemy, żeby nasze uczynki wzmacniały ich w przekonaniu, że przyjaciół znajduje się w potrzebie. Nasze zespoły rozmieszczone są praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnych pojazdów naturalnie ze świadomym nastawieniem na samochody ciężarowe.


Kłopoty z pojazdem na autostradzie to zwyczajna sprawa. Czasami może to się zdarzyć akurat w okolicy naszych Siedlec, no i wówczas będziesz mógł bezproblemowo prosić o współpracę MegaHol, to korzystne rozwiązanie. Jednak prawdopodobne jest, że nie wyniknie potrzeba holowania. W każdym przypadku potrafi się okazać, że wystarczy usługa mobilnego serwisu poparta wyspecjalizowaną załogą. Nasze poczynania na miejscu wydarzenia przywiodą do sprawnego naprawienia niesprawności.


Zawsze jesteśmy spokojni o to, że rozwiążemy każdy defekt. Osobiste nastawienie do wykonania dowolnej usługi daje dobre efekty, dlatego przestrzegamy tego dla waszej satysfakcji. Drobne naprawy, które wystarczy przeprowadzić w miejscu zdarzenia to dla nas przeważnie banalne usterki, mimo, że klientom hamują dalszą drogę. Jesteśmy zdeterminowani zainteresować się każdą błahostką czy to może będą wycieraczki czy na przykład też nieodpalający silnik, rozerwana opona czy też niedobór paliwa, jako pomoc drogowa błyskawicznie to załatwimy.


Miej to na myśli. Gdy kompletnie nie umiesz odnaleźć się w topografii miejsca zdarzenia, nie powinieneś się denerwować, gdyż my oczekujemy tuż za miedzą. Przypadek, że ze swoim kłopotem ugrzązłeś w lokum niezrozumiałym dla ciebie do umiejscowienia nie będzie posiadał dla pomocy drogowej znaczenia gdyż znamy w tym wypadku dowolny kąt. Wywołuj nas o jakiejkolwiek porze dnia lub nocy. Zapamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol ma sporo przyjaciół i na pewno żadnego rzecz jasna nie rozczarowała. Bowiem tacy są przyjaciele.


Ręczymy za pomoc o dowolnej porze dnia czy nocy:

  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Stawianie samochodu na kołach albo wyciągnięcie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub dolanie deficytu paliwa w baku
  • Pomoc w ramach Assistance czy nieodpłatne usługi z OC sprawcy

NASZA GALERIA


W tym miejscu na naszej stronie możesz zaznajomić się ze detalami naszej oferty to ułatwi ci podjęcie definitywnej decyzji o ewentualnej współpracy. Masz rację, iż niełatwo zaufać jedynie zapewnieniom, jednak wiedz, iż tu w Siedlcach liczyć możesz na przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest treścią wszystkich naszych usług, ale faktem jest, że jak już nadmieniliśmy jesteśmy przygotowani do transportu lawetą względnie autolawetą dowolnego pojazdu. Jedną z odmian holowania bezwzględnie jest samopomoc kierowców którzy holują samochód, przede wszystkim pojazdy osobowe przy zastosowaniu liny holowniczej, jednak naszą wskazówką jest zalecenie by brać w podobnym momencie zawodowców.


Zdecydowanie tą wskazówkę warto wziąć na poważnie. Po pierwsze praktyka oraz profesjonalizm istotne przy wykonaniu takiej usługi. Nadzwyczaj ważny jest sprzęt z jakiego wtedy korzystamy albowiem prosta linka holownicza częstokroć bywa niesolidna. Zaś w przypadku gdy długie trasy coraz powszechniej realizujemy autostradą ewentualnie drogą szybkiego ruchu, kierowca musi wiedzieć, że na tych odcinkach dróg holowanie na sto procent jest zabronione. Oczywiście tu akurat bezwzględnie jest miejsce dla specjalistycznego sprzętu i obsad pomocy drogowej MegaHol.


Posiadamy lawety lub autolawety dobrane do przewozu jakiegokolwiek rodzaju pojazdów, a także pasażerów. W miejscu zdarzenia zjawimy się błyskawicznie dostarczając optymalny sprzęt do gwarantowanego przewiezienia waszych samochodów oraz podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Taka robota nas ekscytuje. Transport samochodów ciężarowych lub ciężarowa pomoc drogowa to przestrzenie w jakich przewidujemy być najskuteczniejsi. Znaczącym gestem do uzyskania podobnego finału musi być świetna paleta oraz wartość naszych usług. Usterka TIR-a na trasie potrafi stać się wielkim kłopotem. Gdy z powodu niesprawności na szosie dwupasmowej zamkniemy pojedynczy pas ruchu to oczywisty jest zator, nawet na kilka kilometrów. Jest raczej jasne, że wynik może być zwyczajnie szkodliwszy w skutkach na ruchliwej, bocznej trasie. Powinno się w tej sytuacji docenić specjalistów od napraw w terenie i fachowego przewozu aut.


Bezpośrednio w taborze MegaHol znajdują się holowniki i naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz specjalistyczny sprzęt pomocniczy, w tym oczywiście adekwatny sprzęt do wydobycia uciążliwego samochodu z wykopu czy też ustawienia go na kołach. Mamy więc perspektywę natychmiastowego odblokowania drogi i przetransportowania TIR-a w najlepsze rejony ułatwiające przystąpienie do bezpiecznej naprawy. Naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, kompletny wachlarz masywnych pojazdów przywieziemy prędko i solidnie przez 24 godziny na dobę.


Jednakże w naszych zespołach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu czuwa specjalistyczna kadra i to głównie oni zapewniają powodzenie i klasę naszych prac.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że nigdy u nas nie będą wskazane holownik , a do kompletu niskopodwoziówka. W lokalizację niesprawności o wiele szybciej dotrze mobilny serwis i choćby na autostradzie, przeszkoleni mechanicy fachowo dokonają oczekiwanej naprawy..


Od nieznacznych napraw motoru po wulkanizację opon wyspecjalizowani mechanicy z mobilnego serwisu są gotowi na rożne typy awarii. Jest tak w związku z tym, iż przy zarejestrowaniu zgłoszenia realizujemy na tyle dokładny sondaż aby personel mobilnego serwisu mógł do zlecenia wyjechać całkowicie zorganizowany do pracy. Bywa iż rekonesans telefoniczny jest za skromny i personel mobilnego serwisu jednak nie jest w stanie przeprowadzić krótkiej reperacji, nie jest to przecież problem ponieważ w zapasie w każdym przypadku oczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Wiemy, że każdy epizod jest inny w tej sytuacji podchodzimy do zleceń bardzo jednostkowo. Nasi mechanicy potrafią z próśb kontrahentów wyłuskać podstawowe wiadomości bez komentarza, choćby i wtedy kiedy zleceniodawcy wikłają się w analizie usterki. Możemy tak postępować gdyż mamy komfort pomocy wyśmienicie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy         

Firmową propozycję usług uzupełniliśmy o fracht wielkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy drogowych gdyż potężna podwalina w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników umożliwiła nam takie rozstrzygnięcie bez szwanku dla standardowych zleceń. Mimo, że oczywiście nie specjalizujemy się w tej gałęzi transportu to wszakże wśród kadry obecni są specjaliści, kierowcy z ogromnym doświadczeniem i praktyką w identycznych frachtach, dlatego polecamy ich umiejętności.


Wozimy na obszarze Polski i zagranicę wszelkie maszyny począwszy od kłopotliwych jakkolwiek niedużych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych. Realizujemy jeszcze usługi na towary ponadnormatywne czy przewozy dłużycowe.


Od początku ubezpieczamy ładunki choć jesteśmy pewni, że w naszych profesjonalnych rękach są całkowicie bezpieczne. Jakikolwiek przerzut, przede wszystkim nietypowych towarów potrzebuje zatwierdzeń, uprawnień bądź właściwej specyfikacji, jednak na pewno nie obciążamy klienta pozyskaniem takich formalności.Dlaczego my?

Niby czemuż tym razem nie? Jeżeli nie znamy veta to widać, że może być MegaHol. Możemy sobie tutaj wypisywać, że jesteśmy najlepsi, ale nikt kto tak pisze nie dezawuuje zdolności innych. Przypuszczalnie weryfikują się w pracy wszelkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe mimo że jest ich w sektorze szczególnie dużo.


Prosimy zwróć na to uwagę patrząc z nieco innej strony. Skoro mamy, aż tylu partnerów to w takim wypadku prawdopodobieństwo zadysponowania adekwatnego sprzętu jest znacznie poważniejsze niż w jednostkowym zakładzie. O wykwalifikowanych mechaników lub doświadczonych kierowców także bywa zdecydowanie łatwiej w samej firmowej platformie niż w pojedynczym zakładzie.  MegaHol to wyjątkowe zestawienie małych warsztatów, które równocześnie się zasilają będąc dodatkowo niedaleko wydarzenia i zarządzając wyjątkowym wachlarzem zespołu pojazdów oraz sprzętu.


Dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która tworzy bazę świadczenia naszych usług legitymizuje się dokładnie w związku z tym. Pełna firmowa platforma jest zobligowana by tworzyć ochronny parasol nad pracą wysłanej obsady zawodowców, którzy będą drużyną z lokalnego zakładu, pewnie powiązaną rodzinnie lub przyjaźniami, ale będą skuteczni mając takie wsparcie.


Cennika u nas nie mamy, ale macie prawo liczyć na realną stawkę, nierzadko mniejszą niż oczekujecie, a to dlatego, iż wyceniamy usługi indywidualnie. Usługi które rozliczamy bezpośrednio z ubezpieczycielem, a mianowicie zrobione z OC ewentualnie Assistance akurat nie wymagają jakichkolwiek dopłat klienta.


MegaHol, absolutnie nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, powinna być faktycznie taka. Niezmiennie Twój rozważny przyjaciel z Siedlec.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: