LAWETA SIERADZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SIERADZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba się zastanawiać czy przypadkiem nie wysoce bardziej trafnym tytułem dla tego akapitu nie będzie wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” z tego powodu, że dokładnie w takiej pomocy się specjalizujemy, choć nigdy nie rezygnujemy z takiej usługi przy innych wezwaniach. Jeśli chodzi o nas to kontrahenta postrzegamy jak przyjaciela zatem w taki sposób podchodzimy do pomocy której nasz przyjaciel potrzebuje rzecz jasna nie patrząc jakie gabaryty posiada jego pojazd. Biorąc to pod uwagę,  dowolny z naszych oddziałów, rozłożonych po całej Polsce, bezwzględnie jest gotów w bliźniaczym zakresie na holowanie samochodów ciężarowych jak i każdego innego pojazdu.


Kłopoty z pojazdem na autostradzie to oczywista sytuacja. Ewentualnie może to się zdarzyć akurat w bliskości naszego Sieradza, i w takim przypadku będziesz mógł natychmiast zabiegać o pomoc MegaHol, to idealne rozwiązanie. Należy zadać tymczasem pytanie – Czy jest oczywiste, że niezwłocznie trzeba samochód holować? W naszych oddziałach rozporządzamy mobilnymi serwisami, i wyśmienicie wykwalifikowaną załogą. Nasze poczynania na miejscu zajścia zawiodą do ekspresowego usunięcia awarii.


I dodajmy, że damy radę sobie z dowolną usterką. Faktem jest, że do tej pory zawsze rozstrzygaliśmy pomyślnie wezwania, nabraliśmy więc zaufania choćby do wykorzystanych rozstrzygnięć. Niejednokrotnie jest tak, że banalna usterka uniemożliwia dalszą podróż, jednak dla nas mała naprawa praktycznie w terenie na szczęście nie wydaje się być problemem. Nasze wykwalifikowane brygady zajmą się każdą błahostką w tej sytuacji absolutnie nigdy nie potrzebujesz się niepokoić o paliwo, wycieraczki, opony dlatego, że pod dobrą opieką będziesz ubezpieczony na drodze.


Miej to na myśli. Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie, zaś ty mogłeś tutaj przyjechać choćby i z krańca Europy. Zapamiętaj, iż posiadasz w nas przyjaciół, dlatego nie martw się, iż nie kojarzysz w którym miejscu oczekujesz my na pewno cię odszukamy. Wybierz numer gdy będziesz w potrzebie bez oglądania się na godzinę. Zjawimy się na miejscu na sto procent ponieważ to pomoc drogowa MegaHol. Naturalnie tak już mamy.


Jesteśmy gotowi do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Wyeliminowanie pomyłkowo wlanego paliwa czy dowóz paliwa
  • Usługi w ramach Assistance czy nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wyciągnięcie samochodu na drogę czy postawienie go na kołach

NASZA GALERIA


By jakoś rozproszyć wszystkie rozterki na naszym portalu jesteś w stanie zaznajomić się z naszą całą paletą możliwości. Jednak na pewno jesteś w stanie w Sieradzu polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest istotą naszych usług, natomiast faktem jest, że jak wcześniej nadmieniliśmy jesteśmy przygotowani do przerzutu lawetą lub autolawetą każdego samochodu. Więc mimo, że powszechną strategią przerzutu zepsutego pojazdu osobowego jest holowanie, jakiego może się podjąć każdy kierowca, to jednak sugerowalibyśmy skorzystać z profesjonalnej interwencji.


Wydaje się być to korzystne z paru względów. Absolutnie najistotniejszym będzie na pewno praktyka i profesjonalizm usługi. Szczególnie kluczowy bezwzględnie jest sprzęt z którego wtedy korzystamy albowiem prosta linka holownicza nierzadko jest zawodna. Na autostradach lub trasach szybkiego ruchu holowanie na lince jest zakazane. Stąd należałoby wybrać pomoc drogową MegaHol, ponieważ rozporządzamy i właściwym sprzętem i kompetentną ekipą.


Nawet nie ma potrzeby przypominać, że w naszej infrastrukturze znajdują się konieczne do tego lawety i autolawety. Przepisowy transport dostarczymy natychmiast na miejsce zdarzenia i bezpiecznie przywieziemy na wybrane położenie i sprzęt i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To wszystko co kochamy. Przewóz aut ciężarowych i ciężarowa pomoc drogowa to przestrzenie w jakich planujemy być najskuteczniejsi. Zapewniamy dużą propozycję oraz fachowe wykonanie usług. Z popsutym TIR-em blokującym ulicę spotkał się raczej każdy użytkownik dróg. Kiedy z powodu usterki na trasie dwupasmowej zamkniemy jeden pas ruchu to oczywisty będzie zator, nawet na kilka kilometrów. Niestety nie sądźmy, że będzie lepiej na peryferyjnych szosach gdyż zdarzają się one szczególnie ruchliwe, tymczasem usterka TIR-a jest w stanie je całkiem zablokować. Stąd prędka reperacja czy zawodowy, kompetentny transport takiego samochodu jest naprawdę znaczący.


Gdy trzeba ratować TIR-a z rowu , a następnie ulokować go na kołach musisz dysponować ciężkim, branżowym sprzętem, który zawsze jest bezpośrednio w posiadaniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i ponadto wzbogacają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy sztywny hol. Mamy, zatem stosowne narzędzia, by przeprowadzić sesję bezpiecznej naprawy po uprzednim uprzątnięciu ulicy z awaryjnie zablokowanego, ciężkiego pojazdu. Błyskawicznie oraz bezawaryjnie dostarczymy maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, czyli jak widać kompletny wachlarz uciążliwych samochodów.


Gwarantuje to oczywiście doświadczona kadra, która trzymając dyżury w naszych oddziałach przez całą dobę, 7 dni w tygodniu zapewnia wam spokój i zaufanie.Mobilny serwis 24h

Zawsze może się wyjaśnić, iż absolutnie nie będzie zamówienia na holownik no i niskopodwoziówkę. Istotnie tak się trafi kiedy skutki usterki da się usunąć na w rejonie zdarzenia co, nawet na autostradzie, prędko może załatwić wykwalifikowana ekipa mobilnego serwisu.


Mobilny serwis jest przygotowany tak na wulkanizację opon jak i na ograniczone remonty napędu. Zwykle udaje nam się przed wyruszeniem ustalić przyczynę usterki i w związku z tym prowadzimy skrupulatny wywiad w czasie otrzymywania zamówienia,  dzięki takiemu zabiegowi nasi mechanicy ruszają wcześniej zorganizowani. Ma się rozumieć zawsze jesteśmy ubezpieczeni i na żądanie oczekuje autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu może się wyjaśnić, że natychmiastowa naprawa jest tym razem nie możliwa.


Jakiekolwiek zamówienie to dla nas indywidualny przypadek gdyż każda usterka jest inna. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, odpowiadamy na porady, bo przecież zawsze już będą naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie jedynie klientami. Luksus funkcjonowania daje nam kompletnie wyekwipowane zaplecze, w związku z tym wysłuchanie klienta powinno nam wyłącznie pomóc.Transport niskopodwoziowy

Zarządzamy szeroką infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników stąd zdało się być oczywistym rozbudowanie własnej palety usług o transport wielkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych jak również rolniczych. Przystoi czerpać z wiedzy kadry mimo, że akurat nie specjalizujemy się w takiej kompetencji frachtu, ale posiadając kierowców o podobnym doświadczeniu staramy się zmniejszyć łączne koszty działalności, a tym samym poszczególne ceny prac.


Walce drogowe, kombajny, koparki, pikapy i busy, aż do kłopotliwych chociaż małych wózków widłowych, wszelkie pojazdy potrafimy przewieźć w granicach kraju oraz zagranicę. Uwzględniamy oczywiście wezwania na frachty ponadnormatywne czy też przewozy dłużycowe.


Jakiekolwiek samochody i ładunki transportowane w ramach naszych usług są u nas bezpieczne, a przecież oczywiście każdorazowo ubezpieczamy transporty. Przenigdy nie obciążamy swoich klientów przygotowaniem formalności i uzyskiwaniem atestów nieodzownych do wykonania zleconego transportu.Dlaczego my?

A czemuż nie? Kiedy nie znamy przeciwwskazań to widać, że może być MegaHol. Pewnie, że planujemy być najlepsi, ale przecież absolutnie nie planujemy żeby inni czuli się gorsi. Jest wiele pomocy drogowych zdecydowanie mniej ciężarowych pomocy drogowych, lecz prawdopodobnie każda kończy wszystkie zadania.


Powinno się jednak przemyśleć to zagadnienie szerzej. Skoro tworzymy sieć, aż tylu partnerów to w takim wypadku prawdopodobieństwo zdobycia odpowiedniego sprzętu musi być zdecydowanie większe niż w jednostkowym warsztacie. To samo sprawdza się przy wyborze sprawdzonych kierowców i wyspecjalizowanych mechaników.  Jednostkowy warsztat nigdy nie ma wyboru, my komponujemy się konkretnie do zlecenia i wysyłamy stosowny sprzęt plus odpowiednich fachowców, a zapewnia nam to firmowa sieć warsztatów pracująca niczym naczynia połączone.


Przede wszystkim dlatego sprawdza nam się wyśmienicie, jako podstawa dostarczania firmowych usług, credo „Bądź przyjacielem klienta”. Dotrze konkretnie do was odpowiednio wybrana grupa profesjonalistów, najpewniej z lokalnego punktu w którym wiążą ich więzy rodzinne względnie przyjaźni, ale będą mogli oczekiwać na szybką pomoc dużej sieci.


Nierzadko stawki za zlecone nam prace mogą być niższe niż się spodziewacie, a bierze się to z tego, iż u nas nie wspieramy się na taryfikatorze, bo szacujemy dowolne zamówienie indywidualnie. Wezwania z OC oraz Assistance prowadzimy w ramach ubezpieczenia.


Oto jest istotnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Zawsze Twój troskliwy przyjaciel z Sieradza.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: