LAWETA SIERPC 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SIERPC i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZawsze podejmujemy zlecenie dlatego, że podstawowym naszym zadaniem będzie na pewno świadczenie usługi pomocy, ale trzeba dodać, że naszą specjalnością bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa więc takiemu zadaniu dedykujemy nasz sprzęt i umiejętności. Swoich kontrahentów traktujemy niczym przyjaciół, a to kluczowy krok do udzielenia pomocy także tym którzy przemieszczają się nieco mniejszymi samochodami. Wszystkie nasze odziały rozmieszczone są obecnie praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich gotów jest na holowanie różnych samochodów naturalnie z celowym dostrojeniem na auta ciężarowe.


Nie ma miejsc gwarantujących spokój i zawsze można mieć awarię auta. Absolutnie w takiej sytuacji nie trwoń czasu na wyszukiwanie odpowiednich służb jedynie od razu dzwoń do MegaHol, w rejonie Sierpca to pierwsza z najsolidniejszych pomocy drogowych. Choć właściwie holowanie auta może być zbędne. W naszych zespołach rozporządzamy mobilnymi serwisami, jak również znakomicie wykwalifikowaną kadrą. Zaś w efekcie niesprawność będzie usunięta na miejscu.


Jesteśmy pewni, iż pokonamy jakikolwiek problem. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy doświadczenia które, obecnie upewnia nas w przeświadczeniu, iż podejmujemy stosowne decyzje w czasie finalizacji zdobytych zadań. Drobne naprawy, jakie warto przeprowadzić w miejscu zdarzenia to dla pomocy drogowej zazwyczaj proste niesprawności, natomiast kierowcom wstrzymują dalszą drogę. Nasz profesjonalne ekipy zainteresują się dowolną błahostką więc już nie potrzebujesz się niepokoić o paliwo, wycieraczki, opony ponieważ pod naszą kuratelą będziesz ubezpieczony na trasie.


Pamiętaj! Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie, lecz ty mogłeś tutaj przyjechać nawet z końca kraju. Nieistotne gdzie znalazły cię problemy my to miejsce znajdziemy, zatem szybko podamy ci pomocną rękę. Oczywiście nie rozważaj nad porą dnia przywołuj nas bezzwłocznie gdy jesteśmy ci potrzebni. Musisz mieć wiedzę, iż możesz być naszym bliskim przyjacielem nawet gdy wcale się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już bywa. Dlatego, że funkcjonować trzeba godnie.


Zawsze jesteśmy gotowi do świadczenia usług i w dzień i w nocy:

  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy oraz w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydostanie samochodu na jezdnię względnie ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego lub dolanie ubytku paliwa w baku

NASZA GALERIA


Sprawdź ofertę jeżeli wciąż czujesz rozterki! Na przyjaciół będziesz mógł czekać w każdym przypadku i wszędzie, natomiast  szczególnie w naszym Sierpcu.LawetaAutoautolawety 24h

Esencją wszystkich naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, ale bez wątpienia nasza baza lawet lub autolawet jest skomponowana do przerzutu każdego auta. Więc mimo, że kultową metodą przewozu niesprawnego samochodu osobowego jest holowanie, jakiego może się podjąć każdy kierowca, to my właściwie zachęcamy by skorzystać z profesjonalnej interwencji.


Taką radę trzeba przyjąć na serio. Na pewno najważniejszym będzie na pewno doświadczenie i profesjonalizm usługi. Wadliwość zwykłych lin holowniczych zwraca opinię na sprzęt z którego dobrze by było korzystać przy tej usłudze. Wypada jeszcze mieć na uwadze, że holowanie tego typu na autostradzie oraz drodze szybkiego ruchu jest zabronione. A tu właśnie jest pole do popisu dla specjalistycznego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


Posiadamy lawety albo autolawety dopasowane do przerzutu jakiegokolwiek typu pojazdów, oraz pasażerów. Przewóz pojazdów to nasza profesja, więc o dowolnej porze uda się nas wezwać byśmy kompetentnie wykonali przypisaną nam pracę włącznie z odwiezieniem pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To wszystko co lubimy. Każdy chce stać się najskuteczniejszym w swojej przestrzeni, tymczasem my w przewozie samochodów ciężarowych jak i ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie jesteśmy nieopodal tego celu. Zarówno w palecie usług jak też w jakości ich realizacji. Kierowcy świetnie kojarzą jaką uciążliwą jest na szosie awaria TIR-a. Kiedy w sytuacji zdarzenia na trasie dwupasmowej wyłączymy jeden pas ruchu to wiadomy będzie korek, nawet na parę kilometrów. Jest raczej jasne, że rezultat potrafi być także bardziej czasochłonny na ruchliwej, bocznej drodze. Dlatego wartościowi są eksperci od natychmiastowych napraw w terenie, i oczywiście niezawodnego transportu samochodów.


W ofercie MegaHol znajdują się holowniki i naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i branżowy sprzęt dodatkowy, w tym również odpowiedni sprzęt do wyciągnięcia kłopotliwego pojazdu z kanału , a kiedy trzeba ulokowania go na kołach. Dysponujemy zatem dostatecznymi zasobami by prędko odblokować trasę w taki sposób aby można było bezkolizyjnie zrealizować remonty. Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, kompletny arsenał ciężkich samochodów przewieziemy szybko oraz bezpiecznie przez całą dobę.


Tymczasem w naszych oddziałach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu czuwa doświadczona załoga i to przede wszystkim oni gwarantują prawdziwą kondycję naszych usług.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że holownik no i niskopodwoziówka tym razem nie będą konieczne. W rejon usterki stosunkowo prędzej nadjedzie mobilny serwis i chociażby na autostradzie, wykwalifikowani mechanicy umiejętnie dokonają nieodzownej naprawy..


Mobilny serwis jest gotów tak na wulkanizację opon jak również na lekkie reperacje motoru. Jest tak w związku z tym, iż przy odbieraniu zgłoszenia przeprowadzamy na tyle szczegółowy sondaż by zespół mobilnego serwisu mógł w drogę wyjechać gruntownie zorganizowany do akcji. Pewnie w przebiegu realizacji usługi zawsze może się wyklarować, iż awaria jest uciążliwsza niż wcześniejsze obliczenia i wtedy natychmiast jest ściągana, czekająca na wezwanie autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową


Niesprawności, jakkolwiek porównywalne pozostają jednak bardzo rożne, z tego powodu też do potencjalnych zadań przystępujemy indywidualnie. Nasi kontrahenci maja prawo do nietrafnej oceny, to my musimy być fachowcami więc umiemy odpuścić przyjaciołom oceniając każde zlecenie osobiście. Przyjęte podejście jedynie pomaga nam w komforcie pracy bo podwalinę zapewnia nam profesjonalnie zaopatrzone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Operujemy szeroką infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników w związku z tym było dla nas ewidentnym zwiększenie stałej palety usług o transport sporych maszyn budowlanych, drogowych , a także rolniczych. Powinno się czerpać z umiejętności kadry pomimo, iż akurat nie specjalizujemy się w tej domenie transportu, jednak posiadając kierowców o podobnym doświadczeniu możemy obniżyć łączne koszty działalności, a tym samym indywidualne wyceny usług.


Transportujemy na obszarze kraju i zagranicę wszelkie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do ciężkich choć małych wózków widłowych. Dodatkowo ładunki ponadnormatywne czy też ładunki dłużycowe.


Wszelkie samochody i ładunki dostarczane w zakresie naszych usług są u nas bezpieczne, jednak dodatkowo regularnie ubezpieczamy frachty. Bierzemy na siebie wszelkie formalności powiązane z przewozem w tym możliwe, konieczne zaświadczenia okazując się w ten sposób całkowitą specyfikacją niezbędną do oferowania takiej usługi.Dlaczego my?

Jest jakiś pretekst, ażeby akurat nie? Niech okaże się, że MegaHol. Prawdopodobnie zabiegamy o to by być najlepsi, jednak przecież absolutnie nie potrzebujemy aby inni czuli się gorsi. Przypuszczamy, iż każda pomoc drogowa, jakich jest sporo i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich pewnie jest znacznie mniej, potwierdza się w efektach pracy.


Zerknij na to trochę odmiennie. Prawdopodobieństwo posiadania adekwatnego sprzętu w naszym przypadku jest znacząco poważniejsze niż w pojedynczym zakładzie bodaj ze względu na liczebność wspólników. O wyspecjalizowanych mechaników oraz profesjonalnych kierowców też zapewne jest łatwiej w samej markowej pajęczynie niż w jednostkowym warsztacie.  MegaHol to znakomite powiązanie lokalnych warsztatów, które równocześnie się wspomagają działając dodatkowo niedaleko kolizji jednocześnie dysponując wyjątkowym wyborem zespołu pojazdów i sprzętu.


Podstawę oferowania naszych usług określa maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się właśnie dlatego. Pełna firmowa sieć będzie tworzyć ochronny parasol nad działalnością wyprawionej obsady fachowców, którzy będą ekipą z małego zakładu, zapewne związaną familijnie ewentualnie przyjaźniami, ale będą spokojni czując takie partnerstwo.


Indywidualna ocena prac powoduje, iż niejednokrotnie będziecie mieć mniejsze koszty niż oczekujecie. Wezwania z OC i Assistance realizujemy w ramach ubezpieczenia.


Zatem oto kompletny MegaHol, nie tylko ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z Sierpca, który każdorazowo dojedzie  w potrzebie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: