LAWETA SIEWIERZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SIEWIERZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autOrganizacje w wspólnej sferze funkcjonują podobnie, jednak… Ta pomoc drogowa może być niby najdroższy przyjaciel, który wyruszy niezwłocznie by udzielić Tobie porady. Więc podobnie jak przyjacielowi nie bójcie się nam zawierzyć ponieważ jesteśmy przyszykowani na wszystko.


Gdyby przytrafiła Ci się kraksa bądź usterka w pobliżu Siewierz zadzwoń do przyjaciela, który na sto procent jest nieopodal – dzwoń do Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa. Przybędziemy najszybciej. W razie potrzeby dowieziemy mobilny serwis i oczywiście obsadę fachowców.


Nie znamy takich komplikacji abyśmy na ulicy musieli podarować sobie drobne naprawy. Wymiana ewentualnie naprawa koła, naprawa wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie oraz mnóstwo kolejnych detali naprawimy dla Ciebie na miejscu z przyjemnością. W każdej chwili zadania możemy uzgodnić, że wskazana jest autolawety, autoautolawety lub holowanie. W okolicy kraksy lub usterki zdecydowanie pomagamy skutecznie ją ubezpieczyć. Nie ważne czy ugrzązłeś na autostradzie, obwodnicy ekspresowej lub na peryferyjnej drodze dojazdowej. Wystarczy nam kilka minut żeby Cię znaleźć i oczywiście udzielić skutecznej pomocy. Gdyż jesteśmy u siebie więc zlokalizujemy tutaj dowolną ulicę.


Zapamiętaj nasz numer. To numer do przyjaciela! Dosłownie na terenie całej Polski nigdy Cię nie zawiedzie. Wybierz numer o którejkolwiek godzinie każdego dnia. Dotrzemy – na bank! Bowiem Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa, gwarantowana pomoc drogowa, właśnie taka jest. Tacy winni być przyjaciele.


Gwarantujemy usługę o dowolnej godzinie dnia i nocy:

  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ustawienie pojazdu na kołach względnie przeciągnięcie go na drogę
  • Usunięcie źle zatankowanego paliwa względnie dowóz paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki jak również w ramach Assistance

Sprawdź detale! Przyjaciel z Siewierz czuwa zdeklarowany do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Unieruchomione samochody szybko oraz łatwo można przewieźć kiedy w grę wkracza autolawety względnie autoautolawety. Możemy również zdecydować się na holowanie, ale właściwie na autostradzie wygląda to zdecydowanie inaczej bowiem tu ten sposób transportu pojazdów jest oficjalnie wzbroniony. Stabilność zapewniają nam dobrze wyposażone, profesjonalne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu pasażerów) i kompetentna brygada. Nie może być obiekcji co do tego, że samochód i w czasie załadunku oraz przewozu okaże się bezwarunkowo zabezpieczony. Przywieziemy na określone miejsce bezpiecznie oraz całodobowo tak samo samochód jak też jego pasażerów.


Wolno państwu w każdym przypadku zmienić decyzję oraz postanowić o holowaniu, jednak musi na to pozwolić stan techniczny samochodu i paragrafy. Taki zestaw może przemieszczać się po trasie z prędkością do 60 km/h, jednakże na holowanie jesteśmy w dowolnej chwili gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Pojazd ciężarowy ulegający awarii na jezdni to spory kłopot, a my rozumiemy tą kwestię. Awaryjny TIR na wiele godzin potrafi skomplikować ruch na drodze. Holowanie takiego samochodu staję się często nader przydatną taktyką na udrożnienie drogi. Z tym dylematem już wiele razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy sprawę szybko i efektywnie.


Holowanie dowolnego typu samochodu dzięki branżowemu sprzętowi nie może być dla nas kłopotem. Wśród dysponowanego przez nas sprzętu znajdują się specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i kompletna paleta wyspecjalizowanego sprzętu dodatkowego. Czerpiąc z tego, solidnie i odpowiedzialnie transportujemy pojazdy dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zestawy ciężarowe lub autobusy. Bez względu na stan techniczny pojazdu bądź skomplikowany dostęp choćby i TIR-a wydobędziemy z kanału i ulokujemy go na kołach.


Możemy także dostarczyć wystarczający samochód do transportu materiałów przewożonych w uszkodzonym aucie. Przygotujemy natychmiast transport zastępczy oraz ekipę, która sprawnie przepakuje materiały.


Całodobowo kompetentna, wykwalifikowana załoga pilnuje żeby zapewnić Wam bezpieczeństwo i stabilizację. Nie przykuwają naszej uwagi sytuację pogodową bo dzięki szerokiemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości urzeczywistnić każde zamówienie i to w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Niemało awarii jest łatwych w naprawie. Niedobór oleju, paliwa bądź też nalanie do baku innego paliwa, zepsute wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, czy przedziurawiona opona to tylko kilka przykładów utrudniających dalszą jazdę, ale prostych do naprawienia przypadków awarii. Tutaj otwiera się pole na którym pokazać się powinna lokalna pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Laweta jak się okaże, nie ma tu zapotrzebowania. W 24 godzinnej ofercie pomocy funkcjonuje również mobilny punkt wulkanizacji, z którym ten serwis przyjedzie bezzwłocznie.


Mobilny serwis zatrudnia wykwalifikowanych profesjonalistów. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych zasięg drobnych napraw możliwych do realizacji na trasie jest bardzo pojemny.


Jednorazowy telefon to jedyne co jest potrzebne. Nie dużo czasu nam potrzeba na reakcje. Kilkanaście minut na dojazd i chwila na telefoniczne stwierdzenie szczegółów usterki, marki samochodu i lokalizacji zdarzenia. Aby w całości wesprzeć kierowcę do każdego epizodu podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Także przewóz maszyn budowlanych jest znaczącą pozycją w pełnej palecie naszych usług. Maszyny drogowe, zgarniarki lub spychacze będą miały u nas umożliwiony bezpieczny przewóz. Nie oznacza dla nas problemu przewóz wielkich maszyny rolniczych. Właściwie wyszkoleni do przewozu małych, ale wagowo dokuczliwych pojazdów, kierowcy są gotowi na przewóz na przykład wózków widłowych. Flota pojazdów jaką posiadamy w dyspozycji pozwala nam przedsięwziąć zlecenia z obszaru transportu towarów ponadnormatywnych oraz transportu dłużycowego. To ma prawo zdarzyć się ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę dostarczymy dowolny nietypowy ładunek.


Czy w kraju czy zagranicą zawsze możesz oczekiwać z naszej perspektywy na energiczne i rzetelne zrealizowanie takiej usługi. Wszystkie nasze usługi opatrzone są konieczną dokumentacją w tym niezależnym ubezpieczeniem ładunku.Dlaczego my?


Dlatego, że jesteśmy otwarci 24h na dobę przez 365 dni w roku nie wyłącznie w miejscowym rejonie, a w całym kraju. Gdyż doświadczenie, umiejętności i kwalifikacje specjalistów z całego szeregu ośrodków konsolidują się w jednym miejscu. Z tego powodu w niewygórowanej cenie otrzymujecie usługi na doskonałym, kompetentnym poziomie.


Każdą usługę wyceniamy indywidualnie. Szacując wycenę kierujemy uwagę na: rodzaj samochodu który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, przekrój czynności przeprowadzonych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik i rzecz jasna lokalizacja zajścia.


Wszystkie nasze usługi mogą być darmowe jeżeli Państwo mają ubezpieczenie Assistance, lub do uszkodzenia doszło z przyczyny osoby trzeciej i rzecz jasna naszą usługę będzie na pewno można sfinansować z OC winnego stłuczki.Absolutnie nie strać!

Zdarzył się kłopot sprowadzaj Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa – pod telefonem czeka przyjaciel z Siewierz który absolutnie nie nawala.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: