LAWETA SOKOŁÓW PODLASKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SOKOŁÓW PODLASKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPowinno się obiektywnie zaznaczyć, że naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa, to rzecz jasna nie znaczy, że rezygnujemy z realizacji odmiennych zamówień, ba wprost przeciwnie dysponując wyśmienicie wyposażoną infrastrukturą możemy  obsłużyć wiele zleceń równocześnie. Zawsze kontrahenta postrzegamy jak przyjaciela w związku z tym w ten sposób podchodzimy do pomocy której nasz przyjaciel potrzebuje oczywiście nie zważając na to jakie gabaryty ma jego pojazd. Nasze zespoły rozlokowane są obecnie w całej Polsce, a każdy z nich przygotowany jest na holowanie różnorodnych pojazdów naturalnie z ekstra dostrojeniem na auta ciężarowe.


Nie można czekać na szczęście, że w trasie ominą nas awarie samochodu. Zawsze w takiej chwili nie marnuj czasu na szukanie pomocy wyłącznie od razu dzwoń do MegaHol, w przestrzeni Sokołowa Podlaskiego to jedna z najwłaściwszych pomocy drogowych. Ponadto nie trzeba niezwłocznie holować samochodu. Każdorazowo potrafi się wyklarować, że jedyne co potrzeba to praca mobilnego serwisu podparta wyspecjalizowaną kadrą. Miejsce zdarzenia niejednokrotnie okazuje się miejscem pracy naszych mechaników, którzy tam akurat sprawnie usuwają usterki.


Na szczęście nie obawiamy się, iż coś nas zdziwi bowiem mamy stosunkowo dużo energii, aby z potencjalnymi awariami sobie dać radę. Do tej pory każde zlecenie realizowaliśmy skutecznie i oczywiście nie znamy takiego argumentu aby to się zmieniło. Drobne naprawy, które warto przeprowadzić bezpośrednio w rejonie awarii to dla pomocy drogowej przeważnie proste usterki, mimo, że kierowcom utrudniają dalszą jazdę. Zawsze jesteśmy zdeterminowani zająć się jakąkolwiek błahostką tak samo czy to może będą wycieraczki albo też nieodpalający silnik, pęknięta opona lub ubytek paliwa, jako pomoc drogowa skutecznie to zlikwidujemy.


Nie myśl o tym, lecz miej to stale w pamięci. Ty, całkiem możliwe, że dojechałeś w nasz rejon z dalekiego krańca kraju, jednak jeśli chodzi o nas to jesteśmy u siebie. Przypadek, że ze swoim defektem utknąłeś w miejscu kłopotliwym dla ciebie do umiejscowienia nie będzie posiadał dla pomocy drogowej znaczenia bowiem znamy tutaj dowolny kąt. Wzywaj pomoc drogową o każdej porze dnia oraz nocy. Powinieneś mieć jasność co do tego, że jesteś naszym przyjacielem i w sytuacji gdy wcale się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właściwie się funkcjonuje. To dobry system na działanie.


24 godziny na dobę będziesz mógł 24 godziny na dobę u nas otrzymujesz gwarantowane usługi:Ręczymy za pomoc o dowolnej porze dnia czy nocy:

  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku
  • Pomoc w ramach Assistance czy nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydobycie pojazdu na drogę albo postawienie go na kołach

NASZA GALERIA


Pełna paleta możliwości jest tu zaprezentowana w drobiazgach zatem masz czas rozwiać wątpliwości. Masz prawo myśleć, iż niełatwo zawierzyć tylko słowom, lecz wiedz, iż tutaj w Sokołowie Podlaskim posiadasz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie trzymała u nas palmę pierwszeństwa, nie znaczy to jednak, iż nasze profesjonalne lawety i autolawety nie mogą być dostosowane do transportu pozostałych aut. Holowania auta osobowego próbuje podjąć się każdy prowadzący korzystając z linki holowniczej, my jednak zachęcalibyśmy w podobnych okolicznościach korzystać z ekspertów.


Bynajmniej nie wyśmiewajcie naszej uwagi. Doświadczenie i profesjonalizm zawsze są nieodzowne dla zaufania przy holowaniu. Zawodność zwyczajnych linek holowniczych zwraca uwagę na sprzęt z którego należało by korzystać przy takiej usłudze. Holując samochód trzeba pomijać autostrady oraz trasy szybkiego ruchu co znacznie utrudni oraz przedłuży transport. Z tego powodu powinno się wyszukać pomoc drogową MegaHol, ponieważ zarządzamy i stosownym sprzętem i kompetentną załogą.


Jakikolwiek typ samochodów jesteśmy wstanie przewieźć sięgając do własnych lawet, czy też autolawet. W miejscu powstania zderzenia zjawimy się prawie natychmiast dostarczając optymalny sprzęt do solidnego odtransportowania waszych samochodów oraz pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Po to stworzyliśmy MegaHol. Bezpośrednio w przewozie aut ciężarowych, czy też w ciężarowej pomocy drogowej próbujemy stać zwykle pośród najsolidniejszych. Zaręczamy różnorodną paletę , ale też wytrawne przeprowadzenie prac. Usterka TIR-a na drodze potrafi być niemałym problemem. Kilometrowe korki są w stanie się tworzyć nawet na trasie dwupasmowej jeśli wykluczymy z ruchy pojedynczy pas. Podobne, bądź prawdopodobnie gorsze rezultaty jest w stanie taka awaria uczynić na podrzędnej, jednak ruchliwej drodze. Stąd ewidentnie znaczący jest sprawny i fachowy przerzut takiego pojazdu, ewentualnie bardzo szybka jego reperacja na rejonie lokalizacji zajścia.


Gdy przyjdzie usuwać TIR-a z dołu , a następnie ustawić go na kołach musisz dysponować ciężkim, specjalnym sprzętem, który jest praktycznie na stanie ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a wzbogacają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy sztywny hol. Awaryjnie unieruchomionego TIR-a możemy więc profesjonalnie przetransportować w miejsce gdzie będziemy mogli go bezkolizyjnie wyremontować. Skutecznie i bezawaryjnie dostarczymy maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, słowem jak widać cały arsenał trudnych aut.


Ale marka naszych prac gwarantowana jest w całości przez specjalistyczną załogę czuwającą zawsze w naszych brygadach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Usunięcie problemu potrafi również być zgoła indywidualne i holownik oraz niskopodwoziówka tym razem nie będą pożądane. I na autostradzie rezultaty zdarzenia może skasować mobilny serwis, jaki na miejsce przybędzie prędzej oraz przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


My zawsze jesteśmy przygotowani na mnóstwo typów awarii od wulkanizacji opon po naprawy motoru. Na każdym szczeblu staramy się zrealizować wszystko co potencjalnie możliwe, dlatego jedziemy po zrealizowaniu kompletnego rekonesansu w czasie akceptowania zamówienia. Jest oczywiste, że jesteśmy ubezpieczeni i na wezwanie czeka autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu bywa, że lubi się się wyklarować, iż sprawna naprawa jest tym razem nie realna.


Wiemy, iż każdy przykład jest niepowtarzalny zatem przystępujemy do zleceń wyjątkowo odrębnie. Traktujemy swoich kontrahentów jak przyjaciół i dlatego wsłuchujemy się w ich potrzeby i wskazówki. Firmowi mechanicy, dostając pomoc profesjonalnie wyposażonego zaplecza technicznego, wydobywają z tych dyskusji wyłącznie właściwe podpowiedzi.Transport niskopodwoziowy     

Rozszerzyliśmy naszą ofertę, lecz pierwotne usługi na tym posunięciu zgoła nie tracą, bowiem przewóz maszyn drogowych, maszyn budowlanych czy też rolniczych wynika z poważnej infrastruktury lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników funkcjonujących w naszym profesjonalnym padoku. Należy korzystać z kompetencji kadry mimo, iż nie specjalizujemy się w takiej branży transportu, ale mając kierowców o takim doświadczeniu możemy zredukować całkowite koszty działalności, a tym samym indywidualne wyceny usług.


Koparki, walce drogowe, kombajny, pikapy i busy, aż do ciężkich choć niewielkich wózków widłowych, wszystkie samochody jesteśmy wstanie przewieźć w granicach kraju oraz zagranicę. Obiektem tejże usługi mogą zostać również towary ponadnormatywne lub frachty dłużycowe.


Będąc pod naszą opieką zawsze już będą bezwarunkowo bezpieczne, a nawiasem mówiąc i tak w każdym przypadku ubezpieczamy ładunek. Absolutnie nie zarzucamy swoich kontrahentów przygotowaniem formalności i uzyskiwaniem certyfikatów koniecznych do finalizacji zleconego transportu.Dlaczego my?

Tylko dlaczego akurat nie? Skoro akurat nie znamy veta to ma prawo być MegaHol. Absolutnie nie planujemy by pozostali czuli się gorsi, lecz ogromnie staramy się być najlepsi. Wierzymy, iż każda pomoc drogowa, jakich jest wiele i każda ciężarowa pomoc drogowa , których pewnie jest znacznie mniej, weryfikuje się w pracy.


Proponujemy zwróć na to uwagę patrząc z nieco nowej flanki. Jeśli mamy, aż tylu sieciowych wspólników to prawdopodobieństwo zadysponowania odpowiedniego sprzętu musi być zdecydowanie poważniejsze niż w indywidualnym zakładzie. Oczywiście to identycznie działa w sprawie wytrawnych kierowców i wykwalifikowanych mechaników.  Jesteśmy niczym naczynie połączone, w którym wszystkie odziały będące w strefie kolizji kooperują ze sobą, aby na lokalizację zdarzenia wysłać absolutnie rzetelnie przygotowaną załogę.


Podwalinę świadczenia naszych usług wyznacza idea „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się właśnie dlatego. Do zlecenia przybędą dobrzy specjaliści, pewnie z niewielkiego familijnego zakładu, ale będą mieli na wysuniecie ręki wsparcie w postaci współpracy wielkiej firmowej platformy.


Często opłaty za nasze prace są niższe niż oczekujecie, a bierze się to z tego, że u nas nie opieramy się na taryfikatorze, bo wyceniamy każde zamówienie indywidualnie. Zdecydowanie przeprowadzamy wszystkie zamówienia z OC i Assistance i w takim wypadku wykonamy usługę bezpłatnie.


MegaHol, na szczęście nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, powinna być dokładnie taka. Czekający na Twój telefon przyjaciel z Sokołowa Podlaskiego.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: