LAWETA STALOWA WOLA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych STALOWA WOLA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie aut Serdecznie witamy na witrynie MegaHol


Wygląda na to, że szukasz usługi pomocy drogowej w strefie Stalowa Wola. Trafiłeś doskonale. w okolicznościach awaryjnych, w wypadkach wszystkich zdarzeń losowych na trasie, a przed wszystkim w usługach holowania wszelkich pojazdów poczynając od TIR-a poprzez różne samochody ciężarowedostawcze, należymy do czołówki w tej branży. Laweta zamówiona w MegaHol to absolutna gwarancja szybkości, a także wysokiego poziomu usługi 24h na dobę.


Właściwie już w tej chwili dzwoń pod nasz alarmowy kontakt, bo w sytuacji zdarzenia na drodze absolutnie nie można tracić ani sekundy na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Tymczasem jeżeli ta gościna jest podyktowana szukaniem bezpieczeństwa. Zagwarantowania sobie w dalszej perspektywie gwarancji efektywnej pomocy. To znaczy, że planujesz zapoznać się z propozycją naszych usług. MegaHol – ogólnopolska sieć zespołów zajmujących się ciężarową pomocą drogową posiada takich usług bogaty repertuar daleko wykraczający poza usługę holowania. Zapraszamy w tej sytuacji do konwersacji. Tymczasem wirtualnej konwersacji, lecz nic nie wskazuje na to by nie można było jej zastąpić kontaktem bezpośrednim.


Na początek coś o sobie:A więc z kim jest ta rozmowa?


MegaHol, mimo że próbuje podpowiadać to nazwa, akurat nie preferuje w usługach tylko TIR-ów. Ta firma buduje ogólnopolską platformę z małych warsztatów ciężarowej pomocy drogowej oferując pomoc zdecydowanie nie wyłącznie samochodom ciężarowym czy dostawczym. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy również samochody osobowe, oferujemy usługi lawetowania motocykli i lżejszych pojazdów, przypuśćmy kładów i oczywiście dokonujemy przewozów lawetą lub autolawetą.

NASZA GALERIA


Bezpośrednią prawidłowością specjalizowania się w TIR-ach powinno być oferowanie usług w kierunku frachtu ciężkich maszyn budowlanych, drogowych oraz rolniczych, gdyż w naszej dyspozycji są potrzebne lawety oraz naczepy niskopodwoziowe. Dni rozruchy firmy w Dąbrowie Górniczej nie były łatwe, natomiast dzisiaj zadowoleni jesteśmy z rozwinięcia niewielkiej początkowo działalności na cały Górny Śląsk i ościenne województwa. Dziś jest możliwość by MegaHol znaleźć także w Stalowej Woli, a często także w całym szeregu nowych miejsc w Polsce, gdzie w każdym przypadku otrzymacie usługi na najlepszym poziomie.


W dalszym horyzoncie zdecydowanie absolutnie w całym kraju.Co takiego zyskasz dzięki sieci MegaHol?


Wysoki standard i bezpieczeństwo usługi zabezpieczane 24h na dobę. w przypadku usług holowania raczej nie trzeba spodziewać się więcej? Cena, która w znacznej części przykładów ma prawo posiadać duży wpływ na wybór usługodawcy nie jest tak istotna przy decyzji wezwania merytorycznej pomocy drogowej. Czas dojazdu na miejsce przywołania w przypadku platformy MegaHol jest znacznie krótszy niż statystycznie. Profesjonalnie wyszkolone do pracy ekipy MegaHol maja swoje specjalizacje, ale dzięki funkcjonowaniu w sieci łatwo jest na określone wezwanie wyekspediować pomoc drogową najlepiej dopasowaną do zlecenia. Nie jest dla nas dylematem skierowanie do złożonego zadania kilku specjalistów, którzy na co dzień pracują w różnych oddziałach, ale pracujących w granicach naszej sieci. Samodzielnie podejmująca zlecenia pomoc drogowa ma prawo mieć dylemat z zakończeniem wszystkich zleceń, jednak u nas do wyciągnięcia TIR-a z dołu dotrze dźwig z jednego punktu, mobilna wulkanizacja z innego, a jeśli to konieczne to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie są możliwości sieci. Dzięki platformie już posiadamy wspólników, którzy mogą się nawzajem wesprzeć w odpowiedni sprzęt i mechaników. Partnerów, których mniejsze firmy muszą dopiero szukać w chwili gdy już okazują się nieodzowni.


Ile taka usługa u nas będzie kosztować?


Oczywiście nie doszukamy się szablonu zdarzeń drogowych, jaki można by jakoś wprost przepisać na trwały cennik usług pomocy drogowej, a w każdym razie takich przykładów jest nie wiele. Każdorazowo zaczynamy od określenia orientacyjnej ceny w zasadzie na etapie podejmowania wezwania. Już wtedy wiemy dostatecznie jaka jest odległość w okolice zdarzenia, jakich usług będziemy musieli się podjąć na miejscu, na jaką odległość musi się przewozić określony samochód, czy powinno się użyć mobilnego serwisu, jaki typ lawety, a może naczepy będzie nieunikniony. Koordynator będzie na pewno wiedział o co powinien zapytać i takie informacje dostarczą mu wszystko co jest konieczne do orientacyjnej kalkulacji. Jednak w wypadku wydarzeń losowych jest naturalnie możliwa rewizja kalkulacji wprost w okolicy zdarzenia. Sieć ma jak się okazuje dla finalnej stawki za usługi duże znaczenie, ponieważ jak to bywa zazwyczaj w takich przykładach pomaga zredukować wszelkie koszty, a w efekcie podsumowującą kalkulację. Jest jeszcze jeden bodziec skierowania się po pomoc do Nas. Mianowicie możliwość rozliczeń bezgotówkowych za wszystkie usługi z racji na liczne umowy wiążące nas z ogromnym wachlarzem firm ubezpieczeniowych.


Czy holowanie aut to jedyna oferta naszej firmy?


 • Dzięki sieci kalejdoskop usług MegaHol wydaje się być bardzo szeroki.
 • Najbardziej zaawansowaną usługą w MegaHol wydaje się być holowanielawetowanie.
 • Awaryjny transport pasażerów autolawetą na przykład do 6 osób.
 • Ciężarowy serwis mobilny w czasie 24h na dobę. w kręgu zainteresowania TIR i samochody dostawcze.
 • Ukierunkowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, jednak odpowiednio wyszkolona na każdy rozmiar opon od ciężarówek właściwie do osobówek.
 • Transport wszystkich aut jako usługa dla instytucji i kontrahentów prywatnych.
 • Transport maszyn rolniczych, drogowych jak również budowlanych.
 • Fracht aut niestandardowych, ale też również autokarów.
 • Przewóz dłużycowy nie tylko dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy też przemysłu.
 • Wyciąganie aut z ciężko dostępnych stanowisk.
 • Dostarczanie wszelkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, po prostu na drodze.

Gwarantując pomocy drogowej całkowitą możliwość działania możemy, dzięki funkcjonowaniu w platformie, jednocześnie i bezkonfliktowo dopuścić dostarczanie usług przewozowych. Sieć pozwoliła nam zdywersyfikować środki konkretnych oddziałów w taki sposób, że dziś dysponujemy ogromną rozpiętością sprzętu co pozwala nam na szeroki wachlarz dodatkowych usług. Jesteśmy wstanie prowadzić kilkanaście usług jednocześnie nie tracąc na jakości i czasie. w MegaHol specjalne usługi dostarczamy 24h na dobę i każdego dnia nie tylko na w granicach kraju, ale i zagranicą na obszarze Unii Europejskiej.


Czy być może jest realna pewność współpracy z warunkiem współudziału MegaHol?


Raczej wystarczy zapamiętać sobie nasz kontakt i zadzwonić w razie zaistnienia kłopotu. Prawdopodobnie na taką deklarację decydują się zleceniodawcy flotowi i z tego powodu dla nich posiadamy przygotowaną odpowiednią umowę. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy firma taksówkowa to nasi prawdopodobni klienci flotowi z jakimi podpisujemy stabilne umowy na obsługę. Również tu w Stalowej Woli. Takie umowy są dla MegaHol realne z powodu funkcjonowania w platformie bo ona zapewnia nam realizacje kluczowego paragrafu umowy – natychmiastowego dojazdu na w rejon zajścia. Zasługą stabilnej umowy może być na pewno łatwiejsze przygotowanie do realizacji usługi, gdyż będziemy z założenia znać rodzaj taboru stałego kontrahenta. Szkody spowodowane awarią zimniejszą się jeśli poślemy do was zawczasu skomponowany serwis mobilny. Powinno się mieć w pamięci, że instytucja którą obsługujemy zdecydowanie nie musi być przypisana do Stalowej Woli. Wystarczy, że porusza się często w naszym rejonie, a taka umowa ogranicza ryzyko. Mówią, że zdecydowanie nie ma nic pewnego. To może pożądane jest zapewnić sobie przynajmniej pomoc drogową od ręki w momencie nieoczekiwanego zajścia.


Holujemy po Twój triumf – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: