LAWETA STĄPORKÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych STĄPORKÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBieżący dział winien nosić nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale w zasadzie jesteśmy gotowi i zdecydowani na każde działanie. My kontrahenta postrzegamy jak przyjaciela dlatego w taki sposób podchodzimy do pomocy jakiej dobry przyjaciel oczekuje rzecz jasna nie patrząc jakie gabaryty ma jego pojazd. Holowanie samochodów ciężarowych to nasza reprezentacyjna usługa, ale oczywiście warsztaty rozłożone po całej Polsce muszą być przygotowane na to żeby radzić sobie z dowolnym zadaniem.


Problemy z samochodem w podróży to naturalna rzecz. Może to się zdarzyć właśnie w okolicy naszego miasta Stąporków, no i wówczas będziesz mógł bezproblemowo zapytać o współpracę MegaHol, to doskonałe uporanie się z kłopotem. Należy zadać właściwie pytanie – Czy też natychmiast potrzeba auto holować? Absolutnie na początku  warto zastosować mobilny serwis, a nasze wyśmienicie wyspecjalizowane załogi są w stanie sobie poradzić z naprawą. Miejsce zdarzenia niejednokrotnie staje się być stanowiskiem aktywności naszych mechaników, którzy tam dokładnie efektywnie likwidują awarie.


I dodajmy, że damy radę sobie z jakąkolwiek awarią. Faktem jest, że do tej chwili w każdym przypadku zamykaliśmy pomyślnie zlecenia, nabraliśmy zatem przekonania choćby do wykorzystanych rozwiązań. Zdecydowana większość awarii jakie uniemożliwiają klientom dalszą jazdę dla przeszkolonych drużyn okazuje się być tuzinkowymi do wyeliminowania. Zawsze jesteśmy zdecydowani zainteresować się jakąkolwiek błahostką czy to będą wycieraczki albo może nieodpalający napęd, rozerwana opona czy ubytek paliwa, jako pomoc drogowa błyskawicznie to zlikwidujemy.


Postaraj się  to mieć na uwadze. Jeśli przebywasz z odległego miejsca, nie trap się faktem, że nie umiesz nam wytłumaczyć w którym miejscu miałeś usterkę, bo my jesteśmy z okolicy. Znamy tu każdy kąt więc nie jest znaczące, w którym miejscu stanąłeś z własną awarią my zaraz cię znajdziemy. Dzwoń kiedy będziesz w kłopocie bez oglądania się na godzinę. Musisz mieć świadomość, iż możesz być naszym bliskim przyjacielem nawet jeżeli absolutnie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie bywa. Oto stały system na działanie.Możesz kalkulować naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Ulokowanie pojazdu na kołach albo wydostanie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego lub dopełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy i w ramach Assistance
  • Transport, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Tutaj na naszej stronie jesteś w stanie zapoznać się ze detalami pełnej palety usług to pozwoli ci podjąć kluczową decyzję o ewentualnej naszej pomocy. Na przyjaciół jesteś w stanie czekać zawsze i gdziekolwiek, tymczasem  szczególnie w mieście Stąporki.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest istotą wszystkich naszych usług, jednak jak już wspomnieliśmy zawsze jesteśmy przygotowani do transportu lawetą względnie autolawetą każdego auta. Awaryjny samochód potrafimy na pewno, w zakresie samopomocy kierowców, podholować na linie holowniczej, chociaż hamujemy entuzjazm kiedy pojawia się korzystanie z takiego zagrożenia bez doświadczenia.


Są powody żeby tę poradę rozpatrywać pryncypialnie. Przy holowaniu szczególnie znaczące są biegłość i fachowość. Poza tym odpowiedni sprzęt, gdyż przeciętna lina holownicza umie być tandetna. Dzisiaj kiedy wszystkie podróże w dużej mierze realizują się po trasach szybkiego ruchu i autostradach ważną informacją bezwzględnie jest fakt, iż holowanie na tych trasach na pewno jest zabronione. Pewnie nie ma potrzeby w zasadzie o tym przypominać, lecz akurat MegaHol utrzymuje wszystko co jest przydatne, aby fachowo odholować każdy pojazd.


Zatem nie potrzebujemy podkreślać, iż w stałej dyspozycji są stosowne do tego lawety i autolawety. O dowolnej porze umiemy, dość szybko dostarczyć na miejsce zdarzenia optymalny transport i bezawaryjnie przewieźć i sprzęt i podróżnych do określonego usytuowania.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta profesja nas pociąga. Ciągle kroczymy po palmę pierwszeństwa w przewozie samochodów ciężarowych jak również w ciężarowej pomocy drogowej. Świetna oferta i pewność doskonałej marki własnych usług jest ważnym krokiem w stronę wypracowania takiego finału. Niesprawność Tir-a na drodze, podobnego zdarzenia nigdy nie zazdrościmy nikomu, jednakże przecież jak umiemy sobie wyobrazić, to się może zdarzyć. Tasiemcowe korki będą mogły się budować nawet na drodze dwupasmowej skoro wykluczymy z ruchy jeden pas. Nawet nie wierzmy, iż będzie łatwiej na bocznych drogach bo bywają one bardzo ruchliwe, a niesprawność TIR-a jest w stanie je kompletnie zatkać. Trzeba więc docenić zawodowców od napraw bezpośrednio w miejscu zdarzenia a także fachowego przewozu pojazdów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol znajdują się na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a dodatkowo sprzęt do podnoszenia wielkich pojazdów z dołu i oczywiście pozwalający na umieszczenie ich na kołach. Mamy w tej sytuacji szansę szybkiego odblokowania drogi i przewiezienia TIR-a w najlepsze rejony pozwalające wszczęcie bezkolizyjnej formy remontu. Szybko i bezpiecznie przewieziemy pełen wachlarz kłopotliwych samochodów w tym: pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy.


Gwarancją kondycji naszych usług jest oczywiście zawodowa kadra osiągalna zawsze dla was przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

W każdym przypadku potrafi się wyjaśnić, że absolutnie nie będzie zamówienia na holownik i niskopodwoziówkę. Usterkę mogą naprawić mechanicy z mobilnego serwisu, który w odpowiedni rejon przyjedzie znacznie prędzej.


Tak samo czy to będzie kwestia wulkanizacji opony czy też porady przy małych wadach napędu, w każdym przypadku chcemy być na to gotowi. To po prostu rola wnikliwego sondażu zrealizowanego podczas uznania zgłoszenia. Rzecz zrozumiała, że zawsze może wyskoczyć coś nadzwyczajnego i błyskawiczna reperacja nie stanie się wykonalna, jednakże w tej sytuacji natychmiast podjeżdża autolawety czy może niskopodwoziówka czekająca wyłącznie na żądanie.


Każde zlecenie to dla nas jednostkowy incydent bowiem każda usterka jest inna. Kontrahent ma prawo nawet nie mieć racji przynajmniej co do oceny okoliczności zdarzenia, natomiast my umiemy wsłuchać się w jego propozycje i sugestie, a potem wydobyć konieczne wnioski, bo tak postępuje się z przyjaciółmi. Komfort funkcjonowania dostarcza nam wyśmienicie zaopatrzone zaplecze, stąd wysłuchanie zleceniodawcy powinno nam jedynie ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy

Rożnego modelu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w firmowym taborze posiadamy pod dostatkiem, dlatego zdecydowaliśmy się na rozbudowanie naszej propozycji usług o transport maszyn budowlanych, drogowych oraz rolniczych. To ze wszech miar rozważna decyzja, gdyż wykorzystuje potencjał naszych doświadczonych kierowców i sprzętu, i tym samy zmniejsza koszty działalności w ten sposób wpływając na zmniejszenie wycen standardowych prac.


Umiejętnie przewieziemy na wskazane położenie kombajny, pikapy i busy, koparki, walce drogowe, w granicach naszego kraju i zagranicą. Oraz frachty ponadnormatywne oraz ładunki dłużycowe.


Zawsze ubezpieczamy frachty mimo że jesteśmy spokojni, iż w naszych profesjonalnych rękach muszą być bezpieczne. Jakiekolwiek formalności także certyfikaty wskazane do specyfikacji związanej z wykonywaną przez nas usługą, regularnie bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Ale czemuż nie? Jeśli nie ma tu veta to widać, że może być MegaHol. Nie zamierzamy by pozostali czuli się gorsi, ale szczególnie mocno chcemy być najlepsi. Jest mnóstwo pomocy drogowych troszkę mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednak zapewne każda wypełnia swoje zadania.


Odważ się jednak zagłębić w niniejszy problem. Nasza kompletna sieć warsztatów to rodzina na którą składa się cały szereg wspólników, co daje nam pozwolenie by deklarować w ofercie znacznie bardziej wszechstronny zespół pojazdów niż możliwość pojedynczego warsztatu. O wykwalifikowanych mechaników lub sprawdzonych kierowców także zapewne jest łatwiej w samej firmowej pajęczynie niż w indywidualnym zakładzie.  Indywidualny warsztat niestety nie ma całego asortymentu sprzętu, my dopasowujemy się właściwie do okoliczności i kierujemy na miejsce właściwy sprzęt plus dobranych fachowców, a zapewnia nam to firmowa sieć oddziałów działająca tak jak naczynia połączone.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się dokładnie z tego powodu i jesteśmy usatysfakcjonowani, że wyznacza regułę dostarczania naszych usług. Nasza firmowa sieć będzie na pewno tworzyć ochronny parasol nad działalnością wyprawionej obsady fachowców, którzy będą ekipą z małego zakładu, zapewne powiązaną rodzinnie lub przyjaźniami, jednak będą spokojni mając takie zaplecze.


Indywidualna ocena prac skutkuje tym, iż wielokrotnie będziecie mieć skromniejsze wydatki niż się spodziewacie. Zlecenia z OC oraz Assistance realizujemy w zakresie ubezpieczenia.


I to jest dokładnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel ze Stąporków, który liczy na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: