LAWETA STARY SĄCZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych STARY SĄCZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie aut



Firmy w wspólnej dziedzinie pracują podobnie, ale… To jest pomoc drogowa, która wyciągnie do Ciebie uczynną rękę niczym najlepszy przyjaciel. Przyjaciel godny zaufania oraz gotowy na jakiekolwiek rozwiązania.


W okolicy Starego Sącza przytrafiło się wydarzenie w rezultacie którego brałeś udział w stłuczce lub zaliczyłeś awarię? Nie marnuj czasu na szukanie pomocy bo wystarczy, że wystukasz numer do przyjaciela, do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Dotrzemy błyskawicznie. W tej obsadzie są fachowcy którzy przywiozą mobilny serwis.


Absolutnie nie istnieją widoczne bariery by sfinalizować na trasie kompletne drobne naprawy. Życzymy wam byście bezawaryjnie przemierzali krajowe ulice, jednak rozumiemy, że zdarzają się przebite koła, silniki które nie mogą odpalić, niespodziewane deficyty paliwa w baku bądź popsuty mechanizm wycieraczek w dżdżysty dzień. Wtedy z radością przyjedziemy żeby wyeliminować niesprawność na miejscu zdarzenia. Autoautolawety lub autolawety są planowo gotowe do drogi. Jeśli okażą się potrzebne nie będzie z tym jakiegokolwiek kłopotu. Jesteśmy podobnie zdecydowani na holowanie w dowolnym zespole czy to przy pomocy sztywnego holu czy też lin holowniczych. Jeżeli okaże się, że to będzie niezbędne każdorazowo zabezpieczamy obszar usterki albo wypadku. Nie ważne czy ugrzązłeś na autostradzie, obwodnicy ekspresowej lub na bocznej ulicy dojazdowej. Dostarczymy pomoc w każdej lokalizacji. Bowiem znajdujemy się u siebie dlatego rozpoznamy tutaj obojętnie którą ścieżkę.


Absolutnie nie wypieraj z pamięci telefonu do przyjaciela. Możesz się zorientować w całym kraju jak może być wartościowy. Wystukaj numer. Czas jest bez znaczenia gdy znalazłeś się w potrzebie. Przybędziemy z pomocą – niechybnie! Bowiem tak właśnie działa pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Tacy mają być przyjaciele.


Potrafimy objąć Cię opieką przez całą dobę:

  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ulokowanie samochodu na kołach albo wydobycie go na drogę
  • Usunięcie źle zatankowanego paliwa albo transport niezbędnych ilości paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki oraz w zakresie usług Assistance

Jeśli to nie kłopot skieruj uwagę na fakty! Przyjaciel z Starego Sącza czuwa gotowy do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety ewentualnie autolawety wkraczają w grę jeżeli zamierzamy zastosować szybki oraz prosty klucz transportu uszkodzonych samochodów. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada jest to jedyna dopuszczalna technika gdyż holowanie jest w tym wypadku prawomocnie wzbronione. Nasza pomoc drogowa w rejonie Starego Sącza rozporządza wieloma profesjonalnymi, znakomicie zaopatrzonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) oraz specjalnie wykwalifikowaną ekipą. W momencie załadunku oraz transportu samochodów bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Na wyznaczone miejsce całodobowo przywieziemy pojazd oraz potencjalnych pasażerów.


Potencjalną modyfikację typu usługi na holowanie można przedsięwziąć w dowolnej chwili o ile zezwalają na to paragrafy i stan techniczny samochodu. Z maksymalną szybkością 60 km/h może przemieszczać się na trasie ten skład, holowanie zatem wydaje się być po prostu wolniejsze.



Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Awaria samochodu ciężarowego na trasie, o czym doskonale wiemy, to poważny problem. TIR jeżeli ulegnie niesprawności zawsze jest początkiem problemów na drodze. Wtedy holowanie staje się nierzadko konieczne. Pomoc drogowa z Starego Sącza radzi sobie profesjonalnie z takim problemem.


Profesjonalny sprzęt pozwala nam na holowanie jakiegokolwiek modelu samochodu. Pierwszorzędnej jakości profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy pomagają nam pewnie oraz efektywnie przewieźć pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy czy autobus w przypadku kiedy jest to niezbędne. Nie ma dla nas mało dostępnych stanowisk, ani pojazdów w takim stanie technicznym, że są nie do wyciągnięcia. Choćby TIR-a po incydencie drogowym wydostaniemy z wykopu oraz ulokujemy na kołach.


Jeżeli będzie nieunikniony transport ładunków przewożonych przez zepsuty samochód również się takim problemem zainteresujemy i załatwimy ich transport. Przepakujemy je i przewieziemy na określone miejsce.


Wasz spokój i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas celem stąd 24 godziny na dobę pracuje nad nim nasza kompetentna, wyspecjalizowana załoga. Nie przykuwają naszej uwagi sytuację pogodową bo dzięki rozwojowemu zapleczu jesteśmy w stanie zrealizować każde wezwanie i to w każdej godzinie dnia i nocy.



Mobilny serwis 24h


Mnóstwo awarii jest łatwych w naprawie. To takie usterki niweczące dalszą jazdę, ale łatwe do rozwiązania na miejscu. Choćby zniszczone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przekuta opona albo niedobór oleju, paliwa bądź czasami nalanie do baku niedobrego paliwa. Na szczęście miejscowa pomoc drogowa całodobowo świadczy doraźne naprawy wykonane przez mobilny serwis. Laweta okaże się nie wskazana. W rejon awarii serwis dojedzie najszybciej, a w bogatym kalejdoskopie usług jest również mobilny punkt wulkanizacji operujący 24 godziny na dobę.


Cecha jaką się odróżnia mobilny serwis to przeszkolona ekipa. Charakter drobnych napraw jakich mogą się podjąć na ulicy, nie bacząc na markę i rodzaj pojazdu, jest faktycznie szeroki.


Zatelefonować wystarczy tylko raz. Czasu na reakcje nie potrzeba nam wiele. Kilkanaście minut na przyjazd na miejsce a także kilka minut na telefoniczne uzgodnienie szczegółów niesprawności, marki pojazdu i rzecz jasna lokalizacji zajścia. Wszechstronne nastawienie do wszystkich incydentów jest kwintesencją naszego zaangażowania gdyż naszym kierunkiem jest w całości wesprzeć kierowcę.



Transport niskopodwoziowy


Wszechstronna propozycja usług jaką oferujemy indywidualnym i firmowym odbiorcom zawiera również przewóz maszyn budowlanych. Którąkolwiek dużą maszynę drogową, spychacze czy na przykład zgarniarki możemy przewozić skutecznie i rzecz jasna bezpiecznie. Dokonujemy jeszcze przewozu wszystkich maszyn rolniczych. Odpowiednio wyszkoleni do transportu niewielkich, jednak ciężkich pojazdów, kierowcy są gotowi na transport powiedzmy wózków widłowych. W czasie frachtu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy z naszego branżowego taboru. Trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenia a także… dużo więcej innych specyficznych ładunków.


Takiego rodzaju usługę można u nas zadysponować na terenie naszego kraju. Przewozu podejmujemy się także zagranicą. Ubezpieczamy towary, a na oferowane usługi rozporządzamy kompletną, konieczną dokumentację.



Dlaczego my?


Z tego powodu, że Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał to fachowa pomoc drogowa osiągalna 24h na dobę i 365 dni w roku, nie zaledwie w tym regionie, lecz w całym kraju. Ze względu na to, że podstawy zachowania w poszczególnych sprawach formujemy w oparciu o obserwacje i doświadczenie wykwalifikowanych profesjonalistów z wielu ośrodków. Uruchamiając ten projekt spodziewaliśmy się skutku w formie znakomitej efektywności i jakości usług przy korzystnym przeliczniku ceny.


Wszelką usługę szacujemy rozdzielnie. Pod uwagę przy kalkulacji bierze się: rozmiar czynności wykonanych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik, miejsce zdarzenia, model samochodu, który serwisujemy i oczywiście użycie części zamiennych.


Nasze zlecenia utrzymują przystępne ceny, ale potrafią być wolne od opłat gdy Państwo posiadają odpowiednie ubezpieczenie Assistance lub gdy nasza działalność jest zawiniona wcześniejszą stłuczką do której doszło z przyczyny osób trzecich i oczywiście koszty pokrywa się z OC winnego kolizji.



Przyjaciel nie rozczaruje!

W przypadku kłopotów Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – przyjaciel z Starego Sącza czeka pod telefonem zdeterminowany by Ci pomoc.




SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: