LAWETA STRYKÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych STRYKÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPowinno się obiektywnie zaznaczyć, iż naszą profesją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, co na szczęście nie oznacza, że rezygnujemy z wykonania innych zamówień, a wręcz przeciwnie dysponując doskonale wyposażoną bazą możemy  obsłużyć wiele zleceń równocześnie. Dlatego właściwie nie zwracamy uwagi na gabaryt samochodu dlatego, że nasi kontrahenci zawsze są naszymi dobrymi przyjaciółmi i chcemy, by nasze uczynki utwierdzały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół znajduje się w potrzebie. Podkreślamy to, iż naszą specjalnością jest holowanie samochodów ciężarowych, ale oczywiście wszystkie nasze oddziały rozlokowane w całej Polsce muszą być w taki sposób wyekwipowane by podołać każdemu zleceniu w wystarczający sposób.


Kłopoty z autem na trasie to zwyczajna sprawa. Pewnym panaceum wydaje się być wówczas zatelefonować do MegaHol, a szczególnie jeżeli przydarzy ci się taka przygoda w okolicy Strykowa, bo to wiarygodna pomoc drogowa. Choć praktycznie holowanie auta bywa nieuzasadnione. Mobilny serwis to w chwili obecnej jest właściwie standardowa usługa, tymczasem jeżeli do serwisu dołożymy wykwalifikowaną załogę to przyjedziemy do was z specjalistycznym warsztatem. Nasze czynności na miejscu zajścia przywiodą do sprawnego rozwiązania usterki.


Nie pamiętamy takiej awarii z którą byśmy sobie nie dali rady. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy doświadczenia które, teraz upewnia nas w przeświadczeniu, iż podejmujemy słuszne decyzje w toku finalizacji przyjętych zadań. Wielokrotnie jest tak, że błaha niesprawność hamuje dalszą drogę, jednak dla pomocy drogowej niewielka reperacja praktycznie w rejonie zdarzenia nie powinna być kłopotem. Niech ci się nie wydaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z drobnostką, bowiem na drodze chociażby niewielka niesprawność auta często okazuje się trudna do własnej naprawy, zatem wycieraczki jak również opony, brak paliwa , a może nieodpalający napęd też czasami potrzebują naszej uwagi.


Nie myśl o tym, lecz miej to zawsze z tyłu głowy. Kiedy zupełnie nie umiesz odnaleźć się w terenie, nie potrzebujesz się trapić, bowiem my wyczekujemy nieopodal za miedzą. Nieistotne gdzie złapały cię kłopoty my to miejsce odszukamy, więc szybko podamy ci przyjazną rękę. Ściągaj nas o jakiejkolwiek godzinie dnia oraz nocy. Idealnie jest posiadać przyjaciół na jakich wciąż można liczyć takich jak pomoc drogowa MegaHol. Taki jest stały sposób na życie.


Możemy objąć Cię kuratelą przez całą dobę:

  • Holowanie, przewożenie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Postawienie samochodu na kołach czy wydostanie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa ewentualnie usuniecie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji oraz w ramach Assistance

NASZA GALERIA


Obejrzyj ofertę jeżeli ciągle masz obiekcje! Masz rację, iż trudno uwierzyć jedynie zapewnieniom, jednak przypomnij sobie, że tutaj w Strykowie liczyć możesz na przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest esencją naszych usług, jednak w zasadzie jak właściwie wspomnieliśmy jesteśmy zorganizowani do transportu lawetą lub autolawetą każdego auta. Mamy świadomość, że łatwą techniką pomocy jest holowanie, szczególnie kiedy mowa o samochodach osobowych. Przy wykorzystaniu linki holowniczej potrafi się podobnej usługi podjąć każdy prowadzący, my właściwie zalecalibyśmy sięgnięcie po usługi zawodowców.


Są czynniki aby tę poradę rozpatrywać poważnie. Podczas holowania wyjątkowo znaczące wydają się być biegłość i fachowość. Nie można w stu procentach zawierzyć przeciętnej linie holowniczej ponieważ zdarza się ona niepewna. Zaś w przypadku gdy dalekie wyjazdy coraz częściej odbywamy autostradą lub drogą szybkiego ruchu, kierowca musi wiedzieć, że na takich odcinkach dróg holowanie na sto procent jest wzbronione. Pewnie nie trzeba w zasadzie o tym mówić, jednakże właśnie MegaHol ma całość tego co może być niezbędne, aby kompetentnie odholować jakikolwiek pojazd.


Więc nie potrzebujemy informować, że w stałej bazie znajdują się stosowne do tego lawety lub autolawety. Bezpośrednio w rejonie lokalizacji zajścia zjawimy się bardzo szybko dostarczając odpowiedni sprzęt do solidnego odtransportowania waszych samochodów i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jest nasz żywioł. Przewóz samochodów ciężarowych oraz ciężarowa pomoc drogowa to strefy w jakich planujemy być najskuteczniejsi. Zapewniamy różnorodną propozycję oraz wytrawne przeprowadzenie prac. Usterka TIR-a na ulicy może stać się sporym kłopotem. Długie korki mogą się budować także na szosie dwupasmowej jeśli wyłączymy z ruchy jeden pas. Podobne, ewentualnie prawdopodobnie gorsze rezultaty potrafi taka awaria uczynić na pobocznej, jednak aktywnej trasie. Dlatego bezzwłoczna naprawa bądź sprawny, kompetentny przewóz takiego auta jest faktycznie ważny.


Jeśli jest konieczności podnosić TIR-a z dołu , a następnie postawić go na kołach powinieneś rozporządzać ciężkim, profesjonalnym sprzętem, jaki zawsze jest praktycznie w posiadaniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i ponadto uzupełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe i sztywny hol. Na co dzień mamy, zatem optymalne urządzenia, by dokonać bezpiecznej reperacji po poprzednim opróżnieniu trasy z awaryjnie unieruchomionego, kłopotliwego pojazdu. Prędko oraz bezpiecznie dostarczymy pełen arsenał uciążliwych aut w tym: pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy.


Gwarantuje to również fachowa kadra, która trzymając dyżury w naszych zespołach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój wewnętrzny oraz bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Może się okazać, iż holownik , a do kompletu niskopodwoziówka absolutnie nie będę tutaj obligatoryjne. Faktycznie się trafi gdy efekty usterki da się skasować na w lokalizacji zdarzenia co, choćby i na autostradzie, szybko może wykonać wykwalifikowana kadra mobilnego serwisu.


Od wulkanizacji opon po minimalne reperacje napędu na takie zdarzenia zawsze jest przygotowany mobilny serwis. Dzieje się tak w związku z tym, iż przy odbieraniu zgłoszenia przeprowadzamy na tyle skrupulatny rekonesans aby zespół mobilnego serwisu mógł do zlecenia wyruszyć dokładnie zorganizowany do akcji. Wiadomo, że w czasie realizacji usługi zawsze może się okazać, iż niesprawność jest uciążliwsza niż oczekiwania , ale wówczas pilnie zawsze jest sprowadzana, oczekująca na zlecenie autolawety czy też naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Wiemy, iż każdy incydent pewnie jest wyjątkowy więc przystępujemy do wezwań bardzo odrębnie. Wszyscy klienci maja prawo do złej oceny, to my musimy być fachowcami więc możemy darować przyjaciołom rozpatrując każde zamówienie jednostkowo. Podobne zachowanie jedynie wspomaga nas w luksusie realizacji zadań gdyż podstawę zapewnia nam profesjonalnie wyposażone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Posiadając w sprawności naprawdę dużą bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy też ciągników oczywistym było dla nas wyjście z ofertą przewozu dużych maszyn budowlanych czy może maszyn rolniczych. To fakt, że w tej gałęzi frachtu akurat nie specjalizujemy się, lecz kiedy wśród wysokiej klasy kierowców ma się tylu z optymalnym doświadczeniem i praktyką nie wolno nie wykorzystać tego potencjału.


U nas nie planujemy ograniczeń, w Polsce czy też zagranicą dostarczymy na wskazane miejsce pikapy, busy, koparki, walce drogowe czy też kombajny. Dodatkowo ładunki ponadnormatywne czy ładunki dłużycowe.


Wszelkie pojazdy i frachty przewożone w ramach realizowanych przez nas zleceń są u nas bezpieczne, lecz oczywiście każdorazowo ubezpieczamy frachty. Bierzemy na siebie wszelkie formalności związane z przewozem w tym potencjalne, potrzebne zezwolenia okazując się tym samym pełną dokumentacją niezbędną do świadczenia podobnej usługi.Dlaczego my?

Lecz czemuż akurat nie? W związku z tym ma prawo być MegaHol. Każdy ma prawo wpisać, iż jest najlepszy, jednakże my nawet nie staramy się minimalizować pozostałym wiedzy. Funkcjonuje dużo pomocy drogowych nieco mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednak zdecydowanie każda wypełnia swoje zlecenia.


Spójrz na to jednak inaczej. Prawdopodobieństwo zadysponowania stosownego sprzętu w tym wypadku powinno być zdecydowanie korzystniejsze niż w jednostkowym zakładzie choćby ze względu na liczbę wspólników. W sprawie kadr firmowa pajęczyna również buduje przewagę nad jednostkowym warsztatem, nawet wówczas jeśli funkcjonują tam prawdziwi profesjonaliści.  MegaHol to wyjątkowe powiązanie niedużych zakładów, które równocześnie się zasilają działając synchronicznie blisko zajścia przy tym zarządzając niecodziennym doborem zespołu pojazdów i oczywiście sprzętu.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się przede wszystkim w związku z tym i jesteśmy dumni, że wyznacza zasadę oferowania naszych usług. Przyjedzie do was najlepiej dobrana formacja profesjonalistów, prawdopodobnie z lokalnego warsztatu gdzie łączą ich więzy prywatne lub przyjaźni, ale będą mogli liczyć na szybką pomoc dużej pajęczyny.


Dowolne zamówienie dostaje własną wycenę , a skutek jest taki, że często u nas ceny za usługę mogą być niższe niż się oczekuje. Naturalnie przeprowadzamy wszelkie zamówienia z OC i Assistance i w podobnym wypadku wykonamy usługę bezkosztowo.


Oto jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa choć wcale nie wyłącznie. Zawsze Twój wnikliwy przyjaciel z Strykowa.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: