LAWETA STRZELCE KRAJEŃSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych STRZELCE KRAJEŃSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ radością witamy na witrynie MegaHol


Najwidoczniej potrzebujesz usługi pomocy drogowej w strefie miasta Strzelce. Trafiłeś bezbłędnie. w okolicznościach awaryjnych, w wypadkach jakichkolwiek doświadczeń losowych na drodze, a przed wszystkim w usługach holowania wszystkich aut poczynając od TIR-a poprzez pozostałe samochody ciężarowedostawcze, należymy do awangardy w tej branży. Raczej nie można zaoferować więcej niż sto procent. Lawety wynajęte z MegaHol umożliwiają taki stopień kondycji oraz zaufania przez 24h na dobę.


Wystukaj nasz numer! w tej chwili nie trwoń w tej sytuacji czasu na czytanie gdy stoisz gdzieś na trasie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak jeżeli ta gościna jest podyktowana tropieniem zaufania. Gwarancji w dalszym horyzoncie. Inaczej mowiąc jeżeli potrzebujesz zaznajomić się z pełną paletą usług, akurat nie wyłącznie holowania, zapewnianych przez MegaHol – ogólnopolską platformę warsztatów oferujących usługi ciężarowej pomocy drogowej, to zachęcamy do rozmowy. Tymczasem wirtualnej rozmowy, jednak nic raczej nie stoi na przeszkodzie by ją zamienić na kontakt bezpośredni.


Na wstęp naturalne pytanie:MegaHol – zasadniczo co to za pomysł?


MegaHol zdecydował się na zespolenie wielu mniejszych zakładów w ogólnopolską sieć ciężarowej pomocy drogowej. Absolutnie nie oferujemy usług jedynie TIR-om i nawet to jest oczywiste nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, jednakże przy takiej specjalizacji staramy się być siecią wielofunkcyjną w odniesieniu do przyjmowanych usług. Przewóz lawetą ewentualnie autolawetą i oczywiście holowanie pojazdów osobowych, lawetowanie popularnych skuterów i mniejszych pojazdów takich jak załóżmy kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W dowolnej sytuacji możemy przyjąć zlecenie frachtu uciążliwych maszyn drogowych, budowlanych oraz rolniczych, bowiem specjalizując się w TIR-ach w sposób bezpośredni jesteśmy w posiadaniu stosownych lawetnaczep niskopodwoziowych. Zaczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej od lat skutecznie działamy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw sąsiednich. Obecnie jest możliwość by MegaHol odnaleźć także w Strzelcach, a też w całym szeregu kolejnych lokalizacji w Kraju, w których w każdym przypadku uzyskacie usługi na najlepszym poziomie.


Żywimy nadzieje, że w zasadzie za moment w całym kraju.Jakie korzyści zapewnia taka sieć klientom?


Pewność jakości oraz bezpieczeństwa usługi w czasie 24h na dobę. To zrozumiała wartość i nie ma pretekstu oczekiwać więcej od usługi holowania. Cena, która w części przykładów ma prawo mieć znaczny wpływ na wybór usługodawcy nie musi być tak ważna przy decyzji wezwania realnej pomocy drogowej. Czas dojazdu w rejon wezwania w przypadku sieci MegaHol jest zdecydowanie krótszy niż standardowo. Profesjonalnie wyszkolone do pracy brygady MegaHol maja swoje specjalizacje, ale dzięki działaniu w sieci łatwo jest na konkretne zamówienie wyekspediować pomoc drogową najlepiej skomponowaną do zapotrzebowania. Nie ma szans by było dla MegaHol tematem skierowanie do ciężkiego wezwania paru specjalistów, którzy na etacie pracują w innych zakładach, ale pracujących w ramach naszej sieci. Samodzielnie podejmująca zlecenia pomoc drogowa może mieć kłopot z wykonaniem bardziej skomplikowanych zleceń, ale w MegaHol do wyciągnięcia TIR-a z parowu dotrze dźwig z jakiegoś oddziału, mobilna wulkanizacja z innego, a kiedy to konieczne to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie są możliwości sieci. Sieć gwarantuje nam przewagę kiedy idzie o dostępność i mnogość sprzętu, a to przedłuża się na sprawność i markę naszych usług czyli konkretną korzyść naszych kontrahentów.Czy dzięki sieci stawka za usługi się obniża?


Pomoc drogowa to kłopotliwy temat do wprowadzenia nie zmiennej opłaty za usługę tym bardziej, że za każdym razem podejmujemy się szeregu działań, które są przed wyjazdem nieprzewidywalne. w tym przypadku pierwszej wyceny usługi podejmuje się dyżurny, który przyjmuje zgłoszenie. Właśnie wówczas wiemy dość dobrze jak daleko jest w okolice wezwania, jakich prac będziemy potrzebowali się podjąć na miejscu, na jaką odległość powinno się transportować dany pojazd, czy powinno się użyć mobilnego serwisu, jaki rodzaj lawety, czy naczepy może być celowy. Taka informacja pozwoli na szybką kalkulację wstępnych kosztów usługi. Aczkolwiek korekta wyceny czasem wydaje się być nieunikniona po zbadaniu sytuacji na miejscu zdarzenia. Jednakże w zasadzie ceny za nasze usługi są niższe niż u konkurencji i jest to konsekwencją sieciowego charakteru naszej firmy. Ponadto MegaHol realizuje oczywiście usługi bezgotówkowe dzięki umowie z licznymi ubezpieczycielami.Jakie usługi oferujecie oprócz holowania samochodów?


 • Praca w sieci dała MegaHol szerokie możliwości w uzupełnieniu oferty.
 • Najbardziej rozwiniętą usługą w MegaHol wydaje się być holowanielawetowanie.
 • Polecamy transport poszkodowanych autolawetą mającą dodatkowe 6 miejsc dla podróżnych.
 • Serwis mobilny dla wszelkich aut ciężarowych z odrębnym nastawieniem na TIR-y. Zdecydowanie pełna obsługa samochodów dostawczych, ale również i osobowych.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja czynna non-stop wykonująca tę usługę jednocześnie dla samochodów osobowych.
 • Usługowy przewóz samochodów różnych rodzajów.
 • Przewóz ciężkiego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Przewóz autokarów i nietypowych pojazdów.
 • W ramach nie tylko stałych umów nie tylko dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy też przemysłu świadczymy usługi transportu dłużycowego.
 • Wyciąganie z pobocza, rowu czy pola aut ciężarowych i nie wyłącznie takich.
 • Kompleksowa obsługa w terenie wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Jest naturalne, że cały tabor jakim dysponujemy jest poświęcony usłudze pomocy drogowej, równoważnie dzięki funkcjonowaniu w sieci mamy luksus podtrzymania gotowości z równoczesnym użyciem naszego sprzętu w usługach przewozowych. Sankcjonuje nam to ilość i rozmaitość lawetautolawet, oraz naczep niskopodwoziowych o rozmaitym przeznaczeniu. Skuteczność MegaHol pozytywnie odkłada się również na ewentualność podjęcia wielu działań równolegle nie dopuszczając strat na klasie oraz bezpieczeństwie wykonywanych prac. w MegaHol ponadplanowe usługi świadczymy 24h na dobę i każdego dnia nawet nie jedynie na w granicach kraju, ale też w granicach Unii Europejskiej.Czy istniej możliwość zapewnienia dla siebie takiej kompetentnej interwencji?


Jedyne co potrzeba to trzymać nasz kontakt w miejscu łatwo dostępnym, reszta to nasza typowa, naturalna odpowiedź na zgłoszenie. Na skutek funkcjonowania w sieci MegaHol jest doskonałą firmą oferującą pomoc drogową nie tylko zleceniodawcom indywidualnym, ale też obsługującą klientów flotowych. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy firma taksówkowa to nasi ewentualni usługobiorcy flotowi z którymi podpisujemy stałe umowy na opiekę. Również tutaj w MIEŚCIE. Długoterminowa opieka gwarantuje, że do awarii samochodów z floty dojedziemy sprawniej niż zwykle. Zasługą stabilnej umowy staje się również lepsze przygotowanie do wykonania usługi, ponieważ będziemy z założenia znać rodzaj taboru stałego kontrahenta. Na przykład serwis mobilny. Kiedy jest zawczasu gotowy do pracy z danym taborem to wyraźnie wzrasta i szybkość i klasa usługi i będą mniej dokuczliwe straty kontrahenta. Jeżeli wasza grupa pracuje w regionie miasta Strzelce to umowa z nami wydaje się być zrozumiała, ale grupy spoza naszego sektora, których samochody przemieszczają się w tej dzielnicy kraju dostatecznie regularnie, też podpisują z nami umowy ograniczając niebezpieczeństwo szkód. Lepiej mieć pomoc drogową w pobliżu gdy trafi się nam kolizja.


MegaHolHolujemy w okolice spokoju!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: