LAWETA SUCHEDNIÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SUCHEDNIÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNależy rzetelnie podkreślić, że naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa, co nie zakłada, że rezygnujemy z wykonania odmiennych zamówień, a nawet przeciwnie dysponując wyśmienicie zaopatrzoną bazą możemy  obsłużyć parę zleceń równocześnie. Swoich klientów traktujemy niczym przyjaciół, a to kluczowy krok do zapewnienia pomocy również tym którzy poruszają się znacznie mniejszymi wozami. Podkreślamy to, że naszą profesją bezwzględnie jest holowanie pojazdów ciężarowych, jednak wszystkie nasze oddziały rozlokowane w całej Polsce muszą być na tyle zaopatrzone żeby podołać jakiemukolwiek działaniu w optymalny sposób.


Nie znajdziesz stref chronionych i zawsze stosunkowo łatwo jest mieć awarię pojazdu. Czasami może to się wydarzyć dokładnie w okolicy naszego miasta Suchedniów, i w takiej sytuacji będziesz mógł bezproblemowo prosić o współpracę MegaHol, to idealne rozwiązanie. Ponadto nie musimy zaraz holować pojazdu. W naszych oddziałach rozporządzamy mobilnymi serwisami, a także wyśmienicie wyspecjalizowaną kadrą. Miejsce zdarzenia na krótki czas objawi się specjalistycznym warsztatem, i w taki sposób zaoszczędzimy czas i obniżymy koszt awarii.


Musimy być pewni, iż rozwiążemy każdy kłopot. Osobiste nastawienie na poziomie realizacji każdej pracy pozwala na pożądane efekty, zatem trzymamy się tych metod gwoli waszej satysfakcji. Wielokrotnie bywa tak, że banalna niesprawność udaremnia dalszą drogę, jednak dla nas drobna naprawa praktycznie w rejonie zdarzenia nie jest kłopotem. Zakończyły się sezony gdy musiałeś transportować ze sobą pełny warsztacik samochodowy bo teraz błahymi naprawami na trasie zajmujemy się my, wulkanizując opony, dostarczając brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte silniki czy może wymieniając w mżawkę zdarte wycieraczki.


Nie myśl o tym, lecz miej to w każdym przypadku z tyłu głowy. Jeżeli przebywasz z daleka, nie martw się jak nam wyjaśnić gdzie miałeś usterkę, bowiem my jesteśmy z sąsiedztwa. Pamiętaj, że masz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, w związku z tym nie martw się, iż nie potrafisz ustalić gdzie przebywasz my na sto procent cię znajdziemy. Wybierz numer kiedy jesteś w kłopocie bez zwracania uwagi na godzinę. Powinieneś mieć wiedzę, iż możesz być naszym dobrym przyjacielem i w sytuacji jeżeli właściwie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie się funkcjonuje. Tacy zawsze jesteśmy.Ręczymy za współpracę o każdej porze dnia czy nocy:

  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ustawienie pojazdu na kołach albo wydobycie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego lub dolanie niedostatku paliwa w baku
  • Pomoc w granicach Assistance lub darmowe usługi z OC winnego kolizji
  • Przewóz na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Osobiście przekonaj się co ukrywa kompletna paleta możliwości jeśli wciąż nie masz ufności. Lecz na przyjaciół z miasta Suchedniów możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Pewnie wolno nam powiedzieć, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, jednak nie ma widocznych przeciwwskazań, żeby naszymi profesjonalnymi autolawetymi i autoautolawetymi przewozić jakiś inny typ pojazdów. Mamy jasność co do tego, iż powszechną strategią interwencji jest holowanie, przede wszystkim jeśli mowa o pojazdach osobowych. Przy pomocy liny holowniczej może się podobnej usługi podjąć każdy kierowca, my właściwie radzimy skorzystanie z usługi zawodowców.


Są czynniki by tę wskazówkę rozpatrywać pryncypialnie. Na pewno najważniejszym wydaje się być doświadczenie i profesjonalizm usługi. Linka holownicza, którą przeważnie stosujemy do takiego rodzaju holowania jest jak się okazuje niesolidna. Trzeba też mieć w pamięci, iż holowanie takiego standardu na autostradzie lub trasie szybkiego ruchu jest wzbronione. A tu faktycznie powinno być pole do popisu dla specjalistycznego sprzętu i obsad pomocy drogowej MegaHol.


Dowolny model samochodów możemy dostarczyć korzystając z własnych lawet, lub autolawet. Właściwy transport przywieziemy prędko w rejon kolizji i pewnie przywieziemy na określone położenie i sprzęt i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To naturalnie nasz jedyny żywioł. Każdy pragnie stać się najefektywniejszym w bliskiej sobie dziedzinie, a my w przewozie aut ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie jesteśmy niedaleko tego celu. Zaręczamy różnorodną propozycję , ale też rzetelne przeprowadzenie usług. Niesprawność Tir-a na trasie, podobnego zdarzenia nie życzymy nikomu, ale przecież jak rozumiemy, to się może zdarzyć. Nawet wówczas kiedy awaria znajdzie sobie usytuowanie na dwupasmowych magistralach samo odłączenie jednego pasa ruchu na kilka godzin może utworzyć wielokilometrowe korki. Podobne, względnie prawdopodobnie przykrzejsze skutki może taka kolizja spowodować na drugorzędnej, jednak uczęszczanej drodze. Więc ekspresowa naprawa albo sprawny, fachowy transport tego samochodu jest naprawdę ważny.


Jeśli trzeba usuwać TIR-a z dołu , a także ulokować go na kołach musisz dysponować ciężkim, specjalnym sprzętem, który jest praktycznie na stanie ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i ponadto wzbogacają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy też sztywny hol. Rozporządzamy w takim razie koniecznymi zasobami by szybko otworzyć trasę tak aby można było bezkolizyjnie przeprowadzić reperacje. Duże pojazdy każdego rodzaju takie jak pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, potrafimy przez 24 godziny na dobę dostarczyć na wskazane miejsce szybko i bezpiecznie.


Gwarantuje to także specjalistyczna kadra, która piastując dyżury w naszych zespołach całodobowo, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój i zaufanie.Mobilny serwis 24h

Może się okazać, iż holownik oraz niskopodwoziówka nie będę tutaj użyteczne. Choćby i na autostradzie rezultaty usterki może skasować mobilny serwis, który w rejon zajścia nadjedzie skutecznie no i przywiezie wykwalifikowanych mechaników.


My potrafimy być zabezpieczeni na wiele wariantów usterek od wulkanizacji opon po reperacje silnika. Udaje się to w związku z tym, że przy zgłoszeniu wykonujemy na tyle dokładny rekonesans aby mechanik mobilnego serwisu mógł do zlecenia wyjechać gruntownie zorganizowany do akcji. Może zdarzyć się, że rekonesans telefoniczny jest niezadowalający i mechanik mobilnego serwisu jednak nie jest w stanie zakończyć krótkiej reperacji, na szczęście nie jest to jeszcze problem ponieważ w odwodzie zawsze oczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Awarie, aczkolwiek zbliżone bywają jednakże nadzwyczaj rożne, z tego powodu też do wszystkich zadań podchodzimy jednostkowo. Klient ma prawo nie mieć racji co do oceny sytuacji, jednak my możemy wsłuchać się w jego potrzeby i wskazówki, a potem wysnuć konieczne wnioski, bowiem w taki sposób działa się z przyjaciółmi. Przyjęte nastawienie tylko wspiera nas w komforcie pracy gdyż pewność zabezpiecza nam wyśmienicie wyekwipowane zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy       

Dysponujemy znakomitą bazą lawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście ciągników stąd zdało się być normalnym zwiększenie firmowej palety usług o przewóz sporych maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych. To ze wszech miar słuszna decyzja, gdyż wykorzystuje potencjał swoich doświadczonych kierowców i sprzętu, a tym samy zmniejsza koszty działalności tak wpływając na zmniejszenie opłat standardowych prac.


Koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, aż do kłopotliwych chociaż małych wózków widłowych, wszelkie pojazdy potrafimy dostarczyć na wskazane miejsce na obszarze Polski oraz zagranicę. Obiektem naszej usługi mogą się stać także ładunki ponadnormatywne i frachty dłużycowe.


Będąc pod naszą opieką zawsze już będą bezwarunkowo bezpieczne, a nawiasem mówiąc i tak w każdym przypadku ubezpieczamy fracht. Przyjmujemy na siebie jakiekolwiek formalności połączone z transportem w tym możliwe, nieodzowne pozwolenia wykazując się w ten sposób całkowitą specyfikacją nieodzowną do oferowania tej usługi.Dlaczego my?

Bo nawet nie szukamy takiego powodu, ażeby akurat nie. W związku z tym ma prawo być MegaHol. Akurat nie potrzebujemy umniejszać umiejętności pozostałym, ale także nikt niczego podobnego rzecz jasna nie uprawia mówiąc, iż jest najlepszy. Jesteśmy przekonani, iż wszystkie pomoce drogowe czy ciężarowe pomoce drogowe spisują się niezmiennie profesjonalnie.


Odważ się wszakże zanurzyć w niniejszy problem. Nasza kompletna sieć oddziałów to formacja skupiająca cały szereg partnerów, a to zabezpiecza nam upoważnienie by przedkładać w ofercie zdecydowanie bardziej rozległy tabor niż propozycja pojedynczego zakładu. Nie odmiennie ma się rzecz z załogą o odpowiednich umiejętnościach i z kierowcami o istotnym doświadczeniu.  Tworzymy doskonałe zestawienie wzajemnie wspierających się niewielkich warsztatów, których potęgą jest niewielka odległość od usytuowania zderzenia i oczywiście niezwykły wybór sprzętu oraz technologi.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się właśnie dlatego i jesteśmy dumni, że wyznacza normę dostarczania naszych usług. Do zlecenia przyjadą odpowiedni fachowcy, pewnie z lokalnego rodzinnego zakładu, jednak będą mieli na wyciągniecie ręki dostęp do pomocy wielkiej firmowej sieci.


Indywidualna kalkulacja usług powoduje, że wielokrotnie ponosicie skromniejsze koszty niż oczekujecie. Zamówienia z OC oraz Assistance prowadzimy w zakresie ubezpieczenia.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa , a nawet nie tylko. Przyjaciel z miasta Suchedniów, który czeka na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: