LAWETA SULECHÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SULECHÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Mamy gwarantowaną licencję na pomoc


Kiedy dopada Cię awaria pojazdu lub każde odmienne wydarzenie losowe na szosie. Jeśli konieczna Ci jest pomoc w sprawie holowania TIR-a ewentualnie innego auta ciężarowego czy może dostawczego. Gdy szukasz pomocy to w rejonie Sulechowa  absolutnie nie mogłeś trafić lepiej. 24h na dobę, niepodważalną pewność jakości oraz bezpieczeństwa zapewnia autolawety zamówiona w MegaHol.


W zasadzie już w tej chwili wywołaj nasz firmowy numer, bo w momencie awarii absolutnie nie można tracić czasu na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeżeli być może masz chwilę, a pojawiłeś się na tej stronie bo potrzebujesz bezpieczeństwa. Gwarancji w dalszym horyzoncie. w takim razie to świadczy o tym, że chcesz zapoznać się z paletą naszych usług. MegaHol – ogólnopolska platforma zakładów zajmujących się ciężarową pomocą drogową ma różnych usług znaczny wachlarz daleko wykraczający poza usługę holowania. Zapraszamy więc do konsultacji. Rozmowa będzie na pewno wirtualna, ale oczywiście zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu.


Rozpocznijmy od pytania:Otóż z kim się komunikujecie?


MegaHol zdecydował się na zintegrowanie wielu małych zakładów w ogólnopolską platformę ciężarowej pomocy drogowej. Nie oferujemy usług wyłącznie TIR-om i nawet nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, natomiast przy naszej branży próbujemy być grupą wszechstronną pod względem wykonywanych zadań. Holowanie samochodów osobowych, lawetowanie motocykli i lżejszych pojazdów powiedzmy kładów, a zasadniczo transporty lawetąautolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


To oczywiste, że jeśli branżą takiej grupy jest TIR to niewątpliwym musi być dla niej jednoczesne wejście do usług transportowych w kategorii ciężkiej. Rozporządzamy bowiem adekwatnymi autolawetymi czy naczepami niskopodwoziowymi nie wspominając o ciągnikach, które pozwolą nam na przewóz kłopotliwych maszyn rolniczych, budowlanych oraz drogowych. Zaczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej od wielu lat z sukcesem pracujemy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw ościennych. Dzisiaj możecie nas odszukać również w Sulechowie, a i w całym szeregu innych lokalizacji w Polsce, w których zawsze zyskacie usługi na najlepszym poziomie.


Oczywiście są nadzieje, że w zasadzie za moment w całej Polsce.Co z podobnej platformy mogą wyciągnąć klienci?


Dobry standard i bezpieczeństwo usługi zapewniane 24h na dobę. Czy aby trzeba spodziewać się więcej w propozycji usług holowania? Cena, która w części przykładów potrafi mieć duży wpływ na dobór usługodawcy nie jest tak kluczowa przy decyzji wezwania realnej pomocy drogowej. Właśnie platforma pozwala ciężarowej pomocy drogowej MegaHol dotrzeć w rejon zdarzenia szybciej. Działanie w platformie MegaHol daje nam zdecydowanie większe możliwości w doborze załogi adekwatnie zorganizowanej do zadania, a tym samym właściwie na początku zwiększa jakość usługi. Zdecydowani też jesteśmy na bardzo wyszukane usługi potrzebujące specjalistów z wielu dyscyplin, bo dzięki sieci dysponujemy nie jedynie uniwersalnymi, ale i profesjonalistami skoncentrowanymi na jednej dziedzinie. Podesłanie specjalistycznej lawety potrafi być niewystarczające gdyż TIR czy bus tkwi w parowie i całkowicie inny sprzęt wraz z brygadą są tutaj przy okazji przydatni. Platforma gwarantuje nam przewagę kiedy chodzi o dostępność i mnogość sprzętu, a to przedłuża się na szybkość i markę naszych usług to znaczy niewątpliwą korzyść naszych klientów.Wartość usługi jest ważna.


To normalne iż może się przytrafić, że potrzeba będzie podejmować czynności, których nie mogliśmy zaplanować dlatego zbudowanie sztywnego cennika usług w wypadku pomocy drogowej jest po prostu wymagające. Standardem u nas jest sytuacja, że nasz koordynator tymczasowo ustala koszt z zamawiającym. Takie wskazówki jak typ pojazdu do którego wzywana jest pomoc drogowa, jego stan w diagnozie klienta, odległość do miejsca kolizji i miejsca potencjalnego transportu to ważne informacje, które potrafimy otrzymać na etapie pierwszej rozmowy. Koordynator będzie wiedział o co powinien zapytać, a takie informacje dostarczą mu komplet tego co jest pomocne do początkowej wyceny. Jednakże powinno się pamiętać, że na miejscu często może zaistnieć sporo dodatkowych kłopotów, które zmuszą nas do poprawki kalkulacji. z góry natomiast wolno państwu założyć, że wycena konkretnej marki usługi w naszej platformie będzie faktycznie mniejsza niż u konkurencji. MegaHol ma także poświadczone umowy z dużą reprezentacją ubezpieczycieli co ułatwia kontrahentom rozliczenia bezgotówkowe za nasze usługi.Czy holowanie aut to cała propozycja naszej firmy?


 • Na skutek działania w sieci repertuar usług MegaHol wydaje się być znaczący.
 • Rzecz prosta istotą jest pomoc drogowa przez usługę holowania i lawetowania.
 • Przewóz autolawetą jednocześnie podróżnych, na przykład do 6 osób.
 • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów, innych aut ciężarowych oraz dostawczych, a także kompletny serwis pojazdów osobowych.
 • Czynna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z opcją wszelkich rozmiarów opon, aż po auta osobowe.
 • Fracht usługowy wszelkich pojazdów od aut osobowych po ciągniki.
 • Transport maszyn rolniczych, drogowych i budowlanych.
 • Fracht samochodów niestandardowych, ale też powiedzmy autokarów.
 • W umowach nie tylko stałych także usługa frachtu dłużycowego.
 • Zdecydowane i bezpieczne dla auta wydobywanie go z pobocza, rowu, pola czy nietypowego trudno dostępnego miejsca.
 • Dostarczanie wszystkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, po prostu w terenie.

Dzięki organizacji sieciowej potrafimy podtrzymać całkowitą chęć do niesienia pomocy w granicach ciężarowej pomocy drogowej, przy równoległym harmonijnym świadczeniu usług transportowych. w MegaHol wykorzystujemy ilość i różnorodność lawet, autolawet, a również naczep niskopodwoziowych o wszelakim przeznaczeniu, jakimi dysponujemy dzięki platformie. Możemy nawet realizować kilkanaście usług równolegle nie tracąc na jakości i czasie. Wszystkie usługi oferujemy 24h na dobę, każdego dnia w obrębie całego kraju i zagranicą na obszarze Unii Europejskiej.Czy jest pewność usługi z warunkiem współudziału MegaHol?


Jedyne co potrzeba to posiadać nasz numer w miejscu łatwo osiągalnym, reszta to dobra, rutynowa, łatwa do przewidzenia odpowiedź na otrzymanie zlecenia. Dzięki ofercie sieciowej MegaHol jest doskonałą marką świadczącą pomoc drogową nie tylko klientom indywidualnym, ale też obsługującą kontrahentów flotowych. w każdym polskim oddziale, również tutaj w Sulechowie, wolno państwu z nami parafować stałą umowę na kuratelę nad flotą TIR-ów i pozostałych samochodów ciężarowych względnie dostawczych albo przypuśćmy firm taksówkowych. Ta umowa obliguje nas do niezwłocznego przyjazdu w rejon wezwania co zapewnia nam sieciowa architektura. Szybkość, która w dzisiejszych sezonach urasta do roli najważniejszych parametrów usług pomocy drogowej, nie ma prawa realizować się kosztem jakości tychże, w związku z tym świadomość rodzaju taboru naszych stałych klientów ma tak istotne znaczenie dla efektywności naszych prac. Wyekspediujemy na przykład z góry przygotowany do zlecenia serwis mobilny i wasza firma poniesie mniejsze szkody. Jeżeli wasza firma funkcjonuje w rejonie Sulechowa to umowa z MegaHol zdaje się być naturalna, ale grupy spoza regionu, których pojazdy poruszają się w naszej przestrzeni raczej regularnie, też podpisują z MegaHol umowy redukując zagrożenie strat. Dobrze jest mieć pomoc drogową pod ręką gdy trafi się nam kolizja.


Holowanie jedynie w okolice dobrobytu – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: