LAWETA SWARZĘDZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SWARZĘDZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak powinien wybrzmiewać tytuł niniejszego działu, mimo, że patrząc z innej perspektywy otwarci zawsze jesteśmy na wszystkie zamówienia. Na szczęście nie traktujemy was jak klientów wyłącznie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy jedynie z tego powodu, iż jeżdżą mniejszym samochodem. Jesteśmy przygotowani na holowanie samochodów ciężarowych w tym samym stopniu jak i pozostałych aut i wszystkie nasze oddziały rozmieszczone w całej Polsce zawsze są należycie wyekwipowane.


Awaria pojazdu jest w stanie zaskoczyć cię w każdej chwili w prawie nie spodziewanym czasie. Absolutnie w takiej sytuacji nie marnuj czasu na wyszukiwanie przysługi wyłącznie od początku wybierz numer do MegaHol, w okolicy miasta Swarzędz to jedna z najwłaściwszych pomocy drogowych. Tymczasem może zdarzyć się, że nie zajdzie zasadność holowania. Niejako na początku warto wykorzystać mobilny serwis, a nasze profesjonalnie wykwalifikowane kadry są w stanie sobie poradzić z reperacją. Zaś w efekcie awaria zostanie usunięta na miejscu.


Zawsze jesteśmy spokojni o to, że pokonamy każdy kłopot. Zdobyte doświadczenie ukształtowało naszą pewność siebie, i dzisiaj to przenosi się na wasze zadowolenie z naszej pracy. Drobne naprawy, które wystarczy wykonać bezpośrednio w terenie to dla pomocy drogowej przeważnie przeciętne usterki, choć klientom utrudniają dalszą jazdę. Wycieraczki, paliwo, opona, nie uruchamiający się zespół napędowy i całe bogactwo kolejnych drobiazgów, zajmiemy się dowolną drobnostką.


Wiedz! My zawsze jesteśmy z okolicy, więc kiedy niestety nie potrafisz wytłumaczyć w którym miejscu masz awarię absolutnie nie musisz się martwić. Nieistotne gdzie dopadły cię kłopoty my to miejsce znajdziemy, więc natychmiast zaproponujemy ci pomocną rękę. Wzywaj nas o jakiejkolwiek godzinie dnia lub nocy. Przyjedziemy na pewno dlatego, że to pomoc drogowa MegaHol. Istotnie tak zawsze mamy.


Jesteśmy zdeterminowani do dostarczania usług i w dzień i w nocy:

  • Stawianie pojazdu na kołach czy wyciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie błędnie wlanego paliwa lub dowóz paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki jak również w ramach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Nasza oferta jest tutaj zaprezentowana w drobiazgach czyli będziesz mógł rozproszyć obiekcje. Tymczasem tu w mieście Swarzędz jesteś w stanie liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Kompletny zespół lawet lub autolawet jest przystosowany do przerzutu każdego modelu samochodu, mimo, że nigdy nie ukrywamy, iż szczególnie nastawieni zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Jedną z metod holowania bezwzględnie jest samopomoc kierowców którzy ciągną samochód, szczególnie auta osobowe przy wykorzystaniu linki holowniczej, jednak naszą poradą jest zalecenie by wykorzystywać w takim momencie profesjonalistów.


Nie wyśmiewajcie takiej wskazówki. Niewątpliwie najistotniejszym wydaje się być doświadczenie i profesjonalizm usługi. Ponadto właściwy sprzęt, ponieważ normalna linka holownicza może bywać niedoskonała. Dziś gdy wszystkie wyjazdy w poważnej liczbie realizują się po trasach szybkiego ruchu lub autostradach znaczącą wiadomością jest fakt, iż holowanie na takich trasach na pewno jest wzbronione. Zatem należałoby wyszukać pomoc drogową MegaHol, ponieważ dysponujemy i koniecznym sprzętem i kompetentną ekipą.


Będące w profesjonalnym taborze lawety albo autolawety pozwalają nam na przewiezienie jakiegokolwiek modelu auta. O każdej godzinie potrafimy, nadzwyczaj prędko przywieźć w rejon kolizji odpowiedni transport oraz solidnie przewieźć i sprzęt i pasażerów do określonego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To działalność nas pasjonuje. W przewozie aut ciężarowych, a zarazem w ciężarowej pomocy drogowej próbujemy być zawsze wśród najdoskonalszych. Tak samo w propozycji usług jak też w klasie ich realizacji. Z popsutym TIR-em tarasującym trasę spotkał się chyba każdy kierowca. Tasiemcowe korki będą mogły się budować także na trasie dwupasmowej kiedy wyłączymy z ruchy pojedynczy pas. Niestety nie sądźmy, że będzie lepiej na peryferyjnych trasach gdyż bywają one bardzo ruchliwe, tymczasem usterka TIR-a może je totalnie unieruchomić. Stąd warci uwagi muszą być spece od krótkich napraw w rejonie zdarzenia, i oczywiście gwarantowanego frachtu samochodów.


Kiedy należy podnosić TIR-a z rowu i ustawić go na kołach musisz operować ciężkim, specjalistycznym sprzętem, jaki zawsze jest bezpośrednio na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a do tego uzupełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy sztywny hol. Rozporządzamy w takim razie adekwatnymi środkami by skutecznie odblokować jezdnię w ten sposób by można było bezkolizyjnie wykonać reperacje. Skutecznie i bezawaryjnie dostarczymy cały kalejdoskop dokuczliwych samochodów w tym: naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe.


Jakkolwiek kondycja naszych usług zabezpieczona jest przede wszystkim przez kompetentną załogę czuwającą zawsze w naszych brygadach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Potrafi się okazać, iż holownik oraz niskopodwoziówka akurat nie będę teraz obligatoryjne. W lokalizację niesprawności zdecydowanie szybciej nadjedzie mobilny serwis no i chociażby na autostradzie, wykwalifikowani mechanicy sprawnie dokonają potrzebnej reperacji.


My potrafimy być zabezpieczeni na wiele typów awarii od wulkanizacji opon po naprawy silnika. Udaje się to z tego powodu, iż przy odbieraniu zgłoszenia prowadzimy na tyle obszerny sondaż żeby personel mobilnego serwisu mógł w trasę wyjechać dokładnie zorganizowany do pracy. W każdym przypadku istnieje sposobność przywołania lawety lub holownika z naczepą niskopodwoziową wyczekujących w odwodzie na wypadek gdyby sprawna naprawa okazała się niemożliwa.


Jesteśmy pewni, iż każdy przykład jest niepowtarzalny w związku z tym podchodzimy do wezwań bardzo odrębnie. Traktujemy swoich kontrahentów jak przyjaciół i stąd wsłuchujemy się w ich potrzeby i podpowiedzi. Firmowi mechanicy, posiadając partnerstwo znakomicie zaopatrzonego zaplecza technicznego, uzyskują z tych konwersacji wyłącznie właściwe porady.Transport niskopodwoziowy

Rozbudowaliśmy swoją ofertę, jakkolwiek pierwotne usługi na takim rozwiązaniu absolutnie nie tracą, gdyż przewóz maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz drogowych wypływa z pełnej infrastruktury lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników znajdujących się w naszym profesjonalnym padoku. Wypada czerpać z potencjału kadry pomimo, iż akurat nie specjalizujemy się w takiej sferze przewozu, jednak mając kierowców o tym doświadczeniu jesteśmy wstanie zredukować całkowite koszty działalności, a tym samym jednostkowe wyceny usług.


Nawet nie planujemy obostrzeń, w kraju czy zagranicą dowieziemy na wyznaczone miejsce kombajny, pikapy, busy, koparki bądź walce drogowe. Również ładunki ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


Będąc pod naszą opieką są one zupełnie bezpieczne, jednak i tak w każdym przypadku ubezpieczamy ładunek. Nigdy nie obciążamy firmowych klientów przygotowaniem procedur i uzyskiwaniem dokumentów nieodzownych do realizacji zleconego transportu.Dlaczego my?

Dlatego, że absolutnie nie ma takiego czynnika, ażeby teraz nie. Dlaczego nie MegaHol? Każdy ma prawo wypisać, iż jest najlepszy, ale my na szczęście nie staramy się ujmować pozostałym zdolności. Jesteśmy pewni, że wszystkie pomoce drogowe albo ciężarowe pomoce drogowe spisują się dość profesjonalnie.


Powinno się właściwie zgłębić tą sytuację szerzej. Prawdopodobieństwo zadysponowania właściwego sprzętu w naszym wypadku powinno być znacznie większe niż w pojedynczym zakładzie bodaj ze względu na ilość wspólników. Oczywiście to samo działa w sprawie zawodowych kierowców oraz przeszkolonych mechaników. Stanowimy idealne powiązanie wzajemnie wspierających się niewielkich warsztatów, których siłą bezwzględnie jest bliska odległość od usytuowania zdarzenia i oczywiście niezwykły dostęp do sprzętu oraz technologi.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” legitymizuje się przede wszystkim dlatego i jesteśmy dumni, że określa zasadę świadczenia naszych usług. Do wezwania przybędą prawdziwi specjaliści, prawdopodobnie z małego familijnego warsztatu, jednak będą mieli na wyciągniecie ręki dostęp do pomocy ogromnej firmowej platformy.


Cennika nigdy nie mamy, jednak powinniście liczyć na realną cenę, często mniejszą niż się spodziewacie, a to dlatego, że szacujemy prace na bazie realnych danych. W przypadku usług wykonywanych z OC lub Assistance nie trzeba regulować zapłaty, bowiem rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


Więc oto jest MegaHol, nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z miasta Swarzędz, który oczekuje na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: