LAWETA SZAMOTUŁY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SZAMOTUŁY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNależy obiektywnie zaakcentować, iż naszą specjalizacją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, co nie znaczy, że wzbraniamy się od realizacji odmiennych zamówień, ba wprost odwrotnie administrując wyśmienicie zaopatrzoną infrastrukturą możemy obsłużyć kilka zamówień równocześnie. W tej sytuacji tak naprawdę nie kierujemy uwagi na format samochodu bowiem nasi kontrahenci są naszymi dobrymi przyjaciółmi i staramy się, aby nasze uczynki utwierdzały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół znajduje się w potrzebie. Jesteśmy gotowi na holowanie samochodów ciężarowych w tym samym stopniu jak i pozostałych pojazdów i wszystkie nasze zespoły rozlokowane w całej Polsce są właściwie zaopatrzone.


Nie ma miejsc chronionych i na ogół można mieć usterkę pojazdu. Usterka może wam się przytrafić w rejonie Szamotuł, lecz zachowaj spokój bo i w tym mieście utrzymujemy nasz warsztat, zatem przezornie wybierz numer do MegaHol będziemy na miejscu zdarzenia nadzwyczaj szybko. Choć właściwie holowanie auta może być zbędne. W sposób naturalny potrafi się wyklarować, że jedyne co potrzeba to praca mobilnego serwisu wsparta wyspecjalizowaną załogą. A w rezultacie usterka zostanie wyeliminowana na miejscu powstania.


Nie boimy się, że coś nas zaskoczy bo posiadamy wystarczająco dużo umiejętności, żeby nawet z wyrafinowanymi usterkami sobie poradzić. Dobre podejście do zrealizowania każdej usługi daje dobre efekty, więc przestrzegamy tych zasad gwoli waszej satysfakcji. Mnóstwo niesprawności które wstrzymują kierowcom dalszą podróż dla przeszkolonych drużyn okazuje się być nietrudnymi do naprawienia. Wycieraczki, paliwo, opona, nie uruchamiający się silnik i całe mnóstwo niezależnych detali, zajmiemy się dowolną błahostką.


Nie myśl o tym, lecz miej to stale z tyłu głowy. Jeśli chodzi o nas to śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, natomiast ty mogłeś tutaj przyjechać chociażby z krańca kraju. Nieważne gdzie dopadły cię problemy my to miejsce znajdziemy, więc szybko podamy ci życzliwą dłoń. Zaszła potrzeba pomocy więc dzwonisz, nie istotne o jakiej godzinie, twoi przyjaciele czuwają przez pełną dobę. Zjawimy się na miejscu na pewno bowiem to pomoc drogowa MegaHol. Ponieważ tacy są przyjaciele.Możesz polegać na naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydostanie samochodu na drogę albo stawianie go na kołach
  • Wyeliminowanie pomyłkowo wlanego paliwa ewentualnie dowóz paliwa
  • Pomoc w zakresie Assistance , a także bezpłatne usługi z OC stłuczki.

NASZA GALERIA


Nasza paleta możliwości jest tu zaprezentowana w drobiazgach zatem możesz rozwiać wątpliwości. Ale na pewno będziesz mógł w Szamotułach liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Kompletny zespół lawet i autolawet jest zaadaptowany do transportu jakiegokolwiek typu samochodu, choć nigdy nie ukrywamy, że przede wszystkim przygotowani zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Jedną z metod holowania bezwzględnie jest samopomoc kierowców którzy holują samochód, zwłaszcza samochody osobowe przy użyciu linki holowniczej, ale naszą radą absolutnie jest zalecenie by wykorzystywać w podobnym momencie zawodowców.


Wydaje się być trochę powodów dla jakich trzeba odczytać tą wskazówkę poważnie. Podczas holowania szczególnie znaczące wydają się być praktyka i fachowość. Zawodność zwyczajnych lin holowniczych adresuje czujność na sprzęt z jakiego należało by korzystać przy takiej usłudze. Na autostradach lub trasach szybkiego ruchu holowanie na linie jest wzbronione. Dlatego powinno się dobrać pomoc drogową MegaHol, ponieważ zarządzamy i optymalnym sprzętem i fachową kadrą.


Mamy w posiadaniu lawety i autolawety dobrane do transportu dowolnego typu samochodów, jak również podróżnych. Stosowny transport dostarczymy natychmiast w rejon zdarzenia i pewnie przywieziemy na określone położenie i sprzęt i oczywiście pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie jest nasz jedyny żywioł. Bezpośrednio w przewozie aut ciężarowych, i w ciężarowej pomocy drogowej próbujemy stać zawsze pośród najdoskonalszych. W identycznym zakresie w wartości wszystkich usług jak też w znacznej palecie. Awaria Tir-a na szosie, tego oczywiście nie zazdrościmy nikomu, ale ostatecznie jak umiemy sobie wyobrazić, czasem się może zdarzyć. Kilometrowe korki są w stanie się tworzyć nawet na drodze dwupasmowej gdy wyłączymy z ruchy pojedynczy pas. Tymczasem skutek potrafi być bardziej czasochłonny gdy do awarii dojdzie na drugorzędnej, jednak ruchliwej trasie. Z tego powodu cenni muszą być eksperci od natychmiastowych reperacji w rejonie zdarzenia, i oczywiście bezpiecznego transportu pojazdów.


Wszystkim co zasadniczo nieodzowne do kasacji takich awarii zarządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do usług pomocniczych. Jak widać na co dzień mamy prawdziwe możliwości frachtu dużego sprzętu w miejsce, gdzie bezpiecznie, można dokonać nieodzownych napraw. Ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, pełny wachlarz kłopotliwych pojazdów dostarczymy skutecznie oraz pewnie przez 24 godziny na dobę.


Zapewnia to jednocześnie wytrawna załoga, która odbywając dyżury w naszych zespołach całodobowo, 7 dni w tygodniu zabezpiecza wam spokój wewnętrzny i zaufanie.Mobilny serwis 24h

Może holownik i niskopodwoziówka nigdy nie będą potrzebne. W okolicę kolizji zdecydowanie prędzej dojedzie mobilny serwis no i także na drodze szybkiego ruchu, przeszkoleni mechanicy bezbłędnie dokonają niezbędnej naprawy.


Jeśli chodzi o nas to śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy zabezpieczeni na wiele wariantów niesprawności od wulkanizacji opon po reperacje silnika. Próbujemy przed wyjazdem określić inspirację niesprawności i z tego powodu prowadzimy precyzyjny rekonesans w czasie podejmowania zamówienia, dzięki takiemu zabiegowi nasi mechanicy jadą wcześniej gotowi do pracy. Naturalnie w toku realizacji usługi może się wyklarować, iż usterka jest groźniejsza niż kalkulacje i wtedy szybko zawsze jest ściągana, oczekująca na wezwanie autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Każde wezwanie to dla nas indywidualny przypadek gdyż każda usterka jest wyjątkowa. Kontrahent może akurat nie mieć racji co do diagnozy sytuacji, ale my potrafimy wsłuchać się w jego propozycje i sugestie, a następnie wydobyć właściwe wnioski, bo w ten sposób działa się z przyjaciółmi. Luksus pracy przynosi nam wyśmienicie zaopatrzone zaplecze, przeto wysłuchanie klienta może nam jedynie pomóc.Transport niskopodwoziowy

Rożnego rodzaju lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w naszym taborze mamy dużo, dlatego zdecydowaliśmy się na rozszerzenie stałej propozycji usług o przerzut maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych. To prawda, że w takiej dziedzinie frachtu akurat nie specjalizujemy się, lecz jeśli pośród wysokiej klasy kierowców wykorzystuje się tylu z stosownym doświadczeniem i praktyką nie wolno nie skorzystać z takiego potencjału.


Kombajny, koparki, walce drogowe, pikapy i busy, aż do ciężkich chociaż małych wózków widłowych, wszystkie pojazdy możemy dostarczyć na wskazane miejsce w granicach kraju lub zagranicę. Oraz produkty w formie towarów ponadnormatywnych bądź przewozów dłużycowych mogą być przedmiotem tej usługi.


W każdym przypadku ubezpieczamy ładunki mimo że zawsze jesteśmy spokojni, że w naszych profesjonalnych rękach muszą być bezpieczne. Przejmujemy na siebie wszelkie procedury połączone z frachtem w tym potencjalne, niezbędne pozwolenia okazując się w ten sposób pełną dokumentacją konieczną do dostarczania tej pracy.Dlaczego my?

Lecz dlaczego nie? Czemu akurat nie MegaHol? Każdy potrafi wypisać, iż jest najlepszy, jakkolwiek my nigdy nie zamierzamy odbierać pozostałym wiedzy. Jesteśmy przeświadczeni, że jakiekolwiek pomoce drogowe czy ciężarowe pomoce drogowe pracują wyraźnie korzystnie.


Sugerujemy zwróć na to uwagę patrząc zdecydowanie z przeciwnej perspektywy. Nasza profesjonalna energia tkwi w sieci licznych zespołów oraz dywersyfikacji sprzętu i zespołu pojazdów co jest trudne dla indywidualnego warsztatu. Nie zmiennie tak samo ma się sprawa z załogą o właściwych kwalifikacjach i z kierowcami o dużym doświadczeniu. Tworzymy idealne połączenie nawzajem wspomagających się niewielkich zakładów, których siłą jest nieduża odległość od lokalizacji zderzenia a także nieprawdopodobny dostęp do sprzętu oraz technologi.


Podstawę oferowania naszych usług wyznacza maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się przede wszystkim z tego powodu. Pełna firmowa pajęczyna jest zobligowana by czuwać nad pracą wysłanej obsady specjalistów, którzy będą drużyną z małego zakładu, prawdopodobnie powiązaną rodzinnie ewentualnie przyjaźniami, jednak będą spokojni czując takie wsparcie.


Obojętnie jakie zlecenie dostaje indywidualną wycenę dzięki temu często u nas stawki za pracę są niższe niż się spodziewacie. W momencie usług wykonywanych z OC lub Assistance nie ma konieczności regulować zapłaty, gdyż rozliczamy się wprost z ubezpieczycielem.


To jest istotnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z Szamotuł, który liczy na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: