LAWETA SZPROTAWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SZPROTAWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ radością witamy na naszej witrynie MegaHol


Gdy dopada Cię usterka auta lub jakiekolwiek odmienne doświadczenie losowe na drodze. Kiedy nieodzowna Ci jest pomoc w sprawie holowania TIR-a względnie innego pojazdu ciężarowego bądź dostawczego. Jeżeli poszukujesz pomocy to w strefie Szprotawa nie mogłeś trafić lepiej. Niepodważalna pewność jakości i bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę jest naturalna w wypadku lawetMegaHol.


Jeżeli to kolizja wystukaj nasz numer natychmiast. w tym momencie absolutnie nie marnuj już ani sekundy na czytanie. Zdążymy się później zaprzyjaźnić.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak w sytuacji gdy nie znalazłeś się na „musiku”, a jedynie poszukujesz spokoju. Uzyskania tego stanu przez zagwarantowanie sobie gwarancji w dalszym horyzoncie. w związku z tym namawiamy Cię do konsultacji na temat zróżnicowanej oferty usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska platforma warsztatów, które deklarują znacznie więcej niż wyłącznie holowanie aut. Wirtualnej rozmowy, w której z zawodowym profesjonalizmem odpowiemy Ci na wszelkie pytania.


Zaczniemy od MegaHol:Teraz garść słów mówiących o MegaHol.


MegaHol specjalizuje się w ciężarowej pomocy drogowej podobnie jak wiele warsztatów, które zdecydowały się pod tym logo połączyć wszystkie zdolności w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie świadczymy usług tylko flotom TIR-ów. Nie obsługujemy tylko samochodów ciężarowychdostawczych, ale wyraźnie rozszerzamy naszą paletę usług. Holowanie samochodów osobowych, lawetowanie motocykli lub skromniejszych pojazdów na przykład kładów, ale głównie transporty lawetąautolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Prostą prawidłowością specjalizowania się w TIR-ach jest świadczenie usług w kierunku frachtu kłopotliwych maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych, gdyż w naszej dyspozycji są właściwe lawetynaczepy niskopodwoziowe. Przez lata funkcjonujemy na obszarze Górnego Śląska a zarazem sąsiednich regionów mimo, że zaczynaliśmy wyłącznie w Dąbrowie Górniczej. Teraz jest możliwość by nas odnaleźć również w Szprotowie, a także w całym szeregu nowych lokalizacji w Polsce, w których zawsze otrzymacie usługi na najwyższym poziomie.


W całym kraju będziemy dostępni wkrótce.Co takiego kontrahent może zyskać na funkcjonowaniu sieci?


Usługę o niezawodnej marce i bezpieczeństwie w ciągu 24h na dobę. Jeżeli mówimy o holowaniu jest to najcenniejsza wartość. Zazwyczaj cena ma naturalnie duży wpływ na wybór usługodawcy, lecz w przypadku usług pomocy drogowej ma śladowe znaczenie. Procedura działania platformy MegaHol ogranicza czas dojechania w rejon zamówienia usługi. Ekipy MegaHol są w każdym przypadku znakomicie przygotowane do zrealizowania określonego zamówienia pomocy drogowej, bowiem dzięki sieci jesteśmy wstanie przygotować kadrę odpowiednio dobraną ze wszystkich dostępnych do działania na tym terenie. Ba jesteśmy wstanie w razie potrzeby zestawiać załogi specjalizujące się w odmiennych dziecinach, a niezbędne równocześnie. Wtedy potrafi być równolegle niezbędność wyekspediowania porządnego ciągnika by wydostać TIR-a z pobocza, a do kompletu ciężarowego serwisu mobilnego lub wulkanizacyjnego. Sieć gwarantuje nam moc kiedy idzie o posiadanie i mnogość sprzętu, a to przesuwa się na sprawność i markę firmowych usług czyli konkretną korzyść naszych klientów.Wycena usługi może być istotna.


Zawsze może się przytrafić, że trzeba będzie podejmować prace, których nie potrafiliśmy założyć dlatego przygotowanie stałego cennika usług w wypadku pomocy drogowej jest zwyczajnie niełatwe. To normalne, że podejmujemy się tymczasowej wyceny usługi w momencie przyjmowania wezwania. Istnieją informacje, znaczące dla wyceny usługi, które jesteśmy wstanie pozyskać wręcz w czasie składania zamówienia. To model samochodu, jego stan w opinii klienta, trasy jakie będziemy musieli przebyć, a na tej bazie dopuszczalna jest też decyzja o wyekspediowaniu odpowiedniej lawety czy naczepy niskopodwoziowej. Przy wstępnej rachubie ceny usługi to zadowalające dane. Jednak w wypadku zdarzeń losowych jest jak najbardziej prawdopodobna rewizja wyceny dosłownie na miejscu zajścia. Zdecydowanie jednak moc sieci polega również na tym, że stawki za poszczególne usługi spadają, więc raczej będą konkurencyjne wobec cenników mniejszych operatorów. Do tego MegaHol wykonuje oczywiście usługi bezgotówkowe, a zawdzięcza to umowom z wieloma ubezpieczycielami.Jakie zamówienia wykonujecie prócz holowania pojazdów?


 • Arsenał usług MegaHol jest faktycznie znaczący dzięki istnieniu w sieci.
 • Holowanielawetowanie aut jest istotą naszych usług.
 • Usługa przerzutu konkretnie do 6 osób jadących wcześniej transportowanym pojazdem odpowiednią autolawetą wraz z uszkodzonym autem.
 • Serwis mobilny TIR-ów, różnych samochodów ciężarowychdostawczych, oraz także osobowych.
 • Pełna mobilna wulkanizacja od Tir-a do samochodu osobowego.
 • Transport wszystkich samochodów jako usługa dla firm i klientów indywidualnych.
 • Transport maszyn rolniczych, drogowych jak również budowlanych.
 • Usługa transportu wszystkich aut nietypowych, autokarów, naczep, tramwajów itp.
 • W granicach nie tylko długoterminowych umów nie tylko dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy też przemysłu świadczymy usługi przewozu dłużycowego.
 • Wydobywanie pojazdów z trudno przystępnych stanowisk.
 • Dowiezienie na drodze paliwa i oczywiście innych specjalistycznych płynów eksploatacyjnych.

Dzięki konstrukcji sieciowej możemy udźwignąć pełną chęć do niesienia pomocy w zakresie ciężarowej pomocy drogowej, przy jednoczesnym harmonijnym dostarczaniu usług przewozowych. Zezwala nam na to liczba i wachlarz lawetautolawet, jak również naczep niskopodwoziowych o różnorodnym zastosowaniu. w jedynym momencie, nie tracąc na marce i czasie usługi, możemy podejmować kilkanaście zleceń. Wszystkie dodatkowe usługi oferujemy 24h na dobę i każdego dnia zdecydowanie nie tylko na terenie kraju, ale też w granicach Unii Europejskiej.Czy przygotowana jest umowa, która zapewni nasz udział w świadczeniu pomocy.


Zdecydowanie rekomendujemy zadzwonić do MegaHol w przypadku zaistnienia problemu, przedtem notując sobie nasz kontakt. Prawdopodobnie na podobną rękojmię decydują się klienci flotowi i z tego powodu dla nich posiadamy zredagowaną właściwą umowę. Flota TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych czy korporacja taksówkowa to nasi hipotetyczni zleceniodawcy flotowi z którymi parafujemy długoterminowe umowy na opiekę. Także tu w Szprotawie. Natychmiastowy dojazd na w rejon kolizji oto to co na początek umożliwia kontrahentom długoterminowa umowa. Dzięki sieci dotrzemy do was prawie momentalnie, a będąc przygotowanym na model taboru z jakim będziemy mieli do czynienia sprawniej zrealizujemy naszą pracę. Chociażby serwis mobilny. Jeżeli jest uprzednio przygotowany do pracy z danym taborem to oczywiście rośnie i sprawność i klasa usługi i obniżają się szkody klienta. Umowa z MegaHol zapewne ogranicza ryzyko strat, więc jeśli istnieje grupa, absolutnie nie koniecznie lokalna, której tabor często przemieszcza się w obszarze naszego Szprotawa to rekomendujemy jej takie profesjonalne usługi. Gwarantowana pomoc drogowa od ręki to komfort w momencie usterki.


Holujemy po sukces – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: