LAWETA TERESPOL 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TERESPOL i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Mamy pewną licencję na pomoc drogową


Gdy zdarzy Ci się awaria pojazdu lub jakiekolwiek inne doświadczenie losowe na drodze. Jeśli niezbędna Ci jest pomoc w sprawie holowania TIR-a ewentualnie drugiego pojazdu ciężarowego bądź dostawczego. Gdy szukasz takiej usługi to w rejonie Terespola nie mogłeś znaleźć się w lepszym miejscu. Sto procent. Tak absolutna jest rękojmia jakości i bezpieczeństwa usług zrealizowanych lawetą zamówioną w MegaHol i to przez 24h na dobę.


Jeśli to taka pilna kwestia to teraz nie trwoń ani chwili i dzwoń pod nasz numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Natomiast w okolicznościach kiedy nie znalazłeś się na „musiku”, a dopiero poszukujesz spokoju. Uzyskania solidnej gwarancji pomocy w dalszym horyzoncie. To my namawiamy do rozmowy. Byś miał szansę zapoznać się z firmową obszerną ofertą usług, która rzecz jasna nie przypisana jest wyłącznie do holowania. Bowiem MegaHol – ogólnopolska sieć warsztatów powiązanych z ciężarową pomocą drogową to bardzo wszechstronny usługodawca. Na początek do rozmowy wirtualnej, w której odpowiemy na parę najczęściej stawianych pytań.


Zacznijmy od pytania:Co to znaczy MegaHol?


MegaHol specjalizuje się w ciężarowej pomocy drogowej podobnie jak wiele zakładów, które zdecydowały się pod naszym szyldem zgrupować własne zdolności w ogólnopolskiej platformie ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie dostarczamy usług tylko flotom TIR-ów. Absolutnie nie obsługujemy jedynie samochodów ciężarowychdostawczych, ale wyraźnie rozwijamy firmową ofertę. Absolutnie nie nakładamy sobie ograniczeń w związku z tym lawetujemy i niewielkie pojazdy i motocykle, holujemy samochody osobowe i oczywiście oferujemy transporty lawetą ewentualnie autolawetą każdego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Naturalną prawidłowością specjalizowania się w TIR-ach będzie dostarczanie usług w zakresie transportu kłopotliwych maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych, ponieważ w naszej dyspozycji są potrzebne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Zaczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej od lat efektywnie działamy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw sąsiednich. Teraz możecie MegaHol odszukać dodatkowo w Terespol, a często także w całym szeregu nowych miejsc w Kraju, w których zawsze otrzymacie usługi na najwyższym poziomie.


Należałoby o MegaHol pamiętać, bo wkrótce pojawimy się na całym terytorium Polski.Jakie wartości przynosi taka platforma kontrahentom?


Deklarację doskonałego standardu oraz bezpieczeństwa zamówionych usług zawsze w czasie 24h na dobę. To chyba najwyższa wartość usługi holowania jakiej powinien oczekiwać kierowca? Zdecydowanie cena będzie mieć naturalnie duży wpływ na wybór usługodawcy, ale praktycznie w wypadku usług pomocy drogowej ma mniejsze znaczenie. Procedura funkcjonowania sieci MegaHol ogranicza czas dotarcia w rejon przywołania usługi. Funkcjonowanie w platformie MegaHol dostarcza nam o wiele większe możliwości w wyborze ekipy adekwatnie zorganizowanej do zlecenia, a tym samym już na wstępie polepsza jakość usługi. Nie możliwe by było dla nas tematem wysłanie do złożonego zlecenia kilku fachowców, którzy na co dzień pracują w innych warsztatach, ale działających w ramach naszej platformy. Nieustannie w trudnych sytuacjach zazwyczaj zmuszeni są do działania ci którzy akuratnie dotarli i wypada sprowadzać następną firmę kiedy, pomimo starań nie można ominąć problemu. w MegaHol równocześnie pojawią się w komplecie ci którzy obecnie są potrzebni chociażby trzeba było zbierać możliwości licznego grona warsztatów z platformy. To sieć zabezpiecza nas w sprzęt o jaki niełatwo by było małej, jednostkowej firmie nie bacząc na to jak doskonałej jakości są jej usługi.Wartość usługi może być istotna.


Pomoc drogowa to trudny temat do zaplanowania nie zmiennej ceny za usługę zwłaszcza, że za każdym razem podejmujemy się szeregu działań, które są przed wyruszeniem nie do zaplanowania. Kanonem w MegaHol jest okoliczność, że nasz dyspozytor wyjściowo ustala prognozowaną stawkę z kontrahentem. Już wtedy potrafimy określić mniej więcej jaka jest odległość w okolice kolizji, jakich prac będziemy musieli się podjąć na stanowisku, jak daleko potrzeba będzie dostarczać określony samochód, czy trzeba będzie użyć mobilnego serwisu, jaki rodzaj lawety, czy naczepy okaże się nieunikniony. Dyżurny będzie na pewno wiedział jakie ma stawiać pytania, a pozyskane dane zapewnią mu wszystko co jest pomocne do orientacyjnej wyceny. Jednak w przypadku doświadczeń losowych jest naturalnie możliwa korekta kalkulacji już na miejscu kolizji. Jednakże w zasadzie ceny za wszystkie nasze usługi są niższe niż u konkurencji i jest to konsekwencją sieciowego profilu naszej firmy. Warto również mieć na uwadze, iż dzięki umowom z dużą rodziną ubezpieczycieli MegaHol wykonuje także usługi bezgotówkowe.Co oferujecie ponad holowanie?


 • Wachlarz usług MegaHol jest autentycznie znaczący dzięki działaniu w sieci.
 • Znacząco rozwiniętą usługą w MegaHol jest holowanielawetowanie.
 • Mamy autolawety z alternatywą przewozu do 6 osób jadących wcześniej transportowanym pojazdem.
 • Serwis mobilny TIR-ów, różnych samochodów ciężarowychdostawczych, ale oczywiście także osobowych.
 • Ukierunkowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, lecz w pełni przygotowana na każdy rozmiar opon od ciężarówek do osobówek.
 • Usługowy fracht pojazdów drogowych wszystkich wariantów.
 • Usługowy przewóz, dodatkowo w zakresie umów ciągłych, trudnego sprzętu budowlanego, rolniczego czy drogowego.
 • Wśród możliwych usług transportowych również fracht aut niestandardowych takich choćby jak tramwaje, przyczepy mieszkalne i autobusy itp.
 • Przewóz dłużycowy dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy też przemysłu.
 • Dynamiczne i bezpieczne dla samochodu uwalnianie go z pobocza, kanału, pola czy nietypowego trudno dostępnego miejsca.
 • Kompletna wymiana w terenie wszelkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Jest naturalne, iż cały sprzęt którym zarządzamy jest przekazany usłudze pomocy drogowej, jednak dzięki funkcjonowaniu w platformie mamy luksus podtrzymania gotowości z jednoczesnym użyciem naszych pojazdów w usługach transportowych. Dzięki sieci mamy poważny tabor lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych, a także dodatkowego sprzętu transportowego będącego w dyspozycji indywidualnych warsztatów i zdywersyfikowanego w zakresie naszej grupy. Skuteczność sieci przekłada się także na sposobność otwarcia wielu zadań równolegle zdecydowanie nie trącąc przy tym na marce oraz bezpieczeństwie realizowanych usług. Wszystkie specjalne usługi oferujemy 24h na dobę i przez cały tydzień nie tylko na w granicach kraju, ale i w granicach Unii Europejskiej.Czy być może jest realna gwarancja pomocy z udziałem MegaHol?


Wystarczy posiadać nasz telefon pod ręką, reszta to nasza codzienna, normalna reakcja na zgłoszenie. MegaHol oferuje swoje usługi kontrahentom indywidualnym i flotowym i ze wszystkimi ma prawo podpisać długoterminową umowę obsługi. w dowolnym regionalnym oddziale, chociażby tu w Terespolu, warto z MegaHol parafować stałą umowę na kuratelę nad flotą TIR-ów i pozostałych aut ciężarowych względnie dostawczych albo powiedzmy korporacji taksówkowych. Te umowy są dla MegaHol akceptowalne dzięki platformie gdyż ta zabezpiecza nam realizacje podstawowego punktu umowy – natychmiastowego dojazdu na w rejon wydarzenia. Sprawna reakcja, która w ostatnich sezonach rośnie do kategorii najistotniejszych parametrów usług pomocy drogowej, nie może odbywać się kosztem klasy niniejszych, w związku z tym znajomość taboru naszych stałych zleceniodawców ma tak ogromne znaczenie dla efektywności naszych usług. Straty spowodowane usterką będą mniej męczące jeżeli poślemy do was z wyprzedzeniem skomponowany serwis mobilny. Umowa z MegaHol niechybnie minimalizuje niebezpieczeństwo strat, w związku z tym jeżeli jest firma, nie obowiązkowo miejscowa, której flota wielokrotnie przemieszcza się w terenie naszego Terespola to polecamy jej takie usługi. Gwarantowana pomoc drogowa od ręki to luksus w momencie kolizji.


HolowanieMegaHol to droga zdecydowanie do efektu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: